Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 19:56   #31
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

naturalne
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:59   #32
tekila89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dziewczyny jak farbowac? :(:( Pomozcie :(

Dziewczyny mam problem ! Swoje naturalne wlosy mam ciemne.. i farbuje na jasny blond.. Chodze w tym celu do fryzjera bo zadna farbą nie ufarbuje na taki odcien bo wyjdą rude, a fryzjerka uzywa rozjasniacza.. I w tym celu musze chodzic do fryzjera co 1.5 miesiaca i wydawac 100 zl :/ Jest to juz uciazliwe dla mnie, a nie wyobrazam sobie zeby miec ciemne wlosy Czy moge jakims sposobem sama rozjasniac wlosy ? Wiem, ze sa rozjasniacze ale jakbym nim potraktowala odrosty to wyszly by plamy bo fryzjerka mi rozjasnia w formie balejazu... Pomozcie
tekila89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 23:54   #33
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

O rany, z wrażenia poszukałam jeszcze raz tego wątku i teraz mi wstyd - pomyliłam się, wtedy określono mnie jako lato, a nie wiosnę :/ Na tych typach się kompletnie nie znam, ale już widzę, że do wiosny rzeczywiście mi bardzo daleko, przepraszam za błąd

Fotki w miarę realne, nic nie przerabiałam, były robione z fleszem, ale przy sztucznym świetle... chyba sama też określiłabym swoją skórę jako oliwkową, choć na buzi jest trochę jaśniejsza. W załączniku dodaję troszkę lepsze jakościowo fotki, pierwsza robiona w świetle dziennym, druga w sztucznym (niestety z czerwonymi oczami i roztrzepana, ale cóż, wesele ).

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
nie bluznij dziewczyno
Przepraszam, taki głupi żart palnęłam, nie bij ale dziękuję bardzo za miłe słowa

Ten kolorek, który podałaś, jest bardzo ładny Narazie nic nie kombinuję z włosami, zobaczę jak casting będzie się spierał, dam mu z miesiąc lub dwa czasu, a jeśli nie ruszy to potem najwyżej pójdę do fryzjera. Obejrzałam parę zdjęć i zastanawiam się, o czym ja myślałam farbując włosy - znowu podoba mi się naturalny... Głupia ja
__________________

Edytowane przez dorotkap87
Czas edycji: 2009-10-02 o 00:51
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:00   #34
bardotka7777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

zostaw naturalnyyy... wg mnie bardzo dobrze Ci w takim kolorze ja bym tylko zrobiła kilka blond rekleksow.. masz delikatna buzie i nie pasują Ci ciemne kolory...
__________________
Twoja obecność warunkiem mojego szczęścia... **
bardotka7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:37   #35
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

dzięki za radę znajomi stwierdzili, że w tym też mi dobrze, ale wiadomo, pewnie tak mówią bo chcą być mili mam tylko nadzieję, że uda mi się jakoś wrócić do naturalnego
__________________
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:19   #36
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

W naturalnych dużo bardziej mi sie podoba z grzywka wygladasz bardzo ladnie tylko ja na Twoim miejscu zapuscilabym włoski tak do polowy plecow i nie krecila tylko ponosila u nasady
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 22:22   #37
dorotkap87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 58
Dot.: jak lepiej - naturalne czy farbowane?

Właśnie zapuszczam od dłuższego czasu z tyłu są już tak prawie za łopatki, ale z przodu dużo krótsze, bo mam mocno wycieniowane. Jak suszę to zawsze staram się je unosić u nasady, ale szybko oklapują, mimo pianki itp A kręcę w sumie tylko czasami, jak mam wenę, bo po prostu lubię loki, a normalnie moje włosy są proste jak druty :/
__________________

Edytowane przez dorotkap87
Czas edycji: 2009-10-04 o 12:25
dorotkap87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 17:35   #38
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Dziewczyny jak farbowac? :(:( Pomozcie :(

Samemu to ciezka sprawa jak odrosty masz ciemne bo trzeba je traktowac odmiennie z reszta wlosow. Najpierw w Twoim przypadku naklada sie rozjasniacz na odrosty a po 15 min na reszte wlosow ale sama sobie chyba nie poradzisz ;(
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:57   #39
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Marzenie pięknych włosów;)

Mam włosy proste, siegajace gdzies polowy plecow. Marze o takich do pasa tylko brzydko bede wygladala jesli te wlosy nie beda zdrowe i lsniace jestem zadowolona z ich koloru, pasemkowany ciemny blond. Dlaczego pasemkowany?? Bo gdzie niegdzie mam pasemka jasnego blondu, gdzies brazu, czasem rudego, a czesto znajduje nawet czarny wlos! Z natury jestem obdarzona wlosami cienkimi, bez objetosci i puszystosci. Nie jest to jakas masakryczna cienizna ale mogloby byc lepiej Znacie moze jakies sposoby, naturalne, dobre kosmetyki, specjalne zabiegi ktore dodalyby tej objetosci i grubosci? Dodam ze musze wlosy myc codziennie bo tak czesto sie przetluszczaja, na koncach sa przesuszone, tzn mam rodwojone koncowki chcialabym zeby kazdy wlos byl gladki bo teraz sa takie...hmm...nierowne. W dodatku teraz zrobila sie brzydka pogoda i zaczely mi sie elektryzowac wlosy (zawsze robia mi sie takie kiedy zbliza sie zima i w jej trakcie, kiedys byly takie przez caly rok, teraz ograniczyly sie do tej zimy) jest na to jakis sposob? Chcialabym tez pozbyc sie takich malych odstajacych wloskow na czubku glowy, nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Jak juz sie rozczesze to nieraz mi takie male odstaja i nie da sie ich przyczesac... No i ostatni problem to taki ze chyba za szybko sie targaja. W domu sie uczeszcze, wszystko jest OK ale jak juz dojde do szkoly to normalnie szopa!! Znacie jakies skuteczne sposoby??
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 11:50   #40
Joseppe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Unhappy Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Drogie Panie..mam takie pytanko i bardzo prosiłabym o pomoc jesli któraś z Pań orientuje sie w tej sprawie...
Z reguły mam a raczej ,,miałam'' takie szatynowate włoski(ciemny blond) .dwa dni temu poszłam sobie je rozjasnić no i teraz tak jakos mi sie nie podobają,są takjakby żółte i stwierdziłam że są za jasne do mojej karnacji...

czy mozna jakoś z rozjasnianych włosów powrócić do mojego naturalnego??(
.Błagam o pomoc..

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-07 o 12:08
Joseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:09   #41
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

mozna zafarbowac na kolor zblizony do naturalnego, dobry fryzjer odpowiednio dobierze kolor
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:32   #42
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Oczywiście że można wszystko jednak zalezy od rodzaju włosów. Jedna moja koleżanka rozjaśnione włosy zafarbowała sama czarnym kolorem czy też ciemnym brązem farba ładnie jej chwyciła i efekt utrzymał sie na stałe. Druga zaś miała farbowane włosy rozjaśnione brązem w salonie fryzjerskim a po ok. 3-4 miesiącach kolor jej sie całkowicie zmył pozostawiając brzydki żółty odcień. Sama próbuje z rozjaśnionych powrócić do naturalnego koloru i planuje kombinowac z farbą - szamponem loreal casting color gloss ;]. Tobie radziła bym poczekać conajmniej miesiąc ponieważ dwa tygodnie to krótki okres czasu a Twoje rozjaśnione włosy narazie są pewnie troche osłabione. Pozdrawiam
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:32   #43
MissVampire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Jedynym wyjściem jest ufarbowanie ich, ale na rozjaśnionych włosach farba bardzo szybko się spłukuje, więc dość często trzeba będzie odświeżać kolor.
MissVampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:39   #44
Joseppe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Dziekuję za porade i chyba tak jak mówisz poczekam z miesiąc conajmniej bo tak jak mówisz są osłabione a potem może wtedii jak popredniczka pofarbuje na zblizony kolor moich naturanych włosów...

może znacie jeszcze jakies inne sposoby?? a z rozjasnionych włosów raczej,,ściaganie farby'' nie jest przeznaczone co??
czy to tylko metoda dla pofarbowanych włosów?
Joseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:43   #45
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Cytat:
Napisane przez Joseppe Pokaż wiadomość
może znacie jeszcze jakies inne sposoby?? a z rozjasnionych włosów raczej,,ściaganie farby'' nie jest przeznaczone co??
czy to tylko metoda dla pofarbowanych włosów?
niczego nie sciagniesz, bo rozjasniacz usunąl na trwale czesc Twojego naturalnego pigmentu.

mozesz teraz sprobowac np. z farbą poltrwalą, wlosy mniej ucierpią niz po klasycznej farbie z amoniakiem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:58   #46
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Dokładnie. Owe "ściągacze" zdają egzamin tylko wtedy, gdy przyciemniałaś swoje włosy.
Jedyne co możesz zrobić, to ufarbować je na odcień zbliżony do naturalnego. Podkreślam: zbliżony. W praktyce nie uzyskasz bowiem koloru identycznego z naturalnym - każdy z nas ma indywidualną kombinację naturalnych pigmentów. Pamiętaj też, że z włosów rozjaśnionych kolor dość szybko się wypłukuje i to zazwyczaj w kierunku kurczakowej żółci.
I jeszcze jedno - farbując ponownie włosy uważaj na odrosty. Farba może je chwycić inaczej niż rozjaśnioną część włosa.

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2009-11-07 o 21:12
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:30   #47
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy po rozjasnionych włosach mozna powrócic do naturalnego koloru?

Bedzie ciezko. Sama rozjasniam wlosy i swego czasu chciałam wrócić do natury. Kazda farba i szmponetka da Ci szaro bury nijaki kolor, moze zielony, ktory bedzie sie spieral do szarosci. A ze naturalne kolory sa chlodne to na zoltym cieplym blondzie moze wyjsc wlasnie zielen.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:06   #48
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Smile grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

kontynuacja wątku założonego przez Zuziunię 8 stycznia 2007 roku.
na początku było kiepsko, ale niedawno wątek się rozkręcił

1 część - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166616

jeżeli masz już dosyć:
- ciągłego farbowania włosów,
- niszczenia ich, czyli tak zwanego siana (;
- wydawania pieniędzy na farbę,
- walki z odrostami..

i jeżeli marzysz o swoich naturalnych, pięknych, lśniących i zdrowych włoskach..

ZAPRASZAMY

wracamy do naturalnego koloru !

wątek ma na celu wspieranie wszystkich mądrych dziewczyn i kobiet podczas walki z ochotą kupienia farby, etc.

razem zawsze raźniej !

jeśli chcesz się przyłączyć serdecznie witamy
jedynym warunkiem jest pokazywanie nam co jakiś czas efektów
[ nie-farbowania włosów (zdjęcia )
]

wspieramy, pocieszamy, pomagamy sobie nawzajem..

zaczynamy !

__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.

Edytowane przez wobbly
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:39
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:40   #49
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no to ja sie melduje
wieczorem obiecane fotki ,bo dzisiaj ostatni
dziewczyny śliczne macie odrosty ,a malusienka -szoookrosna
dzisiaj mija rowne 9 miesiecy od ostatniego farbowania !
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...

Edytowane przez niebieski BoMbel
Czas edycji: 2010-05-31 o 17:01
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:48   #50
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nareszcie! Nie chciało mi się otworzyć A więc ja chciałam powiedzieć, że umówiłam się na przedłużanie... ale nie będę farbować
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:08   #51
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja również się melduję
wstawiam zdjęcie moich 3,5-centymetrowych odrostów, ale zdjęcie trochę mi przejaśniło kolor, nie są aż takie jasne

a właściwie czemu opuściłyśmy forum włosowe?
Aha, trzeba jeszcze wspomnieć którejś pani moderator żeby zamknęła wątek.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-05-31 o 17:14
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:14   #52
Danuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Obecna!
Przepraszam, źle przeczytałam, więc stąd moja odpowiedź w poprzednim wątku.
Jesteśmy wspaniałe.
Mam nadzieję, że nasze grono się powiększy i wszystkim nam uda się wrócić do naturalnego koloru.

malusieńka, uca, karolcia2106, piękne kolory macie.Takie żywe.
ja dodam inne zdjęcie moich włosów, by było widać, że wcale takie piękne nie są i, że żadna ze mnie blondynka
__________________

Danuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:43   #53
madzialena 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 107
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

I ja też się melduję , i moje odrosty już wam pokazuję
madzialena 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:55   #54
IWONECZKA5810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

hej dziewczynki dopiero dołączyłam do wątku..
zaczne od tego że pod koniec ubiegłego roku zrobiłam sobie trwałą która tak masakrycznie zniszczyła mi włosy(do tego jeszcze pasemka) więc postanowiłam je obciąć już 2 tygodnie temu to zrobiłam ale musiałam zamalować te pasemka.. niestety po pierwszym malowaniu musiałam jeszcze 2 razy bo strasznie szybko kolor się spłukiwał na tych rozjaśnianych wcześniej włosach...
ale teraz już żadnych malowań, żadnych eksperymentów tylko zapuszczanie swoich, zdrowych włosków
IWONECZKA5810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:18   #55
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

melduję się !

Chciałabym jeszcze coś dodać do poprzedniego wątku:

platynowa trzymam kciuki, żeby tym razem Ci się udało.

karolcia2106
ładnie Ci w tych włosach.

malusieńka rosną, rosną na pewno. I to jakie piękne.

Danuva, madzialena25, Meadow

IWONECZKA5810 witamy.

A teraz mój odrościk. Poprzednim razem (początek maja) mama chyba źle zmierzyła, bo miałam ok. 11 cm, a teraz mam 15. I zauważyłam, że w różnych miejscach mam różne długości. Ale średnio ok. 13 cm.
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:20   #56
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam się z Wami i ogłaszam, że zamierzam wrócić do mojego naturalnego koloru (zdjęcie 1) po tym jak kilka tygodni temu pofarbowałam włosy na rudo - najpierw średnim miedzianym blondem Natural & Easy, potem Loreal Excellence 7.43 - bo zawsze marzyłam żeby być płomienno ruda. Ale odwidziało mi się, bo kolor spiera się szybko do wyblakłego niczego i do tego włosy lecą mi trochę bardziej niż wcześniej. Obecny kolor na zdjęciu 2, teraz może odrobinę bardziej blady...

Proszę o motywowanie mnie żeby mi przypadkiem nie strzeliła do głowy kolejna ruda lub brązowa farba...

Za parę tygodni, gdy odrost będzie mocno widoczny, przejdę się do drogerii i poszukam farbki zbliżonej do swojego koloru modląc się żeby równo pokryła rudość i możliwie jak najbardziej zniwelowała rude błyski. A potem ciągłe zapuszczanie odrostu i stopniowe podcinanie farby
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:54   #57
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziekuje wszystkim dziewczynom za cieple slowa. Jak tak patrze na wszystkie nowe fotki to jestem z was dumna, juz takie dlugie odrosty . Rzeczywiscie kazda z nas ma ladniejsze naturalki .
Exquise rzeczywiscie to jest dosc wygodna dlugosc, o ile karolcia2106 ma ladna fryzurke to u mnie (moze nie widac dobrze na tej fotce ostatniej) to strasznie krzywe postrzepione wlosy nie podciete porzadnie od 6 miesiecy. Musze je podciac jak najszybciej . Pol roku temu mialam krotkiego boba do polowy ucha z krociutka grzyweczka - siostra mnie tak urzadzila, razem z TZ wygladalismy jakbysmy wlasnie zbiegli z trupy cyrkowej (ja z tym prostokatem nie twarzowym a on z dlugimi wlosami i fatalnymi wasami ).
Ostatnio sie czasem wypowiadam w dziale metamorfozy, bo czesto dziewczyny z pieknym naturalnym dlugimi wlosami cos majacza od rzeczy od farbowania, trzeba je od tego odwiesc , albo predzej czy pozniej trafia do naszego watku .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:00   #58
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Melduje się myszki Nadal jestem z Wami tylko zaczęłam prace i nie mam kiedy pisać No moje odrościki sobie też rosną To już prawie 4 miesiące)) Leci czas mi szybko;P No i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych odrościków ! tak dalej dziewczynki !)) Bedziemy mialy sliczne naturalki))
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:25   #59
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

niebieski bombel jeeej też chcę już 9 miesięcy !
mi za 4 dni 3 miesiące mija dopiero

sol4ever ile przedłużasz?

Meadow aa jakoś tak nas określiłam w Wizażowych społecznościach

Danuva cieszę się, że już tu piszesz
kurde, śliczne są te Twoje odrosty..

madzialena piękne !

Iwoneczka trzymam kciuki

GirlOfDeath booże, są śliczne też chcę już tyle
i naturalny kolor o wiele ładniejszy od farbowanego

Chardon spokojnie, będziemy Cię motywować
ładniejszy naturalny od rudego

AngelkaMorelka
__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:33   #60
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Chardon, co ja bym dała za taki blond piękny, jak mogłaś pofarbować?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.