colon slim, colon c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 06:50   #1
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120

colon slim, colon c


czy ktoś stosował colon slim lub colon c??
czy rzeczywiście daje efekty??
może są jakieś tańsze odpowiedniki, bo colon slim kosztuje ok 45zl, colon c ok 39zł
http://www.uroda-zdrowie.pl/product_...products_id/92
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 08:14   #2
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: colon slim, colon c

Też chcę wiedzidzieć
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 10:30   #3
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: colon slim, colon c

W tym temacie była o tym mowa:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=colon
od postu 7
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:36   #4
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: colon slim, colon c

Hej. Wiecie może,czy Colon Slim będzie dawał takie same efekty jak się go zje z naturalnym jogurtem? Czy działa tylko jak się go wypije zmieszanego z wodą?
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:01   #5
grubaska0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: colon slim, colon c

cześć!!!!
od 5 dni stosuję ten preparat,ale na mnie chyba nie działa tak jak powinien,może troszkę i mniej jem bo apetyt mi się ciut zmniejszył ale myślałam że będą jakieś efekty przeczyszczające a tu jak nie było tak i nie ma i waga zamiast spadać to wzrosła o pół kilo powiedzcie czy jest sens go brać?bo w smaku jest okropny
grubaska0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:00   #6
grubaska0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: colon slim, colon c

ejjjjjjj to znaczy że nikt tego nie stosuje?????????????????b o u mnie nadal klapa!!!
grubaska0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:55   #7
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: colon slim, colon c

witam może teraz wątek ruszy? mam zamiar zakupic ten specyfik i zacząć stosować. może któraś go stosowała i podzieli sie wrażeniami
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 09:25   #8
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: colon slim, colon c

up
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:02   #9
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: colon slim, colon c

Stosuję Colon C - w tej chwili to 3 opakowanie.
Przede wszystkim Colon C trzeba stosować regularnie i dokładnie tak jak pisze producent. Pierwsze opakowanie było kompletną klapą - piłam colon "jak mi się przypomniało", po posiłku a nie przed, nie zapijałam go szklanką wody, nie czekałam 30 minut itd. Totalnie się do niego zniechęciłam.
No i oczywiście problemy z zaparciami się nasiliły. Poszperałam w necie i wyczytałam, jak ważna jest systematyczność i przestrzeganie zaleceń producenta. Poprawa nastąpiła bardzo szybko.

Tak więc w skrócie:
* łyżeczkę proszku rozmieszać w niewielkiej ilości wody i wypić,
* odczekać z posiłkiem 25-30 minut a w tym czasie wypić 250 ml wody lub soku
* rano colon przyjmuje się na czczo z zachowaniem odstępu czasowego przed zjedzeniem śniadania
* na początku przyjmować 2 razy dziennie a po ok. 2 tygodniach można zmniejszyć dawkę o połowę.

Ja teraz robię tak, ze wieczorem zjadam 3 śliwki suszone a rano wypijam colon



Nie wiem też skąd cena 39 zł za zwykły colon :conf used: kupowałam w tym tygodniu i płaciłam 27 zł w aptece a w sklepie zielarskim kosztuje 25 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:44   #10
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: colon slim, colon c

ja kupiłam w aptece preparat który działa dokładnie tak samo, ma prawie identyczny skład tylko że ma inna nazwę i kosztował połowę tego co colon c

stosuje tylko rano na czczo... przeczyszczenie pierwsza klasa......bardziej bym to nazwała regularniejszym wypróżnianiem ''wypada wszystko'' uwierzcie
najważniejsze że straciłam troszkę brzucha
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:51   #11
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: colon slim, colon c

Prawie robi różnicę tutaj masz porównanie -> http://www.zyjdlugo.pl/?page=artykul&id_art=660
Ja tam zostaję przy colonie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 13:17   #12
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: colon slim, colon c

oczywiście to jest reklama colon c
ja pozostone przy tym co mam bo mi pomaga i nie widze powodu żeby jeszcze cos stosowac, skoncze te opakowanie i zakoncze współprace z podobnymi produktami
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:08   #13
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: colon slim, colon c

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
oczywiście to jest reklama colon c
ja pozostone przy tym co mam bo mi pomaga i nie widze powodu żeby jeszcze cos stosowac, skoncze te opakowanie i zakoncze współprace z podobnymi produktami
Reklama ale i porównanie. A że colon wypada najkorzystniej - nic tylko się cieszyć
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 14:50   #14
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: colon slim, colon c

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ja kupiłam w aptece preparat który działa dokładnie tak samo, ma prawie identyczny skład tylko że ma inna nazwę i kosztował połowę tego co colon c

stosuje tylko rano na czczo... przeczyszczenie pierwsza klasa......bardziej bym to nazwała regularniejszym wypróżnianiem ''wypada wszystko'' uwierzcie
najważniejsze że straciłam troszkę brzucha
Moge prosić nazwę? Może być na priv.

Stosowałam colon c ale jego efekty były okropne - miałam po nim gazy jakich nie miałam nigdy w życiu! Było to na tyle uciążliwe, że musiałam będąc w pracy wychodzić kilka razyw ciągu godziny do toalety, bo czułam, że może cos uciec Koszmarrrrrrrr. Chętnie ywpróbowalabym cos podobnego do colona ale bez tego efektu.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:19   #15
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: colon slim, colon c

ja kiedyś stosowałam colon c, efektów nie widziałam, może dlatego, że szybko się zniechęciłam, znacznie szybciej pomogły mi śliwki tzn. w pozbyciu się zaparć, a także jak zaczęłam chodzić na codzienne spacery, zamiast siedzieć godzinami przed komputerem w pracy i po pracy to tez przestałam mieć zaparcia, pewnie miała na to też wpływ zmiana sposobu odżywiania
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:35   #16
maniura93
Przyczajenie
 
Avatar maniura93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pakość
Wiadomości: 20
Dot.: colon slim, colon c

Ja stosuje Colon C tydz mialam przerwy bo bylam w szpitalu... ale stosuje 2 opakowanie i przez tydz schudlam 2 kg ... Ale mam pytanie co jest lepsze Colon C czy slim???
__________________
Zobaczymy czy będą efekty
maniura93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:07   #17
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: colon slim, colon c

to i te śliwki lekko oczyściły jelita.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 16:19   #18
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: colon slim, colon c

Ja zamierzam niebawem przetestować Colon C .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 18:53   #19
maniura93
Przyczajenie
 
Avatar maniura93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pakość
Wiadomości: 20
Dot.: colon slim, colon c

Schudłam juz 4 kg ... tylko ja do tego biore Jagody Acai
__________________
Zobaczymy czy będą efekty
maniura93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 21:50   #20
weronika122
Raczkowanie
 
Avatar weronika122
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 137
Dot.: colon slim, colon c

najlepszy błonnik moim zdaniem to błonnik witalny z mapy zdrowia (teraz chyba zmienił nazwe na błonnik primavitalny). Wiem, że są ludzie którzy uważają że blonnik za ponad 100 to oszustwo skoro mozna kupic w aptece czy w sklepie zielarskim za 15zł, ale ja nie ufam innemu niż ten primavitalny. Juz po kilku dniach, jesli pijemy te minimum 1,5 litra wody min., zaczyna sie oczyszczanie jelit. Nie powiem, nie jest to za przyjemne, ale efekty potem są super, człowiek czuje sie oczyszczony, bez takiego ciężarku w brzuchu, do ubikacji chodzi sie regularnie i nie ma z tym żadnego problemu. Colon slim miała, ale po nim czułam sie jeszcze bardziej ciężko i taka jakby napuchnięta, jakby zasmiast usuwać z organizmu śmieci, dodatkowo je zatrzymywał. O samaku colon silm nie wspomnę, jedynie to cena jest o wiele lepsza niż błonnika primavitalnego, ale jak za takie efekty to juz jestem skłonna poświecić się i dać te 150zl
weronika122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 12:53   #21
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: colon slim, colon c

Ja teraz mam colon slim ale mam zupełnie inne wrażenia, ciężko na pewno się nie czuję, zaparcia ustąpiły i też przy okazji apetyt mi się zmniejszył, łatwiej przejść spokojnie obok ciastek
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 09:04   #22
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: colon slim, colon c

Błonnik można przecież naturalnie dostarczyć z pożywienia. Co do poprawy flory bakteryjnej to dobry jest też np kefir.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 10:26   #23
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: colon slim, colon c

Piłam colon c jakiś czas i faktycznie czułam się super. Za kafirem przepadam! <3
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-14, 11:02   #24
Alafik
Aktywność
 
Avatar Alafik
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 2
Dot.: colon slim, colon c

Jakieś 2 lata temu maiłam zaparcia i sięgnęłam po leki przeczyszczające. Niestety, uzależniłam się od nich. Bez nich nie było mowy o wypróżnieniu, ale Colon C mnie uratował! Stosowałam go codziennie i po niecałym tygodniu zaczął działać! Przyjmuję Colon C regularnie od lat, raz dziennie. Wypróżniam się codziennie, nie mam już z tym problemów! Colon C ma prosty i naturalny skład. Oprócz babki jajowatej, która cechuje się wysoką zawartością błonnika, zawiera naturalne dodatki, takie jak żywe kultury bakterii kwasu mlekowego czy prebiotyki. Można go stosować cały czas, bo oczyszcza organizm ze zbędnych złogów. Colon C ma łagodne działanie i korzystnie wpływa na przewód pokarmowy regulując pracę jelit. Pomaga też kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które źle się odżywiają, nie uprawiają sportów oraz dla osób starszych, którzy mają coraz słabszą przemianę materii. Colon C jest szybki w przygotowaniu i ma poręczne opakowanie. Jedno opakowanie wystarcza na długo. Cena przystępna jak na tak skuteczny suplement! #NaDobreZColonC #WlaczPrzemianeZColonC #ColonC
Alafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-23, 19:56   #25
effa
Painted Camomiles
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8
Dot.: colon slim, colon c

Chciałam Wam napisać na temat suplementu Colon C. Niestety miewam problemy z zaparciami a na ratunek przychodzi mi właśnie ten preparat. Jest naturalny i ma dużą zawartość błonnika. Posiada także probiotyk oraz pałeczki kwasu mlekowego. Opakowanie jest duże bo ma 200g, ja akurat dostałam jeszcze w gratisie 50g. Colon mieszam z ciepłą wodą i wypijam. Wystarczy wsypać czubatą łyżeczkę. Forma wypicia jest dla mnie najwygodniejsza bo najszybsza i nie przeszkadzają mi pływające tam drobinki. Produkt spełnia moje oczekiwania, jestem zadowolona z rezultatów. Pomaga mi na codzień bo niestety zaparcia to duży problem. Colon C ułatwia mi życie pobudzając perystaltyką jelit, szczerze polecam.

Edytowane przez effa
Czas edycji: 2022-04-23 o 19:57
effa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 12:36   #26
baskaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: colon slim, colon c

Colon C stosuję od trzech tygodni. Po wypiciu preparatu nie mam ochoty na podjadanie.. Preparat bardzo usprawnił mi pracę jelit, przez co moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Wzdęcia, ból brzucha, ciągły dyskomfort to już dla mnie przeszłość. Jestem bardzo zadowolona, gdyż odkąd stosuję Colon C czuję się lekka i pełna energii. Brak efektów ubocznych, lecz same pozytywy.
baskaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 05:12   #27
dolcia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: colon slim, colon c

Przede wszystkim Colon C reguluje trawienie co może i przyczynić się do utraty wagi i ja szczerze polecam - właściwości babki znam od lat a ta forma jej stosowania zdecydowanie mi odpowiada. Osobom z zaparciami zdecydowanie polecam jako dodatek do płatków albo szklanka z wymieszanym Colon C przed posiłkiem!!
dolcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 07:22   #28
Agakru11
Agusia
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: colon slim, colon c

Witajcie
Od zawsze miałam problemy z zaparciami. Walczyłam przed pierwszą ciążą, w czasie jej trwania potem druga ciąża to już był "Meksyk" łapalam. Się wszystkiego. Sucho e śliwki, soki jabłkowe, ograniczenie słodyczy, pieczywa-raz było lepiej raz gorzej. Do końca nigdy się z tym nie uporałam. Dostałam się do kampanii ColonC i zaczęłam stosować tak jak zaleca producent-ściśle trzymam się zaleceń. Powiem. WAM że to chyba działa. Stosuje 3 tydzień i widzę mega poprawę - regularne wypróżnianie bez bólu. Chyba będzie to stały specyfik w mojej apteczce i w codziennym życiu. Polecam Wam. Na mnie działa i jestem o wiele lżejsza niż to często bywało.
Agakru11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 19:29   #29
nazdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 10
Dot.: colon slim, colon c

Szczerze to na mnie działa len mielony + omega 3 i kurkuma.. Naturalnie a problemy znikają
nazdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 20:29:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.