'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-24, 12:27   #1621
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku, bo jesieni wcale nie czuję, a chciałabym już. Na razie jedynie szybciej zapadający zmrok przypomina, że lato zbliża się do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja uważam, że pomimo upałów wieczorami "czuć jesień" w powietrzu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 17:25   #1622
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A czy ona nadaje się na suchy bukiet, czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadaje się jak najbardziej

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 20:18   #1623
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

U mnie kwitną dalie, nawłocie, wrzosy, astry... Będę robiła jesienną rabatę kwiatową.

Ja też już czuje jesień, u mnie bardzo dużo drzew ma żółte liście, ale chyba z powodu suszy co była. Ale naprawdę dużo. Musze zobaczyć na zdj. z zeszłego roku czy też tak było.

W parku zmienia się poszycie leśne- z zielonego na żółte

W powietrzu czuć chłód, szczególnie wieczorem.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 07:50   #1624
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89327988]A ja uważam, że pomimo upałów wieczorami "czuć jesień" w powietrzu.[/QUOTE]
Zgadzam się, tak samo rano. Dzisiaj np u mnie dość chłodno i baardzo mgliście z rana, do tej pory się utrzymuje ta mgła Za to w południe zgodnie z prognozą ma być gorąco
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 11:35   #1625
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Ja już też czuje totalnie jesień w powietrzu od kilku dni, zwłaszcza jak popadało trochę.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-28, 18:09   #1626
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Hej.

Pochmurno dzisiaj, mży cały dzień. Byłam w parku na spacerze. Fajnie tak się chodzi 17*, ale ciepło, tak na cienki sweterek.

Park, astry, słoneczniki, nawłoć i... pieczarki, które partner zebrał u siebie na łące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j (1).jpg (126,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (2).jpg (166,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (3).jpg (146,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (8).jpg (109,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (4).jpg (98,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (5).jpg (81,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (6).jpg (66,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (10).jpg (66,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (13).jpg (128,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (15).jpg (161,0 KB, 50 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 00:18   #1627
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Trochę czuć już jesień, ale ciężka to będzie jesień pod każdym względem...
Moje psiaki zrobiły się ospałe, na początku lata miały więcej energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-30, 13:22   #1628
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Nimfa, piękne zdjęcia.

Jestem u rodziców na południu Polski i tu ani kawałka jesieni, nadal patelnia, choć nie taka okrutna jak wcześniej. Za to u mnie jak czytam jest już jesień pełna gębą.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 14:41   #1629
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
U mnie kwitną dalie, nawłocie, wrzosy, astry... Będę robiła jesienną rabatę kwiatową.

Ja też już czuje jesień, u mnie bardzo dużo drzew ma żółte liście, ale chyba z powodu suszy co była. Ale naprawdę dużo. Musze zobaczyć na zdj. z zeszłego roku czy też tak było.

W parku zmienia się poszycie leśne- z zielonego na żółte

W powietrzu czuć chłód, szczególnie wieczorem.
U mnie lilak puścił pączki i zaraz będzie startować z drugim kwitnieniem.

Na wschodzie Polski widziała, że już las robi się bardziej żółto-brązowy.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 19:13   #1630
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Trochę czuć już jesień, ale ciężka to będzie jesień pod każdym względem...
Moje psiaki zrobiły się ospałe, na początku lata miały więcej energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie ciężko, nie tylko Tobie

Moja sunia też, mama twierdzi, że jest smutna, ale ona pewnie też odczuwa zmianę pogody itd. Poza tym nie była dzisiaj w parku i to też ma na nią wpływ.

Wczoraj był brat z bratową i z sunią. Psy się wybiegały. Oni wrócili z Hiszpanii. Wzięłam wczoraj wolne na telefon, tak bolała mnie głowa Dzisiaj do popołudnia też. Idę na nockę.

Ciemno już się zrobiło...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nimfa, piękne zdjęcia.

Jestem u rodziców na południu Polski i tu ani kawałka jesieni, nadal patelnia, choć nie taka okrutna jak wcześniej. Za to u mnie jak czytam jest już jesień pełna gębą.
Dzięki.

Mieszkam 10 min jazdy do miasta i w mieście szybciej się zieleni i szybciej przychodzi jesień.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
U mnie lilak puścił pączki i zaraz będzie startować z drugim kwitnieniem.

Na wschodzie Polski widziała, że już las robi się bardziej żółto-brązowy.
Coś Ty? Ja będę polowała na marcinki.

Na wschodzie tak, tam chłodniej niż na zachodzie
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-31, 12:45   #1631
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

U mnie obecnie 19 stopni i jestem zakochana.. Powietrze jest cudowne. Pachnie chłodem i lekką wilgocią mimo że jest słońce. Uwielbiam
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-31, 18:02   #1632
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pugslove Pokaż wiadomość
U mnie obecnie 19 stopni i jestem zakochana.. Powietrze jest cudowne. Pachnie chłodem i lekką wilgocią mimo że jest słońce. Uwielbiam
Dzisiaj u mnie chłodno, jak wstałam o 12 po nocce to aż się zdziwiłam. Pochmurno, bez słońca. Czytałam, że jakiś chłód do nas dotarł.

A ja jeszcze dzisiaj, jutro i koniec nocek Będę chodziła na 2 zmiany od poniedziałku, jak kiedyś, weekendy wolne

Babcia mi się dzisiaj śniła. Przyjechałam w odwiedziny do niej i taka zadowolona była. Zmarła 3 lata temu. Bardzo za nią tęsknię
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-31, 21:32   #1633
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 05:51   #1634
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Wreszcie pogoda na porządny makijaż! Nic nie spłynie!

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 07:13   #1635
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
Ja nie, ale na razie to nie mam jeszcze nawet wszystkich mebli.
Z sezonowych ozdób to chyba tylko minimalistyczna choinka na święta będzie w tym roku. O ile będzie mi się chciało ją kupić.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 11:23   #1636
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
Mój pies dopiero odżywa. W końcu wychodzi na spacer i korzysta z tego spaceru, podbiega sobie, wącha. Prędzej wychodził i nie chciał nigdzie chodzić. Po prostu do domu się kierował, co chwile chorował i sapał jak szalony. Teraz chce się bawić w końcu
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 12:24   #1637
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
To u mnie wprost przeciwnie, pies strasznie szybko sie zgrzewał i poza spacerami spędzał resztę dnia chłodząc sie na kuchennych kaflach :P Teraz nagle wreszcie troche odżył.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 13:35   #1638
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
Bardzo bym chciała, nawet kiedyś kupiłam w empiku piękny wianek na drzwi (za jakieś grosze, bo był na promocji - 90% #cebula), jak jeszcze mieszkałam z mężem to zawsze miałam jakąś ozdobę na drzwiach wejściowych, a to wianek z jajkami na Wielkanoc, a to jamnika - mikołaja na święta, kwiatowy na lato, na zimę taki stricte świąteczny z bombkami...
A teraz nawet nie mam gdzie go powiesić, dopiero na początku grudnia będę mogła powiesić na SWOICH drzwiach.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 16:23   #1639
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Też lubię jesień, ale koniecznie muszę zaznaczyć jaką - taką ze słońcem i pięknymi krajobrazami, kiedy ciepło jest do listopada (ostatnio często na Pomorzu) bardzo, za krajobrazy bardziej niż lato, za oświetlone cmentarze od listopada i okres oczekiwania na Boże Narodzenie (ten po BN już nie ma klimatu, a Sylwestera nie świętowałam ani razu w życiu, nie wiem dlaczego, nie czuję tego święta, imprez ani petard zewsząd). Nie lubię jesieni gdyby non stop miało wiać, padać i być ponuro do grudnia, ale na szczęście jeszcze takiej tutaj nie mieliśmy. Zawsze przynajmniej cały październik był piękny, ze słońcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
U nas matka robi bukiety właśnie ze zbóż, chabrów, zatrwiana, maków (o właśnie przypomniałam sobie, że w niedzielę na spacerze z psiakami muszę nazbierac wrotyczu, to bardzo zdrowe ziółko a nie do kupienia w zielarskich), też mamy i to całą bandę ale jakoś nie oskubują tych naszych bukietów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-01, 17:26   #1640
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moje psiaki wręcz przeciwnie, w końcu wstały po upałach. Całe lato tylko by spały.

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
Wnętrza nie, ale schody przy wejściu zawsze na jesień ozdabiam dyniami ozdobnymi, wrzosami...
Właśnie planuje jutro zakupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 17:54   #1641
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wnętrza nie, ale schody przy wejściu zawsze na jesień ozdabiam dyniami ozdobnymi, wrzosami...
Właśnie planuje jutro zakupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam wrzosy w donicach przy drzwiach, bliżej października dorzucę może jakieś ozdobne dynie. Chciałam nazbierać nawłoci i postawić na tarasie ale nie mam takiego ciężkiego wazonu, który by się nadawał na zewnątrz, a w szkle przecież nie postawię

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 18:05   #1642
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Też lubię jesień, ale koniecznie muszę zaznaczyć jaką - taką ze słońcem i pięknymi krajobrazami, kiedy ciepło jest do listopada (ostatnio często na Pomorzu) bardzo, za krajobrazy bardziej niż lato, za oświetlone cmentarze od listopada i okres oczekiwania na Boże Narodzenie (ten po BN już nie ma klimatu, a Sylwestera nie świętowałam ani razu w życiu, nie wiem dlaczego, nie czuję tego święta, imprez ani petard zewsząd). Nie lubię jesieni gdyby non stop miało wiać, padać i być ponuro do grudnia, ale na szczęście jeszcze takiej tutaj nie mieliśmy. Zawsze przynajmniej cały październik był piękny, ze słońcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

U nas matka robi bukiety właśnie ze zbóż, chabrów, zatrwiana, maków (o właśnie przypomniałam sobie, że w niedzielę na spacerze z psiakami muszę nazbierac wrotyczu, to bardzo zdrowe ziółko a nie do kupienia w zielarskich), też mamy i to całą bandę ale jakoś nie oskubują tych naszych bukietów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dlatego ozdabiam, im więcej pomarańczy, żółci i ciepłych barw, tym bardziej zostaje cozy jak na dworze jest juz obrzydliwie. I jakoś tak sobie czaruję listopad. Klasyczne filiżanki, jesienne kompozycje sypanych herbat, mam nawet taką typowo jesienną, podłogową latarenkę drewnianą na swiecę, w ogóle wyciagam wtedy swieczki stojące cały rok na półce. Może już dzisiaj wyturlam latarenkę z pawlacza. Korzystam tez z róznych kompozycji na YouTube jesiennych. Czy w stylu halloween ambient, czy autumn jazz cafe. Co roku do nich wracam.

Bukiety z suchych kwiatów brzmią fantastycznie. Moja kota by zjadła i wyrzygała na kanapę Psiaki nie ruszają. Ostatnio robiłam szaber na jeszcze złote, jesienne ozdobne trawy i niestety poszła je jeść, więc załatwiła mi dwie narzuty. Kij z takim naturalnym, ale jak zboże farbowane np, to plamy nie do sprania.

Zresztą równie świetnie brzmią dynia na schodach wejściowych. Oj ozdabiałabym.

Tinker ja też marzę o wieńcu, odkujesz się i ozdobisz u siebie. Ja bym chętnie dała drzwi do renowacji, bo wianek będzie wyglądał jak siodło na świni, ale jak mam mieszkać z zasłoną zamiast wejściowych?


A tu moje próby tegoroczne, ponieważ za nic nie mogę dostać kraciastego koca, narzuty, wymyslilam, ze zamowię kilka wielkich szali i dam do zszycia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-9170(1).jpg (124,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-9210.jpg (261,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 048D4659-4546-4CF5-BFC5-DC8841F91F66.jpg (121,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D92C0646-0819-4D07-9960-8E971E6CC885.jpg (112,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 397F956B-30D9-4AA7-B0F0-A2A632F52E70.jpg (107,8 KB, 59 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-09-01 o 18:12
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 19:15   #1643
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Ozdabiacie wnętrza? Ja mam wielosezonowe ozdoby, tzn wieloletnie raczej, bo przy kocie to zboża i liście odpadają. Uwielbiam bukiety.
Tak. Mam zawieszkę jesienną z sowami na okno balkonowe, suche bukiety kupione na corocznych dożynkach w pałacu, dokupuję dynie, zrywam astry i słonecznik do wazonu. Na szczęście moja kocica się nie interesuje. Tzn. położy się koło bukietów, ale nie zbieram po całym domu
Zmieniam kubki letnie na jesienne. I muszę zawiesić obrazki sów, też kupione na dożynkach. Kocham sowy

Jeszcze muszę kupić pościel na jesień i zasłony do sypialni

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Też lubię jesień, ale koniecznie muszę zaznaczyć jaką - taką ze słońcem i pięknymi krajobrazami, kiedy ciepło jest do listopada (ostatnio często na Pomorzu) bardzo, za krajobrazy bardziej niż lato, za oświetlone cmentarze od listopada i okres oczekiwania na Boże Narodzenie (ten po BN już nie ma klimatu, a Sylwestera nie świętowałam ani razu w życiu, nie wiem dlaczego, nie czuję tego święta, imprez ani petard zewsząd). Nie lubię jesieni gdyby non stop miało wiać, padać i być ponuro do grudnia, ale na szczęście jeszcze takiej tutaj nie mieliśmy. Zawsze przynajmniej cały październik był piękny, ze słońcem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

U nas matka robi bukiety właśnie ze zbóż, chabrów, zatrwiana, maków (o właśnie przypomniałam sobie, że w niedzielę na spacerze z psiakami muszę nazbierac wrotyczu, to bardzo zdrowe ziółko a nie do kupienia w zielarskich), też mamy i to całą bandę ale jakoś nie oskubują tych naszych bukietów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię jak pada, ale jak siedzę w domu. Tzn. jak nie idę do pracy.
Czytam książki, oglądam zdjęcia, sprzątam. Lubię też iść do parku z psem, chociaż ona jest później na mnie zła, bo mokra

Chabry i zboże też zrywam

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dlatego ozdabiam, im więcej pomarańczy, żółci i ciepłych barw, tym bardziej zostaje cozy jak na dworze jest juz obrzydliwie. I jakoś tak sobie czaruję listopad. Klasyczne filiżanki, jesienne kompozycje sypanych herbat, mam nawet taką typowo jesienną, podłogową latarenkę drewnianą na swiecę, w ogóle wyciagam wtedy swieczki stojące cały rok na półce. Może już dzisiaj wyturlam latarenkę z pawlacza. Korzystam tez z róznych kompozycji na YouTube jesiennych. Czy w stylu halloween ambient, czy autumn jazz cafe. Co roku do nich wracam.

Bukiety z suchych kwiatów brzmią fantastycznie. Moja kota by zjadła i wyrzygała na kanapę Psiaki nie ruszają. Ostatnio robiłam szaber na jeszcze złote, jesienne ozdobne trawy i niestety poszła je jeść, więc załatwiła mi dwie narzuty. Kij z takim naturalnym, ale jak zboże farbowane np, to plamy nie do sprania.

Zresztą równie świetnie brzmią dynia na schodach wejściowych. Oj ozdabiałabym.

Tinker ja też marzę o wieńcu, odkujesz się i ozdobisz u siebie. Ja bym chętnie dała drzwi do renowacji, bo wianek będzie wyglądał jak siodło na świni, ale jak mam mieszkać z zasłoną zamiast wejściowych?


A tu moje próby tegoroczne, ponieważ za nic nie mogę dostać kraciastego koca, narzuty, wymyslilam, ze zamowię kilka wielkich szali i dam do zszycia.
Ale bajecznie!!! Cudnie
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 19:47   #1644
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Pani Robot ten bukiet przy oknie cudny, sama robiłaś?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 19:51   #1645
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam już dorodne kasztany na drzewach
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 19:59   #1646
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89335995]Pani Robot ten bukiet przy oknie cudny, sama robiłaś?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Składowa z kilku, wszystko sztuczne:
Te dwa https://jysk.pl/do-domu/dekoracje/ro...avid-h65cm-mix
To https://home-you.com/pl/kwiat-caluna-62974-pom-kwiat
To https://home-you.com/pl/kwiat-ely-68337-pom-kwiat
i to https://home-you.com/pl/kwiat-autumnis-68316-bra-kwiat
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 21:13   #1647
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Wrocilam z wakacji, w ciagu dnia ciepło, ale pod wieczór czuć już ten charakterystyczny jesienny chłód plus białe noce poszły precz. Drzewa zmieniają kolor. Czas wyjmować jesienne dekoracje i koce, fiolety, śliwki, czerwienie
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 11:52   #1648
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

A ja się pochorowałam

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 17:47   #1649
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Ja się muszę wybrać do sklepu z sypanymi herbatami, bo moje ubiegłoroczne zwietrzały. Dotarły też stare dekoracje z poprzedniego mieszkania. Mam wianek, co prawda nieduży, bukiet i kosz z dyniami.

Zaczęłam słuchać muzyki halloweenowej
Ale opanowałam się i dałam jesienny jazz:
https://www.youtube.com/watch?v=VMAP...CalmedByNature
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 18:44   #1650
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ



Lubię klimat ciepłej, wczesnej jesieni zaczął się dla mnie sezon na zapalanie świec, zawijanie w koc na kanapie i gotowanie rozgrzewających potraw
Pierwsza zupa dyniowa w tym sezonie zjedzona!

Lubię też włączać taką muzykę jak podlinkowala Pani Robot. Dzisiaj towarzyszy mi cały dzień:
https://open.spotify.com/playlist/37...urce=copy-link

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez sand
Czas edycji: 2022-09-03 o 18:55 Powód: Link
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-14 18:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.