Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 23:50   #4981
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motilla Pokaż wiadomość
Nie maltretujesz Bardzom wdzięczna za zainteresowanie tematem moich marnych włosiąt. Dopiero zaczęłam czytać o tych wszystkich silikonach, sls-ach i ekstraktach i jestem w tym temacie zielona jak wiosenna trawa.
Do mycia obecnie używam Kerium La Roche Posay do włosów wypadających, polecił mi go mój dermatolog. Wydaje mi się, że dość moim kudłom służy, wydaje się łagodny, a włosy są lekkie i wydają się "domyte" - co nie zawsze jest regułą ;-) Waxa zużyłam kiedyś jedno opakowanie - ale tego Richard&coś tam, nie powalił mnie, włosy wypadały tak samo, jak nie bardziej i były klapnięte i obciążone. Obecnie szukam tego z L'biotici, na razie w saszetce, na spróbowanie oraz glorii - kiedyś skądś dostałam próbkę i pamiętam, że efekt był pozytywny. Chciałabym też spróbować oleju kokosowego.
Ogólnie moje włosy są z gatunku tzw. "podatnych", faktycznie, można wycisnąć z nich coś na kształt fal (przynajmniej kiedyś tak było), tyle że teraz tego nie robię z powodu mojej niechęci do wszelkich pianek, żeli i lakierów, które to lubią robić z moich piórek marne strąki... Może znacie coś, co nie dawałoby takiego efektu?

I wierz mi, że temat moich włosów nie raz spędzał mi sen z powiek (a koszmary o wyłysieniu to raczej norma), naprawdę staram się ich nie maltretować i mieć do nich anielską cierpliwość (oraz do codziennego odkurzania ;-). Obiecuję, że teraz lepiej o nie zadbam i dziękuję raz jeszcze za zainteresowanie

to sprobuj zrobic sobie naturalny zel - z siemienia lnianego (nie mielonego), zajrzyj to watku o pielegnacji kreconych wlosow, mozesz nie korzystac ze wszystkiego co tam dziewczyny radza ale np. w blogu Malgosi (malgosia86) znajdziesz listy odzywek i kosmetykow bez silikonow, zajrzyj do pigulki i do FAQ, tam wszystko streszczone, przepis na zel lniany rowniez


ja dla odmiany dzisiaj wyprostowalam wloski na szczotce co pozwolilo mi lepiej zobaczyc jaki mi fajny kolor wyszedl po hennowaniu w poniedzialek, na kreconych az tak sie nie blyszcza (ale na codzien to by mi sie nie chcialo, takie modelowanie zajmuje duzo czasu, z lokami nie musze sie tak meczyc )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane.jpg (95,6 KB, 460 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane3.jpg (100,7 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane1.jpg (86,9 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane2.jpg (90,5 KB, 298 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-08 o 23:54
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:56   #4982
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

motilla, uważaj na ten olej kokosowy, bo niektórym spowodował wypadanie włosów. Wg mnie spokojnie możesz zakupić sobie żel aloesowy Cien (dostępny w Lidlu) i spróbować go nałożyć na małej partii skóry głowy... Zobacz, czy Cię nie podrażnia - nie powinien

i jeżeli będziesz używała jakiegoś oleju, nie używaj go zbyt dużo i sprawdzaj zawsze, czy nie zawiera on parafiny - dodatkowe obciążenie dla Twoich włosów raczej nie będzie wskazane
z L'biotici saszetki powinnaś dostać w każdej aptece. A na początek nie musisz dawać tej odżywki na skalp - próbuj na długości od połowy ucha.

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość

ja dla odmiany dzisiaj wyprostowalam wloski na szczotce co pozwolilo mi lepiej zobaczyc jaki mi fajny kolor wyszedl po hennowaniu w poniedzialek, na kreconych az tak sie nie blyszcza (ale na codzien to by mi sie nie chcialo, takie modelowanie zajmuje duzo czasu, z lokami nie musze sie tak meczyc )
są pięękneee! ale jeszcze piękniejsze jako kręcone ale podoba mi się uzyskana tutaj gładkość - wygląda jak tafla wody
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:09   #4983
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość


są pięękneee! ale jeszcze piękniejsze jako kręcone ale podoba mi się uzyskana tutaj gładkość - wygląda jak tafla wody
no to jak wszyscy: maz, kot i dziewczyny z kreconego watku, wszyscy wola kreciolki (ale fakt ze na takich widac ze udalo mi sie je wyprowadzic na prosta w sensie sa zdrowe na calej dlugosci)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:22   #4984
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
no to jak wszyscy: maz, kot i dziewczyny z kreconego watku, wszyscy wola kreciolki (ale fakt ze na takich widac ze udalo mi sie je wyprowadzic na prosta w sensie sa zdrowe na calej dlugosci)
na zdjęciach, jak miałaś długie włosy, też te blond też było bardzo ładnie - jednak ten kolor jest przepiękny i chyba jesteś z niego najbardziej zadowolona?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:51   #4985
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
na zdjęciach, jak miałaś długie włosy, też te blond też było bardzo ładnie - jednak ten kolor jest przepiękny i chyba jesteś z niego najbardziej zadowolona?
niezupelnie, jest za ciemny, tylko w sloncu i sztucznym oswietleniu wyglada tak ladnie, brak slonka i juz jestem czarna
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 16:00   #4986
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja wracam do Was Miałam zapuszczać naturalki, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na gdzieniegdzie pojedyncze siwe włosy . No i mam zgryz bo nie wiem który kolor zamówić. Mój obecny to teraz taki mahoniowy rudy brązk z odrostem 3cm (odrost jest jaśniejszy i ma złoty odcień) (kolor to taki jak tu). Chciałaby uzyskać ciepły kasztanowo-mahoniowy brązik. Rozważam:
- henna z amlą i jatrophią (ale zgodnie z tabelą na khadi na ciemnym brązie moze wyjść fioletowo a takiego koloru wolałabym uniknąć)
- hennę z amlą (tu nie wiem czego spodziewać sie na moim kolorze)
- naturalną hennę (chyba nie zrobiłaby ciemnego fioletu ani jakiegoś bordo za ciemnego?)
- orzechowy brąz.
Wszystkie henny oczywiscie khadi (lubię ich sypkość). No i teraz nie wiem na co się zdecydować. Przejrzałam opisy farbować na khadi, przejrzałam galerię na wizażu... i dalej jestem głupia Może któraś coś doradzi?
Jak mówiłam, jedyne czego chciałabym uniknąć to zbyt ciemnego bordo wpadającego w fiolet. Rudości, kasztany - jak najbardziej lubię .

EDIT: A może jasny brąz?

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2011-06-09 o 16:38
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 17:11   #4987
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wiecie co, mam jeszcze jedno pytanie, zanim przystąpię do farbowania Khadi.

A mianowicie, czy do tej farby trzeba robić wcześniej normalną henną? Ta farba http://www.khadi.pl/naturalna-henna-kolor-czarny zawiera naturalną hennę.

Jak sądzicie?
Australija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 18:02   #4988
pooolka
Raczkowanie
 
Avatar pooolka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny stosowalyscie moze szampony lub odzywki z aubrey organics? Wydaja sie byc bardzo dobre, martwia mnie tylko te proteiny w kazdym szamponie lub odzywce. Myslicie, ze nie powinny sciagac henny z wlosow? Pamietam jak wspominalyscie cos o proteinowych odzywkach ktorych nie powinno sie nakladac przez pierwsze 48h po hennowaniu. Jak to sie ma do reszty myc?
pooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:07   #4989
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pooolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosowalyscie moze szampony lub odzywki z aubrey organics? Wydaja sie byc bardzo dobre, martwia mnie tylko te proteiny w kazdym szamponie lub odzywce. Myslicie, ze nie powinny sciagac henny z wlosow? Pamietam jak wspominalyscie cos o proteinowych odzywkach ktorych nie powinno sie nakladac przez pierwsze 48h po hennowaniu. Jak to sie ma do reszty myc?
mialam odzywki i niestety nie bylam zadowolona bo po nalozeniu wlosow nie dalo sie ich latwo rozczesac, mam inne bezsilikonowe ktore dzialaja o wiele lepiej (ale sa osoby ktore sa zadowolone z nich)

co do protein to chyba jednak to indywidualne, farbowalam w poniedzialek a wczoraj nalozylam maske proteinowa i wloski wygladaja fajnie (kolor tez), w ogole okazalo sie ze moje wlosy kochaja proteiny (jak farbowalam chemicznie to jakos nie lubily), tak ze musisz wziac na czuja
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-09 o 18:10
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:52   #4990
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam jeszcze jedno pytanie, zanim przystąpię do farbowania Khadi.

A mianowicie, czy do tej farby trzeba robić wcześniej normalną henną? Ta farba http://www.khadi.pl/naturalna-henna-kolor-czarny zawiera naturalną hennę.

Jak sądzicie?
Ja zrobiłam odrosty normalną henną bo są dość jasne, w kolorze ciemnego blondu. Bałam się, że ciemna henna bez tego tak dobrze nie złapie.
A teraz zastanawiam się nad zaeksperymentowaniem z ciemnobrązowym Khadi bez hennowania wstępnego.
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 06:17   #4991
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dobra, mój wybór już nieaktualny. Zamówiłam naturalną, co będzie to będzie
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 06:19   #4992
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Dobra, mój wybór już nieaktualny. Zamówiłam naturalną, co będzie to będzie
i dobrze :P
a fiolet na pewno Ci nie wyjdzie spokojna główka
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:00   #4993
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
i dobrze :P
a fiolet na pewno Ci nie wyjdzie spokojna główka
Też tak myślę. Na pewno pochwalę się co też na mojej głowie wyjdzie. Póki co czekam na realizację zamówienia. Mam nadzieję, że nie będę musiała za długo czekać
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:15   #4994
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja tylko dopiszę, że jakby Wrocławianku szukały henny z możliwością kupna na miejscu w sklepie to dzisiaj znalazłam: Sklep Zielarski Herbavit na Kruczej. Jest tam henna khadi (do wyboru do koloru), olejki Khadi, olejki Sesa, widziałam różne Waxy, Radicale i nawet mój ulubiony szampon z mydlnicą lekarską Normalnie dla mnie raj na ziemi .
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:25   #4995
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

widziałam właśnie w innym wątku... ależ zazdraszczam!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:49   #4996
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
widziałam właśnie w innym wątku... ależ zazdraszczam!
Ja normalnie pierwszy raz widziałam taki sklep. Jak weszłam to myślałam, ze w progu padnę . I to tak sprytnie schowany z dala od cetrum.

A żeby nie było offtopu to moja henna już czeka pod folią aż dojrzeje i za 2h nakładam na łepetynkę
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 00:10   #4997
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a może któraś robiła sobie zabieg keratynowy encanto i później farbowała włosy henną? Jutro mam zamiar powtarzać encanto a za 2 tygodnie farbować włosy i zastanawiam się czy może mieć to jakiś wpływ na kolor?
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 07:15   #4998
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawiii15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś robiła sobie zabieg keratynowy encanto i później farbowała włosy henną? Jutro mam zamiar powtarzać encanto a za 2 tygodnie farbować włosy i zastanawiam się czy może mieć to jakiś wpływ na kolor?
Wydaje mi się, że może mieć wpływ. Bo henna łączy się z keratyną. A jak dobrze pamiętam takie encanto to nakładanie keratyny i wtapianie jej prostownicą. Więc ja bym obstawiała, że kolorek może być bardziej intensywny, ale też może się wypłukać z tą keratyną "dosztukowaną" . Ale to tylko takie moje przypuszczenia.

EDIT: Przy okazji mój nowy kolorek po hennie Wybaczcie wygląd włosów - dopiero wstałam, w nocy miałam warkocza a na dodatek zero odżywki. I tak jestem w szoku, że bez odżywki moje włosy są w miarę normalne i nie latają naokoło.
Mam nadzieję, że kolorek nie wypłucze się za szybko. Na pewno za 2 tyg poprawiam. A za tydzień robię gloss bo odrobinka henny mi została (więc gotowa pasta wylądowała w zamrażalniku i czeka na swój czas)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3320.jpg (101,4 KB, 778 załadowań)

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2011-06-12 o 08:02
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:49   #4999
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
EDIT: Przy okazji mój nowy kolorek po hennie Wybaczcie wygląd włosów - dopiero wstałam, w nocy miałam warkocza a na dodatek zero odżywki. I tak jestem w szoku, że bez odżywki moje włosy są w miarę normalne i nie latają naokoło.
Mam nadzieję, że kolorek nie wypłucze się za szybko. Na pewno za 2 tyg poprawiam. A za tydzień robię gloss bo odrobinka henny mi została (więc gotowa pasta wylądowała w zamrażalniku i czeka na swój czas)
Wow bardzo fajny kolor
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 13:57   #5000
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja też mam nowy kolor Zafarbowałam się ciemnym brązem Khadi, efekt w galerii. Jestem zadowolona
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:38   #5001
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość
Wow bardzo fajny kolor
I jak tam twój kolor, moja droga? Ile razy już myłaś włosy ?
Nie mogę się już doczekać aż przyjdzie moja henna

Wczoraj pochwaliłam się rodzince, jak zamierzam farbować włosy (henną). Wywołało to spore poruszenie, gdyż padały teksty w stylu "wpadną ci włosy od takich eksperymentów", "masz ładne włosy, nie żal ci ich?", "przecież są te zdrowe farby bez amoniaku", "nie boisz się ze wszystkie włosy ci wypadną"?


Tłumaczyłam, że henna to odżywka, i że w Hinduski (przeczytałam w necie) używają henny jak odżywki. Ale nie dociera, popatrzcie jak koncerny kosmetyczne potrafią omamić człowieka.



A tak swoją drogą, kupowałyście Khadi na allegro? Tam mają tańszą wysyłkę. To będzie chyba ta sama henna, a nie jakaś podróba?

Edytowane przez Australija
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:40
Australija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:21   #5002
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perwati Pokaż wiadomość
A ja też mam nowy kolor Zafarbowałam się ciemnym brązem Khadi, efekt w galerii. Jestem zadowolona
też chcę taki kolor (mam nadzieję, że w następny weekend mi taki wyjdzie :P)
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:38   #5003
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A mam pytanie. Miała może któraś z Was problem z wysłaniem maila do khadi? Wyskakuje mi problem z dostarczeniem wiadomości, bo niby adres nieprawidłowy... (biuro@khadi.pl) A liczę na tę darmową farbę;]
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:47   #5004
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zapraszam do kolejnej czesci watka.

Wszystko o farbowaniu henną - cz.II
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-25 o 14:52
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 13:45   #5005
guccigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 38
Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hey!
mam naturalny ciemny blond.
chciałabym na zimę przyciemnić ale nie żeby w miedziany wpadały ale w zimny brąz. raczej żeby wyszedł jasny brąz, zimny.jakąś polecacie?

zastanawiam się też jaki kolor by wyszedł na moich włosach jakbym polożyła henne kolor tycjan???
guccigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 11:22   #5006
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guccigirl Pokaż wiadomość
hey!
mam naturalny ciemny blond.
chciałabym na zimę przyciemnić ale nie żeby w miedziany wpadały ale w zimny brąz. raczej żeby wyszedł jasny brąz, zimny.jakąś polecacie?

zastanawiam się też jaki kolor by wyszedł na moich włosach jakbym polożyła henne kolor tycjan???
henna i zimny brąz hm jedno z drugim cięzko pogodzić Dziewczyny wypowiadały się że khadi ciemny brąz wychodzi dosyć chłodno(pewnie dlatego że wychodzi prawie czorny)

Jest tez watek o zimnych, popielatych brazach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276876
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.