wlosy blond. kruszace sie. co robic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 23:42   #1
plamka288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9

wlosy blond. kruszace sie. co robic?


jestem naturalna szatynka. od 3lat robilam pasemka silverem. ladnie to wygladalo, jednak rok temu cos mnie skusilo i rozjasnilam wlosy farba palette skandynawski blond. co miesiac regularnie rozjasniam odrosty. zdarza sie, ze farba nie chce ich lapac, wiec musze ponownie nakladac, by nie miec zoltego odcienia. wlosy maja ok 50cm, jednak sa w strasznym stanie, krusza sie. bylam wczoraj na zabiegu regeneracyjnym z kosmetykow joico. nie widze rewelacyjnych efektow. natomiast na pytanie czy moge zrobic na tych wlosch balejaz, fryzjerka powiedziala mi, ze owszem. jestem zalamana i nie wiem, czy zapisywac sie na ten balejaz (nie chce juz blondu, mam dosc comiesiecznego rozjasniania odrostow), czy chodzic na regeneracje. sciecia wlosow nie biore pod uwage.prosze o pomoc...
plamka288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 23:56   #2
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: wlosy blond. kruszace sie. co robic?

farby firmy palette maja negatywne opinie na tym forum i podobniez strasznie niszcza wlosy, wiec nie dziwie sie ze wlosy sa w takim stanie,jak poprawialas odcien 2 raz.

zastanow sie nad zmiana farby jesli nie daje ci takich rezultatow jakie wymarzylas.
forumki wymienialy rozne firmy farb aby uzyskac odcienie z platyny/skandynawskiego blondu.

wlosy farbowane nalezy odpowiednio pielegnowac - odzywkami/maskami, mozna je nawilzac - o tym wszystkim jest mowa na forum, warto podciac tez wlosy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:42   #3
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: wlosy blond. kruszace sie. co robic?

myślę że bez podcięcia to ani rusz
będą się nadal kruszyć nie ważne co na nie naożysz!
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.