Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-01, 11:53   #151
jolacic22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienie
jolacic22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 20:53   #152
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Jedna z Recenzentek z czołówki rankingu otrzymała dziś mnóstwo pochwał z konta, na którym nie ma żadnej innej aktywności poza udzielaniem pochwał tej konkretnej recenzentce. Proszę zatem o sprawdzenie uczciwości.
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 09:57   #153
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Zaczyna się, jak co miesiąc...ech, przykre to strasznie :/
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 13:53   #154
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Mam takie małe pytanko w związku z otrzymaniem tytułu recenzentki stycznia, gdyż nie wyświetla się mi regulamin konkursu na recenzentkę miesiąca. Proszę zatem o informację, czy ktoś z Redakcji skontaktuje się ze mną odnośnie podania danych do wysyłki paczki, czy też sama mam się zgłosić (jeżeli tak, to do kogo) i podać takie dane.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 14:07   #155
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 158
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Ja dostałam wiadomość prywatną i tam podałam dane do wysyłki. O ile pamiętam wiadomość dostałam dzień po ogłoszeniu wyników
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 158 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 14:32   #156
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Zgadza się .

Asiu, skontaktuje się z Tobą ktoś z moderacji i w PW podasz wszystkie informacje niezbędne do wysyłki paczuszki

MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 14:33   #157
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Ja dostałam wiadomość prywatną i tam podałam dane do wysyłki. O ile pamiętam wiadomość dostałam dzień po ogłoszeniu wyników

Ślicznie dziękuję za wyjaśnienie.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 18:14   #158
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 158
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Jeden z profili w pierwszej 10-tce wygląda mocno podejrzanie (chodzi oczywiście o wyglądające na sztucznie nabijane pochwały ) bardzo proszę o sprawdzenie uczciwości
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 158 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 19:10   #159
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Jeden z profili w pierwszej 10-tce wygląda mocno podejrzanie (chodzi oczywiście o wyglądające na sztucznie nabijane pochwały ) bardzo proszę o sprawdzenie uczciwości
Dokładnie. Też to dzisiaj zauważyłam. Nabija pochwały z kilku fałszywych kont.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 19:49   #160
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 158
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Te zagrywki to się chyba nigdy nie skończą , bo się nie doczekamy aż one wszystkie ogarną , że takie coś im tu nie przejdzie
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 158 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 20:14   #161
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Jedne dostają ostrzeżenie, to przychodzą kolejne z myślą, że tu wszystkie głupie i nikt takich jawnych oszustw nie zauważy. Ale to tylko świadczy o tym, kto bardziej głupi...
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 15:58   #162
rosiecka
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2021 , Listopad 2018
 
Avatar rosiecka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Ja również chciałabym zwrócić uwagę na nieuczciwość pani z pierwszej dziesiątki, która przyznaje sobie pochwały z użyciem fikcyjnych kont. Bardzo proszę o weryfikację . Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez rosiecka
Czas edycji: 2019-02-18 o 15:59 Powód: literówka
rosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 20:37   #163
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Kochane,

Dzięki za czujność Sama powiadomiłam managerkę KWC na weekendzie, gdyż też mam pewne podejrzenia (chyba chodzi o tą samą osobę). Natomiast jeśli chcecie powiadomić kogoś z moderacji od razu o takich sytuacjach, napiszcie na PW, postaram się pomóc i przekazać informacje dalej.
Anusia490 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 08:48   #164
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Po dwóch tygodniach nieobecności weszłam na ranking KWC i przeżyłam mały szok. Jest połowa miesiąca, a dziewczyny z pierwszej 10 maja po 600, 700, a nawet 1000 pochwał. Do końca maja pewnie trzeba będzie mieć minimum 800-1000 pochwał, żeby utrzymać się w top ten. Zaznaczam, że nie pcham się do pierwszej dziesiątki, bo mam już tytul recenzentki miesiąca i nie chcę "zabierać miejsca" osobie, która jeszcze paczki nie miala. Chcę tylko zaznaczyc, że jeszcze kilka miesięcy temu, żeby być w pierwszej dziesiatce, wystarczylo mieć około 40 recenzji, 300 pochwał i kilka dodanych produktów. Teraz z takim wynikiem nie ma się pewnie szans nawet na pierwsza dwudziestkę. Recenzje ważą mniej od pochwał, więc traca na znaczeniu. Absolutnie nie jestem za limitami pochwał- sama chwale dużo i trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym wybierać, komu dać pochwałę a komu nie. Kiedyś były podnoszone zarzuty, że niektore osoby piszą recenzje na wyścigi. teraz jest nowy trend- pochwały na wyscigi, dojdzie do tego, że bez 1000 pochwał nie ma co marzyć o byciu o TOP ten. Jak pisałam- nie pcham sie do pierwszej dziesiatki, bo dostałam juz paczkę za recenzentkę miesiacaa. Niemniej sytuacja, w której świetnie pisząca dziewczyna z kilkudziesiecioma recenzjami i dajmy na to 300 pochwałami nie ma nawet co marzyć o wskoczeniu do czołówki rankingu, jest co najmniej niepokojaca.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 11:29   #165
bbozenka
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2018
 
Avatar bbozenka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 551
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez joasiakotek41 Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach nieobecności weszłam na ranking KWC i przeżyłam mały szok. Jest połowa miesiąca, a dziewczyny z pierwszej 10 maja po 600, 700, a nawet 1000 pochwał. Do końca maja pewnie trzeba będzie mieć minimum 800-1000 pochwał, żeby utrzymać się w top ten. Zaznaczam, że nie pcham się do pierwszej dziesiątki, bo mam już tytul recenzentki miesiąca i nie chcę "zabierać miejsca" osobie, która jeszcze paczki nie miala. Chcę tylko zaznaczyc, że jeszcze kilka miesięcy temu, żeby być w pierwszej dziesiatce, wystarczylo mieć około 40 recenzji, 300 pochwał i kilka dodanych produktów. Teraz z takim wynikiem nie ma się pewnie szans nawet na pierwsza dwudziestkę. Recenzje ważą mniej od pochwał, więc traca na znaczeniu. Absolutnie nie jestem za limitami pochwał- sama chwale dużo i trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym wybierać, komu dać pochwałę a komu nie. Kiedyś były podnoszone zarzuty, że niektore osoby piszą recenzje na wyścigi. teraz jest nowy trend- pochwały na wyscigi, dojdzie do tego, że bez 1000 pochwał nie ma co marzyć o byciu o TOP ten. Jak pisałam- nie pcham sie do pierwszej dziesiatki, bo dostałam juz paczkę za recenzentkę miesiacaa. Niemniej sytuacja, w której świetnie pisząca dziewczyna z kilkudziesiecioma recenzjami i dajmy na to 300 pochwałami nie ma nawet co marzyć o wskoczeniu do czołówki rankingu, jest co najmniej niepokojaca.
Uważam że masz rację. Waga pochwał jest chyba zbyt duża i przez to wypacza trochę cały ranking. To recenzje powinny być najbardziej punktowane.
bbozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 10:48   #166
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Mimo prób oszustw, czy obecności recenzentek piszących swoje opinie na "odwal się" byle by były i to jak najwięcej, cieszę się, że jest wśród Wizażanek grono zaufanych i solidnych Pań, które starają się, by KWC wciąż było miejscem, do którego chce się wracać.
Jestem tu już od blisko 9 lat, staram się pisać recenzje rzetelnie i mam nadzieję, że są pomocne, i nawet jeśli miałaby z nich skorzystać tylko jedna osoba, myślę, że warto. Po to jest KWC byśmy dzieliły się swoimi opiniami i spostrzeżeniami w nadziei, że ktoś z nich skorzysta.
Ja osobiście mam grono kilkunastu Wizażanek, których recenzje bardzo sobie cenie. Często też trafiam na opinie osób mi nie znanych, ale i ich opisy są dla mnie ciekawe i przydatne. Staram się by każda moja pochwała, którą daję pod recenzją była sprawiedliwa i faktycznie oznaczała, że recenzja była dla mnie pomocna. Nie widzę sensu w bezkrytycznym klepaniu w każdego "kciuka w górę" przy opinii kosmetyku, który w ogóle mnie nie interesuje.
Cenię niesamowicie recenzje, które są rozbudowane, szczegółowe, ale, same Drogie Wizażanki zauważacie, że i te krótkie, skoncentrowane w kilka zdań, potrafią być pomocne. Ale kiedy czytam opinie w stylu: "ten krem jest mega, świetnie działa na moją skórę i ma ładne opakowanie" to krew mnie zalewa .
Dlatego cieszy mnie fakt, że mimo to wciąż są tutaj Panie, którym się chce i którym zależy na pisaniu recenzji pełnowartościowych. Które nie zrażają się, że wśród tych "niczegoniemówiących" recenzji zaginie ich praca. Dziękuję Wam za to bo dzięki temu wracam na KWC codziennie, również chętnie piszę recenzje (którym z pewnością daleko do ideału), ale najchętniej właśnie zatapiam się w lekturze Waszych recenzji i z przyjemnością je chwale, bo na to zasługują .
I cieszę się również, że nagroda recenzentki ostatnio przypada Wizażankom, które są solidne i nie idą na ilość, ale na jakość i faktycznie na tą nagrodę zasługują.
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 11:12   #167
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez kasia489 Pokaż wiadomość
kiedy czytam opinie w stylu: "ten krem jest mega, świetnie działa na moją skórę i ma ładne opakowanie" to krew mnie zalewa .
Jeszcze "ślicznie pachnie"
Dziewczyny, NIGDY, przenigdy ta nagroda nie trafi do osoby piszącej takie recenzje.
Nawet kiedy będzie coś takiego wklejać co sekundę przez 24 godziny na dobę, a do każdej dołączać kilka pochwał z fejkowych kont i algorytm wywinduje ja na pierwsze miejsce. Nas (tj. ludzi, którzy to weryfikują i ostatecznie decydują) nie da się oszukać w ten sposób
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 14:05   #168
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Jeszcze "ślicznie pachnie"
Dziewczyny, NIGDY, przenigdy ta nagroda nie trafi do osoby piszącej takie recenzje.
Nawet kiedy będzie coś takiego wklejać co sekundę przez 24 godziny na dobę, a do każdej dołączać kilka pochwał z fejkowych kont i algorytm wywinduje ja na pierwsze miejsce. Nas (tj. ludzi, którzy to weryfikują i ostatecznie decydują) nie da się oszukać w ten sposób
O tak, zapomniałam o ślicznym zapachu
Zastanawiam się co siedzi w głowie takich osób, które sztucznie nabijają ilość recenzji czy dopuszczają się jakiś fałszerstw np. z tworzeniem fałszywych kont. Przecież nie jest to trudne do wychwycenia, więc o co chodzi!? Szanujmy się wzajemnie i nie róbmy z innych idiotów, bo to się nie uda!
Może w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy w naszym katalogu pozostaną wyłącznie poważne recenzentki, którym zależy na jakości KWC, a nie na zajmowanym miejscu w rankingu. Pewnie, że jest to miłe, nawet bardzo, sama cieszę się jak dziecko, gdy dzięki Waszym pochwałom, sięgam któregoś miejsca w rankingu. Ale bardziej cieszy mnie fakt, że moje recenzje podobają się i możliwe, że są przydatne. Chyba każda z nas tak ma, gdy jej praca nad recenzją jest doceniona kciukiem w górę.
I powtórzę jeszcze raz, że cieszy mnie to, że są Wizażanki, które tworzą te wartościowe recenzje, pisane czasem z takim humorem, że potrafią poprawić nastrój w zły dzień
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 14:05:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.