Bitwa o dom - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-20, 20:09   #1231
pati0090
Zakorzenienie

Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Są jakieś zagraniczne edycje bitwy o dom po angielsku? Bo bym sobie popatrzyła...

A z Olą i Kornelią, to szok Nie podobała mi się Ola bardzo, ale nie sądziłam, że coś takiego nastąpi zaraz po programie.
czyli pewnie ustawione to było, ten ich cały związek

pati0090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 21:57   #1232
Pilar1899
keep calm and contour on

Też myślałam,że to na licencji i wersja amerykańska będzie jeszcze fajniejsza, lepsi jurorzy itd.

Z Kornelią i Olą szkoda,bo wyszło tak jakby Ci co gadali,że co to za para,zaraz się rozstaną,nie ma to jak prawdziwa rodzina, mieli rację.. Nikt się nie będzie zastanawiał,że powodzianie tak samo mogliby się rozwieść,bo pan powodzian jest pierdołą

Skoro już w finale nie były razem,to po co w ogóle im to mieszkanie? Myślę,że przez kilka lat nie wolno im go sprzedać ani wynająć. Nie zauważyłam żadnego sztucznego udawania,ale może jestem mało spostrzegawcza.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:17   #1233
mary_poppins
sissy that walk

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Skoro już w finale nie były razem,to po co w ogóle im to mieszkanie? Myślę,że przez kilka lat nie wolno im go sprzedać ani wynająć. Nie zauważyłam żadnego sztucznego udawania,ale może jestem mało spostrzegawcza.
Podobno przez rok - tyle da się wytrzymać Czynsz na pół, potem sprzedać i czysty zarobek na pół.
mary_poppins jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 23:48   #1234
Szefowa_harpii
Pozdrawiom wos wszyskich

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ta o to chodziło.

Cytat:
Dom na pokaz kojarzę, ale taki średni był dla mnie... Szukałam czegoś jak Bitwa, ale nic nie ma nigdzie. Aż dziwne
Też się dziwię, że w końcu w Polsce wymyślili coś swojego. Chyba pierwszy raz.

Mimo wszystko cieszę się, że Ola i Kornelia wzięły udział. W końcu jakiś postęp, a nie wszystko takie poprawne politycznie i religijnie.

Już na początku były głosy, że ten związek jest udawany. W sumie nawet jakby to dobrze to sobie ukartowały. Pojedynczo, ani nawet jako koleżanki nie miałyby szansy wejść do programu. A tak to nawet jakby przez jakiś czas musiały trzymać mieszkanie, to sprzedaż i tak by się później opłacała.
Szefowa_harpii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:57   #1235
farfala
Rozeznanie

Na swoim profilu na FB Kornelia ma do sprzedania bony do Obi na 12,5 tysiąca (pewnie podzieliły się z Olką na połowę) .
To tak, jakby któraś robiła remont i chciała odkupić od "Pani z telewizji" .
Stary 2014-07-29, 06:59   #1236
kalwinka
Zadomowienie

Cytat:
Są jakieś zagraniczne edycje bitwy o dom po angielsku? Bo bym sobie popatrzyła...

A z Olą i Kornelią, to szok Nie podobała mi się Ola bardzo, ale nie sądziłam, że coś takiego nastąpi zaraz po programie.
Dawno temu oglądałam jakiś australijski program, pamiętam że mieli jakby domek podzielony na kilka mieszkań i w każdym mieszkaniu była para która remontowała i urządzała go pod siebie. Chyba od oceny przez jurorów zależało też, ile będą mieli kasy na następne pomieszczenia. Niestety nie pamiętam tytułu bo oglądałam to kilka lat temu (nawet myślałam ze pierwsza edycja BoD jest na tym formacie). Kojarzy mi się za to że udział brała para gejów i dziewczyna która śpiewała, bo w jednym odcinku wszyscy szli na jej koncert w jakiejś knajpie
kalwinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:28   #1237
201604191001
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Na swoim profilu na FB Kornelia ma do sprzedania bony do Obi na 12,5 tysiąca (pewnie podzieliły się z Olką na połowę) .
To tak, jakby któraś robiła remont i chciała odkupić od "Pani z telewizji" .
Widze, ze u Kornelii od jakiegos czasu wszystko odkryte na fb. A u Olki nagle wszystko schowane na profilu, chociaz taka byla chetna do pokazywania swojej prywatnosci. I czy mi sie wydaje, czy fanpage dziewczyn zniknal?
Kornelia u siebie napisala, ze jakby ktos chcial wiedziec, to nie jest w Londynie tylko w Krakowie. Ktos pytal "ale jak to, ale o co chodzi" i ona odpisala, ze nie ma kontroli na fanpagem a ktos tam takie bzdury rozne wypisuje.
201604191001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:37   #1238
romys
Raczkowanie

Olka pisała, że teraz tylko ona prowadzi fanpage.
romys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:04   #1239
201604191001
Konto usunięte

Tak, wiem, ale jak widać niektóre informacje Olka wyssała z palca. No i co z tym fanpagem? Bo ja go nie widzę. Skasowany?
201604191001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:06   #1240
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Tak, wiem, ale jak widać niektóre informacje Olka wyssała z palca. No i co z tym fanpagem? Bo ja go nie widzę. Skasowany?
Dosyc dziwnie sie czytalo inf o tym, ze sobie szczesliwie wypoczywają itp jak sie wiedzialo, ze to . Zenująca jest ta dziewczyna
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 12:00   #1241
201604181004
Konto usunięte

Od poczatku hejtowalam Ole i moj hejterski nos chyba dobrze wyczul pismo nosem
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 20:58   #1242
may89
Raczkowanie

Na fb Oli wielka afera, zdjęcia i opis jak pobił ją jej chłopak...
may89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 07:43   #1243
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Na fb Oli wielka afera, zdjęcia i opis jak pobił ją jej chłopak...
daj namiar na profil
ZamyslonaRoztargniona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 07:58   #1244
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Już nawet nie pamiętam jak się nazywała ta Ola ani jaki miała profil
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 07:59   #1245
may89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
daj namiar na profil
aleksandra ździńska

/poufnanna?fref=ts

"

<">Aleksandra Zdzińska dodała nowe zdjęcia (11).

8 październik o 10:58 ¡ Zielona Góra, Województwo lubuskie ¡

6 miesięcy. 6 miesięcy płaczu, nerwów, upokorzenia, bólu i wszystkiego co jest z tym związane. Wszystko to owiane raz na jakiś czas czymś bardzo miłym. Nie piszę tego by się pozalic, pisze to ku przestrodze dla Kobiet. Miłość jest czymś nie do opisania. Pojawia się Ktoś i nagle widzisz w nim cały swój świat. Tak bardzo, że jestem w stanie wybaczyc i wytłumaczyć wszystko. Nie myślałam że kiedyś mnie to spotka i zawsze mówiłam "Kobiety, dlaczego sobie na to pozwalacie?!". - teraz wiem. Paweł był chorobliwie zazdrosny. Tak zazdrosny ze kiedyś wezwał policje mówiąc ze ktoś mnie zgwałcił tylko po to by sprawdzić na badaniach i kamerach czy z kimś spałam. Tak zazdrosny ze wyzywal mnie i wszystkich dookoła. Straciłam wiele znajomych. Tak zazdrosny ze Poniżal mnie i wyzywal wmawiając ze jestem do tego zdolna. A pozniej przepraszał, mówiąc że tak mnie kocha ze wariuje z miłości. Wybaczalam. Był tak zazdrosny i zły ze gdy uderzyłam go w twarz za wyzwiska w moim kierunku on oddał mi 5 razy mocniej. Szarpal, wyzywal, bił. Mówił "gdy kobieta przestaje się zachowywać jak kobieta nie będzie tak traktowana". Nigdy nie usłyszałam przepraszam. A nie, kiedyś. Kiedy tak mocno mną popchnal ze poleciałam na drugi koniec pokoju uderzając głową o ścianę i prawie straciłam przytomność. Przeprosił ze strachu. Ze strachu że mnie zabił . Byłam tak silnie uzależniona od niego ze nie potrafiłam odejść. Finansowo? Nieee, wszystkie moje oszczędności wydałam na niego. Zdarzało się ze Nas utrzymywałam a jak coś tam miał to i tak ja sama utrzymywałam siebie. Tak, okazało się ze koleś z bmw jedyne co ma to bmw. No ale to miłość prawda?! Wiec kochałam go biednego czy bogatego. Tysiące wizwisk, szantaży, przemocy. W imię czego? W imię miłości? . Skąd zatem moje posty i te piękne zdjęcia? Bo czasami się stawałam. Bo mówiłam ze dość. Ze pójdę na policje. Wtedy pojawiał się Paweł 2 a ja w niego tak bardzo wierzyłam. Paweł 2 miał też Żonę. Piękna Żonę i Dziecko w drodze. Nie spędzał z nią czasu w ogóle... na 1 planie byłam ja. Oklamywal wszystkich dookoła. Ją. Mnie : pięknymi wyznania mi i obietnicami wspólnej przyszłości. I wszystkich dookoła. Ja dziś mowie DOŚĆ. DOŚĆ POZWALANIA na vos takiego. Wczoraj do Zielonej Góry zmuszona byłam wracać taxi bo bałam się ze może mnie gdzieś znaleźć (a dzwonił i szukal). KONIEC!!! Koniec z wykorzystywaniem. KONIEC przemocą. Koniec z wmawianiem ze to jest miłość. Koniec z pozwalaniem na bycie druga. Przede mną długa droga dojścia do siebie psychicznie. Nikt mi tego czasu nie odda, nie cofnie. Nerwów i bólu które przeżywam. Pieniędzy, które wydałam na adwokata i wszystko inne po ti by wyciagnac Pawła z aresztu a poszedł tam za to ze mnie poszarpal na mieście. Jak wielka musi być miłość ze jeszcze przez tydzień Walczyłam o kogoś. Spałam tam. Nie jadłam nie pilam. Bo musiałam mu pomóc. To co opisałam jest naprawdę mały kawałek tego co się wydarzyło. Proszę Was Dziewczyny. Niech żadna z Was nigdy przenigdy sobie na to nie pozwala. Ja od dziś bede walczyć o Kobiety potraktowane tak jak ja. Od dziś musze zawalczyć o siebie. Bo siebie straciłam.
Jeśli ti możliwe. Proszę o udostępnianie. Niech dotrze to do jak największej ilości Kobiet."

na insta aleks.zdzinska można sobie tego damskiego boxera zobaczyć

Edytowane przez may89
Czas edycji: 2016-10-13 o 08:05
may89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 17:46   #1246
monisiulek
Raczkowanie

.

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości