Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-19, 11:15   #2491
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Co sądzicie o tej marce i cenie?

http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-b...626599836.html
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 06:24   #2492
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wcześniej już pisałam, że ciągle robię tak samo, wcześniej zestawienie baza proteinowa utwardzona + proszek akrylowy, było nie do zdarcia. Ale od dwóch miesięcy zaczęły się straszne odpryski i odchodzenie płatami od wolnego brzegu

No nic, zastosowałam wczoraj samą bazę flexi i dwie warstwy koloru + top. Paznokcie nie są wybitnie twarde, ale zobaczymy


Daj znać jak sie trzymają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 12:35   #2493
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny mam takie pytanie na szybko. Robilam mani ponad tydzien temu, oglolnie dobrze sie trzyma, ale czasami jak jestem na jakichs wyjazdach, ktorys potrafi odprysnac mi przy wolnym brzegu.

Czy jak naloze jeszcze jedna warste topu + zabezpiecze wolny brzeg czy to jakos przedluzy trwalosc mani? Bo nie chce mi sie za bardzo robic od nowa mani.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 00:02   #2494
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Pseudofeministka możesz spróbować jeżeli masz Top z warstwa dyspersyjna bo jeżeli masz Top No wipe i na ta błyszcząca powłokę położysz znowu Top to ta druga warstwa może sie łuszczyć po czasie.

Domina ja mam prośbę, oczywiście jak będziesz pamietać. Jak będziesz kiedyś w indigo stacjonarnie to chciałabym żebyś mi porównała na wzornikach Bombastic w hybrydzie i w żelu czy one rzeczywiście są takie same. Mnie sie coś wydaje ze jest zmieniony bo ten mój w hybrydzie jakoś mało fioletowy jest, może mi sie tylko wydaje stad prośba. Ja jak kupiłam nowe kolory to do następnej kolekcji pewnie tam nie zawitam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 05:38   #2495
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Pseudofeministka możesz spróbować jeżeli masz Top z warstwa dyspersyjna bo jeżeli masz Top No wipe i na ta błyszcząca powłokę położysz znowu Top to ta druga warstwa może sie łuszczyć po czasie.

Domina ja mam prośbę, oczywiście jak będziesz pamietać. Jak będziesz kiedyś w indigo stacjonarnie to chciałabym żebyś mi porównała na wzornikach Bombastic w hybrydzie i w żelu czy one rzeczywiście są takie same. Mnie sie coś wydaje ze jest zmieniony bo ten mój w hybrydzie jakoś mało fioletowy jest, może mi sie tylko wydaje stad prośba. Ja jak kupiłam nowe kolory to do następnej kolekcji pewnie tam nie zawitam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej .
Już pytałam jak byłam na warsztatach . Podobno ten w gel brush jest ciemniejszy.

Wstawiam też opinie o najnowszej kolekcji. Kolory piękne, dla mnie poprzednia wersja hybryd była zdecydowanie bardziej kryjąca. Kolor Maybe baby zostawia smugi i ja go muszę kłaść na 3 warstwy. Z hedonista nie mam żadnych problemów. Natomiast byłam wściekła bo miałam reklamacje na bad icon który zostawiał wstrętne plamy! Napisałam do Indigo do działu reklamacji i chcieli oddać kasę, wymieniłam na kolor El Capitan ale napisałam że jestem stratna bo miałam reklamacje. Obiecano mi kod rabatowy -10% w sklepie internetowym a doskonale wiedzieli że kupuję w centrum dystrybucji. Żeby było śmieszniej przysłali mi go już po dniach darmowej dostawy .
Kolejny raz miałam reklamacje z kolorem Popstar... Znowu napisałam z afera i ta sama propozycja żeby oddali kasę... W Katowicach bez problemu wymieniłam go na inny egzemplarz ale napisałam do centrali że kolejny raz mam reklamację i mają mi coś dorzucić. Odpisali mi że skontaktują się z odpowiednią komórka odnośnie rekompensaty. Czekałam 3 dni aż sama się upomniałam i co? Mam przekazać klientce najserdeczniejsze przeprosiny i kod rabatowy -10% no nie wierzę....

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 06:24   #2496
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Hej .
Już pytałam jak byłam na warsztatach . Podobno ten w gel brush jest ciemniejszy.

Wstawiam też opinie o najnowszej kolekcji. Kolory piękne, dla mnie poprzednia wersja hybryd była zdecydowanie bardziej kryjąca. Kolor Maybe baby zostawia smugi i ja go muszę kłaść na 3 warstwy. Z hedonista nie mam żadnych problemów. Natomiast byłam wściekła bo miałam reklamacje na bad icon który zostawiał wstrętne plamy! Napisałam do Indigo do działu reklamacji i chcieli oddać kasę, wymieniłam na kolor El Capitan ale napisałam że jestem stratna bo miałam reklamacje. Obiecano mi kod rabatowy -10% w sklepie internetowym a doskonale wiedzieli że kupuję w centrum dystrybucji. Żeby było śmieszniej przysłali mi go już po dniach darmowej dostawy .
Kolejny raz miałam reklamacje z kolorem Popstar... Znowu napisałam z afera i ta sama propozycja żeby oddali kasę... W Katowicach bez problemu wymieniłam go na inny egzemplarz ale napisałam do centrali że kolejny raz mam reklamację i mają mi coś dorzucić. Odpisali mi że skontaktują się z odpowiednią komórka odnośnie rekompensaty. Czekałam 3 dni aż sama się upomniałam i co? Mam przekazać klientce najserdeczniejsze przeprosiny i kod rabatowy -10% no nie wierzę....

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
A co się działo u ciebie z kolorem Popstar? Też go mam, ale na razie wszystko z nim ok.

Mam też bombastic i lazy Daisy z nowej kolekcji i wszystkie 3 kolory mają bardzo dobrą konsystencję i krycie 100% po 2 warstwach, chociaż lazy Daisy i bombastic dałyby radę nawet przy 1, ale grubszej warstwie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 06:25   #2497
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
A co się działo u ciebie z kolorem Popstar? Też go mam, ale na razie wszystko z nim ok.

Mam też bombastic i lazy Daisy z nowej kolekcji i wszystkie 3 kolory mają bardzo dobrą konsystencję i krycie 100% po 2 warstwach, chociaż lazy Daisy i bombastic dałyby radę nawet przy 1, ale grubszej warstwie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Robiły się fioletowe plamy...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 06:29   #2498
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Robiły się fioletowe plamy...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Oj, to niedobrze ale z tego co pamiętam to kupowalas je chyba na targach tak? Ja swoje kupiłam dopiero na stronie więc może mam już z tych niefelernych egzemplarzy
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2018-04-21 o 06:38
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 06:49   #2499
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Oj, to niedobrze ale z tego co pamiętam to kupowalas je chyba na targach tak? Ja swoje kupiłam dopiero na stronie więc może mam już z tych niefelernych egzemplarzy
Tak i powoli zaczyna mnie denerwować to, że lakiery są rzekomo testowane przez instruktorki, blogerki a jak przyjdą targi to są nie przygotowani i sprzedają byle co. Niestety ale jeśli kupowała bym lakiery dla siebie to nie robiłabym problemu ale w salonie muszę reklamacje przyjąć i na tym tracę ja a oni mają to gdzieś. Jeszcze w dodatku broń boże napisz coś na grupie to i tak nie zostanie to puszczone bo na grupie Indigo trzeba się wypowiadać w samych superlatywach a jak człowiek chce coś zareklamować to przyjmą dopiero kiedy ileś osób zgłosi problem. Niedługo zaczną pytać czy się używa też ich wacików. Naprawdę gdybym miała na miejscu inna matkę to bym się szybko przerzuciła. Czekam na przedstawiciela z Nails Company i pomyślę nawet o żelach od nich.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 06:59   #2500
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Tak i powoli zaczyna mnie denerwować to, że lakiery są rzekomo testowane przez instruktorki, blogerki a jak przyjdą targi to są nie przygotowani i sprzedają byle co. Niestety ale jeśli kupowała bym lakiery dla siebie to nie robiłabym problemu ale w salonie muszę reklamacje przyjąć i na tym tracę ja a oni mają to gdzieś. Jeszcze w dodatku broń boże napisz coś na grupie to i tak nie zostanie to puszczone bo na grupie Indigo trzeba się wypowiadać w samych superlatywach a jak człowiek chce coś zareklamować to przyjmą dopiero kiedy ileś osób zgłosi problem. Niedługo zaczną pytać czy się używa też ich wacików. Naprawdę gdybym miała na miejscu inna matkę to bym się szybko przerzuciła. Czekam na przedstawiciela z Nails Company i pomyślę nawet o żelach od nich.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Nails company jak najbardziej polecam dobre są też SPN mimo, że bardzo długo się ich wystrzegałam bo było wiele opinii, że są rzadkie. Ale teraz spn zmieniły konsystencję i naprawdę bardzo dobrze się nimi maluje. Do tego świetne krycie przy cienkich warstwach Modena też daje radę tak więc polecam wyżej wymienione . A co do indigo, to do tej pory nie miałam większego problemu z żadnym lakierem, nie licząc kiepskiego krycia lakierów ze starszych kolekcji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 09:35   #2501
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Nails company jak najbardziej polecam dobre są też SPN mimo, że bardzo długo się ich wystrzegałam bo było wiele opinii, że są rzadkie. Ale teraz spn zmieniły konsystencję i naprawdę bardzo dobrze się nimi maluje. Do tego świetne krycie przy cienkich warstwach Modena też daje radę tak więc polecam wyżej wymienione . A co do indigo, to do tej pory nie miałam większego problemu z żadnym lakierem, nie licząc kiepskiego krycia lakierów ze starszych kolekcji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Bardziej mi chodzi o żele bo z kolorami to sobie poradzę. Nie używam żelu clear tylko easy shape light rose a przy nim już każdy kolor kryje bo jest taki różowawy. Właśnie stara kolekcja mi bardzo pasuje i wykupuje 5ml ile się da.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 09:55   #2502
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Używacie lakierów hybrydowych marki Hyco? Podobno w porównaniu ze Semilakiem to tylko cena ich różni, są tańsze.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 14:09   #2503
DziarskaOla
Przyczajenie
 
Avatar DziarskaOla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Używacie lakierów hybrydowych marki Hyco? Podobno w porównaniu ze Semilakiem to tylko cena ich różni, są tańsze.
Miała kilka z Allegro, i szczerze mówiąc nie polecam. Na Hard Base wytrzymały mi... 5 dni. :/ Miałam taki ala brokat granatowy.
DziarskaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 15:28   #2504
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina właśnie Maybe baby ma krycie do dupy kolor ładny ale smugi robi okropne, trzy warstwy to minimum a jak malowałam to nawet zastanawiałam sie nad czwarta w trakcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 16:02   #2505
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Domina właśnie Maybe baby ma krycie do dupy kolor ładny ale smugi robi okropne, trzy warstwy to minimum a jak malowałam to nawet zastanawiałam sie nad czwarta w trakcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jest to że indigo posłuchało miauczenia że za gęste że źle się maluje.... Dla mnie teraz z tymi kolorami i konsystencja jest istna tragedia

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 16:10   #2506
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja akurat starej konsystencji nie lubiłam, szczególnie w niektórych kolorach jak np Paris blue czy Out of control. Teraz konsystencja fajna, No ale jak widać nie wszystkie kolory kryją super. Habibi czy bambi mimo ze jasne kryją super. Trochę nie przetestowali tego i tak falstart moim zdaniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 16:17   #2507
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja miałam w ręku ostatnio bambi i byłam zadziwiona konsystencja naprawde super krycie i tez wole nieco rzadszą formule Mam kilka starych z targow z wrzesnia i te lakiery sa do smieci mimo ze max 2 razy uzyte, geste gluciska :/ ale każda z nas woli inną konsystencje więc się nie dogodzi

Za to zachowanie Indigo to istna katastrofa, mnie się już od dawna ich marketing nie podoba, i te cyrki które towarzyszą każdej reklamacji.. nie mówiąc o reklamach w tv. Jakoś nie pasują mi do „profesjonalnej” firmy taki rodzaj reklamy zwlaszcza ze obok reklamuje sie Semilac.. do mnie to nie trafia, ale to moje zdanie

Jesli Cie Domina to pocieszy, byłam wymienic jakis czas temu lakier, bo brudził mi top, oczywiscie uslyszalam ze pewnie za slabo utwardzone, ale mniejsza :p Ja z Indigo raczej sie nie polubie juz :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 07:22   #2508
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja miałam trzy kolory Hyco, trzymały się normalnie i kryją po 1-2 warstwach. Semilac Biscuit mam teraz trzy i wygląda to średnio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 07:25   #2509
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja akurat starej konsystencji nie lubiłam, szczególnie w niektórych kolorach jak np Paris blue czy Out of control. Teraz konsystencja fajna, No ale jak widać nie wszystkie kolory kryją super. Habibi czy bambi mimo ze jasne kryją super. Trochę nie przetestowali tego i tak falstart moim zdaniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurde nigdy mi się nie zdarzyło mieć mega gęstego lakieru żeby nie dało się go nałożyć . Dlatego dla mnie konsystencja była idealna. Podobno SPN zmienił lakiery na bardziej gęste, aż jestem ciekawa.
Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja miałam w ręku ostatnio bambi i byłam zadziwiona konsystencja naprawde super krycie i tez wole nieco rzadszą formule Mam kilka starych z targow z wrzesnia i te lakiery sa do smieci mimo ze max 2 razy uzyte, geste gluciska :/ ale każda z nas woli inną konsystencje więc się nie dogodzi

Za to zachowanie Indigo to istna katastrofa, mnie się już od dawna ich marketing nie podoba, i te cyrki które towarzyszą każdej reklamacji.. nie mówiąc o reklamach w tv. Jakoś nie pasują mi do „profesjonalnej” firmy taki rodzaj reklamy zwlaszcza ze obok reklamuje sie Semilac.. do mnie to nie trafia, ale to moje zdanie

Jesli Cie Domina to pocieszy, byłam wymienic jakis czas temu lakier, bo brudził mi top, oczywiscie uslyszalam ze pewnie za slabo utwardzone, ale mniejsza Ja z Indigo raczej sie nie polubie juz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten Bambi akurat jest nawet spoko ale Maybe baby jest okropny, a taki piękny kolor

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 11:04   #2510
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Daj znać jak sie trzymają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i robi się to samo Tyle, że później, bo po prawie tygodniu. Może mam cienkie te paznokcie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 07:25   #2511
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość

przecież jest o tym cały wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773894

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No i robi się to samo Tyle, że później, bo po prawie tygodniu. Może mam cienkie te paznokcie?
a nie myślałaś o utwardzeniu paznokci np. flexygelem?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 07:33   #2512
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Część.
Bardzo dawno mnie nie było.
Ostatnio mam takie urwanie głowy w pracy + przygotowania do komunii córki że moje paznokcie ograniczają się do jednego koloru przełamanego jakaś syrenką/pyłkiem.

Ale do rzeczy. Właśnie nadrabiam zaleglosci i jestem w szoku że Indigo wycofało małe pojemności te za 29 zł? Daaaawno nic od nich nie brałam bo przezucilam się głównie na NaiLac SPN i Victoria Vinn.
Ale otworzyli mi punkt w Gdyni gdzie mam bardzo blisko i zastanawiam się czy nie wrócić do Indigo. Zawsze to kolorki pod ręką można obejrzeć.

I teraz nie wiem czy warto jechać i cokolwiek kupować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:08   #2513
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
przecież jest o tym cały wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773894


a nie myślałaś o utwardzeniu paznokci np. flexygelem?
Nie mam pojęcia co to jest...
Sypałam akrylem wcześniej i zawsze się sprawdzało, absolutnie nic nie odchodziło, ale od pewnego czasu nawet baza z akrylem mi odeszła paznokcia...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:41   #2514
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

wpisz sobie na youtube. Ja go stosuję i pazury są po 4 tyg. nie do zdarcia.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:42   #2515
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wpisz sobie na youtube. Ja go stosuję i pazury są po 4 tyg. nie do zdarcia.
O kurcze, nie wiem, czy bym potrafiła na formie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 07:45   #2516
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

możesz pokombinować z dual forms. Paznokieć będzie bardziej płaski ale i naturalny.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 08:15   #2517
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Tak wygląda każdy, dosłownie każdy mój paznokieć na prawej i lewej ręce. Malowałam tydzień temu we wtorek... Dramat, wkurzyłam się i zdarłam teraz 1,3 lakieru ze środkowego palca Odchodzi łącznie z bazą do gołego paznokcia.

Ale mam nerwę, no patrzcie na drugie zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180426_091051.jpg (57,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180426_094631.jpg (75,6 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2018-04-26 o 09:10
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 11:13   #2518
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak wygląda każdy, dosłownie każdy mój paznokieć na prawej i lewej ręce. Malowałam tydzień temu we wtorek... Dramat, wkurzyłam się i zdarłam teraz 1,3 lakieru ze środkowego palca Odchodzi łącznie z bazą do gołego paznokcia.

Ale mam nerwę, no patrzcie na drugie zdjęcie
Takie właśnie były moje początki, też mi odpadało, czasem odchodziło całkiem z palca...ale teraz używam bazy proteinowej i przy ściąganiu nie ściągam do zera, tylko sam kolor (frezarką) i to co zostało z poprzedniego razu (baza, proteina) jest nadal i maluję od nowa - baza, proteina, kolor, hard top i tak w kółko i się wszystko mocno trzyma. czy robię źle czy nie to mi to nie przeszkadza, bo się wszystko trzyma :P
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 11:35   #2519
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Takie właśnie były moje początki, też mi odpadało, czasem odchodziło całkiem z palca...ale teraz używam bazy proteinowej i przy ściąganiu nie ściągam do zera, tylko sam kolor (frezarką) i to co zostało z poprzedniego razu (baza, proteina) jest nadal i maluję od nowa - baza, proteina, kolor, hard top i tak w kółko i się wszystko mocno trzyma. czy robię źle czy nie to mi to nie przeszkadza, bo się wszystko trzyma :P
Wiesz co, moje początki nawet tak nie wyglądały Od kilku miesięcy takie cuda mi się dzieją z paznokciami.
Też robiłam ciągle na proteinie i było ok, tylko im dłuższe miałam paznokcie, tym bardziej musiałam uważać, dlatego utwardzałam je sypiąc proszek akrylowy.
Ściągałam podobnie, frezarką sam top i kolor.
Ale któregoś razu, skróciłam całkiem paznokcie, bo długie mi się znudziły, frezarką ściągnęłam top i kolor i całą warstwę bazy za pomocą acetonu. Chyba ze dwa tygodnie chodziłam bez hybryd i od tego momentu dzieją mi się z paznokciami takie rzeczy.
Myślałam, że to kwestia bazy, więc zmieniłam na flexi. Zrobiłam flexi + akryl - to samo. Zrobiłam samą flexi,to efekt na zdjęciach.
Robię wszystko tak samo jak kiedyś, kiedy się super trzymało. Robię koleżance i u niej się trzyma bez zarzutu, nie ma najmniejszego odprysku.
Więc nie wiem, co jest nie tak
Nie mam pomysłu.
Chciałam zapuścić paznokcie przed wyjazdem na wakacje, bo nie chce mi się przedłużać i średnio mi to wychodzi, ale widzę, że nic z tego
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 12:02   #2520
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak wygląda każdy, dosłownie każdy mój paznokieć na prawej i lewej ręce. Malowałam tydzień temu we wtorek... Dramat, wkurzyłam się i zdarłam teraz 1,3 lakieru ze środkowego palca Odchodzi łącznie z bazą do gołego paznokcia.

Ale mam nerwę, no patrzcie na drugie zdjęcie
A może po prostu masz pęknięcia/nierówności na paznokciach, co może powodować podpowietrzanie się bazy i jej szybsze odchodzenie. A źle "opiłowana/wygładzona" baza na takich pęknięciach będzie powodować dalsze podpowietrzanie się i odchodzenie bazy.
Może spróbuj skrócić paznokcie na max i ewentualnie przedłużyć je bazą na szablonie - to spowoduje, że lakier nie będzie odchodzić od końców i da też "czas" reszcie paznokcia na odrośnięcie bez rozdwajania i pękania.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.