Niemcy V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Miejsce spotkań "zagranicznych" Wizażanek.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 19:55   #3361
postrach
Przyczajenie

Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Już było o tym w innym wątku, ale powtórzę, że pisząc o warunkach pracy w danym kraju wypadałoby uściślić, o jakiej branży w ogóle mowa. W moim zawodzie (pielęgniarstwo) nie istnieje coś takiego jak niepłatne nadgodziny i warunki kształcenia i pracy są zdecydowanie bardziej korzystne od tych w Polsce.
Tak, pisałaś już o tym.

Ja również pisałam już o tym w innym wątku, że chodzi o prace biurowe, takie typowo ekonomiczne. Tutaj w wypowiedzi napisałam, że chodzi o dużą, znaną firmę, dobre stanowisko, czyli chyba oczywiste, że nie chodzi o coś za pensję minimalną.

Nikt od pielęgniarki albo osoby wykonującej pracę fizyczną albo w obsłudze klienta nie będzie wymagał bezpłatnych nadgodzin. To oczywiste.

Jaki jest sens powtarzać to za każdym razem i pisać, że chodzi o prace, o które ja się staram a nie o doświadczenie pielęgniarek?

Każdy wpis na forum opisuje doświadczenie jednostkowe. Również twoje posty odnoszą się do twojego doświadczenia - w pielęgniarstwie, nie gdzie indziej. W mojej branży kwestia religii nie ma np. żadnego znaczenia, a ty opisywałaś, że w twojej ma wielkie. Taki disclaimer ma moim zdaniem więc bardzo mało sensu.

Edytowane przez postrach
Czas edycji: Wczoraj o 20:19
postrach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:41   #3362
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez postrach Pokaż wiadomość
Tak, pisałaś już o tym.

Ja również pisałam już o tym w innym wątku, że chodzi o prace biurowe, takie typowo ekonomiczne. Tutaj w wypowiedzi napisałam, że chodzi o dużą, znaną firmę, dobre stanowisko, czyli chyba oczywiste, że nie chodzi o coś za pensję minimalną.

Nikt od pielęgniarki albo osoby wykonującej pracę fizyczną albo w obsłudze klienta nie będzie wymagał bezpłatnych nadgodzin. To oczywiste.

Jaki jest sens powtarzać to za każdym razem i pisać, że chodzi o prace, o które ja się staram a nie o doświadczenie pielęgniarek?

Każdy wpis na forum opisuje doświadczenie jednostkowe. Również twoje posty odnoszą się do twojego doświadczenia - w pielęgniarstwie, nie gdzie indziej. W mojej branży kwestia religii nie ma np. żadnego znaczenia, a ty opisywałaś, że w twojej ma wielkie. Taki disclaimer ma moim zdaniem więc bardzo mało sensu.
A pisałaś tu w wątku, że chodzi o warunki pracy w konkretnej branży? Oczywiście, że każdy post odnosi się do wrażeń jednostkowych i właśnie je warto precyzować. Nie każdy przecież czyta wszystkie wątki i zapamiętuje informacje, jakie w nich padają.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
augsburg, bawaria, emigracja, ja tu goscinnie, niemcy, pogaduchy, porady, praca, wyjazd na stałe

Nowe wątki na forum Emigrantki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
hortensja96
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości