Dziewczyna mojego ojca... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-19, 17:03   #1
Julianna92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2

Dziewczyna mojego ojca...


Hej dziewczyny. Założyłam tutaj konto, bo potrzebuję się wygadać. Wstyd mi po prostu poruszać ten temat wśród znajomych, a tym bardziej rodziny choć szczerze mówiąc nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ze śmiechu, czy z zażenowania. No ale na temat...

Otóż mój ojciec rozwiódł się z moją mamą już 20 lat temu. Mama poznała nowego mężczyznę i jest z nim do dziś, tata był sam bo uznał, że nie potrzebuje nikogo no i tyle. W tym momencie ma 55 lat i znalazł jak no nazwał ''miłość życia''. Jego wybranka ma 33 lata (ja 28 tak że tego... ) no ale nie mi oceniać po samym wieku, czyż nie?

Otóż poznałam tą babkę. Czarne włosy do pasa, usta jak u glonojada, paznokcie jak u jastrzębia, cyc na wierzchu, spódniczka tak krótka że ledwo zakrywała pośladki. Ja stojąc tam czułam się tak okropnie zażenowana. Myślałam już o tym, że kiedyś będzie jakaś okoliczność rodzinna i przyjdzie, albo że mój TŻ ją pozna, czy mama się będzie pytać co to tata sobie za kobietę znalazł. Dziewczyny, wstyd mi, po prostu mi wstyd. Ona pracuje w jakimś gabinecie, gdzie robi jakieś zabiegi typu kwasy, powiększanie ust itd. Jak się z nią rozmawia niby nie wydaje się pusta, ale jej maniera zachowania. Nachyla się tymi cyckami, dupą kręci, usta oblizuje. Ja się boję narzeczonego do niej wziąć. Nie tam, że jemu się będzie to podobać, tylko samo jej zachowanie. No wyobraźcie sobie, że jakaś laska macha waszemu facetowi tyłkiem przed nosem.
Na pewno nie poleciała na kasę, bo mój tata nie jest jakiś bogaty. Na swój wiek nie wygląda, ale to taki przeciętny człowiek. Nie mi oceniać, czy to miłość czy nie miłość... Tata się do niej cieszy jak dziecko do grzechotki. Nie wiem jak mam to opisywać bo mi wstyd na samą myśl... No ale co, mam mu powiedzieć ''ej nie spotykaj się z nią bo wygląda jak typowa lafirynda?''

Nie wiem co robić, co myśleć, zaraz będą pytania co u taty i co ja im powiem? Ja wiem że jest dorosły i to jego sprawa... Jak ja mam się w ogóle zachowywać? Udawać że jest wszystko ok? Że no fajnie ją będzie zaprosić na ślub np? I przyjdzie w kiecce do połowy rowa?
Julianna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:17   #2
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez Julianna92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Założyłam tutaj konto, bo potrzebuję się wygadać. Wstyd mi po prostu poruszać ten temat wśród znajomych, a tym bardziej rodziny choć szczerze mówiąc nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ze śmiechu, czy z zażenowania. No ale na temat...

Otóż mój ojciec rozwiódł się z moją mamą już 20 lat temu. Mama poznała nowego mężczyznę i jest z nim do dziś, tata był sam bo uznał, że nie potrzebuje nikogo no i tyle. W tym momencie ma 55 lat i znalazł jak no nazwał ''miłość życia''. Jego wybranka ma 33 lata (ja 28 tak że tego... ) no ale nie mi oceniać po samym wieku, czyż nie?

Otóż poznałam tą babkę. Czarne włosy do pasa, usta jak u glonojada, paznokcie jak u jastrzębia, cyc na wierzchu, spódniczka tak krótka że ledwo zakrywała pośladki. Ja stojąc tam czułam się tak okropnie zażenowana. Myślałam już o tym, że kiedyś będzie jakaś okoliczność rodzinna i przyjdzie, albo że mój TŻ ją pozna, czy mama się będzie pytać co to tata sobie za kobietę znalazł. Dziewczyny, wstyd mi, po prostu mi wstyd. Ona pracuje w jakimś gabinecie, gdzie robi jakieś zabiegi typu kwasy, powiększanie ust itd. Jak się z nią rozmawia niby nie wydaje się pusta, ale jej maniera zachowania. Nachyla się tymi cyckami, dupą kręci, usta oblizuje. Ja się boję narzeczonego do niej wziąć. Nie tam, że jemu się będzie to podobać, tylko samo jej zachowanie. No wyobraźcie sobie, że jakaś laska macha waszemu facetowi tyłkiem przed nosem.
Na pewno nie poleciała na kasę, bo mój tata nie jest jakiś bogaty. Na swój wiek nie wygląda, ale to taki przeciętny człowiek. Nie mi oceniać, czy to miłość czy nie miłość... Tata się do niej cieszy jak dziecko do grzechotki. Nie wiem jak mam to opisywać bo mi wstyd na samą myśl... No ale co, mam mu powiedzieć ''ej nie spotykaj się z nią bo wygląda jak typowa lafirynda?''

Nie wiem co robić, co myśleć, zaraz będą pytania co u taty i co ja im powiem? Ja wiem że jest dorosły i to jego sprawa... Jak ja mam się w ogóle zachowywać? Udawać że jest wszystko ok? Że no fajnie ją będzie zaprosić na ślub np? I przyjdzie w kiecce do połowy rowa?
troll
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:19   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Ja mam wrazenie ze ty sie boisz ze twojemu chlopakowi ona sie spodoba i sam na nią poleci
Nikomu nie musisz opowiadać detali z zycia twojego taty
Co u taty?
Wszystko w porzadku , dziekuje - koniec dyskusji
Sama mowisz ze tata nie jest bogaty ,stary tez nie jest widocznie taki jej sie spodobal i vice versa
Ja bym to zostawila niech chlop ma jakas radosc z zycia ty mozesz powiedzieć prawde ze ci sie nie podoba ale zyczysz mu szczescia
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:45   #4
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88217912]Ja mam wrazenie ze ty sie boisz ze twojemu chlopakowi ona sie spodoba i sam na nią poleci
Nikomu nie musisz opowiadać detali z zycia twojego taty
Co u taty?
Wszystko w porzadku , dziekuje - koniec dyskusji
Sama mowisz ze tata nie jest bogaty ,stary tez nie jest widocznie taki jej sie spodobal i vice versa
Ja bym to zostawila niech chlop ma jakas radosc z zycia ty mozesz powiedzieć prawde ze ci sie nie podoba ale zyczysz mu szczescia[/QUOTE]

Dokładnie. Ciesz się że ojciec jeszcze ma trochę uciechy na stare lata.
Na Twoim miejscu bardziej bym się obawiała tego że ta dziewczyna się z nim ożeni (jakakolwiek dziewczyna), zajdzie w ciążę niebawem i spadek (jeśli byś jakiś dostała po ojcu) będzie podzielony między więcej osób. To jest jedyny problem.
Dobrze że Twój ojciec sobie kogoś znalazł, uprawia seks, jest szcześliwy - dzięki temu będzie zdrowszy, dłużej będzie żył, cieszył się życiem.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:56   #5
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Autorko, w jakim celu powstał ten wątek? Czego oczekujesz? Twój ojciec jest dorosłym człowiekiem i nie masz wpływu na to z jakimi kobietami się spotyka. Tym bardziej nie wpłyniesz na ich wygląd i/lub zachowanie. Ty nie masz w tej sytuacji żadnego pola do manewru, ani nie zmusisz ich do rozstania, ani nikt na Wizażu nie powie Ci jak to zrobić, musisz zaakceptować ten wybór. Ewentualnie zerwać kontakty z tatą jeśli jego kobieta aż tak Cię mierzi. Inna sprawa, że praktycznie laski nie znasz, a oceniasz na podstawie wyglądu i miejsca pracy, że pewnie pustak. I wybacz, ale jesteś młodą dziewczyną, a masz mantalność starej baby "łomatkoboskocoludziepowi edzo". No nic nie powiedzą. Ona ma się, przede wszystkim, Twojemu ojcu podobać. Ty jej nawet lubić nie musisz. Nawet na ślub możesz jej nie zaprosić jeżeli naprawdę tak bardzo Cię razi jej styl życia.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:07   #6
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Ma Ci się prawo nie podobać. Możesz wyrazić co o tym myślisz. Jednak wszyscy są w tej opowieści dorośli i mogą robić co chcą także najlepiej zaakceptować jeśli jest dla niego dobra to warto przymknąć oko na brak sympatii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:49   #7
Julianna92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Czy dla was na tym forum wszystko to troll?
Julianna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 18:49   #8
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Nie rozumiem problemu. Ojciec chce ułożyć sobie z kimś życie i nie ważne kto to by nie był, Tobie nic do tego. Jeśli tak Ci przeszkadza ta osoba to nie musisz się z nią widywać, ale nie kombinuj rozwalać związku ojca, który jednak zdaje się być szczęśliwy. Nie jesteś też małą dziewczynką by nie umieć w normalny sposób odpowiedzieć na pytanie 'co u ojca'.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:54   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez Julianna92 Pokaż wiadomość
Nie wiem co robić, co myśleć, zaraz będą pytania co u taty i co ja im powiem?
Prawdę?
Tata znalazł sobie partnerkę. Tyle. Nie odpowiadasz za jego czyny. NIKT także nie będzie Cię z nich rozliczał.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:38   #10
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 20:15   #11
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:45
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 20:46   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

A kto dokladnie pyta co u ojca ? Jak narzeczony to chyba mozesz powiedziec co myslisz...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 20:47   #13
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Tacie się ma podobać, nie Tobie. Znaczy Tobie się może nie podobać, możesz sobie o niej myśleć co zechcesz, ale to w gruncie rzeczy nieistotne, bo to ich związek. A na pytanie co u taty odpowiadasz, ze ok, ma kobietę, jest szczęśliwy i to wszystko. Na pytanie jaka ona jest mówisz, ze Cię to nie interesuje za bardzo, bo to jego wybranka. Albo nawet: No mnie się nie podoba, ale to jego dziewczyna wiec moje zdanie nie ma w tej kwestii znaczenia, on jest zadowolony i to najważniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 22:09   #14
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88218349]Tacie się ma podobać, nie Tobie. Znaczy Tobie się może nie podobać, możesz sobie o niej myśleć co zechcesz, ale to w gruncie rzeczy nieistotne, bo to ich związek. A na pytanie co u taty odpowiadasz, ze ok, ma kobietę, jest szczęśliwy i to wszystko. Na pytanie jaka ona jest mówisz, ze Cię to nie interesuje za bardzo, bo to jego wybranka. Albo nawet: No mnie się nie podoba, ale to jego dziewczyna wiec moje zdanie nie ma w tej kwestii znaczenia, on jest zadowolony i to najważniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


Dokładnie. Tak trudno pokazać trochę klasy?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 22:35   #15
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez Julianna92 Pokaż wiadomość
Czy dla was na tym forum wszystko to troll?
Wszystko nie, tylko pseudokontrowersyjne problemy od czapy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 09:10   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

POwiedz tacie zeby sie zabezpieczal
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 09:48   #17
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Ale czemu się wstydzisz za innych ludzi? Odpowiadasz tylko za siebie przecież. Nic ci do partnerki ojca. Jemu się ma podobać. Nie tobie, nie twojemu facetowi, czy tam jakimś ciotkom na spotkaniach rodzinnych.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 10:24   #18
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez Julianna92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Założyłam tutaj konto, bo potrzebuję się wygadać. Wstyd mi po prostu poruszać ten temat wśród znajomych, a tym bardziej rodziny choć szczerze mówiąc nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ze śmiechu, czy z zażenowania. No ale na temat...

Otóż mój ojciec rozwiódł się z moją mamą już 20 lat temu. Mama poznała nowego mężczyznę i jest z nim do dziś, tata był sam bo uznał, że nie potrzebuje nikogo no i tyle. W tym momencie ma 55 lat i znalazł jak no nazwał ''miłość życia''. Jego wybranka ma 33 lata (ja 28 tak że tego... ) no ale nie mi oceniać po samym wieku, czyż nie?

Otóż poznałam tą babkę. Czarne włosy do pasa, usta jak u glonojada, paznokcie jak u jastrzębia, cyc na wierzchu, spódniczka tak krótka że ledwo zakrywała pośladki. Ja stojąc tam czułam się tak okropnie zażenowana. Myślałam już o tym, że kiedyś będzie jakaś okoliczność rodzinna i przyjdzie, albo że mój TŻ ją pozna, czy mama się będzie pytać co to tata sobie za kobietę znalazł. Dziewczyny, wstyd mi, po prostu mi wstyd. Ona pracuje w jakimś gabinecie, gdzie robi jakieś zabiegi typu kwasy, powiększanie ust itd. Jak się z nią rozmawia niby nie wydaje się pusta, ale jej maniera zachowania. Nachyla się tymi cyckami, dupą kręci, usta oblizuje. Ja się boję narzeczonego do niej wziąć. Nie tam, że jemu się będzie to podobać, tylko samo jej zachowanie. No wyobraźcie sobie, że jakaś laska macha waszemu facetowi tyłkiem przed nosem.
Na pewno nie poleciała na kasę, bo mój tata nie jest jakiś bogaty. Na swój wiek nie wygląda, ale to taki przeciętny człowiek. Nie mi oceniać, czy to miłość czy nie miłość... Tata się do niej cieszy jak dziecko do grzechotki. Nie wiem jak mam to opisywać bo mi wstyd na samą myśl... No ale co, mam mu powiedzieć ''ej nie spotykaj się z nią bo wygląda jak typowa lafirynda?''

Nie wiem co robić, co myśleć, zaraz będą pytania co u taty i co ja im powiem? Ja wiem że jest dorosły i to jego sprawa... Jak ja mam się w ogóle zachowywać? Udawać że jest wszystko ok? Że no fajnie ją będzie zaprosić na ślub np? I przyjdzie w kiecce do połowy rowa
Nieładnie oceniać ludzi po wyglądzie.

A co chcesz zrobić? Zakazać im spotykania się ze sobą? To nie rozprawa sądowa, żeby odpowiadać ze szczegółami na pytania. Wystarczy powiedzieć, że "tata znalazł nową partnerkę" i tyle, bez opisywania kobiety. Ojciec jest dorosłym człowiekiem i to on decyduje z kim będzie się umawiał. A nawet jeśli przyjdzie w krótkiej sukience na ślub, to co z tego? To ona tak będzie wyglądać, a nie ty. Jasne, możesz mieć wyrobione o niej zdanie, ale chyba lepiej jest poznać człowieka, a nie oceniać po okładce. Chyba bardziej się boisz o swojego partnera. Obawiasz się, że dziewczyna pokręci tyłkiem przed jego nosem, a on poleci przespać się z nią.

Edytowane przez Frozen_Rose
Czas edycji: 2020-10-20 o 10:27
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 10:52   #19
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Jesteś tak przepełniona jadem, że z automatu polubiłam tę dziewczynę twojego taty. Może najpierw zacznij się wstydzić za siebie, znalazłyby się powody. Szczególnie, że dosrałaś pogrążonej w depresji dziewczynie takim postem, że aż został usunięty, czego jeszcze NIGDY na tym forum nie widziałam.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-20, 10:56   #20
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Fajnie by ci było, gdyby potencjalni teściowie mieli takie rozkminy w stosunku do ciebie? Jakby teściowa synkowi syczała, żeby nie przyprowadzał swojej dziewczyny, bo będzie machała przyszłemu teściowi "tyłkiem przed nosem"... Nie martw się, nie trzeba być "glonojadem", ani ubierać się wyzywająco, żeby trafić na cenzurowane i być według kogoś niqe dość dobrym dla synusia/córeczki/taty/siostry...

Tata jest dorosły, ma prawo sobie układać życie i spotykać z kim chce.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 10:58   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

rozumiałabym jakbyś się martwiła że kobieta jest ''łowczynią majątku'' ale skoro ojciec wiele nie ma to daj chłopu pożyć i cieszyć się miłymi chwilami, jego sprawa jeśli lubi takie jak ty to byś określiła sztuczne ''lampucery''. Jemu się ona podoba ciekawe czy ty byś zerwała z facetem na polecenie tatusia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 12:48   #22
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
POwiedz tacie zeby sie zabezpieczal
A czemu niby? Może ją poprosił o pakiet badań. Skąd wiesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 13:22   #23
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A czemu niby? Może ją poprosił o pakiet badań. Skąd wiesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba chodziło jej żeby go nie "złapała na dziecko" nieumiejętnością brania odpowiednio tabsów, a nie ocenia stan zdrowia od poziomu wyglądania jak "lafirynda"
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 13:42   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Chyba chodziło jej żeby go nie "złapała na dziecko" nieumiejętnością brania odpowiednio tabsów, a nie ocenia stan zdrowia od poziomu wyglądania jak "lafirynda"
Aaaa. Chyba że tak. To wystarczy drobny zabieg i już tatko się bać nie musi. Chyba, że tatko się nie boi, bo w razie czego będzie wspólnie łożył na bobo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 14:45   #25
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Tyle owijania w bawełnę, a chodzi tylko o to, że czujesz się zagrożona nową kocicą w rodzinie. Ojej, jeszcze TŻ ją zobaczy i co wtedy, a zobaczy na pewno. Za kogo Ty go masz, rzuci się na nią czy co?

Zadbaj o swoją atrakcyjność, jeśli się czujesz myszowato i daj żyć innym. Pewność siebie lepiej się buduje dodając sobie niż umniejszając innym.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 17:21   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 19:07   #27
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Aaaa. Chyba że tak. To wystarczy drobny zabieg i już tatko się bać nie musi. Chyba, że tatko się nie boi, bo w razie czego będzie wspólnie łożył na bobo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe nawet, że tatko chce jeszcze jedno dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 19:20   #28
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:45
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 22:54   #29
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Dziewczyny ale co tak siadłyście na autorkę?Może rzeczywiście zachowanie tej kobiety jest głupie.Nie wiem co znaczy dokładnie machanie tyłkiem ale brzmi nie fajnie.Czemu od razu kompleksy niby ma autorka.Ja też bym nie chciała przebywać w gronie ludzi o pewnych zachowaniach i stylu ubierania.Jak najbardziej może być jej wstyd,że taką kobietę ma ojciec.

Nie wiemy jak jest na prawdę być może autorka się poczuła zagrożona i przesadza ale wcale nie musi.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 07:35   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyna mojego ojca...

Moze to subiektywna opinia, ze on nie jest bogaty. Albo jest jakas kasa, o ktorej autorka nie wie. Albo dla autorki to nic takiego, ale dla tej pani to juz wow.



Zazwyczaj jednak facet by poderwac az 20 lat mlodsza dame nie przyjdzie na spotkania z pustymi kieszeniami. W cuda nie wierze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 10:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.