Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-01, 18:09   #4891
anaszymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 42
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Moze wypisz sobie plusy posiadania naturalnego koloru wlosow i spogladaj na liste w momentach slabosci? Moze motywujace zdjecia z podobnym kolorem wlosow? Mnie czasem pomaga galeria ktora stworzylam na Pinterest.



https://www.blondhaircare.com/2018/0...-i-zalety.html


https://www.aniamaluje.com/2013/12/7...sowianski.html
Super pomysł!
anaszymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 23:25   #4892
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Szkoda, że tak mało osób się teraz tu udziela. Pamiętam jak jak kilka lat temu wątek "tętnił życiem"

Wracając do tematu włosów to pisałam, że chcę je trochę zapuścić ale mam ochotę zaszaleć i poeksperymentować Jak tylko otworzą zakłady fryzjerskie na pewno się szybciutko umówię na wizytę. Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli czekać nie wiadomo jak długo bo nie lubię chodzić "taka zapuszczona" Myślę czy by nie zrobić sobie grzywki takiej do przodu, a tyłu nie podgolić maszynką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 10:24   #4893
czarna33snk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

hej jestem nowa,zapuszczam od lipca 2020 ale odrost wydaje mi sie jesscze tak malu ze mysle ze cale zanim do ramion zapuszczę bedzie trwało wieki.poję drozdze codziennie i pokrzywę biore zelazo.wlosy nie wypadają ,jestem w ciazy w 8 miesiacu.prosze o wsparcie koncowki mam cienkie bo zrobilam sobie samodzielne polerowanie wlosow co wplynelo ze staly sie cienkie
czarna33snk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:52   #4894
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Zleci nie wiadomo kiedy. Ja nie maluję od 6 lat i moje włosy są bezobsługowe. Nawet mi się odżywki ostatnio nie chce stosować, a w dalszym ciągu mają lepszą kondycję, niż malowane i smarowane wszystkim co pod rękę wpadło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Masz już prawie roczny odrost to super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 12:58   #4895
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Co tam u was kobitki? Dzielnie się trzymacie? Ja jestem w siódmy niebie Od dziś jestem już posiadaczką swoich całych naturalnych włosów. Nie wytrzymałam i ścięłam je na bardzo krótko. Włosy są miękkie i błyszczące. Nawet lubię te swoje siwe. Oby tylko żadne głupoty nie przyszły mi do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 02:49   #4896
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Co tam u was kobitki? Dzielnie się trzymacie? Ja jestem w siódmy niebie Od dziś jestem już posiadaczką swoich całych naturalnych włosów. Nie wytrzymałam i ścięłam je na bardzo krótko. Włosy są miękkie i błyszczące. Nawet lubię te swoje siwe. Oby tylko żadne głupoty nie przyszły mi do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje, to musi byc wspaniale uczucie


U mnie minelo w kwietniu 18 miesiecy, zdjecie jest sprzed trzech - czterech tygodni. Kolor wlosow wyszedl inaczej
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr




Edytowane przez Doris Day
Czas edycji: 2023-12-23 o 22:30
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 11:36   #4897
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Gratulacje, to musi byc wspaniale uczucie


U mnie minelo w kwietniu 18 miesiecy, zdjecia sa sprzed trzech - czterech tygodni. Kolor wlosow na kazdym zdjeciu wyszedl inaczej
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą. Nie wiem czy przy takiej długości włosów zdecydowałabym się na powrót do naturalnych. Najsensowniejsze wyjść to ściąć sporą ilość włosów. Ja na Twoim miejscu pozbyłabym się chociaż z 10 cm. Powiem Ci szczerze, że u Ciebie to przejść między naturalnymi i farbowanymi źle nie wygląda. Życzę wytrwałości w zapuszczaniu.

Ja większość swojego życia miałam krótkie włosy więc taka obecna długość jaką mam teraz mj nie straszna. Zazwyczaj w okresie wiosnenno-letnim ścinam na "chłopaka" bo jest mi wygodniej kiedy są wysokie temperatury. Chciałam je zapuścić ale stwierdziłam, że to bez sensu bo będę bujać z tymi resztkami rudej farby na włosach. Także wczorajsze wyjście do fryzjera to był strzał w 10! Na razie czuję się świetnie i oby tak zostało. Niech mnie nikt i nic nie kusi. Będę omijać w sklepach szerokim łukiem półki z farbami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-23, 16:23   #4898
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Mnie chodzenie z odrostem nie przeszkadza, wiadomo, chcialabym miec juz cale swoje, ale trudno, poczekam, przeciez nic nie musze robic
Dwa miesiace temu skrocilam wlosy tyle ile moglam, pozbylam sie rozjasnianych koncow.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:43   #4899
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Powiem wam, że dopiero teraz będąc na urlopie doceniam swoje naturalne włosy. Szampon + odżywka i nic więcej im nie trzeba. Nawet suszarki nie wyciągnęłam z torby bo szybko schną. Przyglądałam się im dzisiaj w przymierzalni w sklepie mierząc różne rzeczy i stwierdzam, że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Zawsze bujałam się z odrostem latem, a gdy już wróciłam do swoich była zima. To powodowało, że szybko wracałam do farb. A teraz jest wiosna, jest bardzo ciepło, można ubrać zwiewne sukienki, odkryte buty od razu człowiek inaczej wygląda, inaczej się czuje. Kolor też się zmienia w słońcu. Powiem wam jedno, kocham swoje naturalne włosy. I niech tak już zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez agatanaturalnie
Czas edycji: 2021-06-14 o 19:50
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-31, 16:36   #4900
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Tak zachwalałam swoje naturalne włosy i niestety nadszedł kryzys. Wiem głównie czym to jest spowodowane. Nie chodzę umalowana do pracy i w tym moim mysim blondzie z siwizną nie wyglądam zbyt dobrze. Nie maluję się bo i tak większość czasu spędzam w maseczce. Takie uroki pracy w szpitalu. Nadrabiam kolorowymi ciuchami i dodatkami. Zatęskniłam za rudością. Nawet kupiłam farbę ale czy jej użyję to sama nie wiem. Mam wątpliwości. Z jednej strony coraz bliżej jesień i kusi mnie ta rudość, a z drugiej naturalki są tak miękkie, za wiele nie muszę kombinować. Sama już nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 06:07   #4901
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Tak zachwalałam swoje naturalne włosy i niestety nadszedł kryzys. Wiem głównie czym to jest spowodowane. Nie chodzę umalowana do pracy i w tym moim mysim blondzie z siwizną nie wyglądam zbyt dobrze. Nie maluję się bo i tak większość czasu spędzam w maseczce. Takie uroki pracy w szpitalu. Nadrabiam kolorowymi ciuchami i dodatkami. Zatęskniłam za rudością. Nawet kupiłam farbę ale czy jej użyję to sama nie wiem. Mam wątpliwości. Z jednej strony coraz bliżej jesień i kusi mnie ta rudość, a z drugiej naturalki są tak miękkie, za wiele nie muszę kombinować. Sama już nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeszcze poczekaj do jesieni! ja nie farbuję od 8 lat i też mam mysi blond. Jeszcze się nafarbujesz kobieto mnie kuszą farby przed weselami, choćby pasemka blond,ale olewam
jak pomyślę, jak trzeba się męczyć z blond farbowanym
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 11:50   #4902
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
jeszcze poczekaj do jesieni! ja nie farbuję od 8 lat i też mam mysi blond. Jeszcze się nafarbujesz kobieto mnie kuszą farby przed weselami, choćby pasemka blond,ale olewam
jak pomyślę, jak trzeba się męczyć z blond farbowanym
Tylko że ja w styczniu skończę 40 lat i z roku na rok jestem coraz bardziej siwa. Sama siwizna mi nie przeszkadza tylko jak ścięłam włosy na bardzo krótko czuję się jak moja własna babcia. Zamiast się odmłodzić to się postarzam. Włosy farbuję od liceum czyli już ponad 20 lat. Nie ukrywam, że lubię zmieniać kolory. A powróciłam do swoich żeby już nie bawić się w farbowanie, trochę zaoszczędzić na produktach do włosów i je wzmocnić. Tak bym chciała już do końca życia nie farbować. Przeczekam jeszcze ten miesiąc. A może trochę zapuścić?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 09:01   #4903
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Tylko że ja w styczniu skończę 40 lat i z roku na rok jestem coraz bardziej siwa. Sama siwizna mi nie przeszkadza tylko jak ścięłam włosy na bardzo krótko czuję się jak moja własna babcia. Zamiast się odmłodzić to się postarzam. Włosy farbuję od liceum czyli już ponad 20 lat. Nie ukrywam, że lubię zmieniać kolory. A powróciłam do swoich żeby już nie bawić się w farbowanie, trochę zaoszczędzić na produktach do włosów i je wzmocnić. Tak bym chciała już do końca życia nie farbować. Przeczekam jeszcze ten miesiąc. A może trochę zapuścić?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja w grudniu będę miała 40 a jaką masz fryzurę, dokąd włosy? ja przekonuję się do long boba- jeszcze dziewczęco to wygląda
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-07, 19:04   #4904
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
ja w grudniu będę miała 40 a jaką masz fryzurę, dokąd włosy? ja przekonuję się do long boba- jeszcze dziewczęco to wygląda
Ja mam fryzurę na "chłopaka" czyli bardzo krótko ścięte włosy. Obcięłam je tak żeby już na dobre pozbyć się farbowanych i mieć swoje naturalne. Myślę o fryzurkach takich jak na zdjęciach które wrzucam. Powiem Ci, że już mi trochę przeszło. Byłam u fryzjera bo miałam nieład na głowie i miejscami zarosłam. Od razu czuję się lepiej i nie myślę już o sięgnięciu po farbę. Trochę w tym zasługa też mojego męża bo mnie wspiera i mówi, że mam ładne włosy

Mnie się long bob nie podoba. Nie pasuje taka fryzura do mojego stylu. Lubię fryzury z pazurem
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-07, 19:08   #4905
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Nie chciał mi się z edytować post więc wrzucam same zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (80,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (77,9 KB, 39 załadowań)
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-08, 20:44   #4906
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Nie chciał mi się z edytować post więc wrzucam same zdjęcia.
ja jestem bardzo wysoka i nie taka drobna jak kiedyś ;p
wyglądałabym jak facet w takiej krótkiej fryzurze- mam dość szerokie ramiona
jak byłam dużo chudsza to krótka fryzura -jak młody chłopak

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2021-08-08 o 20:46
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 15:08   #4907
Przebisniezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Przebisniezka Pokaż wiadomość
Hej.
Potrzebuję chyba otuchy, bo zaczynam myśleć o powrocie do natury. [...]
Melduję się - jeszcze nie zafarbowałam, odrost coraz dłuższy, kolor dziwny
Przebisniezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-09, 10:55   #4908
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Watek juz chyba dawno umarl, ale co tam, pochwale sie efektem spontanicznej sesji zdjeciowej - niedawno skrocilam wlosy, pol roku, maksymalnie rok i w koncu pozbede sie tych przebrzydlych rudych koncowek
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr




Edytowane przez Doris Day
Czas edycji: 2023-12-23 o 22:30
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-23, 01:33   #4909
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 501
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Co tam u was dziewczyny? Jak idzie zapuszczanie? Ja po powrocie do naturalnych sięgnęłam niestety po farbę. Była też henna. Wszystko to wina tego, że przyszła zima. Zrobiło się szaro buro i ponuro a ja w swoim kolorze czułam się nijako. Ale wiecie co? Znowu mam zamiar nie farbować włosów. Obecnie siedzę w domu, jestem na wychowawczym. Nie muszę się stroić czy malować do pracy. Przetrwam jakoś zimę, zetnę włosy na króciutko i latem będę się cieszyć swoim kolorem. Co prawda z lekką siwizną ale nie ukrywam już mnie powoli denerwowało to ciągłe farbowanie. W kondycji też nie są najlepszej. Zaczęły wypadać, końce są przesuszone. Z nowym rokiem czas na zmiany. Mam już odrost jakieś 4 cm. Myślę, że dam radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-03, 08:09   #4910
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Aż weszłam na pierwszy post w tym wątku, gdzie wymieniałyśmy od kiedy kto nie farbuje włosów i powiem Wam, że jak przestałam 27 kwietnia 2015r. tak nie farbuję do dzisiaj, zatem w tym roku minie już 9 lat Zaraz kończę 42 lata i mam tylko pojedyncze siwe, których na szczęście nie widać, zatem jak na razie pozostaję przy naturalnych. Chciałabym jak najdłużej. Najlepsze jest to, że wiele osób mówi, że mam fajnie pofarbowane, a ja po prostu końcówki mam rozjaśnione od słońca.

A samo niefarbowanie- bajka! Zero myślenia o odrostach i tego typu sprawach. Chciałabym, aby to trwało jak najdłużej (czytaj- aby jak najdłużej nie mieć wielu siwych).
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-04, 10:43   #4911
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Aż weszłam na pierwszy post w tym wątku, gdzie wymieniałyśmy od kiedy kto nie farbuje włosów i powiem Wam, że jak przestałam 27 kwietnia 2015r. tak nie farbuję do dzisiaj, zatem w tym roku minie już 9 lat Zaraz kończę 42 lata i mam tylko pojedyncze siwe, których na szczęście nie widać, zatem jak na razie pozostaję przy naturalnych. Chciałabym jak najdłużej. Najlepsze jest to, że wiele osób mówi, że mam fajnie pofarbowane, a ja po prostu końcówki mam rozjaśnione od słońca.

A samo niefarbowanie- bajka! Zero myślenia o odrostach i tego typu sprawach. Chciałabym, aby to trwało jak najdłużej (czytaj- aby jak najdłużej nie mieć wielu siwych).
Blondynki mają fajnie.
Prawda jest taka, że często nie widać kiedy te włosy ufarbujecie, jeśli jest to w miarę naturalny kolor.
Nie dawno koleżanka zapytała mnie czy widać, że była u fryzjera, a ja jej, że nie widzę aby była. Jej się może przykro zrobiło, ale prawda taka, że ja żadnej różnicy przed i po nie zauważyłam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-04, 11:17   #4912
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Blondynki mają fajnie.
Prawda jest taka, że często nie widać kiedy te włosy ufarbujecie, jeśli jest to w miarę naturalny kolor.
Nie dawno koleżanka zapytała mnie czy widać, że była u fryzjera, a ja jej, że nie widzę aby była. Jej się może przykro zrobiło, ale prawda taka, że ja żadnej różnicy przed i po nie zauważyłam.
Tyle, że ja po przejściu na kolor naturalny mam włosy takie raczej jasno brązowe (chyba) gdzieś koło 7-ki. A jasne końce tylko od słońca. Natomiast jako dziecko byłam bardzo jasną blondynką.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-04, 17:29   #4913
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Watek juz chyba dawno umarl, ale co tam, pochwale sie efektem spontanicznej sesji zdjeciowej - niedawno skrocilam wlosy, pol roku, maksymalnie rok i w koncu pozbede sie tych przebrzydlych rudych koncowek

W styczniu mija juz rok odkad mam 100% naturalny kolor wlosow
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-05, 11:08   #4914
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
W styczniu mija juz rok odkad mam 100% naturalny kolor wlosow
Gratulacje i jak się czujesz w "swoich" włosach?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-05, 18:15   #4915
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Gratulacje i jak się czujesz w "swoich" włosach?

Dziękuje Czuje sie bardzo dobrze i rozpiera mnie duma gdy ludzie chwalą moj kolor włosów. Ostatni raz cale swoje wlosy miałam w wieku 15 lat i teraz nie moge sie nadziwic, co mi sie w nich nie podobalo i ze dopiero teraz zdecydowalam sie porzucic farbę. To chyba taki wiek, ze eksperymenty z wlasnym wizerunkiem wydaja sie wyznacznikiem doroslosci.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-17, 16:03   #4916
Kucharski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 5
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Całkowicie zgadzam się z Tobą, że eksperymentowanie z własnym wizerunkiem jest częścią dorastania. Myślę, że w tamtym czasie po prostu nie wiedziałam, czego szukam. Tutaj znajdują się informacje o kodach promocyjnych. Chciałam być jak ktoś inny i myślałam, że farbowanie włosów mi w tym pomoże.

Edytowane przez Kucharski
Czas edycji: 2024-03-01 o 14:56
Kucharski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 15:13   #4917
WeronikaH
Przyczajenie
 
Avatar WeronikaH
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Blondynki mają fajnie.
Prawda jest taka, że często nie widać kiedy te włosy ufarbujecie, jeśli jest to w miarę naturalny kolor.
Nie dawno koleżanka zapytała mnie czy widać, że była u fryzjera, a ja jej, że nie widzę aby była. Jej się może przykro zrobiło, ale prawda taka, że ja żadnej różnicy przed i po nie zauważyłam.
To też zależy od rodzaju farbowania, bo weźmy na przykład takie delikatne pasemka jak babylights czy teasylights i to nie zawsze jest faktycznie widoczne. Owszem daje głębię jak się przypatrzeć, ale w przypadku blondu nie zawsze jest to widoczne. Wolę bardziej radykalne zmiany koloru, wtedy nie ma wątpliwości czy byłaś u fryzjera czy nie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-11 o 16:23 Powód: link reklama
WeronikaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 19:40   #4918
AstridV
Przyczajenie
 
Avatar AstridV
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Dziękuje Czuje sie bardzo dobrze i rozpiera mnie duma gdy ludzie chwalą moj kolor włosów. Ostatni raz cale swoje wlosy miałam w wieku 15 lat i teraz nie moge sie nadziwic, co mi sie w nich nie podobalo i ze dopiero teraz zdecydowalam sie porzucic farbę. To chyba taki wiek, ze eksperymenty z wlasnym wizerunkiem wydaja sie wyznacznikiem doroslosci.
O wow, u mnie podobnie. Pierwszy raz rozjaśniłam włosy jak miałam 15 lat i od tamtej pory cały czas coś z nimi robiłam (a to było daaaaawnooo temu). Jestem obecnie na etapie gdzie obcięłam większość włosów pod wpływem impulsu bo nieważne czym i jak pofarbowałam - ten kolor nigdy nie wyglądał tak jak potrzeba i tylko doprowadziłam do totalnego zniszczenia włosów. Nie wspominając o tym, ze dwa lata temu 1/3 mi wypadła z jakiegoś powodu. Próbowałam wtedy zapuścić i już miałam dość dużo i odrosły te co wypadły ale coś mnie napadło żeby spróbować dofarbowac je żeby pasowały do naturalnego odrostu... i jak się pewnie wiele z was domyśla, jak się ma naturalny średni blond to jest to po prostu niemożliwe... Tak więc przez ostatnie półtora roku dalej farbowałam i farba się wypłukiwała na wszystkie kolory tęczy... więc dalej próbowałam to 'naprawić' i farbowałam... Nie chce nawet wiedziec ile pieniędzy straciłam na farby do włosów. Kupowałam i sklepowe i profesjonalne. I naprawdę mam już dość. Nie miałam długich włosów od lat odkąd zaczęłam w ogóle farbować. Kiedy pierwszy raz farbowałam były prawie do pasa... Doprowadziło mnie to do załamania, serio.
Dzisiaj włosy są bardzo krótkie, z dwutygodniowym odrostem i nie chce nigdy więcej żadnej farby w swoim pobliżu.
AstridV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-14, 13:21   #4919
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AstridV Pokaż wiadomość
O wow, u mnie podobnie. Pierwszy raz rozjaśniłam włosy jak miałam 15 lat i od tamtej pory cały czas coś z nimi robiłam (a to było daaaaawnooo temu). Jestem obecnie na etapie gdzie obcięłam większość włosów pod wpływem impulsu bo nieważne czym i jak pofarbowałam - ten kolor nigdy nie wyglądał tak jak potrzeba i tylko doprowadziłam do totalnego zniszczenia włosów. Nie wspominając o tym, ze dwa lata temu 1/3 mi wypadła z jakiegoś powodu. Próbowałam wtedy zapuścić i już miałam dość dużo i odrosły te co wypadły ale coś mnie napadło żeby spróbować dofarbowac je żeby pasowały do naturalnego odrostu... i jak się pewnie wiele z was domyśla, jak się ma naturalny średni blond to jest to po prostu niemożliwe... Tak więc przez ostatnie półtora roku dalej farbowałam i farba się wypłukiwała na wszystkie kolory tęczy... więc dalej próbowałam to 'naprawić' i farbowałam... Nie chce nawet wiedziec ile pieniędzy straciłam na farby do włosów. Kupowałam i sklepowe i profesjonalne. I naprawdę mam już dość. Nie miałam długich włosów od lat odkąd zaczęłam w ogóle farbować. Kiedy pierwszy raz farbowałam były prawie do pasa... Doprowadziło mnie to do załamania, serio.
Dzisiaj włosy są bardzo krótkie, z dwutygodniowym odrostem i nie chce nigdy więcej żadnej farby w swoim pobliżu.
Jakbym czytała o sobie Mi się udało już całkowicie wrócić do naturalek, aktualnie mam włosy do ramion i dalej zapuszczam

Jeszcze czasami zdarza mi się pomarzyć o pofarbowaniu na jasny blond lub czerwień. Ale wystarczy, że przypomnę sobie, jak koszmarnie kiedyś wyglądały i ile musiałam się babrać, żeby regularnie i ładnie utrzymywać na nich kolor, kiedy były pofarbowane - i zaraz mi się odechciewa eksperymentów
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-14 13:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.