Wysuszone usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 11:55   #1
Lelajla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

Wysuszone usta


Witam,

Pani Doktor, ostatnio koleżanka powiedziała mi, że istnieje możliwość nawilżenia ust, tak aby efekt utrzymywał się nawet kilka miesięcy. Czy faktycznie jest to możliwe? Na czym polega taki zabieg? Mam wrażenie, że moje usta się ciągle wysuszają. "Wazelinkę" mam zawsze w kieszeni, ale jej ciągle używanie jest dość uciążliwe. Taki zabieg byłby dla mnie idealnym rozwiązaniem.

pozdrawiam
Lelajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:30   #2
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Wysuszone usta

Cytat:
Napisane przez Lelajla Pokaż wiadomość
Witam,

Pani Doktor, ostatnio koleżanka powiedziała mi, że istnieje możliwość nawilżenia ust, tak aby efekt utrzymywał się nawet kilka miesięcy. Czy faktycznie jest to możliwe? Na czym polega taki zabieg? Mam wrażenie, że moje usta się ciągle wysuszają. "Wazelinkę" mam zawsze w kieszeni, ale jej ciągle używanie jest dość uciążliwe. Taki zabieg byłby dla mnie idealnym rozwiązaniem.

pozdrawiam
Pani koleżanka miała rację Faktycznie istnieje od niedawna możliwość długotrwałego nawilżenia ust, bez konieczności zmiany ich objętości. Zabieg wykonuje się metodą iniekcji (wstrzykiwania) preparatu Restylane Lip Refresh. Zawiera on kwas hialuronowy, czyli substancję, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Zadaniem kwasu hialuronowego w skórze, także w ustach jest zatrzymywanie wody, więc utrzymywanie nawilżenia i jednoczesnej jędrności warg. Efekt po wykonaniu zabiegu utrzymuje się aż do 6 miesięcy. Przez ten okres usta są dogłębnie nawilżone, jędrne, odzyskują ładny kolor i młody wygląd.
W swoim gabinecie zabieg polecam właśnie pacjentkom, które mają problemy z częstym uczuciem wysuszonych ust a także chciałyby nadać im nowego blasku.
Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy rozmowę z pacjentką, aby odpowiednio spełnić jej oczekiwania. Warto podkreślić również, że w preparacie Restylane Lip Refresh znajduje się środek znieczulający – lidokaina – która niweluje dyskomfort przy zabiegu. Jeśli jest Pani bardzo wrażliwa na ból, lekarz może również zastosować dodatkową metodę znieczulającą: powierzchniowe znieczulenie kremem i/lub znieczulenie stomatologiczne.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 23:32   #3
kredka22
Raczkowanie
 
Avatar kredka22
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Wysuszone usta

Krem nivea jak dla mnie najprostsza i najskuteczniejsza metoda nawilżania ust
kredka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:53   #4
olasapieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wysuszone usta

Polecam gorąco balsam Blistex (apteki mogą zamówić go z hurtowni). Jest rewelacyjny...!!!!! Mi nie pomagały już żadne specyfiki, musiałam używać wszelkiego rodzaju mazideł co 10-15 min. a rano budziłam się z popękanymi i szpetnymi ustami. Ten balsam wyleczył moje usta!!! W sprzedaży jest wiele balsamów tej firmy (może nie koniecznie w Polsce :/). Ja polecam ten leczniczy!!!
http://www.pinkmelon.de/test/pflege-...f-cream-2.html
__________________
"Trudno nie wierzyć w nic..."
olasapieja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.