Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-18, 08:13   #1861
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odpowiedz! i potem po ściągnięciu koloru nakładasz kolejna warstwę bazy czy np tylko uzupełniasz tam gdzie jest odrost?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nakładam najpierw bardzo cieniutko na całą powierzchnię i utwardzam a potem tą bazą wyrównuję tam gdzie jest jej mniej-czyli na odroście kładę ciut grubiej i dalej już cieniutko. Po jakimś czasie -bynajmniej u mnie -jak skaracam paznokieć to widać że jest ciut za gruby na końcu (to przez te kilka warstw bazy) i wtedy trochę pilnikiem go ścieram
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 19:51   #1862
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Nakładam najpierw bardzo cieniutko na całą powierzchnię i utwardzam a potem tą bazą wyrównuję tam gdzie jest jej mniej-czyli na odroście kładę ciut grubiej i dalej już cieniutko. Po jakimś czasie -bynajmniej u mnie -jak skaracam paznokieć to widać że jest ciut za gruby na końcu (to przez te kilka warstw bazy) i wtedy trochę pilnikiem go ścieram
czyli nie trzeba bazy ( u mnie kauczukowa) ściagać ? mozna ją tylko delikatnie spiłować i nałożyć kolejną/nową warstwę ? i na to top tak ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 07:53   #1863
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
czyli nie trzeba bazy ( u mnie kauczukowa) ściagać ? mozna ją tylko delikatnie spiłować i nałożyć kolejną/nową warstwę ? i na to top tak ?
Oczywiście, tylko po jakims czasie pewnie zrobi się za gruby paznokieć od tych warstw i trzeba będzie wiecej jej ściągnąć
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 11:29   #1864
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że od listopada - sprawdziłam kiedy ją kupiłam. Oglądam na filmikach jak hybryda bez problemu schodzi z paznokcia, pamiętam jak to było u kosmetyczki, a u mnie tak nie ma. Może za małe obroty? Nie mam pojęcia. Ale jak Ty mówisz, że masz 6 kresek i robisz na 2, to ja robię praktycznie na połowie mojego pokrętła. Szkoda, że te tańsze frezarki nie mają informacji o obrotach, tylko trzeba robić na czuja.
Też się zastanawiałam jak na YT jednym pociągnięciem schodzi kolor, no u mnie ni huhu się nie da. Wiem, nie mam frezarki za tysiące ale widziałam jak nawet ta słynną różowa frezarką tak robiły. A też mam polecane frezy. Pokrętło mam tak samo jak Ty na połowie.

I też mam problem z zapowietrzaniem, tzn jak ściągam kolor to w niektórych miejscach ( nie zawsze) miewam jaśniejsza plamkę i wtedy kombinacje alpejskie uprawiam bo nie chce mi się ściągać całego paznokcia i "łatam" go. Wiem, że źle robię ale nie mam czasu.
Tylko ,że ja mam dużo dłuższe od Ciebie paznokcie i często nimi gdzieś uderzę, może to jest u mnie przyczyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 17:31   #1865
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Oczywiście, tylko po jakims czasie pewnie zrobi się za gruby paznokieć od tych warstw i trzeba będzie wiecej jej ściągnąć
mam tak cienkie paznokcie, że chyba to jest dobry sposób na nie ... dzięki
nie bede ich w takim razie już meczyła acetonem ani pilnikiem do żywca...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 18:43   #1866
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny zrobilam dzisiaj na szybko hybrydy i teraz patrze i na niektórych paznokciach pojawiły się takie jakby ciemne plamy i zacieki :/ pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Trzymałam paznokcie troche dłużej w lampie niż zwykle i to jedyne co zrobilam inaczej. Macie pomysl skad takie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 20:46   #1867
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

a jeszzce mam pytanie... czy jak spiłuję lekko tą bazę kauczukową, to muszę znów odtłuścić całą powierzchnie ? i potem baza , lampa , top i lampa tak ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-20, 07:37   #1868
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
a jeszzce mam pytanie... czy jak spiłuję lekko tą bazę kauczukową, to muszę znów odtłuścić całą powierzchnie ? i potem baza , lampa , top i lampa tak ?
Tak, tak, odtłuścić musisz przed nałożeniem bazy i wszystko dalej tak jak piszesz

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobilam dzisiaj na szybko hybrydy i teraz patrze i na niektórych paznokciach pojawiły się takie jakby ciemne plamy i zacieki :/ pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Trzymałam paznokcie troche dłużej w lampie niż zwykle i to jedyne co zrobilam inaczej. Macie pomysl skad takie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A te zacieki są w kolorze tego lakieru (tzn .tylko ciemniejsze)?Kurczę nie spotkałam się z tym ...Doczytałam:"Kolor odbarwia się, gdy produkt jest przegrzewany w lampie (za długi czas utwardzania), pochłania wtedy zbyt dużo światła i pojawiają się plamki, które znikną po upływie około godziny"

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-05-20 o 07:41
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 09:33   #1869
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobilam dzisiaj na szybko hybrydy i teraz patrze i na niektórych paznokciach pojawiły się takie jakby ciemne plamy i zacieki :/ pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Trzymałam paznokcie troche dłużej w lampie niż zwykle i to jedyne co zrobilam inaczej. Macie pomysl skad takie coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może być po kontakcie z jakimś detergentem. Kolory fluo, albo te bardzo jaskrawe też mają to do siebie, że mogą się pojawiać "plamy" z mocnym oświetleniem, a potem to znika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 21:37   #1870
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, przypomnijcie mi jakiegoś linka do fajnych frezów do ściągania hybrydy/żelu, bo zgubiłam, a jak szukam na allegro to nie znajduję nic ciekawego. Mogą być te delikatniejsze.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 21:56   #1871
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny miałyście rację, dzięki! Tak jak pisałam trzymałam paznokcie w lampie dłużej niż zwykle i wychodzi na to że za długo i kolor jest w sumie neonowy jak sugerowała khloe, więc to tez pewnie miało znaczenie. Po jakimś czasie wszystko zniknęło, więc jeśli też zobaczycie takie ciemniejsze plamy (i tak, były w kolorze lakieru) to nie panikujcie jak ja haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-27, 14:20   #1872
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Powiem wam, że poszłam za ciosem, a raczej za postem AAAnka o frezach ceramicznych i zamówiłam sobie jeden walec

Kurde, ale to jest genialny frez! Praktycznie jedno porzadne pociągnięcie i hybryda mi zeszła. Frez jest bardzo ostry i świetnie ściąga. Do tego się nie zapycha ( mam walec metalowy tęczowy i bardzo szybko się brudzi i zapycha - ledwo jedną rękę zrobię i muszę szorować).

Wklejam zdjęcie frezu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220527-104725_compress83.jpg (41,9 KB, 31 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 11:40   #1873
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Powiem wam, że poszłam za ciosem, a raczej za postem AAAnka o frezach ceramicznych i zamówiłam sobie jeden walec

Kurde, ale to jest genialny frez! Praktycznie jedno porzadne pociągnięcie i hybryda mi zeszła. Frez jest bardzo ostry i świetnie ściąga. Do tego się nie zapycha ( mam walec metalowy tęczowy i bardzo szybko się brudzi i zapycha - ledwo jedną rękę zrobię i muszę szorować).

Wklejam zdjęcie frezu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super!Ja wcześniej chciałam kupić właśnie te tęczowe. Powiem Wam że nawet nie wiedziałam że one się zapychają. A tego mojego ceramicznego nigdy nie czyściłam , bo ....się chyba nie zapycha, bynajmniej ja nie odczuwam tego w ogóle...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 10:59   #1874
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Odkąd zaczęłam używać żelu budującego zamiast bazy, cały czas zapowietrzają mi się paznokcie od brzegów (już po 2-3 dniach widzę jaśniejsze miejsca). Co robię nie tak? Tak jakby nie utwardzało się dobrze czy co?

I w ogóle mam problem z zabezpieczeniem brzegów - wydaje mi się, że robię to dokładnie a bardzo szybko widzę, że lakier schodzi z brzegów i wtedy też zaczyna lekko odchodzić od paznokcia. Mam wrażenie, że kiedyś mi się tak nie robiło.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 12:18   #1875
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Odkąd zaczęłam używać żelu budującego zamiast bazy, cały czas zapowietrzają mi się paznokcie od brzegów (już po 2-3 dniach widzę jaśniejsze miejsca). Co robię nie tak? Tak jakby nie utwardzało się dobrze czy co?

I w ogóle mam problem z zabezpieczeniem brzegów - wydaje mi się, że robię to dokładnie a bardzo szybko widzę, że lakier schodzi z brzegów i wtedy też zaczyna lekko odchodzić od paznokcia. Mam wrażenie, że kiedyś mi się tak nie robiło.
A nakładasz bazę pod żel?
Bo ja nakładam
Primer bezkwasowy, potem żel, potem też żel piłuję, żeby był matowy, na to kolor+top.
Nic mi się nie zapowietrza, końcówki się też trzymają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 12:51   #1876
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A nakładasz bazę pod żel?
Bo ja nakładam
Primer bezkwasowy, potem żel, potem też żel piłuję, żeby był matowy, na to kolor+top.
Nic mi się nie zapowietrza, końcówki się też trzymają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, właśnie chciałam żel zamiast bazy, żeby bardziej usztywnić paznokcie. Kosmetyczka też nakładała mi sam żel (bez primera) i wszystko trzymało się 3 tygodnie.
Zastanawiam się czy może z cleanerem jest coś nie tak albo z lampą? Sama już nie wiem i mnie to wkurza.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 13:14   #1877
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie, właśnie chciałam żel zamiast bazy, żeby bardziej usztywnić paznokcie. Kosmetyczka też nakładała mi sam żel (bez primera) i wszystko trzymało się 3 tygodnie.
Zastanawiam się czy może z cleanerem jest coś nie tak albo z lampą? Sama już nie wiem i mnie to wkurza.
Już pomijając ten primer, lub jego brak, to nie może być tak, że nakładasz żel zamiast bazy.

Musi być baza pod żel. Obojętnie jaka, ale musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 13:18   #1878
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Już pomijając ten primer, lub jego brak, to nie może być tak, że nakładasz żel zamiast bazy.

Musi być baza pod żel. Obojętnie jaka, ale musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale kosmetyczka mi tak 3 lata nakładała. Nawet oglądałam ostatnio filmik na yt Indigo jak utwardzać naturalną płytkę żelem i nie ma tam bazy.
Jak miałaby być baza pod żel to bez sensu, bo to podwójna robota i już wolałabym zostać przy bazie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 13:32   #1879
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale kosmetyczka mi tak 3 lata nakładała. Nawet oglądałam ostatnio filmik na yt Indigo jak utwardzać naturalną płytkę żelem i nie ma tam bazy.
Jak miałaby być baza pod żel to bez sensu, bo to podwójna robota i już wolałabym zostać przy bazie.
Mi się żel bez bazy nigdy nie trzymał, więc tak robię.
Myślałam że to standard, i jestem w szoku, że ktoś tego nie robi, zwłaszcza w salonie, bo to są podstawy podstaw manikiuru
Jestem na kilku grupach o budowie i stylizacji paznokci i zawsze się ten temat przewija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-14, 15:58   #1880
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

A jaki masz żel dokładnie?zobacz,czy jest jednofazowy, czy dwufazowy.

Bo doczytałam, że do jednofazowego nie muszą być bazy pod żel,do dwufazowego musi być baza pod żel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 16:20   #1881
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A jaki masz żel dokładnie?zobacz,czy jest jednofazowy, czy dwufazowy.

Bo doczytałam, że do jednofazowego nie muszą być bazy pod żel,do dwufazowego musi być baza pod żel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednofazowy z Pierre Rene. Spróbuję jeszcze kupić z Maga Cosmetics, jak będzie tak samo, to daję sobie spokój i wracam do bazy.
Myślę jeszcze nad tym, że może brzegi mi się dobrze nie utwardzają, może coś z lampą nie tak - chociaż mam sunone ta z lusterkiem, dopiero 1,5 roku, więc nie powinno się nic dziać.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-07-14 o 16:22
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 07:46   #1882
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej, czy może któraś z Was używa Topu Semilac No Wipe Real Color?
Skończyłam starą butelkę Semilac No Wipe (ten zmieniał ciut kolor lakieru) i zabrałam się za ten nowy. Okazało się że jest dużo rzadszy od tamtego, ale na dodatek dziwnie sie zachowuje-tak jakby ucieka z płytki. Przy nakładaniu tworzy jakby oczka, tak jakbym kładła go na coś tłustego. Dopiero po chwili sie stabilizuje i tworzy gładką powierzchnię. Bardzo dziwny w w pracy. Na dodatek strasznie spływa , nakładam mikroskopijne ilości a i tak potrafi spłynąć.Miałyście ten "dziwny" top?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 00:35   #1883
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale zapytać nie zaszkodzi Mój problem - hybryda się nie błyszczy W zasadzie od razu po przemyciu cleanerem jest taka jakby "przymglona". Wszystko, czego używam, jest z neo nail - lampa, lakiery, baza, top i sam cleaner (nie wiem czy z neo nail mają jakieś różne rodzaje cleanerów). Od mniej więcej dwóch lat używam ich produktów, ale problem z nie błyszczącymi się paznokciami zauważyłam dopiero przy ostatnim robieniu hybryd Odczekuję mniej więcej 30sek - 1 minutę zanim przetrę top cleanerem. Nie mam pomysłu co by tu zmienić - inny cleaner, inny top? Czy top innej marki będzie współgrać z lakierami neo nail?
karawanna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 07:18   #1884
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale zapytać nie zaszkodzi Mój problem - hybryda się nie błyszczy W zasadzie od razu po przemyciu cleanerem jest taka jakby "przymglona". Wszystko, czego używam, jest z neo nail - lampa, lakiery, baza, top i sam cleaner (nie wiem czy z neo nail mają jakieś różne rodzaje cleanerów). Od mniej więcej dwóch lat używam ich produktów, ale problem z nie błyszczącymi się paznokciami zauważyłam dopiero przy ostatnim robieniu hybryd Odczekuję mniej więcej 30sek - 1 minutę zanim przetrę top cleanerem. Nie mam pomysłu co by tu zmienić - inny cleaner, inny top? Czy top innej marki będzie współgrać z lakierami neo nail?
Jaki dokładnie to jest top?
Może on jest bez przemywania a ty przemywasz?

Ja nie wiem od ilu lat nie trzymam się jednej firmy, baza inna, kolor inna firma, top inna firma i wszystko się trzyma.

Ja kupuję top bez przemywania, utwardzam, potem odczekuje po wyjęciu z lampy dokładnie tyle, ile było w lampie, zanim dotkne.

Oczywiście nie przemywam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 11:28   #1885
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jaki dokładnie to jest top?
Może on jest bez przemywania a ty przemywasz?

Ja nie wiem od ilu lat nie trzymam się jednej firmy, baza inna, kolor inna firma, top inna firma i wszystko się trzyma.

Ja kupuję top bez przemywania, utwardzam, potem odczekuje po wyjęciu z lampy dokładnie tyle, ile było w lampie, zanim dotkne.

Oczywiście nie przemywam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest to dokładnie ten top: https://www.neonail.pl/produkt/4745-...-hard-top.html
Zastanawiam się właśnie nad zakupem topu bez przemywania, masz może jakiś konkretny godny polecenia?
A czy wiesz jak może współgrają ze sobą topy i cleanery różnych marek? Czy też nie ma to znaczenia na ogół i można je ze sobą mieszać?
karawanna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 15:52   #1886
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jest to dokładnie ten top: https://www.neonail.pl/produkt/4745-...-hard-top.html
Zastanawiam się właśnie nad zakupem topu bez przemywania, masz może jakiś konkretny godny polecenia?
A czy wiesz jak może współgrają ze sobą topy i cleanery różnych marek? Czy też nie ma to znaczenia na ogół i można je ze sobą mieszać?
Niby ten twój powinno się przemyć, nie wiem czemu ci się tak dzieje.

Ja od baaaardzo długiego czasu nie bawię się w jedną firmę, mieszam różne bazy, kolory, topy, nie wszystko musi być z jednej firmy, sama popróbuj ci ci pasuje.

Ja kupuję top diamond z claresy, kosztuje około 12 zł ( w Hebe jest), on jest bez przemywania.

Cleaner kupuje jak najtańszy, firma bez znaczenia. To tylko alkohol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 19:31   #1887
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Niby ten twój powinno się przemyć, nie wiem czemu ci się tak dzieje.

Ja od baaaardzo długiego czasu nie bawię się w jedną firmę, mieszam różne bazy, kolory, topy, nie wszystko musi być z jednej firmy, sama popróbuj ci ci pasuje.

Ja kupuję top diamond z claresy, kosztuje około 12 zł ( w Hebe jest), on jest bez przemywania.

Cleaner kupuje jak najtańszy, firma bez znaczenia. To tylko alkohol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki wielkie za rady i polecajkę! Kupię ten top przy najbliższej wizycie w Hebe i przetestuję
karawanna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 11:09   #1888
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za rady i polecajkę! Kupię ten top przy najbliższej wizycie w Hebe i przetestuję
O ogóle uwielbiam hybrydy z claresy, odkąd ich używam, to nie kupuje już ani neonail ani Semilac bo to dla mnie szkoda kasy na nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 10:23   #1889
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O ogóle uwielbiam hybrydy z claresy, odkąd ich używam, to nie kupuje już ani neonail ani Semilac bo to dla mnie szkoda kasy na nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie amatorki one tez sa najlepsze! Super jest tez baza nude z Biedry - ale to chyba ta sama firma
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 07:52   #1890
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O ogóle uwielbiam hybrydy z claresy, odkąd ich używam, to nie kupuje już ani neonail ani Semilac bo to dla mnie szkoda kasy na nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie pamietam że polecałaś je ,ja co prawda dokańczam jeszcze moje stare (Semilac), ale mam ochotę na coś nowego.Masz jakieś kolory, które są warte uwagi? Ogólnie lubię nudziaki i wszystkie kolory "dusty", szukam przykurzonej czerwieni(marsala?)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.