Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 0 0%
** 0 0%
*** 0 0%
**** 0 0%
***** 1 100,00%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 11:04   #1
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug

Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU)


TU KUPISZ: http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-horsetail.html

Maseczka w proszku na bazie glinki bentonitowej otrzymywanej z pyłu wulkanicznego, która oczyszcza pory skóry i wchłania nadmiar łoju. Dodatkowo maseczka zawiera skrzyp w proszku, który działa jako delikatny eksfoliant, posiada właściwości antybakteryjne, gojące, przeciwzapalne i uelastyczniające skórę oraz mąkę owsianą, wybraną ze względu na łagodzące i nawilżające działanie, aby zrównoważyć matujące działanie glinki.


Właściwości i działanie produktu:

Maseczka działa:

» odtłuszczająco (wchłania nadmiar łoju),
» antybakteryjnie i przeciwzapalnie,
» mineralizująco (glinka jest bogata w minerały: krzem, glin, żelazo, magnez, potas, sód, wapń),
» gojąco i łagodząco,
» uelastyczniająco i wzmacniająco na strukturę skóry,
» wygładzająco i peelingująco,
» pomaga oczyścić i zwęzić pory skóry.

Maseczka stanowi opcję dla osób o cerze przetłuszczającej się, które nie tolerują cytrusów.


Porcję maseczki rozrabia się z wodą tuż przed użyciem.

» Po rozrobieniu z wodą, maseczka nabiera intensywniejszego koloru i ziołowego zapachu.
» Zamiast wody można użyć hydrolat odpowiedni dla cery tłustej, który wzbogaci walory pielęgnacyjne maseczki. Polecamy hydrolat oczarowy, hydrolat z zielonej herbaty, miętowy, hydrolat cytrynowy.
» Opcjonalnie można część wody lub hydrolatu zastąpić żelem hialuronowym, dzięki czemu maseczka nie będzie tak szybko wysychać na skórze.
» Dodatkowo polecamy dodać do porcji maseczki od 10 do 20 kropli Serum-olejku LEMON lub innego, wybranego oleju roślinnego, zwłaszcza przy cerze tłustej-przesuszonej.


Przeznaczenie produktu: cera przetłuszczająca się, zanieczyszczona, trądzikowa, mieszana, dojrzała.

Zastosowanie: 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb; wystarcza na ok. 8-10 zastosowań.

Substancje/składniki aktywne: minerały (krzem, glin, żelazo, magnez, potas, sód, wapń); krzemionka; flawonoidy; saponiny; polisacharydy; proteiny; tłuszcze; beta-glucan
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:14   #2
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU)

Jak dla mnie w pełni zasłużone 5*. Rozrabiam ją hydrolatem oczarowym i miętowym oraz porcją żelu hialuronowego. Przez co nie zasycha i nie ściąga tak bardzo. Cera po zmyciu jest niezwykle gładka, rozjaśniona a wszelkie stany zapalne uspokojone. Na pewno zagości na stale w mojej łazience.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 08:03   #3
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU)

Odnoszę wrażenie, że maseczka nie daje u mnie absolutnie żadnych efektów. Ani negatywnych ani pozytywnych skutków.
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:37   #4
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU)

Dobra, czyli średnia
Kupiłam z czystego skąpstwa - miała zastąpić świetną maskę wulkaniczną Abacosun. Ta niestety jest mniej skuteczna, może to kwestia innej glinki betonitowej? Generalnie skutecznością nie odbiega od przeciętnej maski z glinki kaolinowej - lekko oczyszcza pory, wchłania nadmiar sebum i martwe komórki naskórka, wygładza. Działa jedynie doraźnie. Różnica polega na tym, że wszelkie glinki kaolinowe mnie podrażniają, a ta nigdy. Dobra, ale Abacosun jest lepsza.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 12:16   #5
Jami123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (BU)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
Oceniono na 5.00 na 5 gwiazdek.

+ lekka konsystencja nie obciąża skóry; łatwo się ją wmasowuje i równie prosto zmywa; nie zasycha zbyt mocno i nie napina skóry;
__________________
Get
Jami123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-14 13:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.