Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-15, 17:43   #3721
Pappi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
Czy dr Krawczyński wykonuje korekcję nosa metoda Piezo bądź czy wasi lekarze taka metoda wykonywali wam operacje? Podobno jest ona mniej inwazyjna, ultradzwiekowa, mniej opuchlizny i siniaków.
Hej, myślałam o tej metodzie i konsultowałam niedawno z jednym z lekarzy, u których byłam na konsultacji - metoda jest nowoczesna, precyzyjna, zostawia mniej siniaków na początku rekonwalescencji ALE przy tej metodzie częściej zdarzają się szczeliny w miejscu cięcia (to akurat opinia z jednego z forów, którą z ciekawości omawiałam z lekarzem) - inaczej wygląda kontrolowane złamanie metodą tradycyjną, a inaczej cięcie piłą (podczas cięcia fragment kości jest niejako "wybierany"), warto to mieć na uwadze Czasem z nowymi metodami jest tak, że potrzebują czasu, żeby ujawnić wszystkie swoje zalety i wady. W rękach dobrego chirurga na pewno jest mniej obaw niezależnie od metody, a piła piezo brzmi też super.
Pappi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-16, 10:39   #3722
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

3 razy mialam robiony nos tradycyjnie i 2razy zepsuli. Szukam kogoś na poprawkę, pomyślałam o Krawczyńskim ale Dr z Turcji wspomniał o tej metodzie. Wypowiadał się też o niej Dr Szczyt, oglądałam filmik na yt. Zaciekawiła mnie jakoby była mniej inwazyjna. Czym są te szczeliny w nosie?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-19, 12:46   #3723
JoaM89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jeśli operacja nosa to tylko w Turcji! Przed wyjazdem byłam na konsultacji w Polsce w 2 klinikach... tragedia. Nie dowiedziałam się niczego, ale oczywiście za 5-minutową wizytę policzyli sobie słono. W Turcji operację miałam u Dr Mehmeta Surmeli! Polecam z całego serca! Można sobie wygooglować. Ma własną stronę, profile w social media i na realself. Na podstawie zdjęć wystawił mi lepszą diagnozę niż ci polscy "specjaliści" podczas rozmowy twarzą w twarz. Dr Surmeli praktykuje tzw. rhinoplastykę ultradźwiękową, która pozwala na lepszą precyzję i nie powoduje takich siniaków jak w przypadku konwencjonalnej metody. Mój pobyt był wliczony w pakiet (10-dniowy). Myślałam, że będę umierać przez ten tydzień w pokoju hotelowym, a tu niespodzianka! Zero bólu, delikatny dyskomfort podczas oddychania (przez pierwszy tydzień w nosie są umieszczane splinty). Czułam się bardzo dobrze, więc zwiedziłam sobie dodatkowo Stambuł Wiadomo, że różni ludzie mają różne reakcje, ale w moim przypadku żałuję, że czytałam w internecie te przesadzone komentarze i tyle zwlekałam z operacją. Mój nos wygląda super, a dodatkowo o niebo lepiej mi się oddycha! Polecam Pana Doktora w 100% Wracam latem, żeby zoperować sobie odstające uszy...
JoaM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 11:21   #3724
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A jaki jest koszt operacji nosa w Turcji ?
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 13:02   #3725
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ile twój Dr policzył za nos? Ja kontaktowałam się z wieloma tureckimi lekarzami i chcą od 3500 do nawet 10 tys euro za rewizje. Zastanawiam się nad dr Kerimem z Comfortzone lub Ahmet Aydin.
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-20, 13:22   #3726
JoaM89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Malutka12389, to zależy, jaką klinikę wybierzesz i co masz w pakiecie. Są kliniki, które oferują sam zabieg, są takie, które oferują cały pakiet (zabieg + hotel + przejazdy). Ja wzięłam drugą opcję. Ceny nie ma sensu podawać, bo wszystko zależy od stopnia skomplikowania zabiegu. U mnie chirurg naprawdę musiał się napracować. W sumie z biletem wyszło mi więcej niż średnio płaci się za tego typu operację w Polsce, ale w 100% warto było. Nie o cenę mi chodziło, ale o jakość. W Turcji rhinoplastyka jest bardzo popularna, również wśród pacjentów-turystów. W związku z tym chirurdzy przeprowadzają masę tych zabiegów i mają o wiele większe doświadczenie niż u nas.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

malwoj, na porządną klinikę 3500 euro to minimum. Jeśli jest taniej, to raczej chirurg dopiero zdobywa doświadczenie Co nie koniecznie musi znaczyć, że nie ma talentu. Najlepiej kierować się opiniami na realself. Są najbardziej wiarygodne. Jeśli chodzi o ceny, prawdopodobnie pójdą w górę, bo po Nowym Roku opłaty pobierane przez szpitale mają wzrosnąć (zabiegi w Turcji muszą być przeprowadzane tylko w szpitalach, nigdy w klinikach).
JoaM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 18:44   #3727
4a9f7f801994cd5ae6b6b579dd139761b6c8607b_655167022ec2c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć. Już dzisiaj minęło 10 dni po rynoplastyce. Miałam w znieczuleniu miejscowym. Po operacji czułam się świetnie i do dzisiaj jest super.

Sińce w większości zniknęły, zostały tylko zielone policzki, opuchlizna nieznaczna. Dziś wigilia więc trochę zamaskowałam je podkładem.

Nos mi się mega podoba oczywiście jest opuchnięty, ale wiadomo rekonwalescencja musi trwać kilka miesięcy.

Załączam dla przypomnienia zdjęcia przed i po operacji. Z całym sercem mogę polecić dr Mateusza Knakiewicza za serce, delikatność, otwartość, wszystko rzeczowo wytłumaczył. Nie miałam wygórowanych wizji nosa, powiedziałam, że ma tylko pasować do twarzy , zdałam się na chirurga bo widziałam zdjęcia jego "prac".
4a9f7f801994cd5ae6b6b579dd139761b6c8607b_655167022ec2c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-24, 18:51   #3728
4a9f7f801994cd5ae6b6b579dd139761b6c8607b_655167022ec2c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A to zdjęcie przed
4a9f7f801994cd5ae6b6b579dd139761b6c8607b_655167022ec2c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-26, 17:24   #3729
zainteresowanaop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam pytanie odnośnie reoperacji. Jeśli ktoś z Was ją przechodził to w jakim terminie od 1 operacji? Wiem, że najlepiej jest odczekać, jednak chciałabym wykonać korektę w najszybszym możliwym terminie, dlatego staram się już umawiać na wizyty. Czy często się zdarza, że chirurdzy odmawiają poprawki ( po innym lekarzu)? Chciałabym iść do innego lekarza, rozważam dr Dębskiego, dr Krawczyńskiego i dr Wysockiego. Nie wiem ile się czeka od konsultacji do operacji
zainteresowanaop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 12:37   #3730
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kolejna operacja może zostać przeprowadzona jak minie rok,chyba,że Doktor zdecyduje,że można miesiąc czy dwa wcześniej ale raczej minimum rok trzeba odczekać do ponownej operacji. Polecam iść do Dr Krawczyńskiego znam dziewczynę,której naprawił nos po kimś kto jej go zniszczył masakrycznie,a też sama miałam z nim do czynienia i polecam. Ogólnie Doktor jest przemiły i nie zostawia pacjenta z problemem. Nie wiem jak z kolejkami u Doktora teraz ale u Dr Wysockiego są dużo dużo większe kolejki.

Edytowane przez byc1piekna
Czas edycji: 2021-12-27 o 12:40
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 11:16   #3731
zainteresowanaop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A jak masakrycznie miała zniszczony nos ta dziewczyna, mogłabyś opisać? Ja jestem mega rozczarowana po 1 operacji, wszystko nie tak jak być powinno, nos jest gorszy niż przed i szczerze załamało mnie to wszystko bo zawsze miałam z tego powodu kompleks a teraz jeszcze większy. Jestem umówiona do wszystkich lekarzy wymienionych w 1 poście, stresuje się, że odmówią mi poprawki, dostaje wręcz ataków paniki jak o tym myślę. Wiem, że rok czekania to minimum, jednak z uwagi na kolejki mam już umówione konsultacje.
zainteresowanaop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-30, 09:41   #3732
Aldona7666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A czy któraś z was miała przypadek małego nosa po ckn ,a potem wrócił do normy ? Jestem 2 msc po i mój nos jest przeraźliwie mały od samego ściągnięcia gipsu. Nic się nie zmienił. Nie widać zarysu kolumny nosa i czubek jest nienaturalnie spiczasty z cofniętymi skrzydełkami. Dodatkowo z profilu mam "skocznię narciarską"

Edytowane przez Aldona7666
Czas edycji: 2021-12-30 o 12:54 Powód: źle napisany
Aldona7666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 13:09   #3733
zainteresowanaop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

masz na myśli czy się powiększy? zwykle jest tak, że się zmniejsza w skutek ustępowania obrzęku. Możliwe, że na końcówce masz głównie obrzęk i on może później zniknąć. U kogo miałaś zabieg? Ja szukam lekarza do poprawki bo przy pierwszej operacji lekarz praktycznie nie skrócił mi nosa, który był ogromny, za to grzbiet jest mniejszy, przez co jest okropny, karykaturalny efekt "skoczni", nierówne dziurki, widoczne blizny... Jestem 4 mce po i wątpie żeby mój długi nos się magicznie skrócił. W dodatku strach, że nikt nie bd chciał mi tego poprawić
zainteresowanaop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 23:22   #3734
Aldona7666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mój nos jest teraz mały a co dopiero za rok jeśli się jeszcze pomniejszy… boję się. Również mam nieregularne dziurki, chodzi o to ze jedna się zapadła tworząc kształt łezki, co powoduje dyskomfort przy oddychaniu. Wszyscy piszą o efekcie kartofelka po operacji, który potem subtelnieje a u mnie jest spiczasty nienaturalnie wąski do mojej twarzy. Przez efekt „skoczni” jak i wygląd czubka nie radzę sobie psychicznie.
Aldona7666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 15:11   #3735
zainteresowanaop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Może po prostu nie masz opuchlizny i za rok wcale nie bedzie dużej zmiany. Co powiedział lekarz, operowałas się u dr K? Ja mam załamanie po operacji, zabieg robilam za granicą, lekarz dosłownie mnie oszpecił. Teraz szukam kogoś kto to naprawi, przynajmniej częsciowo, bo przestałam się łudzić, że bd jak przed zabiegiem. Jest mi bardzo ciężko i doskonale rozumiem jak sie czujesz
zainteresowanaop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:09   #3736
mikoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć, jutro - po ponad roku czekania - mam konsultację u doktora Krawczyńskiego. Czy jest coś super ważnego, o co powinnam zapytać? Mam krzywą przegrodę i "przy okazji" chciałabym poprawić wygląd swojego nosa. Powiem szczerze, że nawet nie wiem o co powinnam zapytać
mikoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 01:34   #3737
madzioxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mikoka Pokaż wiadomość
Cześć, jutro - po ponad roku czekania - mam konsultację u doktora Krawczyńskiego. Czy jest coś super ważnego, o co powinnam zapytać? Mam krzywą przegrodę i "przy okazji" chciałabym poprawić wygląd swojego nosa. Powiem szczerze, że nawet nie wiem o co powinnam zapytać
Daj znać jak było, ja miałam u niego operację spartaczyl, a teraz od kilku tyg nawet nie odp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzioxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 13:30   #3738
mikoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Doktor był bardzo miły, szczegółowo odpowiadał na moje pytania, dokładnie wszystko tłumacząc. Wizualizację mam dostać za 2 tyg. (oczywiście jestem gotowa na to, że może się przedłużyć ). Na razie jestem dobrej myśli.

@Madzioxa - możesz powiedzieć co poszło nie tak?
mikoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 06:25   #3739
madzioxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mikoka Pokaż wiadomość
Doktor był bardzo miły, szczegółowo odpowiadał na moje pytania, dokładnie wszystko tłumacząc. Wizualizację mam dostać za 2 tyg. (oczywiście jestem gotowa na to, że może się przedłużyć ). Na razie jestem dobrej myśli.

@Madzioxa - możesz powiedzieć co poszło nie tak?
Ogólnie to już po zdjęciu gipsu widziałam, że jest coś nie tak ale myślałam, że taki proces gojenia zresztą lekarz podczas tych 3 konsultacji nic się nie odezwał, że coś nie jest w porządku. Jednak było, rozeszły mi się kości w miejscu garbka i mam taką jakby dziurę. Wysłałam zdjęcia Dr co się z moim nosem dzieje i na konsultacji Doktor kazał wstrzymać się z efektem do nowego roku, bo nos się ciągle zmienia itd. Więc może będzie ok ale no niestety nie jest ok, pisałam do Dr dwa razy email nawet na jednego nie odpisał... Jestem bardzo rozczarowana kontaktem z Doktorem i nosem z frontu, bardzo mi się nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzioxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-31, 12:31   #3740
zainteresowanaop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ile jesteś po operacji?
zainteresowanaop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 00:50   #3741
madzioxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez zainteresowanaop Pokaż wiadomość
ile jesteś po operacji?
Prawie rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzioxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 09:01   #3742
Olgaaaaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy jest ktoś chetny odsprzedac termin u dr skupina na konsultacje ? Moj termin przypada dopiero na wrzesien 2023…

Chetnie Odkupie wczesniejszy termin

W razie zainteresowania Prosze o kontakt olgag@onet.eu

Pozdrawiam
Olgaaaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 11:19   #3743
Fadulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Mamto2 czy mogłybyśmy porozmawiać na temat dr krawczyńskiego ?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Proszę odezwij do mnie fadulec@op.pl
Fadulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 13:19   #3744
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fadulec Pokaż wiadomość
Hej Mamto2 czy mogłybyśmy porozmawiać na temat dr krawczyńskiego ?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Proszę odezwij do mnie fadulec@op.pl
Napisz mi tu priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 13:14   #3745
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, mam pytanie u kogo polecacie zrobić CKN?

Wysocki raczej odpada, bo już nie prowadzi zapisów na konsultacje, a na zabieg pewnie trzeba czekać kilka lat.

Chciałaby uzyskać efekt małego zadartego, szczupłego noska
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 11:07   #3746
Anula1926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja operację nosa robiłam u dr Żukowskiej w Łodzi. Polecam. Pani dr jest profesjonalistką w tym co robi. Teraz mam nos o jakim zawsze marzyłam.
Anula1926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 10:18   #3747
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Olgaaaaa1991 Pokaż wiadomość
Czy jest ktoś chetny odsprzedac termin u dr skupina na konsultacje ? Moj termin przypada dopiero na wrzesien 2023…

Chetnie Odkupie wczesniejszy termin

W razie zainteresowania Prosze o kontakt olgag@onet.eu

Pozdrawiam
Ja odsprzedam konsultacje do Piotra Skupina na wrzesien 2022.

EDIT: Prosze o kontakt na lanessa.k@gmail.com

Edytowane przez Lanessa
Czas edycji: 2022-07-23 o 17:40
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 22:45   #3748
Wizaz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Zdjęcia nosa po operacji (chirurg Paweł Szychta) - nie polecam. Czy jest tu ktoś po dwóch operacjach? U kogo była druga operacja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211202-134830_Gallery.jpg (42,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211202-134818_Gallery.jpg (40,8 KB, 45 załadowań)
Wizaz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 22:57   #3749
Wizaz6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Zdjęcia nosa po operacji (chirurg Paweł Szychta) - nie polecam. Czy jest tu ktoś po drugiej operacji? Który chirurg się podjął?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211202-134830_Gallery.jpg (42,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211202-134818_Gallery.jpg (40,8 KB, 31 załadowań)
Wizaz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 14:11   #3750
latea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Za 5 dni mam CKN u dr Knakiewicza. Boję się bardzo i operacji i efektu finalnego. Moj Nos jest bardzo trudny, szeroki z garbem, krzywą i połamaną na długości przegrodą, bez wyraźnego czubka nosa. Prawie jak u boksera. Nie wiem co doktor wyczaruje, alę bardzo na niego liczę i na piękny efekt ostateczny. Boję się...
latea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.