Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 13:46   #1
Dzola_13
Zadomowienie
 
Avatar Dzola_13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 563

Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa


Już od kilku miesięcy przymierzałam się do zakupu depilatora, ponieważ mój staruszek - ośmiolatek z nasadką chłodzącą nie nadaje się do użytku, gdyż zamiast wyrywac włoski z cebulkami je urywa.

Moje koleżanki poleciły mi depilator firmy Braun, więc bacznie obserwowałam pojawiające się opinie w internecie na temat najnowszych produktów Braun.

10 lipca otrzymałam maila z zaproszeniem do przetestowania 1 z 20 innowacyjnych depilatorów Braun Silk-epil 7 SkinSpa. Wypełniłam test ..... i szczerze mówiąc to nawet przez ułamek sekundy nie myślałam, że uda mi się zakwalifikowac do testu, a jednak UDAŁO SIĘ !!!!

Rankiem 22 lipca przeglądając po raz kolejny opinie o depilatorze 7951 natrafiłam na listę osób, które wezmą udział w testowaniu depilatorów Braun Silk-épil 7 Skin SPA - a wśród 20 loginów MÓJ =)

24 lipca kurier wręczył mi paczuszkę, a w niej mój najlepszy prezent na moje urodziny =) -> DZIĘKUJĘ !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5471.jpg (55,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5515.jpg (41,0 KB, 26 załadowań)
__________________



Wymiana ciuchy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48457292


Edytowane przez Dzola_13
Czas edycji: 2013-07-29 o 17:08
Dzola_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:22   #2
Dzola_13
Zadomowienie
 
Avatar Dzola_13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 563
Dot.: Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa

Depilator już na pierwszy rzut oka ma wiele zalet - mimo, że wygląd urządzeń nie jest najważniejszy, bo przecież nie po to kupuje się depilator by ładnie wyglądał, to jednak fakt iż dobrze spełnia swoje funkcje + estetyczny wygląd = idealne połączenie. Dodatkowe wyposażenie w postaci nasadki do twarzy, nasadki do obszarów wrażliwych, głowicy golącej, nasadki trymera. Nie zapomniano także o takich niezbędnikach jak pokrowiec, czy szczoteczka do czyszczenia.

Początkowo wydawał mi się dośc ciężki, ale tak chyba jest już zawsze, gdy nasz poprzednik był lżejszy. Po "oswojeniu się" stwierdzam, że wcale nie jest taki ciężki, a wręcz jest poręczny i wygodny. Obawiałam się również tego, że będzie bardzo głośny. Na szczęście w stosunku do mojego poprzednika jest dużo cichszy.

Zaraz po przeczytaniu instrukcji obsługi zaczęłam ładowanie urządzenia. Czas ładowania około jednej godziny. Podczas ładowania miga lampa na zielono,a gdy bateria jest już naładowana to lampka świeci na zielono, a nie miga. Podczas ładowania nie możliwe jest korzystanie z urządzenia.


Depilator jest bezprzewodowy, dzięki czemu korzystanie z niego jest wygodniejsze. Mój poprzednik nie dośc, że nie był bezprzewodowy to na dodatek posiadał długi i łamiący się kabel ;/

Jestem póki co po depilacji jednej nogi metodą ,,na sucho" - skóra nie może byc nakremowana, dlatego z pierwszą depilacją musiałam trochę poczekac bo jestem uzależniona od balsamów nawilżających.

Początkowo myślałam, że zamiast nakładki depilującej korzystam z nasadki golącej, ponieważ podczas depilowania nóg nie poczułam żadnego bólu - duża w tym zasługa systemu masującego, który doskonale spełnia swoje zadanie. Inaczej było niestety z depilacją pach - poczułam ból, ale obszar pach nie jest tak rozległy, więc da się wytrzymac. Tym bardziej, że z każdym podejściem ból wydaje się mniejszy, albo po prostu skóra zaczyna się przyzwyczajac.

Czerwone krostki zaraz po depilacji pojawiły się, na nogach zniknęły stosunkowo szybko bo po godzinie, natomiast pod pachami trochę dłużej znikały, co jest normalne bo skóra tam jest wrażliwsza.

Na koniec największy plus - lampka Smart light, dzięki której depilacja jest dokładniejsza i pozwala na depilacje nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Szkoda jedynie, że nie można jej wyłączyc, w celu przedłużenia jej żywotności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5504.jpg (42,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5512.jpg (33,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5474.jpg (63,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5481.jpg (50,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5477.jpg (57,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5484.jpg (41,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5478.jpg (62,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5483.jpg (42,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5514.jpg (52,5 KB, 21 załadowań)
__________________



Wymiana ciuchy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48457292


Edytowane przez Dzola_13
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:24
Dzola_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:28   #3
Dzola_13
Zadomowienie
 
Avatar Dzola_13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 563
Dot.: Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa

Przyszła pora na test szczotki złuszczającej .....

Wczoraj wypróbowałam i już wiem, że na pewno będę z niej korzystac systematycznie. Zastosowałam szczotkę na mokrej skórze wraz z truskawkowo-waniliowym peelingiem do ciała. Efekty są widoczne: skóra po zabiegu jest nie tylko oczyszczona ale również lepiej napięta i gładka.
Póki co testowałam na dekolcie, dzisiaj pora na nogi - w tym przypadku mam nadzieję, że nie tylko poprawi wygląd skóry, ale również zapobiegnie wrastaniu włosów po depilacji.

Szczoteczka ta jednak nie jest przeznaczona do stosowania na twarzy.

W instrukcji jest informacja, że stosując szczotkę złuszczającą raz w tygodniu powinno się ją wymienic co roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5476.jpg (55,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5488.jpg (53,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5496.jpg (36,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5510.jpg (55,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5509.jpg (55,9 KB, 18 załadowań)
__________________



Wymiana ciuchy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48457292

Dzola_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:46   #4
Dzola_13
Zadomowienie
 
Avatar Dzola_13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 563
Dot.: Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa

W związku z tym, że pierwszą depilację nóg na sucho wykonałam tydzień temu, wszelkie niewidoczne wówczas włosy postanowiłam teraz wydepilowac "na mokro".

Jak dla mnie efekt porównywalny jak po depilacji na sucho - bezbolesna, tak samo skuteczna.

Co do funkcji golenia to w moim przypadku jest zbędna i trafiła do brata, który stwierdził, że co prawda nie podrażnia go, ale woli używac zwykłej maszynki bo jest po prostu szybciej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5489.jpg (50,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5508.jpg (86,6 KB, 25 załadowań)
__________________



Wymiana ciuchy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48457292

Dzola_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:58   #5
Dzola_13
Zadomowienie
 
Avatar Dzola_13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 563
Dot.: Przyszła pora na test depilatora - Braun Silk-epil 7 SkinSpa

PODSUMOWANIE

Jestem zadowolona z depilatora Braun Silk-epil 7 Skin Spa.
Ma on wiele zalet: bezprzewodowy, lampka Smart light, nowoczesny wygląd, poręczny, prosty w obsłudze, bezbolesna depilacja nóg, wygoda - możliwośc korzystania z urządzenia zarówno na suchej skórze jak i mokrej .....

NAJWIĘKSZY PLUS wg mnie to szczotka złuszczająca, która jest po prostu genialna.

Wady - brak możliwości : wyłączenia lampki czy korzystania z urządzenia podczas ładowania, nie usuwa tych najmniejszych włosków trzeba odczekac kilka dni aż urosną.
__________________



Wymiana ciuchy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48457292

Dzola_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.