Gynoxin - swędzenie po użyciu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 19:49   #1
beatkaaa119922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 196
GG do beatkaaa119922

Gynoxin - swędzenie po użyciu


Witam
Byłam wczoraj u ginekologa który przepisał mi gynoxin 1 globułke 600 mg i flucofast tabletke do połknięcia.

Wcześniej miałam tylko lekkie swędzenie i tą serkowatą wydzieline a teraz po założeniu wczoraj przed snem tej globułki tak mnie mocno piecze i swędzi że ciężko jest wytrzymać, w dodatku to już nie wiem czy teraz mam tego grzybka czy mi ta tabletka wypływa... Czy to tak ma być ? wcześniej mnie tak mocno nie swędziało...

W ogóle czy jedna globułka gynoxin i dwie tabletki flucofast (jedną wzięłam dziś a drugą mam wziąć za tydzień) pomogą na grzybice ? Kiedyś miałam kuracje przez jakiś tydzień a tu teraz jednorazowo. Pomoże ?
__________________
Moja kolekcja - www.bileciki.info

Mój temat o tym na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=460946
beatkaaa119922 jest offline  
Stary 2014-07-14, 09:48   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gynoxin - swędzenie po użyciu

A nie możesz sobie sprawdzić w google tego leku?
"Możliwe skutki uboczne: Świąd, miejscowe podrażnienie i uczucie pieczenia"
Cytat:
Napisane przez beatkaaa119922 Pokaż wiadomość
Pomoże ?
Zwykle bierze się lek pół roku. Czy pomoże to się okaże.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-07-14 o 09:49
rousse jest offline  
Stary 2014-07-14, 18:46   #3
Jacek Tulimowski
ekspert
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Gynoxin - swędzenie po użyciu

Po pierwsze jeśli jest to infekcja grzybicza to leczenie może być indywidulane na co pozwlala duża ilość leków dostępnych na rynku. Po drugie terapia powinna dotyczyć również partnera. U niektórych pacjentek po zastosowaniu Gynoxinu może pojawić się świąd-ustępuje następnego dnia. Jeśli nie wskazna jest wizyta u ginekologa. Proszę pamiętać o probiotykach zarówno doustnych jak i dopochwowych.
__________________
Jacek Tulimowski: ginekolog, położnik odpowiada na pytania Wizażanek jako ekspert na forum.
Jacek Tulimowski jest offline  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 19:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.