Anka Ratownik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 20:19   #1
goskaf1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6

Anka Ratownik


To było kilka lat temu, kiedy byłam jeszcze panną Wybrałam się z koleżankami nad morze na weekend. Była świetna pogoda, na plazy kupa ludzia sród nich przystojni ratownicy. Z dziewczynami nie mogłyśmy się napatrzeć...marzyłyśmy, ze któryś do nas zagada. A tu nic. I co? Anka wymyśliła, że będzie udawać że się topi (tak jak w filmach a któryś z ratowników ją uratuje. Śmiałyśmy się z resztą z dzieczyn z jej pomysłu, ale ona uparła się. Poszła do morza...i szła i szła do ostatniej boi. Przeszła przez nią i tam zaczeł pływać. Tam sięgało do około ramion....nagle usłyszała gwizdek...ratownik zaczął gwizdać na nią i machał rękoma. Anka myślała, ze ratownik macha do niej!! ( ta nasza Anka . Dopiero po paru minutach keidy ratownik wszedł po kolana do marza i zaczął dalej wymachiwć, zrozumiała, ze za daleko pływa. Ostatnia boja oznaczała dokąd można pływać... zawstydzona wyszła z morza, dostała niezłe upomnienie od ratownika. Ba nawet na nią krzyczał, że fale są i nawet nie będzie wiedziałą keidy morze ją przykryje. Anka wróciła czerwona jak burak. A my pokłądałyśmy się ze śmiechu. "To sobie Anka poderwała ratowniak!" przez cały wyjazd cały czas żartowałyśmy, ba do tej pory wspominamy Anke podrywaczkę
Takie to były piekne czasy
goskaf1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.