Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 16:03   #4111
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moje starszaki wysoko postawiły poprzeczkę ale malutka ich goni. Dzisiaj bujała się na łosiu na biegunach... na stojąco. Bo na siedząco jest dla słabych 🤦 I oczywiście jak tylko starszaki nie kładły krzeseł to leciała przez cały pokój i stawała na tych krzesłach i się bujała. Osiwieję.

I wczoraj byłam w szoku bo zrobiłam muffinki serowe z kiełkami i okruszek zjadł całą jedną. Myślałam że ugryzie i wypluje. A dzisiaj objadała się frytkami z batatów. Teraz robię na kolację placki z amarantusa. Ciekawe czy zje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 15:30   #4112
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Wracając do tematu zabawkowego. Mam dylemat czy kupić uczniaczka, czy dołożyć i zainwestować w coś czym Mała będzie się dłużej bawiła - króliczka alilo. Czy któraś z Was ma/poleca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 09:12   #4113
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja mam króliczka alilo i to jest super! Mala tańczy do niego i sie cala trzęsie na jego widok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:03   #4114
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Też myśle o króliczku na pierwsze urodziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 22:23   #4115
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny ja nawet o tym kroliczku nie słyszałam, jak dobrze, ze Was mam

Jeju dopiero co się rozpakowywałyśmy a już planujemy prezenty na roczek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 07:15   #4116
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny ktore macie poncza do fotelikow co ubieracie teraz pod to. Ile warstw ubrania?
Od jutra czeka mnie wozenie do zlobka 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 07:55   #4117
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Też myśle o króliczku na pierwsze urodziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My jesteśmy tak na 99% już zdecydowani taki roczkowo-świąteczny prezent.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore macie poncza do fotelikow co ubieracie teraz pod to. Ile warstw ubrania?
Od jutra czeka mnie wozenie do zlobka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To już? Trzymam kciuki i koniecznie zdaj relację jak minął pierwszy dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-30, 10:31   #4118
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore macie poncza do fotelikow co ubieracie teraz pod to. Ile warstw ubrania?
Od jutra czeka mnie wozenie do zlobka 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej zdawaj relacje, niedługo i nas to czeka ehh nie wiem jak ja to przeżyje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 12:45   #4119
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My planujemy od polowy stycznia. Nadal jestem nieco przerażona, aczkolwiek ostatnio corka mnie co chwile zaskakuje. Od paru dni domaga sie zasypiania na rekach, a nie przy piersi.. myslalam tez ze bedzie raczej stroniła od dzieci, tymczasem ostatnio byliśmy u przyjaciol i bardzo lgnęła do dzieci i do zabawek. Wiec jestem dobrej mysli, zobaczymy. Najbardziej sie martwie o jedzenie. Bardzo malo je, wiecej rozrzuca. Ale wiem ze w zlobku moze byc zupelnie inaczej...



Tez nie slyszalam o tym króliczku, ale chyba dlatego ze mnie totalnie takie interaktywne zabawki nie interesuja.. tzn nie lubie 🙈 Tego szczeniaczka tez nie mamy, choc gdziekolwiek bysmy nie byli wsrod znajomych to wszedzie to jest a tak serio, to co ten kroliczek robi ze jest wart az 3 stowy?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:29   #4120
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
My planujemy od polowy stycznia. Nadal jestem nieco przerażona, aczkolwiek ostatnio corka mnie co chwile zaskakuje. Od paru dni domaga sie zasypiania na rekach, a nie przy piersi.. myslalam tez ze bedzie raczej stroniła od dzieci, tymczasem ostatnio byliśmy u przyjaciol i bardzo lgnęła do dzieci i do zabawek. Wiec jestem dobrej mysli, zobaczymy. Najbardziej sie martwie o jedzenie. Bardzo malo je, wiecej rozrzuca. Ale wiem ze w zlobku moze byc zupelnie inaczej...



Tez nie slyszalam o tym króliczku, ale chyba dlatego ze mnie totalnie takie interaktywne zabawki nie interesuja.. tzn nie lubie Tego szczeniaczka tez nie mamy, choc gdziekolwiek bysmy nie byli wsrod znajomych to wszedzie to jest a tak serio, to co ten kroliczek robi ze jest wart az 3 stowy?

Ma bardzo dobrej jakości głośnik, poza tym można wgrać swoje piosenki czy np. Audiobooki z bajkami i puszczać do snu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 21:22   #4121
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja też nie trawie tych wszystkich interaktywnych i grających zabawek. Mamy w domu tylko 3 tego typu zabawki - Arke Noego, Książeczkę-Bajeczkę vtech i krowę też z vtecha. Wyciągam je tylko raz na kilka dni na chwilę.

Alilo to jest coś innego. Można wgrywać swoje dźwięki - ma slot na kartę sd. Ma też wbudowany dyktafon. Pełni też rolę lampki nocnej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 08:22   #4122
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No chyba nie bedzie tak latwo. Pol godz adaptacji dzis i pol godz placzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:49   #4123
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No chyba nie bedzie tak latwo. Pol godz adaptacji dzis i pol godz placzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
☹️ Przyzwyczai się w końcu ale domyślam się że nie jest Ci łatwo 😕
Jak sobie z tym ponczo poradziłaś? Ja się nie wypowiadam bo nie mam i sama nie wiem jak pod ubrać dziecko. W ogóle jakie macie? Teraz to chyba i tak już za zimno żeby znosić bez kurtki a denerwuje się tą jazdą i że te pasy ma na kurtce ale nie mam pomysłu, jeździmy dużo i krótkie dystanse.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:30   #4124
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
️ Przyzwyczai się w końcu ale domyślam się że nie jest Ci łatwo
Jak sobie z tym ponczo poradziłaś? Ja się nie wypowiadam bo nie mam i sama nie wiem jak pod ubrać dziecko. W ogóle jakie macie? Teraz to chyba i tak już za zimno żeby znosić bez kurtki a denerwuje się tą jazdą i że te pasy ma na kurtce ale nie mam pomysłu, jeździmy dużo i krótkie dystanse.
Ktoras z Was, przepraszam ze nie pamietam nicku pisala ze na olx pani szyje. I mam stamtad. Jest fajne grube.
Ubralam pod spod body z dlugim i spodnie. I na to taki kombinezonik dresowy.
Ale generalnie meczy mnie zapinanie dziecka w foteliku zwlaszcza ze ona nie lubi jezdzic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:30   #4125
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja wczoraj malutkiej założyłam ponczo (my mamy robione przez teściową - zszyte z dwóch kocy polarowych) i od to normalnie bluzę, body, spodnie ocieplane, skarpetki i niechodki ortalionowe. Plus komin i czapka. A jak jedziemy gdzieś gdzie spędzimy trochę czasu (na przykład u lekarza) to na ubranie zakładam pajacyka polarowego i przykrywam kocem. U nas na szczęście jeszcze łupina, więc można w domu ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:09   #4126
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ktoras z Was, przepraszam ze nie pamietam nicku pisala ze na olx pani szyje. I mam stamtad. Jest fajne grube.
Ubralam pod spod body z dlugim i spodnie. I na to taki kombinezonik dresowy.
Ale generalnie meczy mnie zapinanie dziecka w foteliku zwlaszcza ze ona nie lubi jezdzic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to jest ponczo z wycięciami na pasy? Bo to za każdym razem montować w aucie to bez sens. Czy to po prostu takie zwykłe pod którym można zapiąć pasy?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:14   #4127
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ale to jest ponczo z wycięciami na pasy? Bo to za każdym razem montować w aucie to bez sens. Czy to po prostu takie zwykłe pod którym można zapiąć pasy?
Takie zwykle rozsuwane. Ale ona mi sie juz zaczyna wyginac jak wie ze bedzie wsadzana, wiec nie ulatwia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 19:52   #4128
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No chyba nie bedzie tak latwo. Pol godz adaptacji dzis i pol godz placzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za Was

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 22:46   #4129
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja Oliwka dostała króliczka alilo tego tańszego za 200 zł na chrzciny od chrzestnej , fajne ma piosenki do zabawy , do snu , odgłosy zwierząt itp. jest jako lampka i a uszka jako gryzak, moja Oliwcia non stop jak ma tego króliczka w rączkach to uszka lądują w buzi . Polecam bardzo fajna zabawka ale chyba sama bym nie kupiła takiej drogiej zabawki ta o której piszecie do wgrywania swoich dźwięków jest na pewno dużo fajniejsza .
Dziewczyny czekałam aż moje dziecko zacznie raczkować i się przemieszczać i powiem wam że 9,5 miesiąca i zaczęła raczkować , wstawać przy wszystkim , przemieszczać się koło mebli na stojąco , no tak trzeba pilnować że szok , nie chce siedzieć , posadzona , raczkuje do kanapy wstaje i chodzi w koło , na szczęście sama potrafi usiąść i znów się podnieść. Śmiga po całym domu i to chce żeby ją prowadzać za ręce i biegiem za Adą hehe także wesoło się robi.
Dziewczyny które będą ubierać choinkę , kiedy zamierzacie ? Moja siostra już ubrała w niedzielę , mówiła że musi ubrać bo przez tego koronawirusa jest przykro i choinka jej humor poprawi i dekoracje świąteczne . Zastanawiam się czy w niedzielę najbliższą nie ubrać , zazwyczaj ubierałam w niedzielę przed wigilią ale w tym roku chyba szybciej to zrobię . Też się obawiam że moja mała Oliwia będzie non stop przy choince oczywiście zapewne przy światełkach , bo nie mówiłam jeszcze ale moja mała jest fanką kabli i pilotów hehe jeśli będzie bardzo dokuczać przy choince to postawie ją na stoliczku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-02, 08:43   #4130
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Moja Oliwka dostała króliczka alilo tego tańszego za 200 zł na chrzciny od chrzestnej , fajne ma piosenki do zabawy , do snu , odgłosy zwierząt itp. jest jako lampka i a uszka jako gryzak, moja Oliwcia non stop jak ma tego króliczka w rączkach to uszka lądują w buzi . Polecam bardzo fajna zabawka ale chyba sama bym nie kupiła takiej drogiej zabawki ta o której piszecie do wgrywania swoich dźwięków jest na pewno dużo fajniejsza .
Dziewczyny czekałam aż moje dziecko zacznie raczkować i się przemieszczać i powiem wam że 9,5 miesiąca i zaczęła raczkować , wstawać przy wszystkim , przemieszczać się koło mebli na stojąco , no tak trzeba pilnować że szok , nie chce siedzieć , posadzona , raczkuje do kanapy wstaje i chodzi w koło , na szczęście sama potrafi usiąść i znów się podnieść. Śmiga po całym domu i to chce żeby ją prowadzać za ręce i biegiem za Adą hehe także wesoło się robi.
Dziewczyny które będą ubierać choinkę , kiedy zamierzacie ? Moja siostra już ubrała w niedzielę , mówiła że musi ubrać bo przez tego koronawirusa jest przykro i choinka jej humor poprawi i dekoracje świąteczne . Zastanawiam się czy w niedzielę najbliższą nie ubrać , zazwyczaj ubierałam w niedzielę przed wigilią ale w tym roku chyba szybciej to zrobię . Też się obawiam że moja mała Oliwia będzie non stop przy choince oczywiście zapewne przy światełkach , bo nie mówiłam jeszcze ale moja mała jest fanką kabli i pilotów hehe jeśli będzie bardzo dokuczać przy choince to postawie ją na stoliczku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje dla Oliwci!
My nad choinka ciagle dumamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 10:15   #4131
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My będziemy u rodziców i tam choinka będzie stała na stoliczku.

Mój okruszek zjadł dzisiaj 4,5 placka z resztek owsianki. Jestem w szoku. Jeszcze ostatnio ledwo jadła jeden. No ale żeby równowaga była to wczoraj ani obiadu ani kolacji nie ruszyła. Dzisiaj miała 3-godzinną przerwę w nocy i potem krótszą niż zawsze drzemkę w dzień Jest mróz dzisiaj, ale wyjdziemy na długi spacer...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 10:51   #4132
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
My będziemy u rodziców i tam choinka będzie stała na stoliczku.

Mój okruszek zjadł dzisiaj 4,5 placka z resztek owsianki. Jestem w szoku. Jeszcze ostatnio ledwo jadła jeden. No ale żeby równowaga była to wczoraj ani obiadu ani kolacji nie ruszyła. Dzisiaj miała 3-godzinną przerwę w nocy i potem krótszą niż zawsze drzemkę w dzień Jest mróz dzisiaj, ale wyjdziemy na długi spacer...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakie to placki z resztek owsianki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 10:54   #4133
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Jakie to placki z resztek owsianki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj syn wolał się bawić zamiast jeść. Więc do jego owsianki dosypałam mąkę i dodałam jajko. I na patelnię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 17:33   #4134
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Milawo, jak minął dzień drugi w żłobku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 18:13   #4135
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Milawo, jak minął dzień drugi w żłobku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzis troche lepiej. Tez tylko pol godz. Plakala przy oddawaniu ale pozniej sie uspokoila. I nawet cos zjadla

Jutro proba na godzine

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 23:48   #4136
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Inevera łączę się w bólu nad 3 godzinną wczorajszą przerwą w nocy , moja Oliwka też wczoraj taką miała i nie wiem co dziś mnie czeka . Wczoraj obudziła się o 1 w nocy do 5 spała z przerwami na płacz dałam jej Camille i tak jak myślałam rano patrzę a tu lewa dwójka dolna przebiła się , dwa razy w nocy obudziła Adę jakiś kosmos poprostu , dziecko nie do poznania zawsze budziła się tylko na cyca i przy nim usypiała odkładałam i tyle a wczoraj to była jakaś porażka , dziś zapowiadało się na to samo , zasnęła o 20 obudziła się z płaczem o 21 zasnęła szybko ale 23 :40 taki płacz histeryczny mnie obudził i nie tylko mnie bo Ade znów obudziła , Ada zaczęła płakać bo nie wiedziała co się dzieje nie chciała z mężem iść do swojego pokoju i znów Ada obudziła Oliwkę , póki co obie śpią znów ale nie wiem czy to już tak zostanie czy chwilowe i znów Oliwka się przebudzi . Powiem wam że te zęby do tej pory łagodnie przechodziła a wczoraj to było strasznie , dziś to zapewne całą klatkę w bloku obudziła eh no ale cóż mąż obok i niesłyszał, ten to ma sen, obudził się jak Ada przydreptała i zaczęła płakać . Jak wasze maluchy przechodzą ząbkowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 09:54   #4137
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas przy wychodzeniu zębów jest dużo więcej cyca niż normalnie i trochę więcej marudzenia. Czasem pół nocy z cyckiem w buzi, poza tym bez większego dramatu.

Jak ubieracie dzieci na spacery jak jest ok 0st lub lekko na minusie? Nie mamy śpiworka, w jednym wózku tylko osłonka na nóżki, do drugiego biorę kocyk. Ciągle mam z tym problem 🤦
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:05   #4138
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
U nas przy wychodzeniu zębów jest dużo więcej cyca niż normalnie i trochę więcej marudzenia. Czasem pół nocy z cyckiem w buzi, poza tym bez większego dramatu.

Jak ubieracie dzieci na spacery jak jest ok 0st lub lekko na minusie? Nie mamy śpiworka, w jednym wózku tylko osłonka na nóżki, do drugiego biorę kocyk. Ciągle mam z tym problem 🤦
U nas zęby wychodzą niepostrzeżenie. Chociaż już dawno nic nie wyszło

U nas wczoraj było -3. Malutka miała rajstopy, spodnie, buciki ortalionowe, body, bluzę, kurtkę, czapkę, szalik i rękawiczki. Na wózku osłonka ortalionowa ocieplana. Byłyśmy 2 godziny na spacerze i morska zimne stópki jak wróciłyśmy. Więc dzisiaj w ruch pójdą jeszcze skarpetki wełniane.

Dzisiaj od rana pada śnieg. Może starszakom uda się ulepić bałwana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 12:31   #4139
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
U nas przy wychodzeniu zębów jest dużo więcej cyca niż normalnie i trochę więcej marudzenia. Czasem pół nocy z cyckiem w buzi, poza tym bez większego dramatu.

Jak ubieracie dzieci na spacery jak jest ok 0st lub lekko na minusie? Nie mamy śpiworka, w jednym wózku tylko osłonka na nóżki, do drugiego biorę kocyk. Ciągle mam z tym problem

Ja ubieram w body z krótkim, na to bluza, spodnie, skarpetki i w kombinezon zimowy i przykrywam kocykiem. No i oczywiście czapka, komin, rękawiczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 21:28   #4140
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja ubieram grube legginsy, grube skarpety, spodnie, body na długi, polar, kurtkę, rękawiczki, czapa, szalik i wkładam do grubego śpiwora do spacerówki z Lanila. Nie zauważyłam żeby była przegrzana.

U nas wyrzynają się na dole dwie czwórki i jest istny dramat. Mała ciagle płacze, łzy jak grochy, trze się po całej buzi, ślina idzie strumieniami. Nie pomaga jakoś szczególnie ani ibuprom ani paracetamol. Rośnie jej gorączka. TŻ kupił dziś jeszcze jakieś czopki vibrucol czy jakoś tak. Smarujemy dentinoxem, dalej jest masakra. Usypialismy ja od 19:30 do teraz, ciagle płakała i krzyczała mama. Serce mi peka, nie wiem jak jeszcze mogę jej pomoc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.