One są ładniejsze od Ciebie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-10, 16:02   #1
calineczka_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7

One są ładniejsze od Ciebie


Cześć,

jakbyście się czuły gdybyście usłyszały od mężczyzny z którym spotykacie się od niedawna, że kilka kobiet z jego otoczenia jest ładniejszych ode mnie, ale to ja go podniecam i chcę być ze mną? Poczułam się jakbym dostała w twarz. Padły też teksty o diamencie ze skazami i że kiedyś powiedział poprzedniej dziewczynie, że mu się nie podobam.
Poza tym, jest troskliwy, czuły, opiekuńczy i bardzo się stara i żałuje tego tekstu. Ale mimo wszystko, mimo, że non stop chcę spędzać ze mną czas, że mnie uwielbia, ciągle mam tą uwagę z tyłu głowy i nie wiem czy dam radę pokazać mu się choćby bez makijażu.
calineczka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 16:42   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 16:44   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Zerwalabym. Zwiazek to nie ma byc lek o to, czy jestes wystarczajaco dobra dla faceta.
Im szybciej zerwiesz, tym latwiej ci bedzie. Szanuj sie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 16:50   #4
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88195616]Zerwalabym. Zwiazek to nie ma byc lek o to, czy jestes wystarczajaco dobra dla faceta.
Im szybciej zerwiesz, tym latwiej ci bedzie. Szanuj sie.[/QUOTE]Też bym już z nim nie była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 18:11   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Ale prymityw.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 18:51   #6
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Nie ma opcji, ze po takim tekście pozwoliłabym się mu chociaż dotknąć. Co za buc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 18:57   #7
Tequila222
Raczkowanie
 
Avatar Tequila222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Aż się prosił o jakąś kąśliwą ripostę... A tak serio to straszny buc i naprawdę szkoda życia żeby się męczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tequila222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 19:10   #8
klaudiakinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Uciekaj, nawet się nie zastanawiaj. Przy kimś takim nie można poczuć się komfortowo psychicznie, nie mówiąc o tym, że pewnie będzie szukał przygód.
klaudiakinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:46   #9
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Cześć,

jakbyście się czuły gdybyście usłyszały od mężczyzny z którym spotykacie się od niedawna, że kilka kobiet z jego otoczenia jest ładniejszych ode mnie, ale to ja go podniecam i chcę być ze mną? Poczułam się jakbym dostała w twarz. Padły też teksty o diamencie ze skazami i że kiedyś powiedział poprzedniej dziewczynie, że mu się nie podobam.
Poza tym, jest troskliwy, czuły, opiekuńczy i bardzo się stara i żałuje tego tekstu. Ale mimo wszystko, mimo, że non stop chcę spędzać ze mną czas, że mnie uwielbia, ciągle mam tą uwagę z tyłu głowy i nie wiem czy dam radę pokazać mu się choćby bez makijażu.
Lol, aha. Prawidłowo się poczułaś, to był taki właśnie policzek w przenośni. Ja bym w tym momencie się odwróciła na pięcie i więcej by mnie typ nie widział. Już samo to pokazuje, że typ jest toksycznym manipulantem i będzie Ci jechał po samoocenie, już zasiał ziarenko niepewności w Twojej głowie, jak sama widzisz. Choćby był najcudowniejszy na świecie, to zachowanie całkowicie go skreśla, to są pierwsze sygnały pokazujące, co Cię czeka w związku z tym panem.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:52   #10
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Tekst ponizej pasa. Ja bym sie dokladnie poczula tak jak Ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:54   #11
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Nie, nie, nie. To typ narcyza, który non stop będzie Ciebie niszczył, nie zgadzaj się na to, dla własnego dobra zakończ ten związek.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 19:59   #12
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie. To typ narcyza, który non stop będzie Ciebie niszczył, nie zgadzaj się na to, dla własnego dobra zakończ ten związek.
O tym samym chciałam napisać. To będzie typowy toksyk, niby troskliwy, ale oj, obwisła Ci skóra na brzuchu, może powinnaś pocwiczyć?
A Ty będziesz się czuła coraz gorzej.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 21:15   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Absolutnie wiej.


Ja jestem z tych kobiet, które wiedzą, że są piękniejsze kobiety ode mnie i nie wymagam od faceta uważania mnie za absolutnie najpiękniejszą. Więc ten jego tekst spłynąłby po mnie.


ALE!


I tak bym wiała. To, że on tak myśli, to nic złego. Wiałabym, bo on ci to powiedział. A powiedział ci to najprawdopodobniej dlatego, że chce ci powoli ryć samoocenę.


A dodatkowo poza konkursem, jeśli ty się źle z tym czujesz, to i tak zakończ ten związek, toksyk czy nie, masz prawo mieć swoje wymagania w związku, nawet najgłupsze i najmniej logiczne.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 21:45   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Ewakuowałabym się w trybie natychmiastowym. Już kiedyś to przerabiałam z pewnym panem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 22:46   #15
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

"Nie dorównujesz im urodą, więc musisz się bardziej starać, żebym z tobą był." Ja to niestety tak rozumiem, jak jakąś chorą próbę uwiązania cię do niego, żebyś próbowała im dorównać. Źle widzę ten związek. Jak pan woli ładniejsze, to niech sobie takową weźmie, a ty poczekaj na kogoś, dla kogo będziesz pięknością.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 03:54   #16
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Lol, aha. Prawidłowo się poczułaś, to był taki właśnie policzek w przenośni. Ja bym w tym momencie się odwróciła na pięcie i więcej by mnie typ nie widział. Już samo to pokazuje, że typ jest toksycznym manipulantem i będzie Ci jechał po samoocenie, już zasiał ziarenko niepewności w Twojej głowie, jak sama widzisz. Choćby był najcudowniejszy na świecie, to zachowanie całkowicie go skreśla, to są pierwsze sygnały pokazujące, co Cię czeka w związku z tym panem.
Zgadzam się w 100%.

Według niego, powinnaś całować mu stopy za to, że z nim jesteś.
Będzie cię niszczył psychicznie, a następnie słodził i tak na zmianę. Zrobi ci takie pranie mózgu, że nie będziesz wiedziała co ze sobą zrobić. Nie będziesz w stanie odejść od niego, bo się do toksyka przywiążesz.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 04:37   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

W jakiej sytuacji Ci to powiedział? Możesz przytoczyć trochę szerszą perspektywę? Pytam, bo inaczej bym odebrała taki tekst rzucony ot tak, a inaczej jako odpowiedź na moje słowa, że ta i tamta jest ładniejsza i że pewnie mnie kiedyś dla takiej ładnej zostawi.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 07:37   #18
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Cześć,



jakbyście się czuły gdybyście usłyszały od mężczyzny z którym spotykacie się od niedawna, że kilka kobiet z jego otoczenia jest ładniejszych ode mnie, ale to ja go podniecam i chcę być ze mną? Poczułam się jakbym dostała w twarz. Padły też teksty o diamencie ze skazami i że kiedyś powiedział poprzedniej dziewczynie, że mu się nie podobam.

Poza tym, jest troskliwy, czuły, opiekuńczy i bardzo się stara i żałuje tego tekstu. Ale mimo wszystko, mimo, że non stop chcę spędzać ze mną czas, że mnie uwielbia, ciągle mam tą uwagę z tyłu głowy i nie wiem czy dam radę pokazać mu się choćby bez makijażu.
Powiedziałabym, żeby zabrał dupe w troki i leciał do tych ładniejszych

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 08:27   #19
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Mnie by się nie spodobała taka "szczerość".
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 08:35   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

W jaki sposob zaluje tego tekstu? Powiedzial przepraszam, czy sama sobie to wmawiasz?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 08:46   #21
kotyksiazki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 402
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Nie wyobrażam sobie tego. Zwłaszcza, że jestem z mężczyzna, który mówi mi, że jestem śliczna, mam idealna figurę (wcale tak nie jest, ale nie zaprzeczam :P), wcale nie wspomina o innych. Jedyne, co powiedział, to że lubi rude włosy i piegi (ja mam brązowe i mleczna skórę bez piegów). Bardzo Ci współczuję, strasznie by mi to wjechało na poczucie własnej wartości. Ja bym od niego odeszła.
kotyksiazki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 08:49   #22
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Wygląda na to, że koleś chce zniszczyć Twoje poczucie własnej wartości. Tak się chyba często dzieje w przypadku toksycznych relacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 08:56   #23
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

No debil.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 09:14   #24
calineczka_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
W jakiej sytuacji Ci to powiedział? Możesz przytoczyć trochę szerszą perspektywę? Pytam, bo inaczej bym odebrała taki tekst rzucony ot tak, a inaczej jako odpowiedź na moje słowa, że ta i tamta jest ładniejsza i że pewnie mnie kiedyś dla takiej ładnej zostawi.
Usłyszałam, że mężczyźni oceniają kobiety według własnej skali. Zapytałam w takim razie gdzie ja jestem... No i dostałam odpowiedź.

To nie chodzi o to, że chciałam usłyszeć, że jestem najpiękniejsza na świecie. Zdaje sobie sprawę, że ktoś inny może się bardziej podobać niż partner. Ale nie mówi się tego z szacunku do partnera. Nawet jeśli później padały teksty o tym, że mu zależy, że mnie pragnie to pierwsze zdanie tak wbiło mi się w pamięć, że nie potrafię się już drugi dzień skupić na czymkolwiek innym, I w takiej sytuacji ja odpowiedziałabym np. że nie oceniam w taki sposób osoby z którą jestem, bardzo mi się podobasz. Natomiast usłyszałam, to co usłyszałam i że mam skazy.
Czuję się teraz brzydka i nieatrakcyjna.
Przeprasza, szaleje, ciągle zapewnia mnie o tym, że mu zależy, że mu przykro, że płakałam. A ja odwołałam spotkanie, bo nie wyobrażam sobie nawet pokazania się bez makijażu i czuje się jak plaster po rozstaniu z byłam dziewczyną, która pewnie też bardziej mu się podobała, bo "wiele kobiet jest ładniejszych ode mnie".
calineczka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 09:19   #25
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Usłyszałam, że mężczyźni oceniają kobiety według własnej skali. Zapytałam w takim razie gdzie ja jestem... No i dostałam odpowiedź.
Czyli najpierw pytasz, a potem źle, bo jednak opowiedział.
Nadal zachował się słabo, ale nie zadawaj tak durnych pytań.

Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Ale nie mówi się tego z szacunku do partnera.
Nie mówi się. Także się nie zdaje takich pytań, by nie wymuszać omijania odpowiedzi.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 09:21   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

No to niestety, nie ma opcji wytłumaczenia, obronienia go. Niech sobie ocenia według swojej skali kogo chce, byle dalej od Ciebie i Twojego poczucia własnej wartości, które solidnie oberwało.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Czyli najpierw pytasz, a potem źle, bo jednak opowiedział.
Nadal zachował się słabo, ale nie zadawaj tak durnych pytań.
Niestety z tego co autorka pisze to nie było tu durnego pytania, sam zaczął i mógł się spodziewać że ona temat pociągnie :/
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 09:31   #27
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
]

Niestety z tego co autorka pisze to nie było tu durnego pytania, sam zaczął i mógł się spodziewać że ona temat pociągnie :/
Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Usłyszałam, że mężczyźni oceniają kobiety według własnej skali. Zapytałam w takim razie gdzie ja jestem...

To nie jest durne pytanie?
Ej faceci mają skalę, gdzie ja jestem?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 09:32   #28
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Sa dwie opcje, albo jest wredny albo jest idiota. Zapewne powiedzial prawde i to wiesz ale nie wazne. Masz racje takich rzeczy sie nie powinno mowic.

Chyba ze drazylas i wiercilas dziure w brzuchu kto ladniejszy ja czy jedna czy druga kolezanka i nie dawalas sie zbyc.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 10:00   #29
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Nie wiem, z jednej strony jakie pytanie, taka odpowiedz, ale ja sobie nie wyobrazam rzucic takim tekstem do partnera.

Ok, ja wiem, ze sa ode mnie ladniejsze, ale jakbym uslyszala cos takiego, to juz nie potrafilabym pozbierac swojej samooceny do kupy. Szczerosc szczeroscia, ale sa granice. Jak on teraz takie teksty sadzi, to co uslyszysz za 10 czy 20 lat..

O co chodzi z ta poprzednia dziewczyna? On jej powiedzial, ze ona (byla) mu sie nie podoba, czy ze Ty mu sie nie podobasz??? Bo chyba literowka sie wkradla. Tak czy siak, facet mega burak, wyglada na to, ze byla tez probowal ciagnac w dol, wiec pewnie swietnie wie co robi.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 10:26   #30
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Cytat:
Napisane przez calineczka_7 Pokaż wiadomość
Usłyszałam, że mężczyźni oceniają kobiety według własnej skali. Zapytałam w takim razie gdzie ja jestem... No i dostałam odpowiedź.

To nie chodzi o to, że chciałam usłyszeć, że jestem najpiękniejsza na świecie. Zdaje sobie sprawę, że ktoś inny może się bardziej podobać niż partner. Ale nie mówi się tego z szacunku do partnera. Nawet jeśli później padały teksty o tym, że mu zależy, że mnie pragnie to pierwsze zdanie tak wbiło mi się w pamięć, że nie potrafię się już drugi dzień skupić na czymkolwiek innym, I w takiej sytuacji ja odpowiedziałabym np. że nie oceniam w taki sposób osoby z którą jestem, bardzo mi się podobasz. Natomiast usłyszałam, to co usłyszałam i że mam skazy.
Czuję się teraz brzydka i nieatrakcyjna.
Przeprasza, szaleje, ciągle zapewnia mnie o tym, że mu zależy, że mu przykro, że płakałam. A ja odwołałam spotkanie, bo nie wyobrażam sobie nawet pokazania się bez makijażu i czuje się jak plaster po rozstaniu z byłam dziewczyną, która pewnie też bardziej mu się podobała, bo "wiele kobiet jest ładniejszych ode mnie".
A dla mnie mój partner jest 10/10, bo tak działa u mnie zakochanie.
To jakiś debil, daj sobie z nim spokój, bo tylko zniszczysz sobie samoocenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 13:29:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.