Wakacje w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 14:49   #1
princess1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7

Wakacje w Polsce


Cześć i czołem .
Razem z koleżanką planujemy wyjechać gdzieś na wakacje , ale nie wiemy gdzie . Chcemy troszkę zwiedzać , poopalać się a także popływać . Jakiś tani nocleg . Chcemy jechać na tydzień. Gdzie proponujecie ? Proszę mi napisać w jakich cenach znajdziemy jakieś tanie motele albo też domki letniskowe?


Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za odpowiedzi , które mam nadzieję że prześlecie .
princess1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:29   #2
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: Wakacje w Polsce

Ale już planujecie wakacyjny wyjazd? Letni? Trudno będzie Wam teraz trafić z terminem, żeby było ciepło. Ale jak już coś mam polecić to Hel Pięknie, niebanalnie, ale jednocześnie dosyć drogo. Ale wakacje na Helu powinny być na liście must do każdego prawdziwego plażowicza
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:04   #3
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Wakacje w Polsce

Zamiast morza może też być jezioro
Mamy w Polsce masę kapitalnych, czystych jezior i to niekoniecznie na Mazurach, gdzie można się i poopalać i napływać do woli.
Polecę jezioro Lipie w woj. Lubuskim - jest tak czyściutkie, że głowa boli, a mało popularne i noclegi w okolicy tanie.
bajka.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 07:37   #4
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Wakacje w Polsce

Zdecydowanie poleciłabym wybrzeże - zawsze można zatrzymać się w mniejszej miejscowości - gdzie jest taniej i pozwiedzać samochodem chociażby okolicę.
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:48   #5
Waldemar400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w Polsce

Ja polecam jednak morze. Wszystkiego czego potrzebujecie to poszperać na stronce http:// mapa.polwysep.pl
Waldemar400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:00   #6
Kotulanka13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wakacje w Polsce

Jakiś czas temu mój chłopak znalazł bardzo uroczy hotelik w Karpaczu i tak nam się spodobało, że ciągle tam wracamy i wszystkim polecamy;P

ale ogólnie to polecam Wam stronkę
tu jest wszystko o fajnych hotelach i pensjonatach w Polsce, maja specjalne certyfikaty jakosci więc unikacie wtopy dzięki temu. Tam znaleźliśmy własnie nasz hotelik z Karpacza super zlokalizowany ze świetną kuchnia- czego chcieć więcej? ;D

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2015-02-11 o 19:20 Powód: reklama
Kotulanka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 11:57   #7
nonez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w Polsce

Ja kiedyś spędziłam tydzień na zwiedzaniu Dolnego Śląska. To kraina zamków, pałaców i innych zabytków. Można także pochodzić bo górach. Najlepiej sobie znaleźć jakiś nocleg i traktować go jako bazę wypadową. Ja mieszkałam w Szklarskiej Porębie ale oczywiście są też inne opcje. Najlepiej wcześniej stworzyć plan zwiedzania, określić co się chce zobaczyć. Jeśli chodzi o Dolny Śląsk to wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia znajdziesz tutaj http://www.portalion.com/dolnoslaskie .
Jak już będziesz miała plan to wtedy wybierzesz sobie nocleg, najlepiej w centralnej części twojej mapy zwiedzania bo wtedy wszędzie szybko dojedziesz.
nonez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 17:57   #8
Koktajl_Malinowy
Przyczajenie
 
Avatar Koktajl_Malinowy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 24
Dot.: Wakacje w Polsce

w wiśle też fajnie, niedużo atrakcji, ale można sie fajnie odstresować duuużo natury zaley co kto chce i na jaki typ wczasów sie nastawia prawda? ja akurat potrzebowalam odpoczynku i restartu i tam go znalazlam. a muzeum naszego Adasia i jego pucharow robi wrazenie -ile tam tego bylo !!
Koktajl_Malinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:37   #9
paryska2s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w Polsce

Ja wakacje uwielbiam spędzać nas naszym morzem. W tamtym roku byłam w Krynicy Morskiej, tym razem stawiamy na Gdańsk
__________________
praca częstochowa
paryska2s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:30   #10
Kuca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje w Polsce

Może wycieczka objazdowa? Tylko skąd będziecie jechać? Można zahaczyć o jakieś ładne miasto.. Wrocław albo Toruń. Jeziorko po drodze i oczywiście morze! Lubię jeździć na wakacje początkiem września. Jeszcze zazwyczaj jest pogoda, opalę się i jest też taniej. Jeśli chodzi o morze to ceny są wtedy nawet połowę mniejsze!

kucykownia.blogspot.com
__________________
imbuzi.pl
Kuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 11:54   #11
karcia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje w Polsce

Jeżeli chcecie się wylegiwać i opalać to morze albo mazury. Osobiście jednak wolałabym spędzić ten czas aktywnie i jechać do Szczawnicy
__________________
Mój blog
pomyslyweselne.com.pl
karcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 12:51   #12
joksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wakacje w Polsce

a też wole bardziej aktywnie spędzać czas dlatego w te wakacje jeździliśmy po Polsce jest naprawdę wiele pięknych miejsc wartych obejrzenia np. ruiny Zamku Ogrodzieniec.
joksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 15:15   #13
Mirka85
Przyczajenie
 
Avatar Mirka85
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Ślesin
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w Polsce

Żeby móc popływać to w Polsce morze, albo jezioro. Jeżeli niskobudżetowo to zdecydowanie lepiej zdecydować się na domki nad jeziorem.
Mirka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 15:50   #14
24natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje w Polsce

Hej, ja polecam Augustów, świetne miejsce i położenie wśród lasów i jezior. Byłam parę lat temu i chyba czas na kolejną wizytę. Zatrzymaliśmy się wtedy w takim hotelu Logos, zaraz obok portu żeglugi
24natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-07 15:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.