!!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 18:09   #1
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Wink

!!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!


Witam, mam pytanko, czy kryształki do włosow firmy ALFAPARF to jest to samo co jedwab BIOSILK np.Ostatnio fryzjerka tak własnie mnie poiformowałaco Wy na to?????Pozdrawiam
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:15   #2
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Dziwi mnie ze nikt nie chce mi odpisac zwlaszcza ta Pani Gaga, fryzjerka, która powinna znac odpowiedz na moje pytanie. No cóż, trudno. Swoje pomysle.:/
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 21:31   #3
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

ja uzywam jedwabiu Biosilk a firmy ALFAPARF nie mam krysztalków tylko taki niebieski plyn w ampułakch.....

profesnonalnie wypowiadac sie nie bede....ale to moze byc zblizone dzialanie...
sorki ze tak zamotalaam
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 22:29   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Cytat:
Napisane przez Vena07 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze nikt nie chce mi odpisac zwlaszcza ta Pani Gaga, fryzjerka, która powinna znac odpowiedz na moje pytanie. No cóż, trudno. Swoje pomysle.:/
powinna???? nie ta Pani Gaga nic nie powinna....
nie znam tych produktow, i wcale nie chce ich poznac... a skoro fryzjerka, ktora pracuje nimi na codzień dala Ci informacje, to nie rozumiem po co pytasz o cos co juz wiesz... pozatym na forum fryzjerskim albo na KWC znajdziesz na temat biosilku pare info , tzreba tylko [poszukac i mozna poczekac , mzoe dziewczyny cos napisza jak znaja te krysztalki...
tez swoje pomyslalam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 11:20   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Cytat:
Napisane przez Vena07 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ze nikt nie chce mi odpisac zwlaszcza ta Pani Gaga, fryzjerka, która powinna znac odpowiedz na moje pytanie. No cóż, trudno. Swoje pomysle.:/


a może by tak wyszukiwarka i przeczytanie tego wątku zanim się zada pytanie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68250
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 12:08   #6
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

używam biosilka ale kryształków nie próbowałam, choć czytałam na tym forum wiele pochlebnych opinii na ich temat - juz nawet byłam bliska ich kupna. być może Twojej fryzjerce chodziło o to, że działają na tej samej zasadzie: sprawiają, że włosy wyglądają na zdrowe itp. czytałam też wypowiedzi wizażanek, że biosilk nie umywa sie do kryształków...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 12:30   #7
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7359

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3644
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 15:28   #8
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Question Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Wreszcie mi ktoś odpisał no.
YYY jak wynika z mojego pytania nie chodzi mi o jedwab tylko o kryształki ALFA wiec nie rozumiem tych odpowiedzi.
A po drugie spodziewałam sie odpowiedzi od osób zajmujących sie profesjonalnie włosami ale niestety takowe nie były w stanie mi odpowiedziec na nie Ale dzieki za starania innych. Pozdrawiam serdecznie!!
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 15:58   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Cytat:
Napisane przez Vena07 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanko, czy kryształki do włosow firmy ALFAPARF to jest to samo co jedwab BIOSILK np.Ostatnio fryzjerka tak własnie mnie poiformowałaco Wy na to?????Pozdrawiam
o kryształkach był wątek na forum i to dość obszerny, ja mam podałam Ci linki do KWC

Cytat:
Napisane przez Vena07 Pokaż wiadomość
Wreszcie mi ktoś odpisał no.
YYY jak wynika z mojego pytania nie chodzi mi o jedwab tylko o kryształki ALFA wiec nie rozumiem tych odpowiedzi.
A po drugie spodziewałam sie odpowiedzi od osób zajmujących sie profesjonalnie włosami ale niestety takowe nie były w stanie mi odpowiedziec na nie Ale dzieki za starania innych. Pozdrawiam serdecznie!!
tutaj do odp. są nie tylko fryzjerzy, ale każdy kto coś wie albo miał podobne problemy jak ktoś.
Poza tym jeśli ktoś nie wie nic na temat/pierwszy raz o tym słyszy który zadałaś to nie odpisuje, podobnie mało jest wpisów na temat, który już był "n" razy poruszany - wierz mi, że nawet najbardziej wtrwałym wizażankom nie chce się powtarzać w kołko tego samego Poza tym założyłasz taki wątek, że w sumie to od Ciebie możemy się dowiedzieć jakieś nowinki

Ja mogę powiedzieć tyle, że przychylam się do zdania izu - Twojej fryzjerce pewnie chodziło o to, ze oba preparaty mają podobne właściwości, bo na pewno nie mają tego samego składu. Najlepiej spytaj się tej fryzjerki co miała na myśli i wszyscy będziemy wiedzieć o oc biega

Pozdrawiam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 22:06   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Vena07 ... widocznie nie ma "takowych" , zajmujacych sie "profi" wlosami, ktore uzywaly kryształków ALFAPARF i cos wiedza o nich...
masz podane linki wiec poczytaj
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 06:55   #11
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Hmmm...macie rację, w sumie po przeczytaniu regulaminu stwierdzam ze najpierw powinnam wyszukać daną tematyke a pozniej ewentualnie o coś zapytać, ale wybaczcie, jestem nowicjuszką tutaj (dluga przerwa) wiec to tylko kwestia czasu a bede wiedziała co robic Odnosnie kryształków, pytam dlatego ze kupiłam je niedawno z myślą że moje włosy staną sie błyszczące i miękkie, faktycznie tak jest, natomiast jedwabiu tez uzywałam nieco długo a jeszcze ta informacja od fryzjerki mnie dobiła bo przecież róznica w cenie jest kolosalna miedzy obydwoma produktami no i chciałam dowiedzieć sie jak jest. Już jedno mogę stwierdzic ze krysztalki powodują ze włosy sa bardziej miekkie niz po uzyciu jedwabiu No to tyle Póki co zycze milego weekendu, ja jade do krakowa dziś do Galerii, bedzie co robić (kupować oczywiście:P)Buziaczki wielkie dla Was <cmok cmok>
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 08:14   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

no wlasnie ...polecam czytanie regulaminu
a opisu , ktory dajesz krysztalki maja lzejsza konsysytencje, wiec pewnie sa delikatniejsze dla wlosa(krysztalki Renee Blanche, rewelacyjny srodek nablyszczajacy, pewnie nazwe ALPHAPARF zaczerpnal od nich...)nie obciazaja go tak jak inne srodki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 08:36   #13
Pegi28
Przyczajenie
 
Avatar Pegi28
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

Ja mam krysztalku lnu Alfaparf i jedwab Biosilk.

Powiem szczerze: lepszy jest Biosilk.

A teraz porownania: oba preparaty maja poprawic kondycje naszych wlosow i przy okazji je nablyszczyc. Krysztalki nie maja w skladzie alkoholu (pod zadna postacia), natomiast jedwab ma (przynajmniej na butelce pisze alcohol cos tam acid?). Krysztalki maja zapach meskich perfum, a len taki delikatny jak moze mydelko. Krysztalki mnie kosztowaly 40 zl, a biosilk 6 zl, no ale tu klania sie pojemnosc buteleczek, jednak za cene 40 zl oczekiwalam miec wlosy jak z reklamy, gladkie i lsniace (prostuje je), a sa takie jak po jedwabiu, czyli lsniace, ale zawsze jakis tam kosmyk mi odstaje. Tyle, ze pewnie to wina wysuszenia wlosow od prostowania ich.

Jednym slowem, jak masz wydac kase, to kup sobie jedwab biosilk. Zaoszczedzisz sporo kasy, a wloski i tak bedziesz miala ladne
Pegi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 20:14   #14
Vena07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Wink Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

No tak, w sumie widze podobne różnice. Kiedyś tez mialam problem z puszeniem sie włosów na skutek prostowania, puszyły sie w miejscu gdzie były scieniowane wiec przypadkowo kupiłam sobie produkt Loreala dostepny w naszych sklepach bez problemu-maseczka dyscyplinująca Loreal Elseve (pomaranczowe pudełeczko), nałozyłam ją po umyciu włosów na cała długość ale nie od spodu, zaznaczam, tylko własnie tam gdzie włosy były zniszczone na około 5 minut, włosy po niej mam w sam raz pod prostowanie, sa proste miękkie a na dodatek pieknie pachną, bynajmniej dla mnie. Cena nie jest wygórowana bo kosztuje ok. 20 zł wiec warto ja zakupić moim zdaniem. Oczywiście fryzjerka odradziła mi uzywanie jej jak i połowy produktów znajdujących sie w naszych sklepach Nie wiem dlaczego ale z pewnościa sie z nia nie zgodze w tej kwestii. Pa Pa
Vena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 22:19   #15
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
!!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

a ja uzywalam i krysztalko Alfaparfu z serii semi di lino i jedwabiu biosilk i osobiscie napewno krysztalkow na jedwab bym nie zamienila.

Faktycznie oba te produkty maja podobne zastosowanie,tzn sluza wygladzeniu i nadaniu polysku wlosom,jednak w moim przypadku <mam mocno falowane/na koncach krecace sie wlosy,z tendencja do puszenia> Alfaparf spisuje sie o wiele lepiej-mocniejszy polysk,lepsze wygladzenie,wlosy sa jakby bardziej "jedrne"-np.loczki zachowuja swoj ksztal ale sa ladniej zdefiniowana i miekkie w dotyku, lepiej chroni tez przed puszeniem pod wplywem wilgoci. W przypadku Biosilku zdarzylo mi sie nieraz uzyskac efekt przeciazenia wlosa kosmetykiem<mimo,ze nakladalam go naprawde niewiele>, no i zdecydowanie gorzej radzil sobie z ich zdyscyplinowaniem. Poza tym krysztalki nalozone na wlosy po wyprostowaniu prostownica pozwalaly dluzej utrzymac efekt prostowania i wygladzenia wlosa,natomiast po jedawbiu wloski zaczynaly lekko zwiajc sie na koncach. A co do ceny-fakt,Alfaparf jest drozszy,ale tez bardzo wydajny,mnie przy regularnym stosowaniu, opakowanie 50ml wystarczylo na rok...wiec wydatek chyba sie oplaca
poza tym na wyporbowanie mozna kupic mniejsze opakowanie-16ml,ktore rowniez starczy na dlugo,a cena bedzie zdecydowanie nizsza...

p.s. krysztalki lnu Alfaparfu i krysztalki Cristalli liquidi to nie to samo i efekt po ich zastosowaniu nieco sie rozni...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 16:59   #16
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: !!!!Kryształki ALFAPARF a jedwab!!!!

hmm..według mnie kryształki Alfaparf różnią się od jedwabiu Biosilka-przede wszystkim składem-kryształki zawierają siemie lniane,wit F i wit E,filtry UV-a więc oprócz nabłyszczania chronią również włosy,a jedwab Biosliku-jak sama nazwa wskazuje-zawiera jedwab poza tym kryształki są mniej tłuste,nie obciążają tak włosów jak jedwab.
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.