Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 17:23   #91
kasia-zuzia
Zadomowienie
 
Avatar kasia-zuzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja zamawialam pare dni temu i bylam bardzo zadowolna - towar byl u mnie po 24h od przelewu, dostalam dwie probki jako gratis, no i ceny niektorych perfum konkurencyjne

Ja też już jestem po zakupach w "nowaperfumeria" i także jestem bardzo zadowolona
kasia-zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:42   #92
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia-zuzia Pokaż wiadomość

Ja też już jestem po zakupach w "nowaperfumeria" i także jestem bardzo zadowolona

Ja też kupowałam u nich flaszkę na rozbiórkę , można tą perfumerię polecić
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:48   #93
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ja zanim u nich zamowilam to przeczytalam setki opini komentarzy na ich stronie i wypowiedzi z forum no ale dziewczyny juz tak na trzezwo sephora 350 iperfumy 130 za 100ml ? dlaczego ? lokal maja magazyn maja pracownikow maja wiec chyba tez za to placa...nie bylo tylko naklejki gdzie sa rozlewane...tak jak np w hebe na eternitach jest naklejka rozlewane w gdansku i ok place 160zl wiem ze nie orginal i ja decyduje...a tutaj zachwalanie ale moze polowa ludzi nie uzywala nigdy orginalu nie wiem nie potrafie zrozumiec jak mozna nie poznac roznicy...

O co chodzi z tym Hebe?? Nie kupowałam tam jeszcze perfum ale zaintrygował mnie ten wpis o naklejce "rozlewane w Gdańsku" :conf used:
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:53   #94
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
Ja tu tak przyczłapałam , aby zgłosić do dopisania perfumerię matitrading tu link :

http://www.perfumy.matitrading.pl/

Szybka realizacja , korzystałam parę razy . Można u nich trafić perełki w niskich cenach
Dopisałam Będę starać się na bieżąco aktualizować listę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:55   #95
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym Hebe?? Nie kupowałam tam jeszcze perfum ale zaintrygował mnie ten wpis o naklejce "rozlewane w Gdańsku" :conf used:
Przeoczyłam ten fragment . W Hebe to chyba jak w Rossie i Naturze są oryginały , nigdy tam nie kupowałam ale nie wierzę, żeby sprzedawali podróby .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:57   #96
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Przeoczyłam ten fragment . W Hebe to chyba jak w Rossie i Naturze są oryginały , nigdy tam nie kupowałam ale nie wierzę, żeby sprzedawali podróby .
Hebe to siec Jeronimo Martins czyli tych od biedronki. Jak dla mnie to za duży koncern żeby sobie mogli pozwolić na sprzedawanie podróbek. Zresztą kupiłam tam kilka flaszek, macałam i oglądałam także sporo innych i nic podejrzanego nie zanotowałam.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:27   #97
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Podróbki na pewno nie... ale ta naklejka o rozlewaniu w Gdańsku mnie zaintrygowała, jeszcze nie spotkałam się z czymś takim hmmm...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 07:45   #98
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Nie polecam perfumerii perfumesco. Wg mnie z niektórymi perfumami jest coś nie tak. Przy najbliższej okazji wezmę mój elixir z Givenchy do Sephory i podpytam o oryginalność.

Zaś mam do Was prośbę o wyrażenie opinii o Tagomago.pl zastanawiam się nad złożeniem zamówienia, a mając na uwadzę poprzednie doświadczenia z perfumesco, wolę dmuchać na zimne.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 07:56   #99
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Nie polecam perfumerii perfumesco. Wg mnie z niektórymi perfumami jest coś nie tak. Przy najbliższej okazji wezmę mój elixir z Givenchy do Sephory i podpytam o oryginalność.

Zaś mam do Was prośbę o wyrażenie opinii o Tagomago.pl zastanawiam się nad złożeniem zamówienia, a mając na uwadzę poprzednie doświadczenia z perfumesco, wolę dmuchać na zimne.
W 1.poście jest jak byk napisane, że tagomago to polecana perfumeria Czasem warto tam zajrzeć, bo link trafia tam po wielu zapewnieniach oryginalności, więc nie ma potrzeby, żeby dziewczyny powtarzały Tobie specjalnie to, co pisały wiele razy w poprzednim wątku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 08:28   #100
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Nie polecam perfumerii perfumesco. Wg mnie z niektórymi perfumami jest coś nie tak. Przy najbliższej okazji wezmę mój elixir z Givenchy do Sephory i podpytam o oryginalność.

Zaś mam do Was prośbę o wyrażenie opinii o Tagomago.pl zastanawiam się nad złożeniem zamówienia, a mając na uwadzę poprzednie doświadczenia z perfumesco, wolę dmuchać na zimne.
A my tam polecamy, bardzo
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 17:31   #101
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Polecam Cocoperfumy, kupiłam tam bardzo tanio tester, przyszedł bardzo szybko, niechcący zrobiłam nadpłatę, która została błyskawicznie zwrócona. Cała transakcja na 5+
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:53   #102
asienkass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witam, mam wątpliwości co do perfum Burberry The Beat for Men 100ml spray zamówionych z perfumeria.pl ponieważ są nietrwałe i po godzinie niewyczuwalne. Mój chłopak użytkuje je od 4lat i różnie zamawialiśmy, raz tester raz normalne i praktycznie każde z innej perfumerii i zawsze nawet po całym dniu było je czuć na skórze intensywnie. Nie jest to też wina przyzwyczajenia się do zapachu bo teraz na prawde go nie czuć. Nie wiem czy między testerem a nie testerem edt jest w ogóle jakaś różnica? Zadzwoniłam na infolinie perfumeria.pl i mam odesłać perfum w celu sprawdzenia przez nich czy flakon był odpowiednio przechowywany przez dostawcę ponieważ mógł zwietrzeć tylko że jak udowodnić ze zapach jest nietrwały jesli uznają ze nie mam racji, nie wiem czy bawić się w odsyłanie jeśli okaże się że dodatkowo wyjdzie mnie wysyłka oraz to że perfum na pewno ubędzie.
Przesyłam fotki perfum zamieściłam w dziale oryginał czy podróbka, nie wiem dlaczego na naklejkach od spodu są inne numery nie wiem czy to numery dostawców. Jeden flakon (pełny) jest od perfumeria.pl a drugi to tester z perfumy-perfumeria.pl (pusty).
asienkass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 23:44   #103
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cześć Dziewczyny mam pytanie : być może któraś z Was kupywała perfumy Calvina Kleina Euphoria 100ml albo Hugo Boss Energise 100ml i może polecić z czystym sercem którąś sprawdzoną perfumerię Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:27   #104
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez n3sti Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny mam pytanie : być może któraś z Was kupywała perfumy Calvina Kleina Euphoria 100ml albo Hugo Boss Energise 100ml i może polecić z czystym sercem którąś sprawdzoną perfumerię Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Ja i inne dziewczyny polecamy ci kazda perfumerie, ktora jest na liscie wiarygodnych pefumerii (strona pierwsza).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 11:15   #105
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wybrałam perfumerie perfumesco.pl akurat promocja na oba perfumki mam nadzieję, że wszystko będzie okej pozdrawiam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 17:46   #106
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witajcie,
Chciałam zapytać, co sądzicie o iperfumy.pl ? widzę, że są na liście polecanych perfumerii - to bardzo mnie zachęciło do skorzystania z ich oferty, jednak mam trochę obaw, gdyż na pewnej popularnej stronie z opiniami znajdzie się sporo negatywnych - wiele z nich dotyczy wątpliwości co do oryginalności perfum oraz ogólnych cech niepokojących.
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 17:51   #107
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wiele z nas tam kupowało i powiemy Ci, że można brać bez obaw . Ale zawsze możesz kupić w innej dla spokojności albo na all . Bo często jest tak, że jak ktoś coś przeczyta negatywnego o danej perfumerii to potem na siłę szuka potwierdzenia, że jednak ma podróbę .

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2013-06-20 o 17:52
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 17:59   #108
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Wiele z nas tam kupowało i powiemy Ci, że można brać bez obaw . Ale zawsze możesz kupić w innej dla spokojności albo na all . Bo często jest tak, że jak ktoś coś przeczyta negatywnego o danej perfumerii to potem na siłę szuka potwierdzenia, że jednak ma podróbę .
myślałam tez o ORAZA bo tam była także zachęcająca cena.

Nie wiem, może to konkurencja pisze nieprawdziwe (złe) opinie...
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:00   #109
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez indioska Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chciałam zapytać, co sądzicie o iperfumy.pl ? widzę, że są na liście polecanych perfumerii - to bardzo mnie zachęciło do skorzystania z ich oferty, jednak mam trochę obaw, gdyż na pewnej popularnej stronie z opiniami znajdzie się sporo negatywnych - wiele z nich dotyczy wątpliwości co do oryginalności perfum oraz ogólnych cech niepokojących.
Wybierz perfumerię z listy polecanych.
Kup tam gdzie najtaniej albo najwygodniej bo np z odbiorem osobistym
Nie bój się perfumerie są sprawdzone a dziewczyny tutaj naprawdę są wyczulone na podróby. Sama z początku miałam obawy, wydawało mi się, że w necie są same podróbki etc. Ale jednak się przemogłam i na podróbkę jeszcze nie trafiłam.

Jak się bardzo boisz możesz wybrać perfumerię, która ma również swój realny odpowiednik czyli sklep. Np tagomago albo mojezapachy. Nie musisz najpierw zamawiać w necie, możesz tam wejśc z ulicy, potestowac i kupić. Problemem jest to, że obydwa są w Warszawie ale może w Twoim mieście też jest taka perfumeria?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 18:03   #110
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

niestety ja jestem z okolic Katowic, więc tu nie ma takiego pola do popisu jeżeli chodzi o stacjonarne sklepy perfumerii internetowych... przynajmniej póki co nic takiego nie widziałam...
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:06   #111
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Kupowałem w iperfumy wiele razy i będę kupował nadal. Są solidni pod każdym względem. ;-)

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2013-06-20 o 18:09
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:30   #112
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A jak się ma świeżość perfum z iperfumy.pl? Chodzi mi o to, czy mają długi czas przydatności? nie wiem nawet gdzie i jak to sprawdzić.
Może kupował ktoś tam moschino i love love?
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:30   #113
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez indioska Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chciałam zapytać, co sądzicie o iperfumy.pl ? widzę, że są na liście polecanych perfumerii - to bardzo mnie zachęciło do skorzystania z ich oferty, jednak mam trochę obaw, gdyż na pewnej popularnej stronie z opiniami znajdzie się sporo negatywnych - wiele z nich dotyczy wątpliwości co do oryginalności perfum oraz ogólnych cech niepokojących.
Wczoraj odebrałam u nich kolejny flakon i wszystko jest w najlepszym porządku. Jak najbardziej polecam
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 18:49   #114
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

W regulaminie perfumerii iperfumy.pl jest taka informacja: " Rzeczywisty produkt może również nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu (zależy to od kraju pochodzenia i producenta produktu, który aktualnie znajduje się w magazynie). "
W sumie to myślałam, że dane (oryginalne) perfumy są produkowane w jednym kraju przez jednego producenta jak to jest? (przepraszam, że tak Was męczę pytaniami)
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 19:00   #115
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez indioska Pokaż wiadomość
W regulaminie perfumerii iperfumy.pl jest taka informacja: " Rzeczywisty produkt może również nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu (zależy to od kraju pochodzenia i producenta produktu, który aktualnie znajduje się w magazynie). "
W sumie to myślałam, że dane (oryginalne) perfumy są produkowane w jednym kraju przez jednego producenta jak to jest? (przepraszam, że tak Was męczę pytaniami)
Nie są
Czasami faktycznie nieco się róznią. Ale szczerze mówiąc kupiłam już u nich z 5 flaszek i żadna się nie różniła od tych w sklepie.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 19:03   #116
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez indioska Pokaż wiadomość
W regulaminie perfumerii iperfumy.pl jest taka informacja: " Rzeczywisty produkt może również nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu (zależy to od kraju pochodzenia i producenta produktu, który aktualnie znajduje się w magazynie). "
W sumie to myślałam, że dane (oryginalne) perfumy są produkowane w jednym kraju przez jednego producenta jak to jest? (przepraszam, że tak Was męczę pytaniami)
W perfumeriach netowych nie ma real photo bo przecież by musieli non stop cykać nowe i wstawiać. Na all też często nie ma u sprzedawców, którzy dużo sprzedają, zawsze natomiast można o takie zdjęcia poprosić, o kod .
Wody czasami się trochę różnią, np. czasami są zdjęcia wód z wcześniejszą szatą graficzną (inne ciut napisy itp.), sprzed reformulacji.
Zazwyczaj chyba są produkowane przez jednego producenta ale np. Chanel zdaje się już nie były, w Stanach dno (napisy) różniło się od tego na Europę, tak coś mi świta, niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 21:28   #117
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Na e-glamour.pl jest promocja - dostawa do paczkomatu za złotówkę. Zamówiłam w poniedziałek, a wczoraj dostałam paczkę, wszystko w najlepszym porządku Dorzucili też kilka próbek.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 09:40   #118
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

wszyscy wiedzą że e-glamour jest w porządku, ale przyszłam jeszcze potwierdzić zwracałam im Provocative Woman E. Arden z powodu zmienionego zapachu i uznali mi reklamację szczerze mówiąc myślałam, że nie uznają więc jestem bardzo zadowolona
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:23   #119
indioska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Doszłam do wniosku, że albo dokonam zakupu upragnionego Moschino w iperfumy.pl albo w perfumesco.pl.
Tylko jedno mnie zastanawia, ta sama pojemność, ta sama woda... a skład na obu stronach różny..
Pogrubiłam różnice
Iperfumy:
Głowa -pomarańcza, grejpfrut, porzeczki, cytryna
Serce -cynamon, sit, róża herbaciana, konwalia
Podstawa- piżmo, drzewo sandałowe, drzewo



Z kolei na perfumesco.pl (te nuty częściej się pojawiają przy ILL)
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka.
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon.
nuta podstawy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka.

Dodam, że częściej spotykam się z opisem nut jak w perfumesco, na wizażu ( w części z opiniami perfum) też podawany był skład ten drugi... Chyba że to to samo a inaczej napisane?

Edytowane przez indioska
Czas edycji: 2013-06-21 o 12:27
indioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:38   #120
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez indioska Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że albo dokonam zakupu upragnionego Moschino w iperfumy.pl albo w perfumesco.pl.
Tylko jedno mnie zastanawia, ta sama pojemność, ta sama woda... a skład na obu stronach różny..
Pogrubiłam różnice
Iperfumy:
Głowa -pomarańcza, grejpfrut, porzeczki, cytryna
Serce -cynamon, sit, róża herbaciana, konwalia
Podstawa- piżmo, drzewo sandałowe, drzewo
Z kolei na perfumesco.pl (te nuty częściej się pojawiają przy ILL)
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka.
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon.
nuta podstawy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka.

Dodam, że częściej spotykam się z opisem nut jak w perfumesco, na wizażu ( w części z opiniami perfum) też podawany był skład ten drugi... Chyba że to to samo a inaczej napisane?
Nie czytaj składu. Kieruj się nazwą - sprawdź ją dokładnie - i ew. zdjęciem. Perfumerie sieciowe nagminnie podają błędne spisy nut, "pożyczane" z pełnej nieścisłości fragrantiki, lub też tłumaczone na kolanie przez koleżankę z klatki obok.

Powodzenia.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.