Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-24, 21:53   #4081
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja nie mam pomysłu co na święta dla małej, myślałam o arce fisher price? Mała uwielbia zwierzątka

dziewczyny jakie owoce/w jakiej formie podajecie obecnie swoim bobasom?

Dziekujemy za gratulacje pierwszych kroków, mała codziennie ćwiczy i przez to znowu zrobiła się bardzo nerwowa, bo chciałaby już chodzić ciagle a tak co chwila się przewraca i okazuje swoje niezadowolenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 04:33   #4082
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Ja nie mam pomysłu co na święta dla małej, myślałam o arce fisher price? Mała uwielbia zwierzątka

dziewczyny jakie owoce/w jakiej formie podajecie obecnie swoim bobasom?

Dziekujemy za gratulacje pierwszych kroków, mała codziennie ćwiczy i przez to znowu zrobiła się bardzo nerwowa, bo chciałaby już chodzić ciagle a tak co chwila się przewraca i okazuje swoje niezadowolenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja sie zajada mandarynkami teraz. Kroje jej czastke na kilka mniejszych i tak sama je.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 06:35   #4083
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A ja mam inne pytanie, czy. wasze dzieciaczki nadal wszystko do buzi pchają? Ja myslac nad prezentami musze uwzglednic jeszcze to, ze ich pierwszym zastosowaniem bedzie wlozenie do buzi i nie wszystko mnie przekonuje. Od nas dostala ostatnio tablice z okienkami Melissa & Doug, bawila sie tym jak bylismy u przyjaciol z ich dziecmi, w domu jakos szalu na to nie ma 🤷

Mamy jeszcze w planie drewniany zestaw instrumentów, magnetyczne puzzle (jesli przestanie wszystko gryzc &#129318 , drewniany sorter z sensorycznymi klockami, ogolnie jak sama kupuje to ide w drewniane bo mnie wkurza wszedzie ten plastik. Od dziadkow dostanie maly plecaczek do żłobka i pewnie sami cos tam dokupia. Dalej nie mam pomyslow wiec chetnie poczytam zwlaszcza ze po swietach zaraz urodziny.



PS. Wybieracie sie na sesje swiateczne?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 07:26   #4084
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie, czy. wasze dzieciaczki nadal wszystko do buzi pchają? Ja myslac nad prezentami musze uwzglednic jeszcze to, ze ich pierwszym zastosowaniem bedzie wlozenie do buzi i nie wszystko mnie przekonuje. Od nas dostala ostatnio tablice z okienkami Melissa & Doug, bawila sie tym jak bylismy u przyjaciol z ich dziecmi, w domu jakos szalu na to nie ma 🤷

Mamy jeszcze w planie drewniany zestaw instrumentów, magnetyczne puzzle (jesli przestanie wszystko gryzc &#129318 , drewniany sorter z sensorycznymi klockami, ogolnie jak sama kupuje to ide w drewniane bo mnie wkurza wszedzie ten plastik. Od dziadkow dostanie maly plecaczek do żłobka i pewnie sami cos tam dokupia. Dalej nie mam pomyslow wiec chetnie poczytam zwlaszcza ze po swietach zaraz urodziny.



PS. Wybieracie sie na sesje swiateczne?
Moja wszystko gryzie jak leci. Przypuszczam ze dopoki zeby beda wychodzic to tak bedzie.
Troche nie chce myslec co bedzie w zlobku. Mam nadzieje ze jakiegos smoczka innego nie przejmie 🤦☠♀️

Ja chyba kupie na urodziny arke dumel. Na swieta nie mam pomyslu.

Sesji nie planujemy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 07:45   #4085
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie, czy. wasze dzieciaczki nadal wszystko do buzi pchają? Ja myslac nad prezentami musze uwzglednic jeszcze to, ze ich pierwszym zastosowaniem bedzie wlozenie do buzi i nie wszystko mnie przekonuje. Od nas dostala ostatnio tablice z okienkami Melissa & Doug, bawila sie tym jak bylismy u przyjaciol z ich dziecmi, w domu jakos szalu na to nie ma 🤷

Mamy jeszcze w planie drewniany zestaw instrumentów, magnetyczne puzzle (jesli przestanie wszystko gryzc &#129318 , drewniany sorter z sensorycznymi klockami, ogolnie jak sama kupuje to ide w drewniane bo mnie wkurza wszedzie ten plastik. Od dziadkow dostanie maly plecaczek do żłobka i pewnie sami cos tam dokupia. Dalej nie mam pomyslow wiec chetnie poczytam zwlaszcza ze po swietach zaraz urodziny.



PS. Wybieracie sie na sesje swiateczne?
Oczywiście że wszystko bierze do buzi

My na sesji świątecznej byliśmy miesiąc temu.

Arkę Dumela już mam w domu i oczywiście zabawa polega na wkładaniu do buzi. Najlepiej wchodzi krówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 08:13   #4086
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie, czy. wasze dzieciaczki nadal wszystko do buzi pchają? Ja myslac nad prezentami musze uwzglednic jeszcze to, ze ich pierwszym zastosowaniem bedzie wlozenie do buzi i nie wszystko mnie przekonuje. Od nas dostala ostatnio tablice z okienkami Melissa & Doug, bawila sie tym jak bylismy u przyjaciol z ich dziecmi, w domu jakos szalu na to nie ma

Mamy jeszcze w planie drewniany zestaw instrumentów, magnetyczne puzzle (jesli przestanie wszystko gryzc ) , drewniany sorter z sensorycznymi klockami, ogolnie jak sama kupuje to ide w drewniane bo mnie wkurza wszedzie ten plastik. Od dziadkow dostanie maly plecaczek do żłobka i pewnie sami cos tam dokupia. Dalej nie mam pomyslow wiec chetnie poczytam zwlaszcza ze po swietach zaraz urodziny.



PS. Wybieracie sie na sesje swiateczne?
Mój pcha do buzi wszystko ale już coraz dłużej potrafi się tez zająć ogladając i nie jedząc np ksiazki czy inne zabawki
My mamy w planie sesje roczkowo świąteczną bo u nas roczek juz 27.12
Co do prezentów to zamówiłam trochę książeczek bo mały stał sie fanem
Pchacz drewniany z Lidla
Piramidę (mam nadzieję że jej nie zje)

I takie puzle

I jeszcze jakiś baczek napewno zamówię tylko jeszcze nie wiem który
To wszystko załatwi Mikołaja gwiazdkę i urodziny

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maziula2020
Czas edycji: 2020-11-25 o 11:06
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 08:28   #4087
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Mój pcha do buzi wszystko ale już coraz dłużej potrafi się tez zająć ogladając i nie jedząc np ksiazki czy inne zabawki
My mamy w planie sesje roczkowo świąteczną bo u nas roczek juz 27.12
Co do prezentów to zamówiłam trochę książeczek bo mały stał się fanem

Magnesy drewniane na lodowke
https://allegro.pl/oferta/zabawka-dl...ource=facebook
Pchacz drewniany z Lidla
Piramidę (mam nadzieję że jej nie zje)

https://allegro.pl/oferta/piramida-z...ource=facebook

I takie puzle
https://allegro.pl/oferta/pierwsze-b...ource=facebook

I jeszcze jakiś baczek napewno zamówię tylko jeszcze nie wiem który
To wszystko załatwi Mikołaja gwiazdkę i urodziny

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cos mi nie dzialaja te linki
A chetnie bym zobaczyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 08:43   #4088
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Może tak będzie lepiej?20201125_093743.jpg20201125_093727.jpg20201125_093711.jpg20201125_093640.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 08:45   #4089
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Te naklejki wczoraj mu dałam, siedzial odgrywał i razem naklejalismy aż byłam zdziwiona że tyle wysiedzial

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:24   #4090
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Milawo, ja jakoś mam opory przed mandarynkami, mała pluje wszysktim co kwaśne, u nas idą głównie banany ale zaczęliśmy mieć problem z zatwardzeniem...

Maziula2020 dziękuje za inspiracje, coś kliknę podobają mi się te magnesy na lodówkę, może jak jej nisko przyczepie to troszkę się sobą zajmie a ja w tym czasie będę mogła coś przygotować do jedzenia żeby nie stała mi przy nodze

Na sesji byliśmy w sobotę, niestety moja córka nie była zadowolona i na każdym zdjęciu ma kwaśna minę ehhh cały tatuś, tylko ja na zdjęciach usmiechnieta heh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:24   #4091
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Oczywiście że wszystko bierze do buzi

My na sesji świątecznej byliśmy miesiąc temu.

Arkę Dumela już mam w domu i oczywiście zabawa polega na wkładaniu do buzi. Najlepiej wchodzi krówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mojemu najbardzie smakuje Noe
A poza tym jeszcze za bardzo sie nia nie bawi, przerwaca na bok i kreci kolkami, stuka o siebie zwierzatkami i gryzie Noego.


Co do owocow - daje wszystkie, ktore sa w sklepie aktualnie jablka (pokrojone w owsiance, starte na tarce), gruszki (w kawalku, w owiance), banany, winogrona (pokrojone na pol lub cwiartki), mandarynki (czastke kroje na pol), kaki (w plastry albo polplastry), kiwi (tak jak kaki). wszystko co dostepne w sklepie kupuje, zeby bylo roznorodnie nawet cytryne zje prawie bez krzywienia się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 09:27   #4092
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mojemu najbardzie smakuje Noe
A poza tym jeszcze za bardzo sie nia nie bawi, przerwaca na bok i kreci kolkami, stuka o siebie zwierzatkami i gryzie Noego.


Co do owocow - daje wszystkie, ktore sa w sklepie aktualnie jablka (pokrojone w owsiance, starte na tarce), gruszki (w kawalku, w owiance), banany, winogrona (pokrojone na pol lub cwiartki), mandarynki (czastke kroje na pol), kaki (w plastry albo polplastry), kiwi (tak jak kaki). wszystko co dostepne w sklepie kupuje, zeby bylo roznorodnie nawet cytryne zje prawie bez krzywienia się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeju zazdroszczę, u was ogólnie chyba fajnie idzie jedzenie...
Moja się kwasi nawet po słodkich malinach...

Oczywiście z ta arka rozniez chodziło mi o arkę dumel nie wiem skąd mi się wziął ten fisher price 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:29   #4093
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja sie zastanawiam jak rozwiązać problem igieł z żywej choinki, bo moj Bombel zjada wszystko co znajdzie na podłodze więc i igły by chciał wsuwać. A do sztucznej jakoś nie jestem przekonana. Niby jodły mało tych igieł gubią, ale jednak zawsze cośtam spada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Jeju zazdroszczę, u was ogólnie chyba fajnie idzie jedzenie...
Moja się kwasi nawet po słodkich malinach...

Oczywiście z ta arka rozniez chodziło mi o arkę dumel nie wiem skąd mi się wziął ten fisher price


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie narzekam tylko się zastanawiam kiedy się to skończy
Któregoś dnia zrobiliśmy krewetki na kolację to nawet plasterki czosnku powyjadał z talerzyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:32   #4094
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No my choinke w tym roku odpuszczamy nie ma opcji zeby sie utrzymala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:50   #4095
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No my choinke w tym roku odpuszczamy nie ma opcji zeby sie utrzymala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba kupię jakąś małą choinkę i postawie wyżej.
Z zabawek których nie wymieniłyście moja dostała siostrzyczkę szczeniaczka Fisher Price na razie szału nie ma ale nie potrafi jeszcze na niej wcisnąć przycisków żeby był dźwięk, sądzę że"dorośnie" do niej. I jeszcze huśtawka, w mieszkaniu które kupiłam były już haki w futrynie więc z braku pomysłów (bo mała masę zabawek ma po dzieciach znajomych) ma dostać to zobaczymy czy będzie chętna.
Jeżeli chodzi o jedzenie to moja jest żarłokiem i z tego co Was czytam strasznie ją ograniczam. Jest tyle rzeczy które by można już jej dać a ja albo nie mam pomysłu albo boję się zadławienia 😕
U nas sesja będzie na roczek.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 10:33   #4096
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja chyba kupię jakąś małą choinkę i postawie wyżej.
Z zabawek których nie wymieniłyście moja dostała siostrzyczkę szczeniaczka Fisher Price na razie szału nie ma ale nie potrafi jeszcze na niej wcisnąć przycisków żeby był dźwięk, sądzę że"dorośnie" do niej. I jeszcze huśtawka, w mieszkaniu które kupiłam były już haki w futrynie więc z braku pomysłów (bo mała masę zabawek ma po dzieciach znajomych) ma dostać to zobaczymy czy będzie chętna.
Jeżeli chodzi o jedzenie to moja jest żarłokiem i z tego co Was czytam strasznie ją ograniczam. Jest tyle rzeczy które by można już jej dać a ja albo nie mam pomysłu albo boję się zadławienia
U nas sesja będzie na roczek.
My mamy szczeniaczka uczniaczka jeszcze po pierwszym dziecku. Lubi naciskać i patrzeć jak się świeci. I tańczy do wszystkiego.

Moja z owoców najbardziej lubi śliwki. Tylko już nigdzie nie dostanę Bananów raczej jej nie dajemy bo ma problemy z kupą i one ją zatwardzają. Jabłko daję w kawałku do jedzenia. No i niestety u mnie niejadek do potęgi entej. Aż mi się nie chce wymyślać jedzenia, bo ona i tak nic nie zje Żywi się powietrzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:11   #4097
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam jak rozwiązać problem igieł z żywej choinki, bo moj Bombel zjada wszystko co znajdzie na podłodze więc i igły by chciał wsuwać. A do sztucznej jakoś nie jestem przekonana. Niby jodły mało tych igieł gubią, ale jednak zawsze cośtam spada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------




Nie narzekam tylko się zastanawiam kiedy się to skończy
Któregoś dnia zrobiliśmy krewetki na kolację to nawet plasterki czosnku powyjadał z talerzyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Najważniejsze, ze nie szkodzi niech je na zdrowie!

My w tym roku ubierzemy mała choinkę na stoliku z tego właśnie powodu zawsze mieliśmy wielka od podłogi do sufitu

My mamy tez siostrzyczkę szczeniaczka i na razie umie naciskać tylko na serce i tańczy sobie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:21   #4098
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, ze nie szkodzi niech je na zdrowie!

My w tym roku ubierzemy mała choinkę na stoliku z tego właśnie powodu zawsze mieliśmy wielka od podłogi do sufitu

My mamy tez siostrzyczkę szczeniaczka i na razie umie naciskać tylko na serce i tańczy sobie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie zastanawiam się czy kupić siostrzyczkę pod choinkę. Polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:24   #4099
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
My mamy szczeniaczka uczniaczka jeszcze po pierwszym dziecku. Lubi naciskać i patrzeć jak się świeci. I tańczy do wszystkiego.

Moja z owoców najbardziej lubi śliwki. Tylko już nigdzie nie dostanę Bananów raczej jej nie dajemy bo ma problemy z kupą i one ją zatwardzają. Jabłko daję w kawałku do jedzenia. No i niestety u mnie niejadek do potęgi entej. Aż mi się nie chce wymyślać jedzenia, bo ona i tak nic nie zje Żywi się powietrzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas są jeszcze śliwki w Kauflandzie

Jabłka w kawałku się boję, bo mój bardzo łapczywie je i to jest jedyna rzecz, o którą się boję w kontekście zadławienia zwlaszcza, ze wszedzie o tym piszą. No ale z drugiej strony to już nie jest półroczne dziecko i świetnie sobie radzi z jedzeniem. Muszę spróbować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 13:28   #4100
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja jablka w kawalku nie dawalam jeszcze. Tez mam stracha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:35   #4101
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My mamy szczeniaczka i mały lubi pomimo, że jakoś dużo czasu mu nie poświęca
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:38   #4102
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My tez mamy szczeniaczka jeszcze po siostrze ale za dużo czasu mu nie poświęca za to np b.lubi garnuszek na klocuszek A pamiętam że córkę kompletnie nie interesowal

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:39   #4103
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
U nas są jeszcze śliwki w Kauflandzie

Jabłka w kawałku się boję, bo mój bardzo łapczywie je i to jest jedyna rzecz, o którą się boję w kontekście zadławienia zwlaszcza, ze wszedzie o tym piszą. No ale z drugiej strony to już nie jest półroczne dziecko i świetnie sobie radzi z jedzeniem. Muszę spróbować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kauflanda mam daleko. Zakupy robię praktycznie tylko w Lidlu. Bo Aldi nie lubię a Biedronki mamy tak ciasne że nie lubię tam chodzić z wózkiem. Ja nawet do warzywniaka nie mogę wejść, bo mam na osiedlu jeden, gdzie jak się wcisnę z wózkiem to już nie będzie miejsca. Także u mnie wszystko załatwia Lidl.
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja jablka w kawalku nie dawalam jeszcze. Tez mam stracha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja daję w kawałku bo jej jest tak łatwiej jeść. Odgryzie ile chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:49   #4104
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Kauflanda mam daleko. Zakupy robię praktycznie tylko w Lidlu. Bo Aldi nie lubię a Biedronki mamy tak ciasne że nie lubię tam chodzić z wózkiem. Ja nawet do warzywniaka nie mogę wejść, bo mam na osiedlu jeden, gdzie jak się wcisnę z wózkiem to już nie będzie miejsca. Także u mnie wszystko załatwia Lidl.Ja daję w kawałku bo jej jest tak łatwiej jeść. Odgryzie ile chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Twoja ma juz milion zebow wiec sobie radzi na pewno moja tylko 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 14:08   #4105
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moj by chcial odgryzc od razu wiekszosc on potrafi 3 placuszki na raz do buzi wsadzic
Ladnie sobie ze wszystkim radzi, nawet te krewetki ladnie gryzl, ale tak strasza ]tym jablkiem, ze sie boje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 14:39   #4106
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się czy kupić siostrzyczkę pod choinkę. Polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja polecam u nas mała się bawi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:00   #4107
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja bardzo lubi jabłko w całości, trzyma sobie dwoma rękoma i skrobie w kawałkach też się boje.


My mamy siostrę szczeniaczka i wielkiego szału nie ma, ale lubi, jak już na wszystko marudzi to włączamy. Znam już wszystkie piosenki na pamięć to sobie śpiewamy 😅

A prezentów nie planujemy. Ciągle coś kupujemy i pewnie dostanie od dziadkow. Musimy teraz kupić kolejny fotelik, myślę też ciągle o spiworku do wózka, więc trochę się nazbiera wydatków.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 07:31   #4108
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Zamówiłabym małemu magnesy, ale boję się że będzie je zjadał.. Znalazłyście jakąś ciekawą promocję na dziś? W Lidlu są dziś tanie zabawki, ale dużo niedostępnych online.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 07:40   #4109
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Zamówiłabym małemu magnesy, ale boję się że będzie je zjadał.. Znalazłyście jakąś ciekawą promocję na dziś? W Lidlu są dziś tanie zabawki, ale dużo niedostępnych online.
No wlasnie z zabawek nie. Ale w smyku jest rabat na ubrania tez przecenione i 5pak body z krotkim rekawem wyszedl mi za 30zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 15:57   #4110
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Body wykupiłam wcześniej, też w podobnej cenie i całkiem fajne są te ze smyka
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.