Nowa fryzura potrzebna od zaraz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 13:06   #1
sidex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Exclamation

Nowa fryzura potrzebna od zaraz!


Witam,
to mój pierwszy post na tym forum. Szukam porady i pomocy w wyborze fryzury. Poszłam do fryzjera z długimi włosami w celu obcięcia tak do ramion i postrzępienia. Niestety fryzjer się uparł, że fryzura ze zdjęcia jest znacznie krótsza, obciął jak chciał a ja niedługo chyba popełnię harakiri z rozpaczy. Do tego nieudany kolor. Wcześniej super rudy, potem miał być jasny blond (przy wcześniejszym naturalnym ciemnym, nijakim blondzie) i wyszło coś w stylu cukierka krówki. Czyli masakra. Teraz zastanawiam się nad włosami zupełnie jasnymi, wręcz białymi. Wiem z czym to się wiąże, ale moje włosy sobie poradzą.

Najpierw wkleję fryzurę, którą miałam osiągnąć a potem opłakany efekt samowoli głupiego fryzjera.

Proszę również o rady co mogę zmienić, jak układać włosy i jak się obciąć pod koniec października (bo mam do tego czasu zniżkę w super salonie fryzjerskim) oraz może jakiś instruktaż w wykonaniu prostego makijażu. Lubię ciemne oczy, eyeliner, ale często wyglądam jakbym miała podbite oko ;(

Dziękuję z góry!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img (722).jpg (58,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smallDSC00126.JPG (81,8 KB, 53 załadowań)
sidex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:16   #2
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Nowa fryzura potrzebna od zaraz!

Jak tak się patrze na to Twoje zdjęcie i na fryzurę którą chciałaś uzyskać... to myślę, że jak ci włoski podrosną to właśnie coś tego typu uzyskasz Jeżeli chodzi o farbę, hmm? ja mam dokładnie taki kolor jak na tym zdjęciu, farbuję się ferią popielaty blond, ale boję się, że na Twoim "krówkowym" może nie chwycić. Poczytaj o farbach Garniera 100% kolor, podobno onle lepiej chywytają.
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:11   #3
sidex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa fryzura potrzebna od zaraz!

No ja właśnie tej farby używałam, rudej Garnier 100% Color. Blond popielaty tej samej firmy, a na koniec odcień Sztokholm Loreala.

Zastanawiam się nad odbarwieniem włosów i położeniem czegoś sensownego. W sumie to podobają mi się takie prawie białe włosy. Tylko jeszcze dręczy mnie ta fryzura...
sidex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:48   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Nowa fryzura potrzebna od zaraz!

fryzura ok gdy nadasz jej troche puszystosci!! przede wszystkim wcieraj pianke przy skorze glowy a kolor... moze cieply braz?!

odbarwianie odradzam.. wychodza niewiadomo jakie..nawet zolte... lepiej nie ryzykowac... no i koszt niemaly.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 21:03   #5
sidex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa fryzura potrzebna od zaraz!

Sęk w tym, że ja mam masę włosów i robię wszystko aby się nie puszyły i pozostały płaskie. Gdybym jeszcze dołożyła piankę nadającą objętość to moja głowa miałaby pół metra średnicy

Ostatnio zastanawiam się nad taką fryzurką w kolorze bakłażana:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajne.jpg (3,2 KB, 98 załadowań)
sidex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.