Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-15, 17:25   #1681
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Słodziaki dwa

Mam bardzo przesuszoną skórę wokół ust (a same usta nie), różne kremy próbowałam i nadal jest sucha, skórki suche mi widać. Może macie coś sprawdzonego co możecie polecić?
Gosiu spróbuj wazeliny z miodem, w proporcji 1:1 lub 2:1 (wazelina:miód), smaruj często

Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie, że zwierzaki już ok. Kotki - dziewczynki są o wiele bardziej przytulaśnie niż koty - chłopcy Jeszcze chyba Twój pupil Pani R., wrócił mu apetyt?
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-15, 21:39   #1682
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ostatnie zakupy IMG_20200515_171340.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-15, 22:12   #1683
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussie piękne widoki, masz oko do kadrów

Zastrzeżona dziękuję za pamięć Zaczął jeść, ale namoczoną karmę. Wcina aż mu się uszy trzęsą, co znaczy, że boli go jakiś ząb, więc w poniedziałek umówię go na zabieg skalingu, a w narkozie dokładnie obejrzą zęby. Kamień mi z serca spadł, bo dwa psy straciłam na nowotwór i miałam czarne myśli.

Kasztanka kicię biedactwo musiało bardzo boleć. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło i jest poprawa.

Pamiętam, że jak brałam mojego pierwszego kota, to w fundacji mi powiedziano, że kocury są spokojniejsze i delikatniejsze od kotek.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 00:15   #1684
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Gosiu spróbuj wazeliny z miodem, w proporcji 1:1 lub 2:1 (wazelina:miód), smaruj często



Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie, że zwierzaki już ok. Kotki - dziewczynki są o wiele bardziej przytulaśnie niż koty - chłopcy Jeszcze chyba Twój pupil Pani R., wrócił mu apetyt?
Dziękuję
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 01:49   #1685
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Gosiu spróbuj wazeliny z miodem, w proporcji 1:1 lub 2:1 (wazelina:miód), smaruj często

Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie, że zwierzaki już ok. Kotki - dziewczynki są o wiele bardziej przytulaśnie niż koty - chłopcy Jeszcze chyba Twój pupil Pani R., wrócił mu apetyt?
Bowie jest moim pierwszym kocim chlopcem i tez do takiego wniosku doszlam.

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Ostatnie zakupy Załącznik 7716455

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Ladne

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Aussie piękne widoki, masz oko do kadrów

Zastrzeżona dziękuję za pamięć Zaczął jeść, ale namoczoną karmę. Wcina aż mu się uszy trzęsą, co znaczy, że boli go jakiś ząb, więc w poniedziałek umówię go na zabieg skalingu, a w narkozie dokładnie obejrzą zęby. Kamień mi z serca spadł, bo dwa psy straciłam na nowotwór i miałam czarne myśli.

Kasztanka kicię biedactwo musiało bardzo boleć. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło i jest poprawa.

Pamiętam, że jak brałam mojego pierwszego kota, to w fundacji mi powiedziano, że kocury są spokojniejsze i delikatniejsze od kotek.
Oby faktycznie bylo to tylko cos niegroznego z zebem, trzymam mocno kciuki za pieska

Mam nadzieje, ze z Buffy teraz bedzie tylko lepiej. Ladnie wieczorem zjadla wszystkie tabletki, ktore dodalam jej do jedzenia, posmarowalam jej rany lekarstwem, po weekendzie wezme ja do naszego weta (tego, gdzie Bowie jest leczony) zeby ja obejrzal i ocenil, czy jest potrzebne jeszcze cos.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 11:56   #1686
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Ostatnie zakupy Załącznik 7716455

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Aussi modny desing butów. Skórka ? Wydają się bardzo wygodne.

Kasztanka cieszę się, że dzieciaki kociaki mają się dobrze.

Spotykacie się już ze znajomymi w wąskim gronie ?
Mam zaproszenie na dziś, na domówkę. I zastanwiam się.

Bije rekordy w oglądaniu netflixa . Oglądam staroć : hous off cards; kilka odcinków do 4 rano. Sama siebie zadziwiam.
Oglądając serial doceniam dobra grę głównego bohatera i szkoda, że tak ją pogrążył.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 12:14   #1687
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kawa drogie panie
Wieje u mnie dzisiaj okrutnie. Zimno. Rano udało mi się jeszcze pobiegać w promieniach słońca, a teraz już niebo całkowicie zachmurzone

Anyż tak buty skórzane. Innych już od bardzo wielu lat nie kupuję. Nie po drodze moim stopom z butami z tworzywa. Oczywiście wyjątkiem są buty sportowe no właśnie szukam jakichś fajnych trekingowych. Muszę mieć membranę i być super wygodne. Ktoś coś?
Te bardzo wygodne. Bardzo się cieszę z zakupu
Oglądałam kolejną premierę filmu Sekielskiego dzisiaj o pedofilii. Widziałyście? IMG_20200516_090222.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 13:55   #1688
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussie, ładne buty i widze, ze Phenome Ci pasuje
Kasztanka, fajnie, ze koteczka lepiej, natomiast wygodniejsze mi się zawsze wydawały kubraczki niż kołnierze, kotki lepiej je akceptowały. Przytulasnosc jest dla mnie cecha danego kota, płec ma mniejsze znaczenie. Każdy z moich kotow, każdy - był i jest inny, w sumie4 kotki, 4 kocury, licząc kotke mamy - to kolejny zwierzak kompletnie różny od innych. Kotki mamy i teściowej sa tylko i wyłącznie dla nich, cała kocia miłość jest ukierunkowana na swoje pancie, a reszta może spadac na drzewo. KOtka mamy jest dzikusem i panikarzem, ale jej wchodzi na kolana. Kotka teściowej nie lubi być na kolanach, ale pod reka, w zasiegu dotyku, spanie razem, pełne wtulenie itp. - wspolna gra na kompie, oglądanie tureckich seriali...
Nasza Majka jest chłopaczyca, otarcie się o nogi i głaskanie tak, kolana bardzo rzadko. Kajtus kolana nie, głaskanie - jak ma zyczenie, bez poufałości, słuzebna rola ludzi widoczna jak na dłoni. Innych zwierzakow tez.
Maciej kocha ludzi, woli ich towarzystwo niż innych zwierzat, kolana, jak się siedzi na fotelu - tak, głaskaj mnie godzinami...
Boniś daje zrobic z soba wszystko, ale pieszczoty głownie go interesuja, jak schodzi po schodach - wtedy oczekuje głaskania, turla się stopien nizej, znowu głaskanie i tak ciagle...na kolana go można wziąć, nei wyrywa się, ale to jest wyraźnie okazywana kultura i uprzejmość, tak samo, jak dostaje jakies ludzkie jedzenie - po prostu jest za dobrze wychowany, by otwarcie odmowic. U weterynarza jest aniołem.
Sprytuś to gaduła, nie miauczy, ale burczy pod nosem, myrka, wita każdego człowieka i kota myrkaniem, włazi na kolana, a wzięty na nie - wtula się całym kociestwem ( i kocimi pazurkami). Najbardziej przytulaśny z całej bandy.
Maki z kwasami zawsze mnie fascynują...i zawsze jest to miłość nieodwzajemniona. Nie widze po nich zadnych cudow...jeśli nie liczyc nagłego i kompletnie niespodziewanego wyprysku, jaki mi fundują w 1-2 miejscach już po paru godzinach
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 14:28   #1689
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Najnowsze zdjecie mojego nowego kociego dziecka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30FF624B-6177-4A7C-A0E5-F9E49FA35169.jpg (95,0 KB, 69 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 15:02   #1690
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

chyba rzeczywiście wcześniej stan zapalny sprawiał jej duże dolegliwości i dopiero teraz może poczuc się prawdziwie w domu Słodka...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 16:07   #1691
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
chyba rzeczywiście wcześniej stan zapalny sprawiał jej duże dolegliwości i dopiero teraz może poczuc się prawdziwie w domu Słodka...
Tez mysle, ze bardzo ja bolalo i stad to chowanie sie po katach i brak szukania kontaktu.
Teraz jest jak zupelnie inny kot, mega przytulasna i ciekawska. Wszystkie koty, jakie do tej pory w zyciu mialam takie wlasnie byly, niektore bardziej niesmiale czy leniwe, wolaly sobie spac calymi dniami na lozku czy fotelu, zamiast brykac, inne z kolei wspinaly sie na meble i wchodzily do toreb i kartonow, ale wszystkie byly przytulasne i takie lagodne, kochane. Bowie byl pierwszym chlopakiem i pierwszym wyjatkiem od tej reguly.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 17:16   #1692
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Najnowsze zdjecie mojego nowego kociego dziecka.
Jaka słodkaaaa Bardzo kochana.

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Kwas azelainowy miałam ten https://www.topestetic.pl/sesderma/a...posomowe-30-ml - fajny. Stosowałam zimą i jesienią, bo ma w składzie też retinol.

To serum też ciekawe https://www.topestetic.pl/dermomedic...rzeniowe-30-ml.
Ale z perełkami wyskakujesz - bardzo ciekawie te kosmetyki się prezentują. Rozumiem, że sama borykasz się z problemem przebarwień - jest coś co z doświadczenia uważasz, że jest w tym temacie najskuteczniejsze?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jak brałam mojego pierwszego kota, to w fundacji mi powiedziano, że kocury są spokojniejsze i delikatniejsze od kotek.
Chyba jako tako nie ma reguły - ale to tylko pisze z własnego doświadczenia, wychowana ze zgrają kotów. Chociaż niektóre kotki potrafią być bardzo charakterne - moi rodzice mają teraz taką jedną; uwielbia robić bałagan, grzebać w kwiatkach, zrzucać rzeczy na podłoge - jest bardzo energiczna i zadziorna, istne ADHD. Ostatnio co tata postawił coś na półce, to łapą zrzucała, z satysfakcją . Jednak jej zachowanie jest dla mnie dość nietpowe. Ciekawy kot z charakteru. Wrzucam jej fotke.

Fajnie, że piesek ma się lepiej.

Gotuje krupnik, bo mnie naszło. Byliśmy na zakupach spożywczych, kupiłam m.in. młodą kapuste i teraz myśle co z niej zrobić?

Dokument braci Sekielskich bede oglądać później

A, jade na Podkarpacie w przyszły weekend, i do fryzjera umówiona jestem na 25-ego, doczekać się nie mogę Ta kwarantanna spowodowała, że "tak o" czuje sie ze sobą.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-05-16 o 17:35
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 17:27   #1693
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Uklika uważaj z biotyną,bo mnie pogarsza cerę.
Prychole mi wychodzą
Znalazłam suplement ,św gralala w utrzymaniu młodości i urody
U nas niedostępne.
Będę ściągać ze Stanów
Ze stajni mojej guru.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 17:37   #1694
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Uklika uważaj z biotyną,bo mnie pogarsza cerę.
Prychole mi wychodzą
Znalazłam suplement ,św gralala w utrzymaniu młodości i urody
U nas niedostępne.
Będę ściągać ze Stanów
Ze stajni mojej guru.
Co to?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 18:16   #1695
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cindy : kawa za newsa


https://www.paulaschoice.com/hyaluro...ment/9570.html


Skład idealny

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Uklika są u Ciebie dostępne?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 18:45   #1696
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kolejna pieknosc. Nasza Majka tez była taka kocica z adhd i uwielbia wszystko zrzucać. 2 maselniczki ( masło tez lubiła, ale z podłogi jadło jej się chyba wygodniej), zegar...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 21:31   #1697
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cinde pisałaś o kwasie azelainowym, też trafiłam na 30% i tak sobie pomyślałam, że to chyba dużo. Później doczytałam, że to do profesjonalnej eksfoliacji. Patrzyłaś na ten? Właśnie go zamawiam https://theordinary.deciem.com/produ...t-30ml?redir=1

Miszka ja jestem totalny laik, ale fitoceramidy są też w LipidCell z tego co czytam, więc może można osiągnąć to samo kilkoma suplami, jeśli ten jest u nas niedostępny. Tyle, że te w PC z ryżu, a w LC z pszenicy.

Biorę od tygodnia Collaflex i stawy mniej bolą. W zasadzie wyjadam go psu Siedzę, czytam i kompletuję listę suplementów. Na razie na pewno zostaję przy Collaflexie, a do niego zamawiam Kolagen I typu, Niacynamid, LipidCell, Cynk i Pycnogenol. Czytam też o tym 5-HTP i oleju z ogórecznika.

Mój kocur też był pan łapka, wytłukł mi kieliszki, wazony...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-05-16 o 21:32
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 22:13   #1698
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Juka - dobrze zapamiętałaś, miałam maseczkę "renesansową" Oskia i bardzo mi przypadła do gustu. Moim zdaniem delikatnie odświeża skórę.
Byłam dziś (pierwszy raz od początku pandemii) w galerii handlowej. W tym miejscu jeszcze tak pustego parkingu nie widziałam. Zwykle trzeba długo krążyć, żeby znaleźć wolne miejsce.

Ludzi w środku bardzo mało. Byliśmy po kilka konkretnych rzeczy (dzień matki i dzień dziecka się zbliżają), potem jeszcze po rośliny na taras.
Dość sporo promocji.

W największej Sephorze w regionie byłam jedną z dwóch klientek, konsultantek było więcej. A tak zwykle niezła kolejka do kas jest w weekendy. Powiem Wam, że trochę to przygnębiające wrażenie.
Jeśli lubicie serum C-vit z Sesderma i szukacie okazji cenowych, to na topestetic są przeróżne promocyjne zestawy.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 22:43   #1699
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję - kiedyś, wkrótce

Zamawiaj i zdawaj relacje . Tak mi właśnie Paula zaraz przyszła na myśl jak napisałaś "mojej guru" . Ja się obkupiłam w te suplementy, na razie mi starczy. Biore, ale na razie zbyt krótko - ok. miesiąca, więc ciężko o czymkolwiek przesądzać. Może to jednak dobra inwestycja na przyszłość, czego Miszka jesteś dobrym przykładem .

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde pisałaś o kwasie azelainowym, też trafiłam na 30% i tak sobie pomyślałam, że to chyba dużo. Później doczytałam, że to do profesjonalnej eksfoliacji. Patrzyłaś na ten? Właśnie go zamawiam https://theordinary.deciem.com/produ...t-30ml?redir=1
Z cynku to podobno konkretnie ten z pikolinianu cynku (i dobrze, zeby byl chelatowany) jest bardzo dobry - nie wgłębiałam się zanadto, ale już pare razy obiło mi się to o uszy.

Ja używam kwasu azelainowego 20%, więc na 10% z The Ordinary nie opłaca mi się przechodzić, bo logicznie myślać - efekty pewnie słabsze. Nawet jak mi tak całkiem tych przebarwien nie rozjasni, to przynajmniej uzywanie go blokuje również powstawanie nowych, więc chociażby nawet dlatego powinnam go używać skoro mam tendencje.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Byłam dziś (pierwszy raz od początku pandemii) w galerii handlowej. W tym miejscu jeszcze tak pustego parkingu nie widziałam. Zwykle trzeba długo krążyć, żeby znaleźć wolne miejsce.

Ludzi w środku bardzo mało. Byliśmy po kilka konkretnych rzeczy (dzień matki i dzień dziecka się zbliżają), potem jeszcze po rośliny na taras.
Dość sporo promocji.

W największej Sephorze w regionie byłam jedną z dwóch klientek, konsultantek było więcej. A tak zwykle niezła kolejka do kas jest w weekendy. Powiem Wam, że trochę to przygnębiające wrażenie.
Jeśli lubicie serum C-vit z Sesderma i szukacie okazji cenowych, to na topestetic są przeróżne promocyjne zestawy.
Ja byłam wczoraj po raz pierwszy, i miałam podobne odczucia - wręcz wyszłam z lekką depresją - nie dosyć, że część sklepów pozamykana, garstka ludzi, i zero atmosfery i energii jakie zazwyczaj takie miejsca mają, to jeszcze miałam wrażenie, że dużo osób naookoło sprawiało wrażenie naburmuszonych i posępnych - w sumie nie dziwi mnie to.

Dzisiaj pojechaliśmy z TŻ raz jeszcze, ale do innego CH, bo musiał skoczyć do Leroy Merlin, to już było lepiej. Pochodziłam po sklepach, nawet w duchu poczułam taką lekką radość - taki powrót do normalności chwilowy... Za dużo nie kupiłam - t-shirt i mgiełke do twarzy. Mało rzeczy w sklepach mi się ostatnio podoba.

Ide do wanny, i do łóżka. Sekielskiego jutro oglądne. Miłej nocy

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-05-16 o 23:02
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 23:11   #1700
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Wierzę w Paulę.
Nie mam dostępu do sprawdzenia(na razie)więc łykam grzecznie Lipid cell.
Pycnogenol zjem(mam 2 op)i nie kupię więcej.
Doczytałam Różańskiego(zbyt pózno):
https://rozanski.li/2031/pycnogenol-...i-kosmetykach/
W moim :2 tabletki zawierają: pycnogenol 80mg ...to ile tych tabletek musiałabym łyknąć dziennie,żeby to miało dać rezultaty?
P.Robot niacynamid potrafi uczulić,a nawet rozpalić skórę do czerwoności.
Brałaś juz kiedyś?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-16, 23:15   #1701
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Smutno, budżetu obywatelskiego nie będzie, nowych inwestycji, rewitalizacji kamienic, roweru miejskiego.
Ale bardziej przerażają mnie działania partii u władzy... Myślę, że nie mamy już demokracji.

Mnie do zakupów nakłonił wątek o kolagenie i KH na biochemii oraz to, że przestałam kwękać na biodro po w/w. Jestem też pewna, że kurkuma i ostropest plamisty działają tak jak jest to opisywane, czyli zwiększają produkcję żółci w wątrobie, bo mnie wtedy pozostałe kamyki w drogach żółciowych bolą.

Michell dzięki, to pycnogenol odpada w takim razie. Brałam wyciąg z winogron wcześniej.
Niacynamid mam tylko do smarowania, nigdy nie łykałam. Wiesz coś może o resweratrolu, inozytolu, czy L-tyrozynie?

Powoli chcę sobie zebrać też apteczkę dobrego samopoczucia, bo jestem od początku pandemii strasznie otępiała, a to cecha charakterystyczna dla depresji, przed którą od lat uciekam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-05-16 o 23:55
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 03:39   #1702
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cinde, sliczna kotka

Co do kosmetykow, nigdy nie mialam nic od Pauli, glownie dlatego, ze nie ma tych kosmetykow u mnie stacjonarnie, a wolalabym sobie najpierw powachac tester, sprawdzic konsystencje.

Kusi mnie, zeby jeszcze jakies suplementy kupic, jutro sie wybiore do sklepu stacjonarnego i popatrze, co maja.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 08:36   #1703
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussie, bardzo ładne buty
Ciekawa jestem, czy ta pielęgnacja będzie Tobie służyć Miałam tylko balsam do ciała ale mnie nie do końca przekonał zreszta mam do polskich marek kosmetycznych (jak już wiecie) ambiwalentny stosunek Koniecznie napisz czy Tobie służą

O szczęśliwych kotkach nic nie napiszę bo powtarzam się
No dobra... są urocze

O pycnogenolu i innej sztucznej suplementacji chciałam Wam napisać... ale rozważyłam w myślach, że dziewczyny pomyślą, że się znowu przemądrzam...
Wiedzę Dr Różanskiego cenię i tak jak zazwyczaj mam wątpliwości do kogoś, kto wraz z wydawaniem książek tworzy markę suplementów, tak tutaj doktor mnie przekonał. Tylko szkoda, że za dobrą suplementacją nie idzie dobra cena
Polecam suplementację m.in. na włosy.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Smutno, budżetu obywatelskiego nie będzie, nowych inwestycji, rewitalizacji kamienic, roweru miejskiego.
Ale bardziej przerażają mnie działania partii u władzy... Myślę, że nie mamy już demokracji.

Mnie do zakupów nakłonił wątek o kolagenie i KH na biochemii oraz to, że przestałam kwękać na biodro po w/w. Jestem też pewna, że kurkuma i ostropest plamisty działają tak jak jest to opisywane, czyli zwiększają produkcję żółci w wątrobie, bo mnie wtedy pozostałe kamyki w drogach żółciowych bolą.

Michell dzięki, to pycnogenol odpada w takim razie. Brałam wyciąg z winogron wcześniej.
Niacynamid mam tylko do smarowania, nigdy nie łykałam. Wiesz coś może o resweratrolu, inozytolu, czy L-tyrozynie?

Powoli chcę sobie zebrać też apteczkę dobrego samopoczucia, bo jestem od początku pandemii strasznie otępiała, a to cecha charakterystyczna dla depresji, przed którą od lat uciekam.
No właśnie Pani Robot, bardzo kocham mój kraj, zreszta nieraz wyrażałam to w słowach ale to co się dzieje ostatnio w kraju doprowadza mnie do tego, że się we mnie wszystko gotuje, emocje buzują na maksa... Nie czuję się potulnym baranem... i chyba większość myślących Polaków również... i nie zamierzam tu siać popeliny... ale uwierzcie, że soczyste przymiotniki jest mi naprawdę trudno utrzymać w ryzach
Słyszałyście na pewno, co działo się/dzieje juz jakiś czas temu z Trójką... a wczoraj odszedł Marek Niedźwiecki... Mój gust muzyczny kształtowały audycje "Trojki". Nigdy władza nie wtrącała się do muzyki, nigdy program nie zawiesił działalności, nigdy nie było tak, żeby żeby wartościowi, pełni pasji ludzie odchodzili z radia...Trójka nie istnieje... a my nie mamy słów... Kto słuchał piątkowej listy przebojów wie, o czym mówię... świeżynka Kazika "Twój ból jest większy niż mój" w okamgnieniu znalazła sie na szczycie listy przebojów. Przypadek? nie sądzę, Polacy powtórzę to nie naród baranów... Notowanie lotem błyskawicy zniknęło z oficjalnej strony... niby oskarżono radio o manipulację... o matko i córko... w jakim kraju przyszło nam żyć... smutne...
Bez komentarza... jestem za dobrze wychowana ale umówmy się, pozwalam sobie na dużo więcej w realu...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-05-17 o 08:37
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 09:27   #1704
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Pycnogenol zjem(mam 2 op)i nie kupię więcej. Doczytałam Różańskiego(zbyt pózno):
https://rozanski.li/2031/pycnogenol-...i-kosmetykach/
W moim :2 tabletki zawierają: pycnogenol 80mg ...to ile tych tabletek musiałabym łyknąć dziennie,żeby to miało dać rezultaty?
P.Robot niacynamid potrafi uczulić,a nawet rozpalić skórę do czerwoności.
Brałaś juz kiedyś?
Są badania naukowe/eksperymenty medyczne z udziałem pycnogenolu i rzekome efekty przy dawce 80mg dziennie. No ale kto tam wie... Tak jak pisałam wraz z rozpoczęciem tej suplementacji: robie test przez okres 3-6 miesiecy, bede obserwować czy w ogóle odczuje jakąś zmiane na sobie.

Niacynamid... Dobrze, że o tym napisałaś. Również zwiedziona tym, że aktualnie występuje w tylu kosmetykach, zakupiłam, myśląc, że może dobrze wpłynie na mnie od wewnątrz. Wzięłam, hehe... po ok. 15 minutach zrobiłam się czerwona/skóra rozpalona, i wyskoczyly mi plamki (przypominające alergie) - wystraszyłam się, a później przeczytałam, że to zupełnie normalne i ponoć zdarza się w początkach przygody z suplementacją wit. b3. Osobiście jednak odstawiłam i nie wzięłam po raz drugi, bo stwierdziłam, że jak coś daje mojemu organizmowi taką reakcje, to logicznie myśląc, chyba nie jest dla niego za dobre.

Od Paulii co jakiś czas zaglądam na ten produkt: https://cosibella.pl/product-pol-136...a-B3-20ml.html - ale kurcze, dwie stówki za jedynie 20ml, no nie wiem... Miszka, Ty go używasz, nie?

Ładna pogoda dzisiaj . Słońce i zdecydowanie cieplej niż wczoraj.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
O pycnogenolu i innej sztucznej suplementacji chciałam Wam napisać... ale rozważyłam w myślach, że dziewczyny pomyślą, że się znowu przemądrzam...
Nie wymądrzasz się Jak to Dircik kiedyś ładnie napisała: to dobrze, że każda z nas na swój sposób jest inna, i mamy odmienne zdania na różne tematy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:00   #1705
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

P.Robot a co Tobie dolega?Skrobnij co boli i uwiera,na co tam chorujesz,a może uda mi się doradzić co brać by poczuć sie lepiej.


Nie warto łykać garści supli.Trzeba wybrać 2-3 ,które ze sobą współgrają i nie kolidują i brać 3 mce!
Potem zmienić na inny.


Zróbcie sobie badanie krwi:jonogram i pakiet witaminy ten rozszerzony
Na ten pakiet tez muszę podjechać.


Suplementy nie tylko poprawią urodę,one też mogą wyrównać poziom wit D ,potasu,wapnia,magnezu itd,itd..



Kasztanka jeżeli masz możliwość to zamów próbki P.CH.


Uzależniłam się
Do miana KCW nominuję:
https://www.sephora.pl/p/sleeping-ma...-P3662005.html
Używam na noc i za dnia ,jako błyszczyk.
Jakby było wydanie w kg ,to tez kupię


Cindy używam

Już druga butlę wykańczam.

Smaruję co drugą noc

Raz używam exfoliant ,a raz booster 10% niacinamid.

https://www.topestetic.pl/paulas-cho...SABEgI7LPD_BwE




La Mary szokujące z tym Niedzwieckim.
Czytałam.
Nawet za komuny tak nie było.
Do czego ta władza prowadzi

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

A tak w ogóle to zapraszam do oglądania, i lajkowania Miszki Butiku

https://pl-pl.facebook.com/pages/cat...6233672863452/



Jak tak sama patrzę,to różni się diametralnie od kolekcji ,którą pokazywała Caffe.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-05-17 o 10:21
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:18   #1706
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Co do KWC, to wiekszosc kosmetykow Laneige uwielbiam, jedynie Eye sleeping mask mi nie podchodzi, ale ja lubie konkretne w konsystencji kosmetyki pod oczy. Ten krem sprawdza sie jako baza pod cos innego (czyli obecnie krem orchideowy Innisfree). Krem pod oczy w sloiczku za to jest super na dzien, bardzo polecam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:30   #1707
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka muszę zerknąć na stajnię Laneige


Cindy jakiego kremu spf używasz?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Szukam lekkiego kremu spf 30 lub 50
Chcę zdradzić Paulę i szukam ochotnika na parę miesięcy
Ma mnie nie zapychać ,chronić i otulać przyjemnością
Macie faworytów godnych polecenia?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:30   #1708
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Szukam lekkiego kremu spf 30 lub 50
Chcę zdradzić Paulę i szukam ochotnika na parę miesięcy
Ma mnie nie zapychać ,chronić i otulać przyjemnością
Macie faworytów godnych polecenia?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:38   #1709
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szukam lekkiego kremu spf 30 lub 50
Chcę zdradzić Paulę i szukam ochotnika na parę miesięcy
Ma mnie nie zapychać ,chronić i otulać przyjemnością
Macie faworytów godnych polecenia?
Cosrx aloesowy i inne koreanskie filtry.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 10:42   #1710
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cindy jakiego kremu spf używasz?
Zawsze lubiłam te z Biotherm, bo nie bielą okrutnie:

https://www.cocopanda.pl/product/310...hoCoWcQAvD_BwE

Miałam też etapy z Anthelios od LRP, ale klei się i szczypie mnie bardzo w oczy, podrażnia je, nie dla mnie

Ostatni jaki zakupiłam, to ten mineralny od Avene, ale bieli okrutnie, w dodatku ma jakby taką fioletową poświate - nie wątpie, bo możliwe, że jest bardzo skuteczny, ale kosmetycznie - mało elegancki na twarzy.

A Ty co stosujesz? Z tego co wyczytałam, to dla osób z tendencją do przebarwień (zresztą dla wszystkich) krytycznym jest by te kremy z filtrami miały w składzie zinc oxide albo titanium oxide, tylko... no właśnie, te składniki lubią bielić.

Wiesz czym się ostatnio ludzie zachwycają? Tymi filtrami od Supergoop: https://looktop.pl/pl/p/Supergoop-Sm...n-SPF-40-/2233 - ktoś tu coś na ich temat?

Aha, i jeszcze słyszałam, że SPF od Aveeno (sygnowane przez Jennifer Aniston) też są bardzoooo dobre (niestety w Polsce praktycznie nie do dostania).

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Tu jeszcze, Miszka, taka bardzo ciekawa baza pod makijaż SPF40. Popatrz na konsystencje (żelowa, bardzo fajna): https://looktop.pl/pl/p/Supergoop-Un...n-SPF-40-/2532
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.