DERMACOL i jego produkty! Wątek zbiorczy. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 09:58   #211
kdamek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 3
GG do kdamek1 Send a message via Skype™ to kdamek1
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez kiiiinia19 Pokaż wiadomość
Wiataja czy podkłady z tej serii nadają sie wrażliwej atopowej skóry?jest cos może nawilżającego tzn jakiś podkład?

Witam, mam nadzieję że moderator znowu nie usunie mojego wątku jako reklamy. Szukacie dostępu do kosmetyków a ja go mam Nie chciałam na tym zarobić !!! Chciałam poprostu pomóc Wam w jego zdobyciu.

Jeśli chodzi o wrażliwą skórę to jest coś takiego jak
ACNECOVER z olejkiem z drzewa herbacianego - make up dla cery problematycznej, chroni i ukrywa niedostatki, działa przeciwzapalnie. Wspomaga gojenie i nawilżanie, przeciwdziała swędzeniu.

Mam tłumaczenia prawie wszystkich produktów - bo sama przy nich pracowałam. Jeszce raz podkreślam że nie chce na tym zarobić !! Już niepracuje w tej firmie.

Jedna z was pytała również o rozprowadzanie cover'a.
Będąc na szkoleniu w Czechach w firmie dermacol został nam przedstawiony optymalny sposów nakładania podkładu przez fachowego dermakologa. Dziewczyny które wyglądają jak porcelanowe lalki lub te którym cover podkreśla zmarszczki powinny spróbować tego sposobu.
Covera nie miesza się z kremem.
Należy nałożyć na twarz warstwe (bez zbędnej przesady) tłustego kremu - jako baze. Następnie nałożyć na twarz cover -ale UWAGA ! W ilości nie przekraczającej ziarnka grochu !!! - czasami to jest nawet za dużo.
Cover nie tylko ukrywa niedostatki skóry ale również chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz genialnie spowalnia proces starzenia się skóry !!! Używając go przez 10 lat skóra starzeje się tylko 6 - 7 (w porównaniu do skóry na którą nie był nakładany cover). Jest to potwierdzone przez badania czeskich dermatologów.

Cover jest hypoalergiczny, nie zawiera konserwantów, SPF30, zawiera 50% pigmentu !!

Ciekawostka - cover został sprzedany do Holywood
__________________
Pozdrawiam
kdamek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:10   #212
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Ja mam taka niesmiałą prośbę
Mogłybyscie napisac jeszcze raz czy ten dermacol jest do kupienia w Polsce i czy je sie kupuje w aptekach czy drogeriach? ile mniej wiecej kosztuje..
I czy jest mozliwość wcześniej sprawdzenia kolorku czy one sa jakos zapieczetowane? Bo ciagle słysze że dziewczyny za ciemne kupują..
ahh no i jak sie je nakłada jakims specjalnym pedzelkiem?

Pierwszy raz słysze o takim produkcie i sama mam chetke sie połaszczyc na to

Buziaczki, Mag

wrzuć w wizażową wyszukiwarkę: był wątek o sklepach gdzie mają to cudo. Na pewno można też kupić na allegro lub na esentii. Ja jestem z Poznania i kupiłam go normalnie w sklepie
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:19   #213
kiiiinia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 112
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez kdamek1 Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję że moderator znowu nie usunie mojego wątku jako reklamy. Szukacie dostępu do kosmetyków a ja go mam Nie chciałam na tym zarobić !!! Chciałam poprostu pomóc Wam w jego zdobyciu.

Jeśli chodzi o wrażliwą skórę to jest coś takiego jak
ACNECOVER z olejkiem z drzewa herbacianego - make up dla cery problematycznej, chroni i ukrywa niedostatki, działa przeciwzapalnie. Wspomaga gojenie i nawilżanie, przeciwdziała swędzeniu.

Mam tłumaczenia prawie wszystkich produktów - bo sama przy nich pracowałam. Jeszce raz podkreślam że nie chce na tym zarobić !! Już niepracuje w tej firmie.

Jedna z was pytała również o rozprowadzanie cover'a.
Będąc na szkoleniu w Czechach w firmie dermacol został nam przedstawiony optymalny sposów nakładania podkładu przez fachowego dermakologa. Dziewczyny które wyglądają jak porcelanowe lalki lub te którym cover podkreśla zmarszczki powinny spróbować tego sposobu.
Covera nie miesza się z kremem.
Należy nałożyć na twarz warstwe (bez zbędnej przesady) tłustego kremu - jako baze. Następnie nałożyć na twarz cover -ale UWAGA ! W ilości nie przekraczającej ziarnka grochu !!! - czasami to jest nawet za dużo.
Cover nie tylko ukrywa niedostatki skóry ale również chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz genialnie spowalnia proces starzenia się skóry !!! Używając go przez 10 lat skóra starzeje się tylko 6 - 7 (w porównaniu do skóry na którą nie był nakładany cover). Jest to potwierdzone przez badania czeskich dermatologów.

Cover jest hypoalergiczny, nie zawiera konserwantów, SPF30, zawiera 50% pigmentu !!

Ciekawostka - cover został sprzedany do Holywood


a mogłabys powiedzieć ile koztuje taki podkład byłabym Ci bardzo wdzięczna
__________________
mariwari
kiiiinia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 10:56   #214
kdamek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 3
GG do kdamek1 Send a message via Skype™ to kdamek1
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez kiiiinia19 Pokaż wiadomość
a mogłabys powiedzieć ile koztuje taki podkład byłabym Ci bardzo wdzięczna


acnecover 15 zł
__________________
Pozdrawiam
kdamek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:31   #215
joasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar joasiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 38
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

witam dziewczynki!!
2 dni temu kupiłam podkład dermacol 217 kierując się waszymi opiniami...jestem zachwycona........zastana wiam się ile przez ostatnie pare lat zmarnowałam kasy na jakies drogie podkłady które i tak nigdy nie były idealne...ech...
moja poszukiwania idealnego podkładu zakończoneDD
zapłaciłam 12,50 zł.
__________________
Uwaga drastyczne! http://www.abortioninstruments.c om/

Przeciw aborcji!
joasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:53   #216
89ania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: DERMACOL i jego produkty! Wątek zbiorczy.

zlamanie prawa

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-05-01 o 16:25
89ania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:54   #217
89ania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: DERMACOL i jego produkty! Wątek zbiorczy.

wszyscy szukaja dermacolu a nikt go nie chce..?

Edytowane przez 89ania89
Czas edycji: 2009-05-01 o 11:57
89ania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 12:30   #218
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: DERMACOL i jego produkty! Wątek zbiorczy.

a ja radze przeczytac regulamin
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 06:43   #219
guorui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: DERMACOL i jego produkty! Wątek zbiorczy.

The clinically tested, extreme covering Make up Cover was created as the first of its kind in Europe and one of the first in the world. The license for this foundation was eventually sold to Hollywood. It contains 50% pigments, which makes it a weapon against skin imperfections. DERMACOL MAKE-UP COVER provides PERFECT COVERAGE even in thin layers and is the perfect corrector for dark under-eye, unpleasant spots and skin blemishes. It completely covers acne, loss of pigmentation, post surgical bruising, tattoos etc. It may be used on the entire face or body for color correction, darkening or lightening the skin tones, and ensuring ideal balance. It is widely used as a professional make-up for photo or film shoots, modeling and for festive occasions.

I just bought dermacol make-up cover 9.8$ from https://www.dermacolfoundation.us.com
guorui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 07:43:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.