Tajlandia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 11:45   #91
Offcounty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tajlandia

Tzn polecił mi je mój znajomy. Na początku też średnio się zapatrywałam na ten pomysł, nie mniej po spotkaniu z ich konsultantem przedstawił mi plusy i minusy korzystania z ich usług i jakoś nas przekonał. Wygodne jest to że w Tajlandii jest ich siedziba w której pracują Polacy, poza tym tutaj dostajemy to co chcemy a nie to co akurat jest dostępne w schematach turystycznych. Poza tym w cenie jest wszystko. Po prostu podczas wakacji nie mam na głowie żadnych zmartwień co gdzie kiedy mamy załatwić, albo czy będzie miejsce albo czy się dogadamy.

A nie ma wcale takiej dużej różnicy w cenie. Poza tym już poznaliśmy tych ludzi, ufamy im, no i myślę że spokojnie się dogadamy co do jakiejś zniżki.
Offcounty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:47   #92
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

2800 + przelot + 400 = 4700-5100 za 10 dni w Tajlandii
1400 + 1900 = 3300 za 26 dni w Tajlandii

Ja tam wolę sobie sam pozałatwiać transport i sam wybrać hotel.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:49   #93
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
2800 + przelot + 400 = 4700-5100 za 10 dni w Tajlandii
1400 + 1900 = 3300 za 26 dni w Tajlandii

Ja tam wolę sobie sam pozałatwiać transport i sam wybrać hotel.
Jak zwykle mnie wyprzedziłeś. Różnica jest i to kolosalna!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:58   #94
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Tajlandia

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-20 o 00:10
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 06:32   #95
waldzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: lubuskie, Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Tajlandia

Moi drodzy , właśnie wróciłam!!! Bylo cudownie, dziękuję za wszelkie informacje na tym forum, skorzystałam z waszych rad i nie żałuję. Miał być pobyt 16-dniowy, ale wróciłam wczoraj, przedłużyło sie o 2 dni, powód wiadomy wszystkim(wulkan) ale byłam przy okazji na Krymie, . Jeżeli bede mogła pomoc w czymś, chętnie słuze radą. Moje wakacje to BKK i wyspy na Krabi. Już zaczynam odkładac na następny rok!!!
waldzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:38   #96
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Standardowe pytanie: ile kosztowało?
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2010-04-21 o 12:41
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:27   #97
waldzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: lubuskie, Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Tajlandia

Leciałam Aerosvitem za 2700/os, lot na Krabi Air Asia 700/os, resort w ao nang ****1900/2os, hotel w BGK 140PLN/noc/2os ze śniadaniem, jedzenie na ulicy, see food do woli, czasami klimatyczne knajpki,bilety wstępów, dżungla, słonie, wyspy, kajaki, jazda konna,spa prawie codziennie,pralnia, dostęp do internetu 24h, upominki, plus powrót za własną kasę z Krymu(wulkan) RAZEM ok.13.000 PLN/2 os
To moje wydatki, nie żałowałam sobie na nic, oczywiście można byłoby zmieścic sie w 10tyś trochę bardziej oszczędzając.
waldzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 14:06   #98
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Ja wróciłam dzisiaj rano i już chciałabym wrócic Wyjazd przedłużył się o 3 dni z powodu wulkanu, ale przynajmniej był czas żeby jeszcze coś tam pozwiedzac Jestem zachwycona!
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:43   #99
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Tajlandia

Painka, jak bedziesz miala chwilke napisz koniecznie jak bylo i jaka mialas trase

Ja wybieram sie do Tajlandi pod koniec lipca na 5 tygodni. Narazie jestesmy w trakcie zalatwiania wizy. Bilety kupilismy juz dawno zaplacilismy 500£ za osobe w dwie strony czyli to wychodzi troche ponad 2000zl. Lecimy z liniami Qatar.
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:14   #100
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
Painka, jak bedziesz miala chwilke napisz koniecznie jak bylo i jaka mialas trase

Ja wybieram sie do Tajlandi pod koniec lipca na 5 tygodni. Narazie jestesmy w trakcie zalatwiania wizy. Bilety kupilismy juz dawno zaplacilismy 500£ za osobe w dwie strony czyli to wychodzi troche ponad 2000zl. Lecimy z liniami Qatar.
Było bosko... Jeden tydzień spędziłam w Bangkoku, zwiedzałam wiele świątyń, pałac króla, most na rzece Kwai, floating market, świątynię tygrysów (gdzie można pogłaskac tygrysy), farmę krokodyli (gdzie jak się okazało jest całe zoo, można karmic krokodyle, małe tygryski itd), safari world i jeszcze kilka innych miejsc. Następnie samolotem dostaliśmy się na Phuket i stamtąd łodzią na Phi Phi Island, gdzie spędziłam kolejny tydzień. Przepiękne miejsce, cudowne plaże, lazurowa woda Wynajęliśmy sobie jednego dnia motorówkę i zwiedziliśmy pobliskie plaże i wyspy. Jednym słowem RAJ A ja właśnie się kuruję, ponieważ różnica temperatur zbiła mnie z nóg
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:19   #101
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Tajlandia

brzmi rewelacyjnie a masz moze adres do farmy krokodyli? W przewodnikach sie z tym nie spotkalam a brzmi fajnie, z checia bym sie tam wybrala A jakie bylo to Safari? Warte uwagi? Co do roznicy temperatur to doskonale rozumiem, mialam podobny problem jak wrocilam z goracych Indi do pochmurnej, deszczowej i zimnej Angli
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 21:44   #102
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez justine_ Pokaż wiadomość
brzmi rewelacyjnie a masz moze adres do farmy krokodyli? W przewodnikach sie z tym nie spotkalam a brzmi fajnie, z checia bym sie tam wybrala A jakie bylo to Safari? Warte uwagi? Co do roznicy temperatur to doskonale rozumiem, mialam podobny problem jak wrocilam z goracych Indi do pochmurnej, deszczowej i zimnej Angli
Tutaj masz adres tej farmy, to jest obok bangkoku, naprawdę polecam! http://www.paknam.com/tourist-attrac...m-and-zoo.html Ja tam karmiłam krokodyle, karmiłam 2 małe tygryski mlekiem (w tym białego tygryska), mam zdjęcie z małpką, słonikiem który mi sięgał do pasa itd Naprawdę polecam odwiedzic! Jeśli chodzi o drugie "zoo", to trafiłam tam przypadkowo (przez wulkan musieliśmy zostac dłużej, w planach mieliśmy oceanarium ale było zamknięte ). To niby safari jest zrobione pod dzieci, jakies pokazy kowbojskie, pokaz a'la James Bond. Bez porównania z farmą krokodyli. Napewno na plus było to że mogłam nakarmic żyrafy, świetne show z delfinami, a także w cenie jest wjazd samochodem na teren zoo, gdzie zwierzęta biegają luzem.

A co do Indii, to szczerze mówiąc jechałam z nastawieniem, że Tajlandia wygląda tak samo. Niby tak niedaleko, ale jest kompletnie inaczej
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2010-04-29 o 21:46
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:46   #103
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Tajlandia

rewelacyjnie brzmi ta farma!Pochwal sie jakimis zdjeciami Cos czuje ze napewno sie tam wybierzemy. jejjj juz sie nie moge doczekac naszego wyjazdu!
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 22:41   #104
madz-ia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tajlandia

Witam wszystkich Niedawno wróciłam z Turcji.... teraz zaczynam szykować się na podbój Tajlandii - styczen/luty 2011. Planuję wyjazd na tydzień w miejsce gdzie jest trochę mniej turystów niż w Pattaya, Phuket itp, a z drugiej strony gdzie będę miała dotęp do wielu atrakcji. Chodzi dokładnie o zwiedzanie pięknych wysp np. phi phi, rafting, jeep safari, przejazdzka sloniem po dzungli, gorące zrodla, wodospady,park narodowy itp. Czy możecie polecić jakąś agencję turystyczną, która organizuje takie wyprawy (w okolicach Phuketu? może jest tam polska agencja?) A może polecicie mi miejscowość, która spełnia moje kryteria? Z góry bardzo dziękuję!
madz-ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 23:39   #105
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez madz-ia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Niedawno wróciłam z Turcji.... teraz zaczynam szykować się na podbój Tajlandii - styczen/luty 2011. Planuję wyjazd na tydzień w miejsce gdzie jest trochę mniej turystów niż w Pattaya, Phuket itp, a z drugiej strony gdzie będę miała dotęp do wielu atrakcji. Chodzi dokładnie o zwiedzanie pięknych wysp np. phi phi, rafting, jeep safari, przejazdzka sloniem po dzungli, gorące zrodla, wodospady,park narodowy itp. Czy możecie polecić jakąś agencję turystyczną, która organizuje takie wyprawy (w okolicach Phuketu? może jest tam polska agencja?) A może polecicie mi miejscowość, która spełnia moje kryteria? Z góry bardzo dziękuję!
Agencje turystyczne mają tam swoje biura wszędzie i wszystkie mają mniej więcej podobną ofertę. Każde Biuro w Bangkoku załatwi Ci transport w dowolną część Tajlandii, a każde biuro na każdej wyspie zorganizuje Ci wycieczkę wgłąb niej (w miarę możliwości ze słoniami, raftingiem itd.), albo w jej okolice (z nurkowaniem lub bez). Wystarczy się rozejrzeć i zobaczyć, gdzie jest najtaniej. I nie ufać zupełnie przypadkowym ludziom, którzy z dobrego serca będą Ci doradzać, która agencja jest najlepsza. I nie jechać autobusem w samej bluzce.

Z ładnych, spokojniejszych miejsc w których znajdziesz to, co tutaj wymieniłaś, mogę Ci polecić Koh Phangan.
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2010-05-23 o 23:41
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 22:36   #106
madz-ia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Agencje turystyczne mają tam swoje biura wszędzie i wszystkie mają mniej więcej podobną ofertę. Każde Biuro w Bangkoku załatwi Ci transport w dowolną część Tajlandii, a każde biuro na każdej wyspie zorganizuje Ci wycieczkę wgłąb niej (w miarę możliwości ze słoniami, raftingiem itd.), albo w jej okolice (z nurkowaniem lub bez). Wystarczy się rozejrzeć i zobaczyć, gdzie jest najtaniej. I nie ufać zupełnie przypadkowym ludziom, którzy z dobrego serca będą Ci doradzać, która agencja jest najlepsza. I nie jechać autobusem w samej bluzce.

Z ładnych, spokojniejszych miejsc w których znajdziesz to, co tutaj wymieniłaś, mogę Ci polecić Koh Phangan.

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Koh Phangan...zaraz sprawdzę Jeszcze zapomniałam dodać, że oprócz tego wszystkiego zależy mi na pięknym piasku i lazurowej wodzie a do tego różnorodne sporty wodne. Wiesz może ile kosztuje w Tajlandii np. skuter wodny? W Turcji było drożej niż w Polsce Mam nadzieję, że w tydzień mi wystarczy na to wszystko co chcę zobaczyć i zrobić w Tajlandii


Tak przegladam i czytam o tych wyspach.... oprócz Koh Phangan jeszcze ciekawa po tej stronie jest wyspa Koh Samui, a po drugiej Khao Lak - jakie są plaże na tych dwóch wyspach? I która z nich jest atrakcyjniejsza? Oczywiście będę jechała z biura podróży (niemieckiego), ale sama chcę im podać miejsce gdzie chcę dokładnie pojechać. Wszystkie trzy wyspy oferują ciekawe wycieczki fakultetywne, które mnie interesują, więc teraz pozostaje pytanie gdzie są ładniejsze plaże i woda, fauna i flora?



A czy był ktoś na Koh Samui? Proszę doradzić, co warto tam zobaczyć, a czego nie warto. Która plaża jest najpiękniejsza? I w jakim miesiącu najlepiej pojechać (jak popada od czasu do czasu to nic nie szkodzi, ważne żeby nie lało cały czas Ale nie chce jechać wtedy kiedy jest najwięcej turystów-a jest ich chyba najwięcej w grudniu i styczniu, prawda?

Edytowane przez madz-ia
Czas edycji: 2010-05-31 o 15:24
madz-ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:02   #107
altamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Tajlandia

Tym, którzy chcą spędzić kilka dni na Phi Phi polecam miejsce zwane Relax Beach Resort - drewniane domki przy plaży lub na wzgórzu z pięknym widokiem na ocean, restauracja, bar.

Świetne miejsce dla tych którzy mają już dość głośnego nocnego życia na Phukecie i wolą wyciszyć się w spokojniejszym bardziej odludnym zakątku.

Rezort położony jest po drugiej stronie wyspy - z głównego molo w Ton Sai można dostać się tam jedynie łodzią (lub dla wytrwałych - godzinna wspinaczka przez dżunglę ze wspaniałymi widokami ze szczytu).

Osoby, które zdecydują się na Relax Beach powinny być przygotowane na nieco bardziej "spartańskie warunki" (słona woda pod prysznicem, wiatraki zamiast klimatyzacji) oraz bliski kontakt z naturą (małpy budzące Cię z rana, którym zdarza się kraść slipki suszące się na werandzie , stada krabów biegających po plaży w nocy (warto mieć ze sobą latarkę), jaszczurki wchodzące do domku przez szpary między balami. Nam przydarzyła się pewna zabawna sytuacja kiedy to podczas kolacji w restauracji na głowę koleżanki spadła jaszczurka, którą ta następnie przerzuciła na mojego męża - narobiliśmy wtedy krzyku !

Do dyspozycji są domki z wiatrakami lub klimatyzowane (droższa opcja) położone przy plaży lub nieco wyżej na wzgórzu w otoczeniu drzew.

Dla tych którzy nurkują - na wprost od restauracji kilkanaście metrów od brzegu jest miejsce gdzie można zobaczyć duże kolorowe rybki (uwaga mogą kąsać!)

Można również skorzystać z masażu tajskiego.

Dobra baza wypadowa na słynną Maya Bay ("The Beach" beach), Bamboo Island, Monkey Island itp.

Jutro wrzucę jakieś fotki...
altamira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:37   #108
altamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Tajlandia

...

Edytowane przez altamira
Czas edycji: 2010-09-28 o 23:47
altamira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:45   #109
altamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Tajlandia

...

Edytowane przez altamira
Czas edycji: 2010-09-28 o 23:48
altamira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 11:32   #110
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Tajlandia

altamire, śliczne zdjęcia !

ja także wybieram się do Tajlandii, najprawdopodobniej w okolicach świąt/Nowego Roku lub może styczeń/luty .. chciałam bym ze 2-3 dni spędzić w Bangkoku a potem przez kilka dni poleżeć na plaży. ... szukam plaży raczej niedaleko Bangkoku, może Pattaya, albo Hua Hin ze spokojniejszych(?)? ... jak w ogole jest z podróżowaniem po Tajlandii, pociągi są ok?
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:16   #111
ksolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tajlandia

Hej,

planuje podroz do Tajlandii pod koniec lutego, mam pytanko do tych, ktorzy odwiedzali Tiger Temple (na wlasna reke) czy z Kanchanaburi da sie zorganizowac transport to swiatyni? Chcialabym tam spedzic 2 noce i pozwiedzac okoliczne atrakcje.

Ewa
ksolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:23   #112
altamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
altamire, śliczne zdjęcia !

(?)? ... jak w ogole jest z podróżowaniem po Tajlandii, pociągi są ok?
Dziękuję Co do plaż w pobliżu Bangkoku to niestety nie pomogę bo my ze stolicy uderzyliśmy od razu na południe (Phuket, Phi Phi, Krabi).
Podróżowaliśmy nocnym pociągiem z sypialnymi wagonami (siedzenia rozkładane w dosyć wygodne łożka ze świeżą pościelą). Mimo 10 godzin podróż minęła nam szybko, bezpiecznie i przeżyliśmy naprawdę fajna przygodę!
altamira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:29   #113
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Ahlee, może lepiej jakaś pobliska wyspa - autobusem do Tratu, a potem na Koh Samet lub Koh Chang. Pattaya jest....delikatnie mówiąc kiepska.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 22:24   #114
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Tajlandia

dzieeeki za odpowiedzi ciesze się że w tajlandii pociągi są przyzwoite
z checia własnie wybrałabym się na południe, ale możliwe iż bedę podróżowac sama, wieć wolałąbym się szybko dostać drogą lądową do docelowego miejsca czyli jakiejs pięknej plaży Koh Samet i Koh Chang brzmią świetnie, teraz tylko pozostaje znaleźć jakieś przyzwoite lokum - taki drewniany domek kusi

a co z Pattayą jest nie tak, za duza ilosc turystow?
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…







Edytowane przez Ashlee_
Czas edycji: 2010-06-19 o 23:15
Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:52   #115
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Ash, Pattaya to centrum sexturystyki. Nie chcesz tam jechać.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:28   #116
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Tajlandia

ojoj :P to nie chce.
dobrze ze jest jeszcze dużo czasu, ale już nie mogę się doczekać !
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:44   #117
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Tajlandia

hej! ale wam zazdroszcze!! ja bylam w marcu i juz planuje kolejna wyprawe! a najpiekniejsza wyspa to koh kood - prawie nie ma ludzi i jest przecudnie! polecam
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 00:31   #118
gehas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tajlandia

mam pytanieodnosnie biletów. Jak kupowaliscie bilety do tajlandii to odrazu w obie strony i tym samym ustalaliscie sobie date powrotu automatycznie czy najpierw w jedną stronę a następnie na miejscu powrotny.
gehas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 01:05   #119
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez gehas89 Pokaż wiadomość
mam pytanieodnosnie biletów. Jak kupowaliscie bilety do tajlandii to odrazu w obie strony i tym samym ustalaliscie sobie date powrotu automatycznie czy najpierw w jedną stronę a następnie na miejscu powrotny.
W obie strony, oczywiście. Po pierwsze, tak wychodzi taniej - o co najmniej tysiąc złotych, a po drugie, data powrotu była potrzebna, nie pamiętam już czy przy załatwianiu wizy, ale na pewno przy formalnościach na lotnisku w Bangkoku.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 08:43   #120
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

tak tak, musisz mieć bilet powrotny do wizy (przynajmniej teoretycznie). Poza tym wychodzi dużo taniej.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.