masaż rozgrzanymi kamieniami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-24, 09:04   #1
dani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14

masaż rozgrzanymi kamieniami


witam.mam pytanie czy ktos stosuje tego rodzaju zabieg???????(masaż rozgrzanymi akmieniami wulkanicznymi).jak się go wykonuje,jak długo,jakie są techniki w tym masażu i najważniejsze jakie ma działanie???.pozdrawiam.d aniel
dani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:27   #2
massagelondon
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
terapeutyczny masaż warszawa

kamien nie to co dotyk bezposrednio dlonia - powinienes czuc co sie dzieje z cialem klijenta w czasie zabiegu.

kamienie - to jest jeszcze nastepna moda i komercja ktora szybko przeminie i zostanie zastapiona przez nastepna sztuczke
massagelondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 17:18   #3
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: terapeutyczny masaż warszawa

Z jednej strony popieranie wybranych naturalnych metod z drugiej wyśmiewanie innych. Wać Panie :Massagelondon - Masaż ciepłymi kamieniami wulkanicznymi znany był już kilka dobrych stuleci przed nami. Hawaje, Japonia i Grecja, trochę " wulkanicznej" geografi nie zawadzi. W czasach kiedy mieszkalismy w lepiankach, kapiąc sie raz w tygodniu jak czasem wpadlismy do rzeki.

Fakt ze teraz przyszła moda na Hot Stone Massage, no i troche to kosztuje, to tylko jedna strona medalu. Jest to metoda odrestaurowana no i dobrze.

Systemów jest kilka jedne opieraja się na tradycyjnej akupresurze inne na punktach marma inne poprostu na rozgrzewaniu okolic stawów.

Ktoś może nie podzielać zdania, ale specyficzne kamienie wulkaniczne trzymają ciepło dłuzej i w miare w stałej temp, niz kamienie normalne.

Ponadto stosuje się oziebiane i także rozgrzane kamienie. Jesli któś naprawde wie co robi może osiągnąć bardzo dobre rezultaty, w innym wypadku beda doznania na poziomie zmysłowym, rozluznienie i odprężenie.

Z braku czasu pracuję czasem z tradycyjnymi, ogrzanymi kamieniami ( o pro pos ceny 150 zł mowa o zestawie a nie cenie zabiegu) ale każdy robi to co lubi lub czuje.

Moim zdaniem warto.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 18:27   #4
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: terapeutyczny masaż warszawa

Zgadzam sie Piotrze, Hot Stone Massage zyskkuje na popularnosci, nie tylko dlatego, ze jest to swego rodzaju nowosc, ale przede wszystkim dlatego, ze jest to bardzo efektywna metoda (oczywiscie, jesli sie wie co sie robi).
Najlepsze kamienie to kamienie bazaltowe, ze wzgledu na ich gestosc. (Trzymaja cieplo stosunkowo dlugo). Mozna rowniez uzyc marmur, ale ten typ kamienia bardziej nadaje sie do "zimnego" masazu...
Na ten temat mozna dlugo...
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:34   #5
massagelondon
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
terapeutyczny masaż warszawa

to ze naturalne nie zawsze znaczy dobre - sa metody lepsze i gorsze.

Jedne rozumie i sie ich ucze bo sa skuteczne - a inne sa 'odgrzewane' przez przemysl piekna i urody do uzycia w spa dla nadzianych i znudzonych klijentow.

Jesli ktos chce mnie skasowac za kurs, za sprzet albo za zabieg wiele razy wiecej niz jest to uzasadnione to stronie od tego z daleka bo uwazam to za hochsztaplerstwo.

Nie doswiadczylem masazu kamieniami ale czytalem kilka opisow doswiadzen po takim masazu - i nie bylem tym oczarowany.
massagelondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 10:48   #6
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

eeee, mi to tez sie wydaje, ze to kolejna mozliwosc zarabiania pieniedzy na konsumentach, ktorzy robia wszystki, co reklamuja media. rozumiem,ze to moze byc mily zabieg rozluzniajacy,ale nie widze sensu wydawac na to tyle kasy. to juz takie typowo konsumpcyjne spedzanie czasu.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:32   #7
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: terapeutyczny masaż warszawa

Cytat:
Napisane przez massagelondon
to ze naturalne nie zawsze znaczy dobre - sa metody lepsze i gorsze.

Jedne rozumie i sie ich ucze bo sa skuteczne - a inne sa 'odgrzewane' przez przemysl piekna i urody do uzycia w spa dla nadzianych i znudzonych klijentow.

Nie doswiadczylem masazu kamieniami ale czytalem kilka opisow doswiadzen po takim masazu - i nie bylem tym oczarowany.
Co do tego, ze "naturalne metody", jak je nazywasz, nie zawsze sa doskonalymi metodami, moge sie z tym zgodzic. Dlatego sa one modyfikowane, usprawniane, aby byly bardziej skuteczne.

Jesli nie stosujesz tego typu metody, nigdy nie "doswiadczyles" Hot Stone, a polegasz tylko na negatywnych opiniach, twoja wypowiedz jest tylko jedna z nich.
Stosuje Hot Stone od czasu do czasu i uwazam, ze jest to dobra metoda aplikowania podwyzszonej temperatury, zwlaszcza w przewleklych zmianach spastycznych miesni i powiezi (zwlaszcza, gdy statyczna aplikacja ciepla nie dziala).
A to, ze jest to drozszy masaz, no coz... wymaga o wiele wiecej czasu, aby go wykonac, a takze wiekszej inwestycji (np. prad do ogrzania kamieni).
Takze, nie krytykuj czegos, o czym pojecia nie masz.
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 23:19   #8
Prinzessinnen
Raczkowanie
 
Avatar Prinzessinnen
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów ;]
Wiadomości: 423
Dot.: terapeutyczny masaż warszawa

Ja mam troszeczkę inne pytanie związane z tym masażem

dostałam propozycję uczestniczenia w takim kursie ( koszt 200 zł ) i zastanawiam się czy jednak warto na taki kurs się wybrać . Chciałam zapytać czy ten rodzaj masażu jest popularny i często stosowany , czy jest traktowany raczej ' miła forma wypoczynku ' ? Bo nie chciałabym korzystać z takiego kursu dla samego ' papierka' skoro jest prawdopodobieństwo , że raczej nie będę w ten sposób masowała

mam nadzieję , że ktoś zrozumiał mniej więcej o co mi chodzi
__________________
Kim do cholery jesteśmy, żeby rościć sobie prawo do oceniania innych? Nawet jeśli wiodą najnudniejszy żywot na tym padole i piją wino z dolnej półki, mogą przecież uważać, że ich życie jest najlepsze na świecie.
Venila Kostis

Prinzessinnen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:05   #9
linda00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Jeśli chodzi o masaż gorącym i kamieniami, to miałam ostatnio okazję skorzystania z niego i powiem wam, że było cudownie. byłam bardzo zaskoczona, ponieważ wydawało mi się, iż masaż obejmuje jedynie plecy, ale szybko okazało się, że jednak obejmuje całe ciało. Jakby ktoś chciała się dowidzieć szczegółów na temat tego zabiegu to niech pisze na priva. Z chęcią udzielę odpowiedzi.
linda00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:43   #10
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami, to w dużym stopniu "magia". Masowany sobie leży, masażysta wprawia go w odpowiedni nastrój, coś się dzieje, ciepłe kamienie sobie leżą na ciele w konkretnych punktach, czy też masażysta nimi robi normalny masaż, jednak cały ten (dość długi zresztą) zabieg ma na celu maksymalne odprężenie i nie sądzę, żeby to była kolejna metoda naciągania konsumentów. Ludzie w tej chwili są bardzo zestresowani, szukają możliwości naprawdę porządnego odprężenia się.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:21   #11
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest naprawdę genialny!
Początkowo sceptycznie do tego podchodziłam, aż znalazłam się na przykładowym kursie wykonywania tego rodzaju masażu. I powiem Wam, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Osobiście mam bardzo duże problemy z napięciem w obrębie karku (spowodowane głównie stresem) i zwykły masaż klasyczny nie zawsze pomaga. Myślałam, że masaż kamieniami to jakieś "czary mary" i "pic na wodę". Ale się pomyliłam. Zabieg trwa jakieś 1,5 godziny, ale warto poświęcić ten czas! Nigdy wcześniej, po żadnych masażach nie miałam takich odczuć, np. pełne rozluźnienie, odprężenie, brak napięcia mięśni. I pierwszy raz w życiu kręciło mi się w głowie po masażu - czyli działa! Polecam naprawdę!
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 15:31   #12
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Moja mama zastanawia się nad kupnem takiego zestawu. Co bardziej byście polecali bazaltowe owalne kamienie czy ceramiczne z wypustkami?
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:52   #13
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

masaż rozgrzanymi kamieniami jest mega odprężający można też stosować zimne kamienie jestem masażystką i do masażu kamieniami potrzebny jest tylko kurs wystarczy ok 20 osób a kurs z dobrą firmą przyjeżdża w umówione miejsce i koszt to tylko 250zł + kurs bańką chińską
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:12   #14
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Ja preferuje tańsze metody - mam ceramiczne "kamienie", które wypełnia się goracą wodą, zakręca i masuje nimi plecki. Ciepło doskonale odpręża... Za samo leżenie z kamieniami na plecach niestety bym nie zapłaciła. Możecie tłumaczyć, że magia, że nastrój - no nie i koniec Za masaż zapłacę, gdy jestem obolała i masażysta napracuje się, żebym wyszła jak nowonarodzona, taki "relaks" z leżeniem na brzuchu, to można naprawdę 10 razy taniej sprawić sobie w domu i wcale nie będzie gorzej. Kwestia nastawienia
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:26   #15
Justyna_Masaz
Raczkowanie
 
Avatar Justyna_Masaz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 70
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Ja się właśnie zastanawiam na zrobieniem sobie kursu na masaż kamieniami ale niestey po przeczytaniu postów nie wiem w końcu czy warto?
__________________
Pozytywna na 200%

Z zawodu i pasji dyplomowana masażystka i dyplomowana kosmetyczka
Justyna_Masaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 07:13   #16
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Warto, jak najbardziej, jeżeli nie masz podstaw. Jeśli zrobiłaś kiedyś np. klasyka, to podstawy masz, więc równie dobrze masażu kamieniami możesz nauczyć się z filmów w domu albo z książek. Tym nikomu raczej nie zrobisz krzywdy, bo to masaż, który głównie relaksuje.

Pewnie zaraz część czytających to forum się zbulwersuje, bo powiem, że wiele salonów masaży przyjmując nowego masażystę, który akurat kamieniami nie umie masować, robi mu kilkunastominutowy instruktaż i na tym się kończy.

Kwestia tylko czy chcesz koniecznie wydawać pieniądze na taki kurs.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:27   #17
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Cytat:
Napisane przez choleroza Pokaż wiadomość
Warto, jak najbardziej, jeżeli nie masz podstaw. Jeśli zrobiłaś kiedyś np. klasyka, to podstawy masz, więc równie dobrze masażu kamieniami możesz nauczyć się z filmów w domu albo z książek. Tym nikomu raczej nie zrobisz krzywdy, bo to masaż, który głównie relaksuje.

Pewnie zaraz część czytających to forum się zbulwersuje, bo powiem, że wiele salonów masaży przyjmując nowego masażystę, który akurat kamieniami nie umie masować, robi mu kilkunastominutowy instruktaż i na tym się kończy.

Kwestia tylko czy chcesz koniecznie wydawać pieniądze na taki kurs.
A dają papier, że to umiesz jak to bywa po kursie? Jeśli nie, to sorry Batory, w innym miejscu pracy, który wymaga potwierdzenia umiejętności na piśmie już kamieniami masować nie będzie.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:13   #18
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

To prawda, że w innym miejscu pracy już mogą tego nie respektować. Wszystko zależy od miejsca. Podkreślam tylko, że jeżeli ktoś chce się uczyć tego masażu tak żeby go móc robić znajomym czy rodzinie, nie ma sensu wydawać na to pieniędzy, bo sam kurs z reguły tani nie jest, a do tego trzeba doliczyć później potrzebny sprzęt, czyli dodatkowe 400 zł na podgrzewacz i zestaw kamieni.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 18:01   #19
Justyna_Masaz
Raczkowanie
 
Avatar Justyna_Masaz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 70
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Niestety taki kurs kosztuje ok 350/400 zł bo się orientowałam i do tego sprzęt kamienie + podgrzewacz = następne 400 z ale z drugiej strony warto mieć papier bo w każdy pracodawca wymaga potwierdzenia umiejętności na papierze...
__________________
Pozytywna na 200%

Z zawodu i pasji dyplomowana masażystka i dyplomowana kosmetyczka
Justyna_Masaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 08:23   #20
sandra62
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

masaż rozgrzanymi kamieniami ? powem szczerze ,ze jeszcze nie próbowałam miał ktoś z tym doświadczenia ? chętnie bym na coś takiego poszła . tymbardziej ,że mam siedzącą praće, i boli mnie kręgosłup z tego siedzenia 8h dziennie przed komputerem ;/
sandra62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 20:58   #21
Agatha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Próbowałam kiedyś taki masaż, jest naprawdę przyjemny i relaksujący. To kilka chwil wielkiego relaksu, naprawdę przyjemna rzecz. Aczkolwiek wydaje mi się, że jest to bardziej masaż relaksujący dla mięśni, a nie dla kości w tym kręgosłupa.
Agatha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 12:26   #22
Freja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Jak kogos stac to nie ma na to przeszkody , by sobie takie łóżko zakupić .Poza tym te łóżko można kupić na raty . Moja ciocia mieszka w Niemczech i własnie ma takie łóżko masujące Hot stone . Wiadome ,ze w wieku 60 lat to są reumatyzmy , osteoporozy i inne zwyrodnienia ;/ Pomaga jej to przynajmniej , bo żadne inne metody wczesniej na nic sie zdawały.
Freja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 14:10   #23
brzozka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Cytat:
Napisane przez SickAtHeart Pokaż wiadomość
Masaż gorącymi kamieniami jest naprawdę genialny!
Zgadzam się w 100%! Na początku też myślałam, że to nie działa czy coś. Wybrałam się do spa z koleżanką, namówiła mnie i wylądowałyśmy na takiej sesji masażu w <reklama>. Bylo rewelacyjnie, nie mogę uwierzyć że tak sceptycznie do tego podchodziłam.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-09-24 o 13:26
brzozka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:09   #24
Agnieszka16076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Cytat:
Napisane przez Freja88 Pokaż wiadomość
Jak kogos stac to nie ma na to przeszkody , by sobie takie łóżko zakupić .Poza tym te łóżko można kupić na raty . Moja ciocia mieszka w Niemczech i własnie ma takie łóżko masujące Hot stone . Wiadome ,ze w wieku 60 lat to są reumatyzmy , osteoporozy i inne zwyrodnienia ;/ Pomaga jej to przynajmniej , bo żadne inne metody wczesniej na nic sie zdawały.
Czy łatwo w Polsce dostać takie łóżka?
Ja jak dotąd miałam niewiele doświadczeń z takim masażem. Raz znajomi "zafundowali" mi gorące kamienie w ramach prezentu urodzinowego, gdy jeszcze mieszkałam niedaleko Poznania. U niejakiej pani Kuzan xxx Nie moge narzekać, wręcz przeciwnie, zabieg bardzo mi się podobał. Później skorzystałam jeszcze z aromaterapii
Ogólnie taki masaż bardzo odpręża, pozbyłam się bólu pleców na jakiś czas.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-08-05 o 09:07 Powód: link
Agnieszka16076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:51   #25
annuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 50
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Byłam raz na takim masażu i zdecydowanie polecam - mega odprężenie. A byłam sceptycznie nastawiona na początku.
annuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:28   #26
maskotka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

wybieram się w przyszłym tygodniu
maskotka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 19:26   #27
Marika088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

ja uwielbiam, super przeżycia, relaks od stóp do głów
Marika088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 21:44   #28
Evie888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 78
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

też kiedyś byłam na takim masażu w SPA. Naprawdę fajne wrażenie, jeśli ktoś robi to umiejętnie.
Evie888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 11:16   #29
AmeliaWach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Świetny zabieg głęboko relaksujący. Delikatne harmonijne ruchy wykonywane za pomocą rozgrzanych kamieni, to naprawdę dodający energii zabieg. Po masażu gorącymi kamieniami czułam się doskonale. Ja osobiście byłam w Samui Spa w Novotelu i mogę polecić to miejsce, świetne, klimatyczne, dobra jakość, masażyści genialni znają się na rzeczy i nie robią masaży na "odczepnego". POLECAM
AmeliaWach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 17:18   #30
natalia2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 12
Dot.: masaż rozgrzanymi kamieniami

Jest to ten masaż, który relaksuje mnie najbardziej.
natalia2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 10:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.