Miesiączka po porodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 22:40   #1
kat999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1

Miesiączka po porodzie


Witam,
pod koniec stycznia urodziłam dziecko. Ciąża przebiegała prawidłowo, a poród odbył się bez komplikacji. Pod koniec kwietnia zaczęłam krwawić. Wyglądało to na krwawienie menstruacyjne. Przez pierwsze kilka (2-3) dni było skromne, natomiast kolejnego dnia (3/4) było olbrzymie (a to tez chyba za mało "powiedziane". Myślę, że tego dnia zużyłam ze 2 opakowania podpasek, a i tak większość czasu spędziłam w toalecie. To były wielkie skrzepy krwi.). Początkowo byłam zaskoczona, że na okres to trochę za szybko, ale później wyczytałam, że jednak jest to możliwe. Jednak od tamtego czasu 'okres' już się nie pojawił. Czytałam, że możliwe są krwawienia popołogowe, ale podobno w 6-8 tyg, po porodzie. U mnie krwawienie miało miejsce dokładnie 3 miesiące po porodzie. Czy takie Obfite krwawienie jest normalne? I czy to normalne, że kolejne się nie pojawia, choć już mijają kolejne 3 miesiące? Dodam, że karmię piersią (5-6 razy dziennie; w nocy przerwa 6-8godz.). Czy może to oznaczać, że miesiączka się pojawiła, a teraz zanikła ponieważ znów jestem w ciąży? Faktycznie odbyłam z partnerem jeden stosunek bez zabezpieczenia i było to w końcu maja (28-29); 18 czerwca robiłam test ciążowy, ale nic nie wykazał. Bardzo proszę o opinię. Pozdrawiam.
kat999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 09:12   #2
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Miesiączka po porodzie

moim zdaniem skoro test ciązowy nic nie wykazał, nie jesteś w ciąży. Karmisz i możesz miec wahania hormonów i stąd te dziwne miesiączki. Ja bym poszła do ginekologa sprawdzić, czy wszystko ok. Ważne jest żeby się zabezpieczać, nawet jeśli karmisz. Karmienie w ogóle nie zabezpiecza przed kolejną ciążą.
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 10:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.