Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 20:07   #2011
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Jutro wstawie zdjecia, tylko nie wiem czy tu czy na picasse i dam Wam link, bo na nk juz mam fotki.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:43   #2012
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Wiatm dziewczynki jestem juz szczesliwa pania O
świętowac zaczelismy juz w piatek na polter przyszło bardzo dużo osób kolo 23 wszyscy sie pozbierali i poszłam spac koło 1 w nocy straszna burza wiec sie troche obawiałam ze nie bedzie pogody bo prognozy wszystkie zapowiadały burze w nasz dzien rano wstałam przed budzikiem i pierwsze co to do okna no i mokro i zachmurzone niebo ale jak u fryzjera siedziałam to juz słoneczko wyszło i przez całe wesele nie spadła ani kropelka deszczu wiec dziewczyny nie ogladajcie pogody bo u mnie sie nie sprawdziła
fryzura i makijaż super wyszły wszystkim sie bardzo podobało tak jak sukienka po 14 przyjechała świadkowa i teście no i wykupiny nie mogłam sie doczekac az zobacze TZ bardzo sie denerwowałam jak go zobaczyłam a bukiecik śliczny mi wreczył na błogosławienstwie troszkemi łezki poleciały ale pozniej juz stres opadł droga do kościoła przebiegła spokojnie pare szlabanów nam zrobiłi przed kosciolem musielismy troche poczekac bo przed nami był slub i jeszcze zyczenia mlodym skladali jak wyszlismy z samochodu to wszyscy goscie byli juz w kosciele a ksiadz juz na nas czekał przed wejsciem msza bardzo szybko zleciała przysiega wyszła super troszke mi sie głos załamał ale nie było tak zle przy obraczkach tez sie pomylił i wziaż swoja do reki ale ksiadz mu szepnał "młody ta mniejsza obraczka"
goscia bardzo podobała sie dekoracja w kosciele ja niestety byłam tak przejęta ze nie widziałam jej zobacze na płytce i fotkach dopiero
na sali przywitanie chlebem i sola no i szampan
pierwszy taniec wszyscy zapamiętaja bo mielismy mała przygode rodzice nam na niespodzianke przygotowali taki duzy balon z konfetti i małymi balonikami ktory miał szczelic przy pierwszym tancu jednak ktos zle go podłaczył balon nie szczelił ale za to korki wybiło i nie było muzyki DJ powiedział ze mała awaria i zeby sobie wszyscy usiedli na szczescie udało sie to naprawic i po 5 minutach zaczelismy znowu tanczyc
po tancu lody i tort ja dostałam taki czerwony fartuszek a TZ czapke kucharska przy krojeniu pierwszych kawałków fajnie wygladalismy jak bede miała zdjecia to sie pochwale po torcie szybko w plener i zdjecia z rodzinka a pozniej to juz cały czas zabawa nogi mnie strasznie bolały po oczepinach i podziekowaniach juz na boso sie bawiłam bo zapomniałam butów na zmiane wesele skonczyło sie koło 5:30
w niedziele na 14 poprawiny od rana padało koło 16 zaczeło sie rozpogadzac chyba ta pogoda poczekała do poprawin zeby nam wesela nie zespsuc poprawiny ktore skonczyly sie kolo 20 bo juz kazdy był padniety bo tak sie w dniu wesela bawili
wesele ogólnie bardzo udane wszystkim sie podobało ja tez jestem bardzo zadowolona
kolejne sierpniowiczki nic sie przejmujcie bo wszystko bedzie udane
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:23   #2013
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Fajnie, że było fajnie U nas też wsio udane, ale relacja później, bo ja cały czas w biegu- rodzinka jeszcze jest wiec ogólnie jest nas dużo i wesoło Lecimy na obiadek do rodziców. A jutro sesja w plenerze Aby nie padało...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:42   #2014
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Trzymam kciuki za te z Was, które czekają na ślub
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 21:32
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:17   #2015
jud
Raczkowanie
 
Avatar jud
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: podkarpackie/lubelskie
Wiadomości: 78
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

Piekne zdjecia przecudne. Slicznie wygladalas
Masz racje, ze ta chwila jest tak krotka, ze warto na nia czekac jak najdluzej. zamierzam cieszyc sie przygotowaniami i tym, ze do wesela mam jeszcze rok. Na innym watku ktoras PM ladnie powiedziala, ze po weselu to juz 'tylko' maz nam zostanie No i piekne wspomnienia.




Swietna relacja Super, ze wszystko sie udalo.
Uwielbiam czytac wasze relacje. Lzy mam w oczach od samego czytania i sie zastanawiam jak ja przetrwam swoj slub bez placzu


Jeszcze tylko 2 weekendy sierpniowe i potem cisza nastanie na watku.....
Żadnej ciszy na wątku nie planuję ;P
Wszystko zaczniemy od początku i będziemy się tym cieszyć przez następny rok
buziaki
__________________
minerałki
wymarzona żona
jud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:43   #2016
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Tutaj mozna obejrzec moje zdjecia ze slubu-->http://picasaweb.google.pl/justys1358/MojSlub#
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:46   #2017
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

No to teraz ja.. wszytsko nam się udało tak jak zaplanowaliśmy... pogoda była przecudowna a nawet powiedziałabym że za gorąco !! Klimayzatory w restauracji nie wydalały ... 36 stopni i słonko....


a tu kilka zdjęć z aparatu mojej znajomej ( tak przy okazji kilka zdjęć z jej aparatu podczas naszej sesji zdjęciowej) od fotografa będziemy mieć pewnie za miesiąc zdjęcia w domku no chyba że wcześniej umieści na necie to pochwalę się linkiem...
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 20:57   #2018
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziewczyny wszystkie wyglądałyście pięknie . Zdjęcia śliczne, ale się naoglądałam
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:42   #2019
ewellajn
Raczkowanie
 
Avatar ewellajn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja również biorę ślub- w sierpniu 2012 wszystkie macie piękne zdjęcia ze ślubu i jak tak na Was patrzę to się nie mogę doczekać własnego wesela
__________________
A & H - kocham

TESTOWANIE I PRÓBKI DLA DZIECI:

http://tosiaczekrozrabiaczek.blog.pl/
ewellajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:57   #2020
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ewellajn Pokaż wiadomość
Ja również biorę ślub- w sierpniu 2012 wszystkie macie piękne zdjęcia ze ślubu i jak tak na Was patrzę to się nie mogę doczekać własnego wesela
Witaj na wątku
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:52   #2021
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cześć dziewczyny, ja też powoli wracam do normalnego świata. Jak będę mieć chwilkę to napiszę dłuższą relację i wkleję zdjęcie
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 08:40   #2022
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Tutaj mozna obejrzec moje zdjecia ze slubu-->http://picasaweb.google.pl/justys1358/MojSlub#
PIĘKNY Kościół!!! Nie mogłam się napatrzeć

Ja jestem po raz drugi w mojej fryzurze ślubnej Zaraz lece na makijaż i jazda na sesje Tyle, że jest zimno :/ 13st i cały czas lekko pada- mam nadzieje, ze mimo to zdjęcia będą piękne
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2010-08-18 o 08:41
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:09   #2023
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

najpierw SERDECZNE GRATULACJE DLA 14-tek!!! życzę Wam wszystkiego naj naj naj!!!!
.. i od razu życzenia dla dziewczynek z 21.08.... Wam już teraz życzę: mało stresu, dużo szczęścia i żeby był to najpiękniejszy dzień Waszego życia!!!!
... jak dużo zdjęć ze ślubu - kobietki wyglądałyście pięknie!!!!!!!!!
dziewczonka gdzie robiliście sesję zdjęciową??
...co do mnie, to coraz mniej wolnego czasu a coraz więcej załatwiania, choć zdawałoby się, że większość już załatwiona :/
14.08. miałam Panieński.. dziewczynki spisały się na medal - przebrały się za króliczki /miały różowe uszy i muszki/ a ja dostałam welon z rogami... bawiłyśmy się we Wrocławiu... ale większy ubaw z nas mieli spacerowicze na Rynku.. na baletach był jeszcze jeden panieński i dwa kawalerskie - towarzystwa nie brakowało.. oczywiści miałam mnóstwo zadań do wykonania /gra na gitarze z cyganami, dmuchanie prezerwatywy itp./ jak będę mieć więcej czasu to powrzucam jakieś fotki...
pozdrawiam cieplutko
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:09   #2024
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Tincia zdjecia napewno beda piekne nic sie nie martw
dziewczyny slicznie wygladaliście
ja sie juz nie moge doczekac płytki i zdjec z wesela zeby szybko były gotowe jakos tak bym chciała ten dzien jeszcze raz tyle przygotowań a tak szybko zleciał
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:04   #2025
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez basia567 Pokaż wiadomość
dziewczonka gdzie robiliście sesję zdjęciową??
Basiu zdjęcia były robione w ruinach opactwa cystersów koło kościoła w Wierzbnej (droga Świdnica-Żarów).
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:25   #2026
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Świetnie relacje i zdjęcia dziewczyny Jeszcze raz wszystkiego dobrego

Ja już widziałam swoje zdjęcia ze ślubu od fotografa ale tylko przez jego stronkę, są cudne
Jak tylko odbierzemy je od fotografa to wrzucę co nieco.

Może założymy wątek "Sierpniowe Żony" albo coś podobnego? Bo ostatniego sierpnia ten wątek przejmą dziewczyny z 2011 i kolejnych lat
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:12   #2027
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Wszystkim żonkom z 14 - ego jeszcze raz gratuluje

Wszystkie zdjęcia są cudowne Uwielbiam oglądać ślubne fotki

Ja dziś idę na 14 na próbną fryzurę, ciekawe co wymyślimy
Jutro o 10 rano mam pedicure, a w piątek o 13 tipsy : D

Nie mam w ogóle czasu, jest tyle doz robienia, ze czasami mnie to przeraza.. ale damy rade
Najgorsze, ze rozkłada mnie choroba ból gardła, ból głowy, osłabienie, brak sił - kuruje się jak moge żeby mnie nie dopadło na amen!
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:18   #2028
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dasz radę A na przeziębienie proponuję: podgrzać piwo prawie do wrzenia, do tego sok malinowy, wypić na ciepło i od razu do łóżka się wygrzać - bania murowana ale lepsze samopoczucie też
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:27   #2029
malinamenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 7
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cześć Dziewczyny!!!
Długo się nie odzywałam ale systematycznie czytałam Forum. Przede wszystkim Gratulacje dla dziewczyn z 7 i 14 sierpnia. Zdjęcia prześliczne. Teraz Wszystkiego dobrego życzę dziewczynom z 21 sierpnia. Głowa do góry na pewno się uda wszystko po Waszej myśli. Ja jeszcze mam luz. Ślub 28 sierpnia a jak narazie niczym się nie przejmuje. Wódkę będę oklejać w tym tygodniu, w piątek odbiór obrączek a teraz z moim narzeczonym wybieramy się na weekend na zjazd militarny w Bornym Sulinowie. Więc jak widzicie- spokój. Pewnie się zacznie od czwartku bo wzięłam sobie jeden dzień urlopu i dwa dni okolicznościowe czyli razem 3 dni wolne od pracy. 31 sierpnia muszę iść do pracy bo obiecałam placki dla znajomych. Więc jeszcze raz wszystkiego Najlepszego!!!!Do usłyszenia. Buziaki

Ps. Na podróż poślubna się nie wybieramy bo budujemy swój domek i trzeba teraz go wykończyć bo na Święta Bożego Narodzenia chcemy się wprowadzić więc trzeba coś wybrać. A wiadomo na wycieczkę jeszcze nie raz pojedziemy a domek to domek

Edytowane przez malinamenia
Czas edycji: 2010-08-18 o 12:32
malinamenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 12:29   #2030
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja też już po był to najpiękniejszy dzień w moim życiu szkoda że to tak wszystko szybko minęło.. pogoda była piękna, bardzo gorąco zero stresu, cały czas uśmiech na twarzy bawiliśmy się do 6.00
nie wszyscy goście przyszli co mieli przyjść, no ale cóż
niezadowolona jestem tylko z kamerzysty, który wyszedł z wesela o 20.00 i wrócił dopiero o 23.00(podobno miał jakiś ważny telefon z pracy i musiał iść fotograf zaczął kamerować.

Też chciałabym życzyć wszystkim dziewczynom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:54   #2031
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Tutaj mozna obejrzec moje zdjecia ze slubu-->http://picasaweb.google.pl/justys1358/MojSlub#
Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
No to teraz ja.. wszytsko nam się udało tak jak zaplanowaliśmy... pogoda była przecudowna a nawet powiedziałabym że za gorąco !! Klimayzatory w restauracji nie wydalały ... 36 stopni i słonko....


a tu kilka zdjęć z aparatu mojej znajomej ( tak przy okazji kilka zdjęć z jej aparatu podczas naszej sesji zdjęciowej) od fotografa będziemy mieć pewnie za miesiąc zdjęcia w domku no chyba że wcześniej umieści na necie to pochwalę się linkiem...
dziewczyny piękne zdjęcia. super sukienki miałyście

ja się już nie mogę doczekać przymiarek. Może uda mi się w przyszłym tygodniu wyruszyć na polowanie idealnej sukienki / modelu

Cytat:
Napisane przez ewellajn Pokaż wiadomość
Ja również biorę ślub- w sierpniu 2012 wszystkie macie piękne zdjęcia ze ślubu i jak tak na Was patrzę to się nie mogę doczekać własnego wesela
zleci czas ja pamiętam jak sama miałam 2,5 roku do ślubu. teraz już rok został. a sama się ostatnio zastanawiałam, po co dziewczyny zamawiają sale tak wcześnie (na dwa lata przed) a sama tak zrobiłam i normalnie mi ten czas przez palce przeleciał.


Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja też powoli wracam do normalnego świata. Jak będę mieć chwilkę to napiszę dłuższą relację i wkleję zdjęcie
czekamy na relację i zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
PIĘKNY Kościół!!! Nie mogłam się napatrzeć

Ja jestem po raz drugi w mojej fryzurze ślubnej Zaraz lece na makijaż i jazda na sesje Tyle, że jest zimno :/ 13st i cały czas lekko pada- mam nadzieje, ze mimo to zdjęcia będą piękne
powodzenia na sesji
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:58   #2032
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, a jesli chodzi o koscioł i jego wystrój na slub to ta dekoracja jest stała, zmieniaja sie tylko kwiaty pod ołtarzem.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 22:20   #2033
basia567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 77
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

fotki z panieńskiego
basia567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:45   #2034
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Basia wow, ale fajny fartuszek
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:32   #2035
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Super panieński

Dziewczyny z 21 jutro wasz wielki dzien wiec głowa do gory i powodzenia bede trzymac kciuki za was
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:03   #2036
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Czytam wszystkie relacje na bieżąco... Super Aż miło czytać... Zdjęcia rewelacja - wszystkie wyglądałyście bajecznie. Przyjemnie patrzeć

Teraz nic tylko życzyć wam szczęścia w Małżeństwie niech się wiedzie wam dziewczynki

A jutrzejszym PM pięknego słońca na niebie i w sercach
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:27   #2037
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziękuje wszystkim za zyczenia

U mnie narazie stresu brak, Tz też spokojny
Ale cierpimy na brak czasu, jeszcze mamy tyle do zrobienia...

Dopiero dziś skończyłam robić księge gości i dekoracje na auto, i przystrojenie do domu i na klatke

Pogoda narazie jest piekna

Co grosza mnie i Tz dopadła grypa, oboje jestesmy na lekach i składając przysięge będziemy miec nienaturalne głosy (to z bólu gardła)

Pozdrawiam wszystkie jutrzejsze PM, pieknego dnia życze

Relacja pewnie bedzie w poniedziałek
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:32   #2038
ewellajn
Raczkowanie
 
Avatar ewellajn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Najlepsze życzenia dla wszystkich jutrzejszych PM
__________________
A & H - kocham

TESTOWANIE I PRÓBKI DLA DZIECI:

http://tosiaczekrozrabiaczek.blog.pl/
ewellajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:05   #2039
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja w szczególny sposób trzymam kciuki za jutrzejsze PM. Życzę Wam wszystkiego najlepszego
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:58   #2040
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja też składam najlepsze życzenia jutrzejszym mężatkom
Do mnie powoli dociera, że jestem żoną. Najgorsze, że urlop się kończy i od poniedziałku do pracy
Pokażę Wam moją suknię i bukiet
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.