Najlepszy krem na cellulit! pilne! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 09:49   #241
mrs_q
Przyczajenie
 
Avatar mrs_q
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

ja też się chętnie coś dowiem o jakimś fajnym kremie na cellu ;P
mrs_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 21:53   #242
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Orbitrek. Wystarczy regularność i efekty są naprawdę szybkie i 100%.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:12   #243
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Też lubię Chociaż nie powiedziałabym, że efekty stuprocentowe. Już się przekonałam na sobie, że nie ma jednej metody/produktu, który pomoże każdemu. Trzeba się niestety natestować na sobie, szanse są zawsze 50/50[/QUOTE]


Najlepiej laczyc metody. Sport + dieta + + masaze ostra gabka + odpowiednie nawadnianie + kremiki = sukces
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 20:15   #244
Olejandra
Raczkowanie
 
Avatar Olejandra
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Oj woda koniecznie, na mnie też świetnie działa bieganie. Nie wiem, czy na sam cellulit ale na galaretkę na udach jak najbardziej. Chociaż najlepiej wyglądałam jak dorzuciłam jeszcze trening na siłowni (którego nie lubię ).
Mikoanka, a co chcesz konkretnie wiedzieć o vialise? Może coś dam radę naskrobać w wolnej chwili.
Olejandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 18:08   #245
mikoanka
Przyczajenie
 
Avatar mikoanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Olejandra Pokaż wiadomość
Mikoanka, a co chcesz konkretnie wiedzieć o vialise? Może coś dam radę naskrobać w wolnej chwili.
Konkretnie trudno powiedzieć, raczej wszelakie wrażenia i przemyślenia z użytkowania Trochę nieufna jestem wobec takich mało rozpoznawalnych produktów, a informacje trudno znaleźć.
mikoanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 11:27   #246
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez mikoanka Pokaż wiadomość


Żadnego nie używałam, dacie radę napisać coś więcej? O vialise też może ktoś coś dorzucić, bo widzę, że wcześniej się przewinął kilka razy.



Dla mnie ten clarins to naprawde rewelacja! Gigantycznego cellulitu nie usunie (a jaki krem usunie w 100%?) ale na taki sredni dziala swietnie Tylko trzeba stosowac i rano i wieczorem, regularnie. Widze u siebie bardzo dużą poprawę napięcia skóry i gładkosci. Kupilam na poczatku butelke 200ml a pozniej dokupilam 400ml. Planuje kupic jeszcze jedna i do lata miec idealna skórę No ale plany planami a zycie zyciem Sie okaze jak bedzie.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 09:25   #247
Olejandra
Raczkowanie
 
Avatar Olejandra
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Mikoanka mi odpowiada, cena trochę mniej ale patrząc na wydajność to jakoś się to rozkłada, nie ma tragedii. Ogólnie tak jak dziewczyny pisały, jak przy każdym, systematyczność to podstawa. Ale skóra milutka w dotyku, cellulit sobie znika, więc na moje fajna sprawa jak ktoś nie lubi ciężkich kosmetyków to jest duża szansa, że będzie pasował
Olejandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 16:52   #248
Olejandra
Raczkowanie
 
Avatar Olejandra
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez sylvanna Pokaż wiadomość
Ten xxx gdzie można kupić w ogóle? Już któryś raz o nim czytam a jakoś w oczy się nigdzie nie rzucił
Internet tylko z tego co kojarzę, normalnie chyba nigdzie nie ma. Plus taki, że całkiem sensowne promki się co jakiś czas zdarzają.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-25 o 21:46 Powód: Reklama w cytacie.
Olejandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 08:20   #249
Cynthie
Raczkowanie
 
Avatar Cynthie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Majkoska Pokaż wiadomość
jakie?;>

W jakim systemie smarowałaś się tym xxx , raz dziennie czy dwa razy? Ja tam za specjalnie wrażliwa nie jestem, ale chemii nie lubię pchać gdzie się da i tak.
Pytanie nie do mnie, ale chyba bym oszalała jakbym miała się dwa razy dziennie smarować, rano nie ma czasu na nic U mnie ten raz dziennie jest wystarczający, nie zauważyłam żeby coś było gorzej

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-25 o 21:46 Powód: Reklama w cytacie.
Cynthie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 19:45   #250
OlimpiaOna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Czesc dziewczyny. Szukam kremu antycellulitowego ktory nie daje efektu wyszczuplenia. Jestem szczupla i chce smarowac uda i posladki, wiec kremy zmniejszajace obietosc nie wchodza w gre. Mozecie cos doradzic?
OlimpiaOna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 10:32   #251
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez OlimpiaOna Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Szukam kremu antycellulitowego ktory nie daje efektu wyszczuplenia. Jestem szczupla i chce smarowac uda i posladki, wiec kremy zmniejszajace obietosc nie wchodza w gre. Mozecie cos doradzic?
Jak wyobrażasz sobie usuniecie celluitu bez zmniejszenia objetosci? Przecież to jest warstwa która po prostu znika, do tego nawet kosmetyki liftingujące pokroju siniala też napną skore i zmniejszą objętość

Edytowane przez Sariah
Czas edycji: 2019-11-26 o 11:10
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-07, 07:04   #252
Paulua332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

hmmmmmm a to nie jest w sumie macie może info czy są dostępne jakieś informacje o badaniach nad składnikami co i jak pomaga na cellulit?
Paulua332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 12:41   #253
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Klimowicz A, Zielonka J, Turek M, Nowak A., Substancje pochodzenia naturalnego stosowane w terapii cellulitu Poza tym jeszcze dobrze piszą o bluszczu w Kołodziejska J, Mundzik E, Godlewska M., Receptura kosmetyku o działaniu antycellulitowym z ekstraktem z bluszczu Dość sporo jest fajnych badań i w j. polskim i j. angielskim o tym co pomaga.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 09:32   #254
Cynthie
Raczkowanie
 
Avatar Cynthie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

A możesz przybliżyć o czym oni tam piszą? Nie mogę nigdzie tego znaleźć a bym chętnie sie podowiadywała co i jak ^^
Cynthie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:08   #255
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Piszą praktycznie cały czas to co jest wałkowane przez strony internetowe i gazety :P Chociaż tam po prostu to bardzo mocno omawiają co i jak się dzieje przy zastosowaniu danego składnika na cellulit. Czytałam tylko i wyłącznie te druga pozycję bo mam bluszcz we vialise, więc o niej się tylko wypowiem. Bluszcz np. przede wszystkim działa bardzo mocno na tkankę tłuszczową w taki sposób, że ją redukuje i regeneruje stany zapalne i podrażnienia. Taki mało znany tez fun fact, że działa fajnie na poprawienie prawidłowego krążenia krwi plus działa antybakteryjnie. Poza tym w bluszczu zawarte są saponiny (związki pomagające usunąć nadmiar wody z organizmu) i flawonoidy (przeciwutleniacz -> kwas kawowy i chlorogenowy + uszczelnia naczynka krwionośne).

Edytowane przez Jolanne
Czas edycji: 2020-02-20 o 09:44
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 10:20   #256
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Dobra jest ta seria z Bielendy Anti Cellulite. szczególnie polecam ten aktywny koncentrat wygładzająco- ujędrniająco . Pomaga na prawde, fajnie nawilża, przyjemny w nakłaniu bo nienawidze takich tłustych balsamów, no i super uelastycznia skórę
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 11:14   #257
marcinnowca
Raczkowanie
 
Avatar marcinnowca
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepszy krem na cellulit! pilne!

BODYWRAPPING
Dowolny balsam antycellulit + rozgrzewająca maść końska (PODSTAWA to próba uczuleniowa!!!). Najpierw maści dodajesz symbolicznie, w zależności od wrażliwości skóry możesz dojść do proporcji 1:1.
Zwykła folia spożywcza (ja kupuję na hurtowni taką wielką rolkę, jak mają w sklepach, bo wychodzi 10x taniej niż ta normalna).
Jeśli siedzisz w domu, to nawet pół dnia możesz w tym chodzić (ponownie - sprawdzaj wrażliwość skóry zaczynając od 15-30 minut), możesz na to ubrać leginsy i heja na rowerek lub inne ćwiczenia na uda Warto owijając się folią "zahaczyć" o brzuch, co by nie zsuwała się i nie rolowała /
Z kremów polecam Onshea, miałam wiele kremów na cellulit ale z tym serum najbardziej się polubiłam.
marcinnowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-15 12:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.