40 letni obrażalski partner - wasze rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-03-23, 13:54   #1
Edzia40
Przyczajenie

40 letni obrażalski partner - wasze rady

Jestem w związku od 4 lat, nie mieszkamy razem, widujemy się 2,3 razy w tygodniu czasami rzadziej...On jest bardzo zaradnym człowiekiem, do wszystkiego co ma doszedł własną pracą... ale jest trochę zamknięty w sobie jeśli chodzi o wyrażanie uczuć... Niestety jest tak przewrażliwiony na swoim punkcie,ze każdą najmniejsza uwagę z mojej strony traktuje jak ogromną krytykę, jak największą obelgę...właściwie nie mogę zwrócić uwagi na nic!!! Dosłownie na nic! Bo zaraz robi się z tego III wojna światowa
Ostatnio powiedziałam,ze się za bardzo oddaliliśmy od siebie,ze ten związek stał sie bardziej koleżeński, ze już nie jest tak jak dawniej...słuchajcie tak się obraził,ze kazał mi sobie szukać innego lepszego od niego faceta...i przestał się odzywać całkowicie!...po prostu zakończył związek!
Wiem,ze mu na mnie zależy, bo to taki typ faceta,ze jak kocha to na zabój...ale za każdym razem, przy każdej podobnej sytuacji to ja wyciągałam rękę na zgodę...no ale teraz kiedy powiedział,ze mam sobie szukać kogoś innego ...to powiedziałam DOŚĆ ...przeciez tez mam swój honor a nic złego nie powiedziałam! Mówiłam tylko o swoich potrzebach
Czy miała któraś z was do czynienia z takim Panem Obrażalskim?
Macie jakieś rady?
Zostawić to już tak jak jest?
Wszystko by było ok...gdyby nie te jego straszne fochy...co to za związek gdzie ja nie mogę na nic zwrócić uwagi? Czy jest sens trwać w czymś takim?
Edzia40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 14:27   #2
White_Dove
Zakorzenienie

Dot.: 40 letni obrażalski partner - wasze rady

Cytat:
Napisane przez Edzia40 Pokaż wiadomość
Ostatnio powiedziałam,ze się za bardzo oddaliliśmy od siebie,ze ten związek stał sie bardziej koleżeński, ze już nie jest tak jak dawniej...słuchajcie tak się obraził,ze kazał mi sobie szukać innego lepszego od niego faceta...i przestał się odzywać całkowicie!...po prostu zakończył związek!
Wiem,ze mu na mnie zależy, bo to taki typ faceta,ze jak kocha to na zabój...ale za każdym razem, przy każdej podobnej sytuacji to ja wyciągałam rękę na zgodę...no ale teraz kiedy powiedział,ze mam sobie szukać kogoś innego ...to powiedziałam DOŚĆ ...przeciez tez mam swój honor a nic złego nie powiedziałam! Mówiłam tylko o swoich potrzebach
Macie jakieś rady?
Wszystko by było ok...gdyby nie te jego straszne fochy...co to za związek gdzie ja nie mogę na nic zwrócić uwagi? Czy jest sens trwać w czymś takim?
Faktycznie kocha na zabój, gdy cos mówisz, zwracasz uwage on strzela focha. No na pewno to z miłosci w nosie ma to co mówisz. Facet jak kocha to chce byc jak najlepszy dla partnerki i stara sie by ona sie dobrze czuła.
Moj tż gdy ja mu zwróce na cos uwage, zaproponuje to on to przemysli, wezmie sobie do serca i podziekuje że mu o tym powiedziałam. Oczywiscie wcieli w życie.
Ten twoj facet to moze po prostu jest z toba z wygody. Jest bo mu dobrze, czasem jest regularny seks, ale najlepiej jakbys sie go o nic nie czepiała. Skoro ma 40 lat to pewnie kolo 30? Dobrze mysle? 4 lata razem i nie mieszkacie razem? Sporo.
White_Dove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 14:31   #3
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte

Cytat:
Jestem w związku od 4 lat, nie mieszkamy razem, widujemy się 2,3 razy w tygodniu czasami rzadziej...On jest bardzo zaradnym człowiekiem, do wszystkiego co ma doszedł własną pracą... ale jest trochę zamknięty w sobie jeśli chodzi o wyrażanie uczuć... Niestety jest tak przewrażliwiony na swoim punkcie,ze każdą najmniejsza uwagę z mojej strony traktuje jak ogromną krytykę, jak największą obelgę...właściwie nie mogę zwrócić uwagi na nic!!! Dosłownie na nic! Bo zaraz robi się z tego III wojna światowa
Macie jakieś rady?
Cytuję całość dla potomnych.

Nie wiem jak jest na co dzień, ale pogrubiony tekst brzmiałby dla mnie jak gadka na rozstanie... Nie wiem jakim tonem to powiedziałaś, może facet po prostu spanikował. Za mało przykładów. Jeśli rzeczywiście jest strasznie obrażalski, to w tym wieku raczej się nie zmieni.
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 14:59   #4
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
słuchajcie tak się obraził,ze kazał mi sobie szukać innego lepszego od niego faceta...i przestał się odzywać całkowicie!...po prostu zakończył związek!
No to masz problem z głowy
Dziwię się, że w ogóle nazwałaś tego osobnika mianem partnera.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 15:02   #5
White_Dove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
No to masz problem z głowy
Dziwię się, że w ogóle nazwałaś tego osobnika mianem partnera.
A tak "kochał na zabój...":brzyd al: Widocznie chciał miec partnerke która by sie nie czepiała, nie miała pretensji o nic itd.
White_Dove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 15:12   #6
kennedy
Zakorzenienie

On z toba zerwal, a nie jest obrazalski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 18:41   #7
fralla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
On z toba zerwal, a nie jest obrazalski.

niemożliwe, przecież ją kocha na zabój
fralla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 21:06   #8
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte

Tak Cie kochal na zaboj, ze az z Toba zerwal.

ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 23:11   #9
eyo
Zakorzenienie

jedyna rada jaką mam to oswoić się z faktem, że on się z Tobą rozstał

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 23:38   #10
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Cytat:
Macie jakieś rady?
Naprawdę chcesz tak żyć? Nie móc wyrazić swego zdania, powiedzieć, że facet robi źle? Wyobrażasz sobie wspólne mieszkanie, może założenie dzieci? Wcześniej miałam takiego wrażliwca. Zmarnowałam tylko czas i mnóstwo nerwów.
limonka1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 00:16   #11
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Naprawdę chcesz tak żyć? Nie móc wyrazić swego zdania, powiedzieć, że facet robi źle? Wyobrażasz sobie wspólne mieszkanie, może założenie dzieci? Wcześniej miałam takiego wrażliwca. Zmarnowałam tylko czas i mnóstwo nerwów.
W tym samym poście dziewczyna napisała też, że z nią zerwał
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 07:52   #12
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8242324 6]W tym samym poście dziewczyna napisała też, że z nią zerwał[/QUOTE]

Wiem, widziałam, ale zauważyłam też, że ona zastanawia się, czy warto tą sytuację odkręcić.
Stary 2018-03-24, 08:43   #13
Rena
Zakorzenienie

Wyglada na to, ze jestescie faktycznie kolezenstwem. Skad w ogole pomysl, ze kocha na zaboj?
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 08:50   #14
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wyglada na to, ze jestescie faktycznie kolezenstwem. Skad w ogole pomysl, ze kocha na zaboj?
Na zabój, to on się jedynie obraża.
Stary 2018-03-24, 09:47   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8242324 6]W tym samym poście dziewczyna napisała też, że z nią zerwał[/QUOTE]
U takich rozkosznych typków to nie są typowe zerwania, tylko to jest wezwanie grzesznicy do ogarnięcia się i odpowiedniego przeproszenia łaskawego pana
Stary 2018-03-24, 10:26   #16
emilkaaa1
Raczkowanie

Z doswiadczenia powiem, ze nie ma sensu, on sie nie zmieni, ma juz swoje lata i w tym wieku trudno o zmianę charakteru w tak duzym stopniu.
emilkaaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 12:36   #17
lady666macbeth
Zakorzenienie

owy pan którego opisujesz autorko, zachowuje się baardzo dziecinnie. Niby dojrzały facet, a o każdą pierdołę się obraża. dla mnie to jest niepojęte.
Stary 2018-03-24, 12:50   #18
Rena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
U takich rozkosznych typków to nie są typowe zerwania, tylko to jest wezwanie grzesznicy do ogarnięcia się i odpowiedniego przeproszenia łaskawego pana
Mi sie wydaje, ze autorka oczekuje od nas rad jak go przeprosic, by jednak znow byl w trybie "kocha na zaboj". Obstawiam jednak, ze kazde dadza ten efekt, jesli tylko jasnie mis znow bedzie mial ochote na intymne chwile. Po zapieciu spodni znow cos bedzie mogl znalesc by sie "obrazic" w praktyce nie byc zobowiazanym do zadnego wysilku.
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 12:53   #19
lady666macbeth
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze autorka oczekuje od nas rad jak go przeprosic, by jednak znow byl w trybie "kocha na zaboj". Obstawiam jednak, ze kazde dadza ten efekt, jesli tylko jasnie mis znow bedzie mial ochote na intymne chwile. Po zapieciu spodni znow cos bedzie mogl znalesc by sie "obrazic" w praktyce nie byc zobowiazanym do zadnego wysilku.
noo tak, bo miś kocha na zabój, przeprosi go i znów będzie chwilowe lovestory, dopóki miś się nie obrazi. i tak wkoło macieju.
Stary 2018-03-24, 16:29   #20
Edzia40
Przyczajenie

Odczytujesz to tak jak ja...napisane w punkt " nawrócenie grzesznicy" ... Macie racje dziewczyny, życie z takim człowiekiem to ciągla emocionalna sinusoida. I przy wszystkich jego pozytywnych cechach, bo takie tez ma ... to fochowanie jest dla mnie destrukcyjne ... oczywiście, ze jest smutek bo to jrdnak 4 lata...ech. Jak go chwale, przytakuje na wszystko to jest pan słodziak- na rękach by nosił, ale jak tylko powiem, ze zrobil coś nie tak to zaraz bierze to do siebie, ze on jest taki beznadziejny, ze mam sobie znaleźć kogos lepszego! I to nie jest typ lovelasa i dla niego bazą związku nie jest sex tylko wzajemna pomoc, zaufanie, wspieranie sie itd. Dodam, ze zanim mnie poznal byl bardzo długo sam po śmierci zony...

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Skąd wiem, ze kocha na zabój? Bo mowil, mowkł, ze myślal, ze po smierci zony juz zawsze bedzie sam... ze odmienilam jego zycie itd On chyba nie umie zyc w związku...

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Byłam ciekawa czy ktoraś z Was miała do czynienia z takim obrażalskim facetem i czy da sie to jakoś wyeliminować ? Czy da sie jakoś poracować nad taką cechą?
Stary 2018-03-24, 16:31   #21
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Byłam ciekawa czy ktoraś z Was miała do czynienia z takim obrażalskim facetem i czy da sie to jakoś wyeliminować ? Czy da sie jakoś poracować nad taką cechą?
Nawet jeśli da się popracować nad taką cechę, to nie ty masz pracować, tylko on.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 16:40   #22
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte

Cytat:
Z wiekiem coraz trudniej to wyeliminować. Poza tym taka osoba musi przede wszystkim chcieć się zmienić i nad sobą pracować, a ten facet nawet z partnerską rozmową ma problem. Lepiej daj sobie z nim spokój. Jak Ty z nim w ogóle wytrzymałaś aż 4 lata? Dlaczego razem nie zamieszkaliście?
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 17:08   #23
Edzia40
Przyczajenie

Nie mieszkamy z racji tego, ze ja mam diecko w wieku szkolnym... blisko mojego domu jest szkola, jej znajomi itd. On natomiast hmm no wlaśnie, zabrzmi to glupio ale nie bardzo chce mieszkać u mnie, wolałby zebym mieszkala u niego...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Wiadomo, ze on. Jak mu mowie, ze tak zachowują sie dzieci, ze podstawą relacji jest rozmowa to on mowi, ze jak sie robi nieprzyjemnie to on po prostu woli sie nie odzywać i ze to wcale nie jest zaden foch. Tylko, ze on tak moze sie nieodzywać tydzien, dwa ... zawsze to ja przerywałam, mowiąc np. Ze zycie jest za krotkie i trzeba sie pogodzic, sprawe rozwiazac .. dla niego to taki kamień z serca, jak przerywalam ten jego foch ale tak nie moze być...bo tak jak mowię, nie mozna mu zwrocic uwagi bo zaraz strasznie to bierze do siebie
Stary 2018-03-24, 17:37   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:

Skąd wiem, ze kocha na zabój? Bo mowil(...)
Mówić można wszystko, czyny pokazują trochę inną wersję.
Stary 2018-03-24, 18:09   #25
Edzia40
Przyczajenie

Wiadomo,ze czyny... duzo by pisać...w wielkim skrocie bardzo duzo mi pomogl w roznych sprawach zarowno dotyczacych mnie jak i corki ... to porządny i uczciwy czlowiek ... tylko ta nadwrażliwość. A najgorsze,ze jak on sie tak ibraza to zaczynam mieć poczucie winy, ze moze nie powinnam byla tego mowić itd Jeszcze jedno zawsze ma focha jak mu zwroce na cos uwage, ale wyciaga wnioski tj. Nie powtarza tego o co zwrocilam mu uwage... czyli nijako wie, ze mialam rację... no ale przez etap focha trzeba przejść za kazdym razem
Stary 2018-03-24, 18:23   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:
Wiadomo,ze czyny... duzo by pisać...w wielkim skrocie bardzo duzo mi pomogl w roznych sprawach zarowno dotyczacych mnie jak i corki ... to porządny i uczciwy czlowiek ...
Ale to nie jest dowód miłości i szacunku do Ciebie jako partnerki, tylko po prostu jego ogólnej życzliwości.
Jak widać w związku jest problem, nie traktuje Cię jako partnerki, bo nie masz prawa mieć zdania, które koliduje z jego. Nie możesz powiedzieć nic wbrew jemu, bo Cię za to od razu karze milczeniem. I nie spędza tego czasu na refleksjach nad tym co powiedziałaś, tylko czeka aż przeprosisz. Nie zastanowi się, że może jednak masz trochę racji, nie chce tego z Tobą przedyskutować, nie zależy mu na tym, żebyś była w tym związku szczęśliwa, bo to jego ego jest najważniejsze. Masz koło niego skakać na palcach, bo jeszcze się nie daj Panie obrazi.

Ja bym oszalała w takim związku.
Stary 2018-03-24, 18:31   #27
limonka1983
Zakorzenienie

GG do limonka1983

Cytat:
Odczytujesz to tak jak ja...napisane w punkt " nawrócenie grzesznicy" ... Macie racje dziewczyny, życie z takim człowiekiem to ciągla emocionalna sinusoida. I przy wszystkich jego pozytywnych cechach, bo takie tez ma ... to fochowanie jest dla mnie destrukcyjne ... oczywiście, ze jest smutek bo to jrdnak 4 lata...ech. Jak go chwale, przytakuje na wszystko to jest pan słodziak- na rękach by nosił, ale jak tylko powiem, ze zrobil coś nie tak to zaraz bierze to do siebie, ze on jest taki beznadziejny, ze mam sobie znaleźć kogos lepszego! I to nie jest typ lovelasa i dla niego bazą związku nie jest sex tylko wzajemna pomoc, zaufanie, wspieranie sie itd. Dodam, ze zanim mnie poznal byl bardzo długo sam po śmierci zony...

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Skąd wiem, ze kocha na zabój? Bo mowil, mowkł, ze myślal, ze po smierci zony juz zawsze bedzie sam... ze odmienilam jego zycie itd On chyba nie umie zyc w związku...

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Ja mialammiałam faceta. Po 10 latach wyeliminowałam go ze swojego życia.
Stary 2018-03-24, 19:28   #28
Edzia40
Przyczajenie

Ten tekst o oddaleniu nie powiedziałam tylko napisałam...
Stary 2018-03-24, 19:28   #29
mariamalaria
Zakorzenienie

Posłuchaj jego rady i znajdź sobie innego. Jego nie zmienisz.
mariamalaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 19:42   #30
Migotka1234567
BAN stały

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja obecnie jestem w takim związku ale wole taki niż samotność i to,że będę sobie musiała poradzić z rozstaniem nie da rady,a już mam trochę lat jednak

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale to nie jest dowód miłości i szacunku do Ciebie jako partnerki, tylko po prostu jego ogólnej życzliwości.
Jak widać w związku jest problem, nie traktuje Cię jako partnerki, bo nie masz prawa mieć zdania, które koliduje z jego. Nie możesz powiedzieć nic wbrew jemu, bo Cię za to od razu karze milczeniem. I nie spędza tego czasu na refleksjach nad tym co powiedziałaś, tylko czeka aż przeprosisz. Nie zastanowi się, że może jednak masz trochę racji, nie chce tego z Tobą przedyskutować, nie zależy mu na tym, żebyś była w tym związku szczęśliwa, bo to jego ego jest najważniejsze. Masz koło niego skakać na palcach, bo jeszcze się nie daj Panie obrazi.

Ja bym oszalała w takim związku.
Ja byłam dwa razy w takim związku właśnie marnuję sobie 10 lat takich związków
Ale nic na to poradzić nie mogę po rozstaniu z pierwszym nie dawałam sobie rady przez rok wpadłam w alkoholizm drugi związek i facet z którym mieszkam,wywala mnie z jego mieszkania za każdym razem jak próbuję tylko coś odpyskować chodzę w domu już na palcach żeby go nie zdenerwować do tego w kóotni mówi do mnie k**** czy dzi **** ale wolę to niż samotność i przeprowadzkę od niego dużo osób tak jak ja ma i sobie niszczy wszystko niestety
Migotka1234567 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości