Anglia cz. III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 17:00   #3451
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Ale zescie naprodukowaly. Chcialam wejsc w sobote czy tez niedziele, ale niestety cos nam sie pogmatwalo z siecia i jak wlaczam swojego kompa jak Tz uzywa netu to on traci sygnal i sie zly robi, takze nie uzywalam kompa przez weekend. Dzis bede musiala zajrzec na te jego maszyne, bo ile tak bez netu moge wytrzymac? Choc fajnie przerwe sobie zrobic, oczka odpoczely i poczytalam sporo w weekend.

kofika jeszcze raz gratulacje ciociu zakupoholiczko!

sweety lubie ogladac wife swap, szczegolne amerkanski!

peorth tranuj trenuj, ja nie prowadzilam samochodu od 6 lat, a i przedtem bylam typowo niedzielnym kierowca. Balabym sie usiasc za kolkiem i sie prawko marnuje

anka jedyny sport jaki moge ogladac w TV to jazda figurowa na lodzie i taniec towarzyski, ale juz od dluzszego czasu nic nie ogladalam. Jako nastolatka gralam na kompie w zimowa i letnia olimpiade

sylwunia lubie ostre, ale jak jest tam jakas slodycz (np mleko kokosowe)

a co do imion to mam swoich faworytow, ale nie rozmawialam z Tztem nigdy na ten temat i nie wiem jakie sa jego ulubione imiona, bo on dzieci na razie nie chce.

zmykam, bo 5 paaaaaaaa
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:13   #3452
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
jak wlaczam swojego kompa jak Tz uzywa netu to on traci sygnal i sie zly robi
Haha, moj by sie tez robil zly On jak nie ma dostepu do netu (wcale nie musi z niego korzystac, ale musi "miec") to jest rozdrazniony jak ludzie na odwyku Ostatnio staram sie mu wytlumaczyc, ze zostalo mu tylko pare miesiecy, zeby zmienic priorytety

Dobra, jade do domku, bo co bede tyle w pracy siedziala
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:32   #3453
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Haha, moj by sie tez robil zly On jak nie ma dostepu do netu (wcale nie musi z niego korzystac, ale musi "miec") to jest rozdrazniony jak ludzie na odwyku Ostatnio staram sie mu wytlumaczyc, ze zostalo mu tylko pare miesiecy, zeby zmienic priorytety

Dobra, jade do domku, bo co bede tyle w pracy siedziala
Skad ja to znam, kiedys nie mielismy internetu przez 3 dni, jakas awaria byla i nikt nie mial w naszym rejonie, TZ chodzil wsciekly jak osa, on jest juz chyba uzalezniony. W sumie to spedza przed komputerem caly swoj wolny czas, czasami musze mu przypominac ze ja jeszcze istnieje i potrzebuje troche uwagi. I nie rozumie jak jestem zla na niego ze on sam powinien do tego dojsc. I tez mu powiedzialam, ze jak bedziemy mieli dziecko to mu grafik zrobie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...


Edytowane przez sylwunia3009
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:33
sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:01   #3454
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez cheakyrockchick Pokaż wiadomość
wlasnie, kofika ma racje. jezeli nie znacz nikogo w uk to lepiej poszperac i zdobyc wiecej informacji. ja osobiscie to tak w ciemno bym sie bala jechac. najwazniejsze to miec miejsce zeby sie gdzies zatrzymac. bo bez lokalu to nie bardzo. tak przynajmniej mysle.

ja juz spadam dziewczyny. dobrej nocki wszystkim zycze
Ja przyjechałam praktycznie w ciemno. Tzn. była tu siostra znajomej i u niej się zatrzymałam, ale to była zupelnie obca mi osoba i w dodatku to było tak że drugiego dnia po moim przyjeździe ona jechała do Pl na miesiąc. A mój tż przyjechał calkiem w ciemno, pokój wynajął z ogłoszenia w internecie u Węgrów
Myślę że jak ktoś jest zdecydowany to można nawet wynająć tani hotel na tydzień czy dwa i w tym czasie poszukać jakiegoś lokum.

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Emilka
Ja reaguję alergicznie na to imię Czuję złość jak je słyszę. A wszystko przez pewną Emilkę, pffffffffff! ehh nie będę nic opisywać bo bez epitetów o niej myśleć nie umiem

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam, kiedys nie mielismy internetu przez 3 dni, jakas awaria byla i nikt nie mial w naszym rejonie, TZ chodzil wsciekly jak osa, on jest juz chyba uzalezniony. W sumie to spedza przed komputerem caly swoj wolny czas, czasami musze mu przypominac ze ja jeszcze istnieje i potrzebuje troche uwagi. I nie rozumie jak jestem zla na niego ze on sam powinien do tego dojsc. I tez mu powiedzialam, ze jak bedziemy mieli dziecko to mu grafik zrobie.
Mój też nie rozumie że powinien sam się domyślać takich rzeczy. Ja nie wiem czemu tak jest że my kobiety wszystko wyczuwamy intuicyjnie a oni nigdy niczego się nie domyślą
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:35   #3455
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam, kiedys nie mielismy internetu przez 3 dni, jakas awaria byla i nikt nie mial w naszym rejonie, TZ chodzil wsciekly jak osa, on jest juz chyba uzalezniony.
Moj sam sie do tego przyznaje, zreszta pracuje w IT i ma wymowke, sprzet zawsze musi byc dobry, polaczenie szybkie, zeby moc dzialac jak mu inzynierowie w nocy dzwonia ze cos padlo u duzego klienta i sobie nie radza. I oczywiscie te wymagane parametry nie maja nic wspolnego z tym, ze najchetniej by spedzal wieczory grajac w Spearhead, Eve, WoW itd. Aczkolwiek nie ma na to czasu ostatnio... Poza tym, chyba jednak woli pobawic sie z Hania, przygotowac ja do snu.. Cale szczescie priorytety troche mu sie przestawily w ciagu ostatniego roku (bo jak byla dzidzia to potrafil grac z nia na kolanie )

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja przyjechałam praktycznie w ciemno.
Ja mialam nr tel do Cygana, ktory wynajmowal pokoje, ale nigdy nie bylo wiadomo w jakim terminie ma cos wolnego... Nie znalam tez jego imienia, wiedzialam ze Cygan i ze nocleg kosztuje f40/lozko/tydz, a pary czesto lapia sie na pokoje 2-osobowe ale nie zawsze.. Poza tym mialam oplacona szkole jezykowa (rok z gory) i zerowe doswiadczenie.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

a przyszlam zapytac o hotele, nie wywlekac stare historie..

znajomi krolika szukaja taniego hotelu w Londynie, probowalam znalezc tego linka ktorego ktoras z Was wklejala ale wyparowal
(????)
bylabym wdzieczna jakby ktos przypomnial co to bylo.. a pozniej mozecie bic za powtarzanie starego pytania
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:28
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:49   #3456
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

[QUOTE=peorth;17553859

Mój też nie rozumie że powinien sam się domyślać takich rzeczy. Ja nie wiem czemu tak jest że my kobiety wszystko wyczuwamy intuicyjnie a oni nigdy niczego się nie domyślą [/QUOTE]

Np kiedy widzi ze cos jest nie tak, pyta co mi jest, ja oczywiscie ze nic, a on ''to ok'' i dla niego jest po sprawie, na mnie to dziala jak plachta na byka. ja jak widze ze jest cos nie tak to draze az mi powie, nie zbyje mnie zwyklym ''nic''. tak samo reaguje jak jestem chora, ja mu mowie a on ''ok'', ale jak ja mu tak powiem to sie oburza ze sie nie przejmuje. N ormalnie masakra z tymi facetami
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:52   #3457
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

udalo mi sie kupic dwa bilety na Rihanne za 65£, szkoda ze w poniedzialek ten koncert, ale dam rade, akurat na szkoleniu wtedy bede

Cytat:
Napisane przez cheakyrockchick Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie

moj tez mnie potrafi czasami rozzloscic na zakupach. chociaz musze przyznac ze jak miesiac temu kupowalam garnitur do pracy to mi sam przynosil rozne rozmiary do przymierzalni. chyba dobra godzine w next-cie spedzilismy. i slowem nic nie powiedzial .
Lubie garrnitury nexta, ich spodnie dobrze na mnie leza i sa dobre na dlugosc, ale wkurza mnie ze 100 osob ma taki sam, jedna dziewczyna ma w pracy taki sam jak ja i juz go nie nosze, a fajny byl, szary.

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
Hejka dziewoje
Musze sie pochwalic... spadlo mi 2,1 kg jeszcze drugie ty6le i bede w 7 niebie

Ja na mojego meza nie moge narzekac jesli jedziemy na zakupki. Spokojnie ze mna lazi. Tylko jak jest tlum i goraco to mnie popedza ale ja sie mu nie dziwie bo tez mam wtedy nerwy a jezeli znajdzie jakis ciuch na mnie i jemu sie podoba to nawet nie pyta czy chce tylko laduje do koszyka Ostatnio w tk spedzil ze mna 2 godziny, a tylko wybieralam kurtke (mialam 2 do wyboru)

Poza tym pogoda sie poprawia, od razu clowiek radosniejszy

Ps ja juz jako chemik szukam pracy przez 10 miesiecy.. czasami mam juz dosc
Moj TZ daje rade na zakupach tak dlugo jak nie jest glodny, jak jest glodny to nic sie z nim nie da robic, kompletnie nic nie widzi,, nie slyszy, rozglada sie za jedzeniem i marudzi, ale przy nim nie oszzczedzam, bo sama lubie poogladac, zastanowic sie, a jemu jak w czyms podobam to mowi ze super i mam brac i tyle Ja mam ostatnio faze na kosmetyki, ciuchy nie bo mi sie nie chce rozbierac i przymierzac.

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam, kiedys nie mielismy internetu przez 3 dni, jakas awaria byla i nikt nie mial w naszym rejonie, TZ chodzil wsciekly jak osa, on jest juz chyba uzalezniony. W sumie to spedza przed komputerem caly swoj wolny czas, czasami musze mu przypominac ze ja jeszcze istnieje i potrzebuje troche uwagi. I nie rozumie jak jestem zla na niego ze on sam powinien do tego dojsc. I tez mu powiedzialam, ze jak bedziemy mieli dziecko to mu grafik zrobie.
To ja jestem jak wasi TZ jak nie mam neta
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:54
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 20:58   #3458
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja przyjechałam praktycznie w ciemno. Tzn. była tu siostra znajomej i u niej się zatrzymałam, ale to była zupelnie obca mi osoba i w dodatku to było tak że drugiego dnia po moim przyjeździe ona jechała do Pl na miesiąc. A mój tż przyjechał calkiem w ciemno, pokój wynajął z ogłoszenia w internecie u Węgrów
Myślę że jak ktoś jest zdecydowany to można nawet wynająć tani hotel na tydzień czy dwa i w tym czasie poszukać jakiegoś lokum.

mysle ze tak, w ostatecznosci to mozna jakis hotelik wynajac. tylko ze mna to jest tak ze ja musze miec wszystko zaplanowane jesli chodzi o jakies wyjazdy czy wycieczki bo tak calkiem w ciemno to ja bym sie chyba nie odwazyla jechac. no bo wysiade na dworcu czy lotnisku i co dalej. chociaz moj maz mowi ze ja zawsze na 4 lapy spadam. on chyba by sie bardziej bal takiego wyjazdu w ciemno niz ja.

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
udalo mi sie kupic dwa bilety na Rihanne za 65£, szkoda ze w poniedzialek ten koncert, ale dam rade, akurat na szkoleniu wtedy bede

Lubie garrnitury nexta, ich spodnie dobrze na mnie leza i sa dobre na dlugosc, ale wkurza mnie ze 100 osob ma taki sam, jedna dziewczyna ma w pracy taki sam jak ja i juz go nie nosze, a fajny byl, szary.

To ja jestem jak wasi TZ jak nie mam neta
a ja na bon jovi jade 23 czerwca w O2 w londynie graja . to juz moj drugi koncert bon joviego.


ja tez lubie spodnie z nexta. zawsze na mnie pasuja idealnie
__________________

Edytowane przez cheakyrockchick
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:03
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:00   #3459
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Sylwunia, tez mielismy z tym problemy, w koncu zaczelam patrzec na niego jak na faceta nie czlowieka i tak tez go traktowac . Wiec jak cos mi dolega, to mu mowie dokladnie co to jest i czego od niego w zwiazku z tym oczekuje. Np. chyba mnie jakies grypsko rozklada, boli mnie to i to, idz zrob mi herbate z miodem i przygotuj ten syrop i moze termofor czy cos tam innego. Natomiast jak on jest obloznie chory na przeziebienie i chce zebym nad nim skakala, to kaze mu powiedziec konkretnie co mam zrobic i sugeruje, zeby przemyslal te liste, bo dokladek nie bedzie. Jesli problemy sa natury psychologicznej , to jeszcze zanim mu powiem o co chodzi (nie czekam az wyciagnie) to informuje go jakiej reakcji oczekuje: "Nie doradzaj mi, tylko wysluchaj, bo sama wiem co mam zrobic tylko musze to komus glosno powiedziec zeby sie utwierdzic (czyt. pomarudzic)" Ewentualnie marudze komus innemu, zanim wtedy do niego to dojdzie, to mi juz przejdzie .

Nie twierdze ze to jakas idealna metoda, ale u nas jakos dziala

Sweety, moj Tz tez jak glodny to mu sie sluch przytepia a nos wyostrza I nic nie moze stanac miedzy nim a miska, bo warczy

Cheakyrockchick, powodzenia
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:05
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:16   #3460
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Cheakyrockchick, powodzenia

Hmm, ale o koncert chodzi czy o wypoweidz na temat wyjazdu w ciemno. bo jesli chodzi o wyjazd to tylko jest moje zdanie bo ja juz 10 lat w uk jestem
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:28   #3461
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

elo
jeZdem
komp mi siada..... za duzo chyba przed nim przesiaduje, to zapewne jakis znak ...
a ja podobnie jak wasi i mój tz tez uwielbiam spedzac czas na necie
dobrze, ze mam na niego 3 lata gwarancji... tz niby przeinstalowal mi system .... zobaczymy .... jak nic nie pomoze to pewnie zostane bez mojej "głowy" na jakis czas...

jak jeszcze mielismy wspólnego kompa to sie wsciekalam on na mnie ja na niego .... i tylko sprzeczki był... o mało co godzin jak w przedszkolu nie zaczelismy wyznaczac,które z nas jak długo "zabawke" zajmuje

anka ja tam za sportem nie przepadam ale olimpiade szczególnie zimowa ogladam!!! nary,deska,łyżwy nawet curling

szperrr co do hotelu nie pomoge !!!

sweety kiedy ten koncert ? i jak to? bilety za 65F kupilas

******
a ja dzis spotkałam kolezanke z którą wczesniej pracowałam. Ona teraz pracuje w jednej szkole jako nauczyciel na zastepstwo Nigdy bysmy nie przypuszczały że spotkamy sie w takich okolicznosciach. Powiedziała,że teraz jak beda potrzebowali nauczycieli to zawsze o mnie bedzie prosiła

do tego piękny dzien dzis mielismy i bilety na Alicie przyszły

a mam zdjecia Franka - kochany wiecie jakie ma czarne geste włosy
co najmniej jak roczne dziecko
i cały do taty podobny ......

ok wsiadam na rower i spac

ps i jeszcze raz dziękuje wszystkim za gratulacje a niektórm nawet za opijanie ze mna narodzin mojego siostrzenca

oooo i byłabym zapomniała wiolqn
jak chcesz to idz na to spotkanie ...ale
tda zajmuje sie rekrutacja osób które dopiero chca pracowac w zawodzie nauczyciela (tzn nie maja w ogole wykształcenia w tym kierunku)
oni organizuja roznego rodzaju kursy...
dla takich co to kiedys byli nauczycielami ale zrezygnowali i teraz chca wrocic
dla takich co maja wiedze ale nie maja praktyk w szkole ......
dla takich co maja wyksztalcenie ale nie jest ono rozpoznawalne w UK

ja nawet ostatnio do nich dzwonilam,gdyz chcialam zapytac czy przypadkiem nie maja jakichs kursow dla takich jak ja...
czyli majacych wszelkie potrzebne dokumenty, pracujacych tu jako nauczyciel.... ale nie majaych doswiadczenia (long term) w jednej szkole .....
no coz .... niestety nie maja.... musze probowac do skutku :/

najlepiej by było abys od razu zlozyla o QTS forma jest chyba dostepna na stronie GTC
i zarejestrowala sie w jakies agencji nauczycielskiej
z tego co wiem to potrzebuja nauczycieli jezykowych w szczegolnosci ( a ty chyba jakis college jezykowy w PL konczylas, tak?)

oki mialo byc krotko
sorki kobitki za offtopa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:45
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 21:44   #3462
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
wsiadam na rower i spac
ha! a ja juz swoje odbebnilam
moj Tz jest dziwnym stworem, na zakupy ze mna chodzi, nawet ne marudzi, wierzy, ze wszystko, co kupuje jest mi potrzebne
co do internetu to podobnie, jak wasi wsciekly chodzi, jak osa, jak nam wylacza na chwilke.
zawsze mi powtarza, ze on jasnowidzem nie jest, wiec mam mu mowic wszystko, czego od niego oczekuje, ale ja podobnie jak sylwunia i pewnie wiekszosc z nas czasami bym chciala, zeby sam wpaddl na pomysl i odlaczyl sie na chwle od komputera
uciekam spac, kolorowych snow
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:45   #3463
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

kofika, wlasnie sie kapnelam ze w podpisie masz "if I ain't got you". uwielbiam ta piosenke
__________________

Edytowane przez cheakyrockchick
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:51
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:48   #3464
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez cheakyrockchick Pokaż wiadomość
kofika, wlasnie sie kapnelam ze w podpisie masz "if I ain't got you". uwielbiam ta piosenke
aaaa mam mam - ostatnio tylko AK na topie ....
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:51   #3465
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

a tak swoja droga to ja tez chcialam na koncert alicii jechac. jak powiedzialm mojemu zeby ze mna pojechal no bo samej mnie nie pusci to on mi powiedzial "a kto to jest?" . malpiszon jeden.
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:54   #3466
agusieczek
Raczkowanie
 
Avatar agusieczek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 321
Dot.: Anglia cz. III

Witajcie
Przepraszam ze tak prosto z mostu, ale potrzebuje polskiego dentysty z Croydon, Tooting, Streatham , w tych okolicach. Wpisuje w wyszukiwarke ale wyrzuca mi praktycznie tylko jednego z Centrum Croydon i nie ma zadnych opinii. Jezeli ktoras z Was lub z Waszych znajomych mieszka w okolicach i moze mi polecic kogos bylabym wdzieczna. Zalezy mi na "sprawdzonym " dentyscie albo "poleconym" bo szukam go dla dziecka. Do Pl raczej sie nie wybieramy w najblizszym czasie, a nie chcialabym zaniedbac, bo zauwazylam ciemna plamke. Dziekuje, jesli Ktos mi odpowie, kurcze nie mam zadnej gazety polskiej tutaj wychodzacej a zalezy mi na czasie.
Pozdrawiam Was mocno, bo strasznie fajne piszecie i milo wiedziec ze jest Nas tutaj wiecej.
__________________

agusieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:54   #3467
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez cheakyrockchick Pokaż wiadomość
a ja na bon jovi jade 23 czerwca w O2 w londynie graja . to juz moj drugi koncert bon joviego.


ja tez lubie spodnie z nexta. zawsze na mnie pasuja idealnie
Tez ide na JBJ, ale 11stego, jak bylo na ich koncercie?
zapomnialam spytac, gdzie mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

sweety kiedy ten koncert ? i jak to? bilety za 65F kupilas
10 maja, bilety na ebay , w pracy obserwowalam aukcje i prawie przegapilam, bo akurat bylam na telefonie, nie wiem za bardzo co tam mowili, ale bilety sa
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2010-03-01 o 21:59
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:00   #3468
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Tez ide na JBJ, ale 11stego, jak bylo na ich koncercie?



10 maja, bilety na ebay , w pracy obserwowalam aukcje i prawie przegapilam, bo akurat bylam na telefonie, nie wiem za bardzo co tam mowili, ale bilety sa
rewelacyjnie!!!! 2 lata temu do southampton pojechalismy bo w londynie juz wysprzedane bilety byly. teraz na get me in kupilismy. okolo £280 za dwa bilety z przesylka. ale na prawde warto
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:06   #3469
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez cheakyrockchick Pokaż wiadomość
rewelacyjnie!!!! 2 lata temu do southampton pojechalismy bo w londynie juz wysprzedane bilety byly. teraz na get me in kupilismy. okolo £280 za dwa bilety z przesylka. ale na prawde warto
Fajnie, nie moge sie doczekac, a Ty nie jestes z Londynu?
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 22:11   #3470
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

25 mil od londynu mieszkam. dosc czesto jezdzimy z mezem na koncerty do londynu. 2 razy na metallice bylismy. goscie poprostu wymiataja . ja sie obawialam ze troche za ostro bedzie jak dla mnie, ale na drugi ich koncert sama bilety kupilam .
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:19   #3471
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
Witajcie
Przepraszam ze tak prosto z mostu, ale potrzebuje polskiego dentysty z Croydon, Tooting, Streatham , w tych okolicach. Wpisuje w wyszukiwarke ale wyrzuca mi praktycznie tylko jednego z Centrum Croydon i nie ma zadnych opinii. Jezeli ktoras z Was lub z Waszych znajomych mieszka w okolicach i moze mi polecic kogos bylabym wdzieczna. Zalezy mi na "sprawdzonym " dentyscie albo "poleconym" bo szukam go dla dziecka. Do Pl raczej sie nie wybieramy w najblizszym czasie, a nie chcialabym zaniedbac, bo zauwazylam ciemna plamke. Dziekuje, jesli Ktos mi odpowie, kurcze nie mam zadnej gazety polskiej tutaj wychodzacej a zalezy mi na czasie.
Pozdrawiam Was mocno, bo strasznie fajne piszecie i milo wiedziec ze jest Nas tutaj wiecej.
ja niestety nie wiem ....
ale ... ze tak zapytam,dziecko nie jest zapisane w zadnej przychodni dentystycznej w UK?
tak czy inaczej bedziesz musiala zaplacic za wizyte .... a w okolicy na pewno masz mnóstwo gabinetow dentysztycznych - tak przypuszczam
wizyta to jakies 16,50 F + ewentualne wypełnienie ok 30F wiec chyba nie jest tak zle....
powodzenia
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:43   #3472
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

ja sie zegnam na dzisiaj. karaluchy pod poduchy . dobranoc.
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:08   #3473
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Cheaky.. ale mi glupio Ty i Sehmet w tym samym czasie zaczelyscie pisac, jak napisalas o jechaniu w ciemno to myslalam ze to pisze chemiczka z Polski Ale pokrecilam. Przepraszam dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez agusieczek Pokaż wiadomość
Witajcie
Przepraszam ze tak prosto z mostu, ale potrzebuje polskiego dentysty z Croydon, Tooting, Streatham , w tych okolicach.
Tak jak pisze Kofika poszlabym najpierw do dentysty z NHS. To chyba nawet nie kosztuje, bo przeciez opieka dentystyczna jest bezplatna do 18 roku zycia (placi sie chyba tylko za spotkania z higienistka) a wcale nie sa tacy beznadziejni, przynajmniej nie wszyscy.
A jesli mimo wszystko chcesz polskiego i polecanego, to moge zapytac kolezanke, ktora ostatnio jezdzi do jakiejs dentystki na Greenwich (z okolic Bromley, wiec calkiem blisko Croydon). Podobno babka jest dobra, ale tez i kaze sobie placic bodajze £50 ze wstepne konsultacje, nie mowiac o leczeniu. Chcesz te namiary?

I jeszcze mi sie przypomnialo - widze ze Zumba wiele z was ruszyla Ja to chyba jak na zajecie nie pojde, to nici z tego.. ja sie nawet sama przed soba krepuje, bo wiem ze ruszam sie jakbym kij polknela Nie ma to jak pewnosc siebie...
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-03-01 o 23:21
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 23:23   #3474
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Tak jak pisze Kofika poszlabym najpierw do dentysty z NHS. To chyba nawet nie kosztuje, bo przeciez opieka dentystyczna jest bezplatna do 18 roku zycia (placi sie chyba tylko za spotkania z higienistka) a wcale nie sa tacy beznadziejni, przynajmniej nie wszyscy.
o nawet nie wiedziałam,ze do 18 roku za darmo ....
cholera szkoda ze im wlasciwa date urodzenia podałam
Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
I jeszcze mi sie przypomnialo - widze ze Zumba wiele z was ruszyla Ja to chyba jak na zajecie nie pojde, to nici z tego.. ja sie nawet sama przed soba krepuje, bo wiem ze ruszam sie jakbym kij polknela Nie ma to jak poczucie pewnosci.
przesadzasz przesadzasz kochana !!!!!
troche wiary w siebie i bedzie dobrze!!!
ja wlasnie skonczylam moj prawie godzinny domowy trening

kolezanka mi wczoraj napisala ze w 5 tyg schudła 6kg
ale dieta + 3 razy w tyg siłownia i jeszcze rowerek w domu
gdzie te czasy gdy 6kg zrzucało sie w 2 tyg bez wiekszego wysiłku
aaaaaaa tak juz sobie przypomnialam - dawno minely
oki ja tez spadam ....
jutro trzeba rano wstac ... oby sloneczko było
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 07:50   #3475
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

No wlasnie mi terwaz waga podskoczyla ale to moze byc wina @... niepocieszona jestem
Wczoraj na aerobicu mielismy salse, bardziej mi sie podobaja takie zajecia niz powtarzane podskoki itp... ale zumby u mnie nie ma ;((((
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:41   #3476
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja reaguję alergicznie na to imię Czuję złość jak je słyszę. A wszystko przez pewną Emilkę, pffffffffff! ehh nie będę nic opisywać bo bez epitetów o niej myśleć nie umiem
ja tak mam z Jola i Gosia (nota bene tatu mnie tym imieniem na drugie uraczyl)

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
:27 ----------

a przyszlam zapytac o hotele, nie wywlekac stare historie..

znajomi krolika szukaja taniego hotelu w Londynie, probowalam znalezc tego linka ktorego ktoras z Was wklejala ale wyparowal
tanie hotele mozna znalezc na hostelworld.com albo travelrepublic.co.uk albo booking.com

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

kolezanka mi wczoraj napisala ze w 5 tyg schudła 6kg
ale dieta + 3 razy w tyg siłownia i jeszcze rowerek w domu
poczekaj niech jej sie znudzi to zobaczymy jak szybko przytuje spowrotem. Cwiczac intensywnie regularnie juz po 3 dniach bez cwiczen organizm zaczyna odkladac nadmiar kalorii w sadelko.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:10   #3477
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
(...)spedza przed komputerem caly swoj wolny czas, czasami musze mu przypominac ze ja jeszcze istnieje i potrzebuje troche uwagi. I nie rozumie jak jestem zla na niego ze on sam powinien do tego dojsc. I tez mu powiedzialam, ze jak bedziemy mieli dziecko to mu grafik zrobie.
Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie! Mnie najbardziej denerwuje, ze TZ wchodzi do domu i pierwsze, za co sie zabiera, to wlaczenie komputera. Dopiero potem zaczyna zauwazac swiat dookola.

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Moj TZ daje rade na zakupach tak dlugo jak nie jest glodny, jak jest glodny to nic sie z nim nie da robic, kompletnie nic nie widzi,, nie slyszy, rozglada sie za jedzeniem i marudzi (...)
To tak, jak moj! Ja juz go teraz specjalnie karmie przed wyjsciem, wycwanilam sie przez te wszystkie lata

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Sylwunia, tez mielismy z tym problemy, w koncu zaczelam patrzec na niego jak na faceta nie czlowieka
I moze to jest wlasciwe podejscie

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
(...) poczekaj niech jej sie znudzi to zobaczymy jak szybko przytuje spowrotem. Cwiczac intensywnie regularnie juz po 3 dniach bez cwiczen organizm zaczyna odkladac nadmiar kalorii w sadelko.
Ha! Wiedzialam, wiedzialam ze cwiczenie nie moze byc dobre dla ludzkiego organizmu, przeciez to takie meczace!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:59   #3478
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Np kiedy widzi ze cos jest nie tak, pyta co mi jest, ja oczywiscie ze nic, a on ''to ok'' i dla niego jest po sprawie, na mnie to dziala jak plachta na byka. ja jak widze ze jest cos nie tak to draze az mi powie, nie zbyje mnie zwyklym ''nic''. tak samo reaguje jak jestem chora, ja mu mowie a on ''ok'', ale jak ja mu tak powiem to sie oburza ze sie nie przejmuje. N ormalnie masakra z tymi facetami
Polecam Mezczyzni sa z marsa a kobety z Wenus, naprawde. Tam sa poruszane te sprawy

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
udalo mi sie kupic dwa bilety na Rihanne za 65£, szkoda ze w poniedzialek ten koncert, ale dam rade, akurat na szkoleniu wtedy bede
no to ladnie

kofika ja dzis napomknelam w pracy szefowej o moim QTS to ja zapchalo i sie dziwnie przez chwile zachowywala. Zapytala ze zloscia w glosie "to co Ty tutaj jeszcze robisz"? tak jakby w moim obowiazku bylo mowic jej takie rzeczy i jakby myslala, ze ja po kryjomu szukam pracy. moglam nie mowic, Tz mowi ze powinnam wiedziec kiedy trzymac jezyk za zebami.



agusieczek niestety nie pomoge, nie korzystam z dentysty w UK


ale pieknie slonce swieci

A ja zajrzalam na maszyne Tzta i nie mam pojecia co tam sie dzieje, dzis wieczorem bede dociekac dalej. Jak ja sie za cos zabiore to nie popuszcze, az wolne chcialam wziac z pracy aby ten problem rozwiazac!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:44   #3479
cheakyrockchick
Raczkowanie
 
Avatar cheakyrockchick
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 346
Dot.: Anglia cz. III

witam dziewczyny w ten kolejny sloneczny dzien . oby tak juz zostalo.


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Cheaky.. ale mi glupio Ty i Sehmet w tym samym czasie zaczelyscie pisac, jak napisalas o jechaniu w ciemno to myslalam ze to pisze chemiczka z Polski Ale pokrecilam. Przepraszam dziewczyny.
nic nie szkodzi , przeciez dopiero do was dolaczylam.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
kolezanka mi wczoraj napisala ze w 5 tyg schudła 6kg
ale dieta + 3 razy w tyg siłownia i jeszcze rowerek w domu
gdzie te czasy gdy 6kg zrzucało sie w 2 tyg bez wiekszego wysiłku
ok, to ja wam teraz powiem ze najbardziej skuteczne to jest chodzenie (energiczne) . przynajmniej w moim przypadku. ja od zawsze mialam niedowage i kiedy w koncu wyrownalam wage z wiekiem, to ja niestety zrzucilam - 14 kilo!!!! w 4 miesiace. bylam w szoku, bo nie zauwazylam tego. serio, wszystkie ciuchy normalnie na mnie pasowaly. ale do rzeczy, chodzi o to ze do pracy jezdze autobusem ale od przystanku mam jeszcze jakies 3 mile wiec tak sobie popierdykam 5 razy w tygodniu. no i leca mi te kilogramy. zaczelam teraz jesc podwojnie bo nie dlugo to kosci ze mnie zostana.


Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

kofika ja dzis napomknelam w pracy szefowej o moim QTS to ja zapchalo i sie dziwnie przez chwile zachowywala. Zapytala ze zloscia w glosie "to co Ty tutaj jeszcze robisz"? tak jakby w moim obowiazku bylo mowic jej takie rzeczy i jakby myslala, ze ja po kryjomu szukam pracy. moglam nie mowic, Tz mowi ze powinnam wiedziec kiedy trzymac jezyk za zebami.
ja tez tak mam ze czasami cos chlapne i potem tz jest zly .
__________________
cheakyrockchick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:56   #3480
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ha! Wiedzialam, wiedzialam ze cwiczenie nie moze byc dobre dla ludzkiego organizmu, przeciez to takie meczace!

Vedmo: widze, ze humor powrocil

Koculku; Ty to masz przeboje z ta Twoja szefowa

Musze zaraz wyjsc z domu, bo 24/24 z moim dzieckiem mnie wykanczaja a tkwimy w domu od czwartku I mam dylemat czy wziasc karte czy tylko kilka funciakow, bo jak wezme karte to wpadne w szal cial jak Kofika
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.