Odbicie od ściany - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 17:22   #61
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez Aganiewypada Pokaż wiadomość
Widzisz kolego, jesteś w d***e dorób się miliona to wtedy laski będą jadły Ci z ręki mimo wzrostu - taka jest teoria jednej z naszych koleżanek
Nie. Takie są realia prawdziwego świata.

Naszego autora dziwi, że kobiety mają bardziej rygorystyczne podejście od mężczyzn, a w sumie nie powinno.
To młode kobiety dużo więcej ryzykują. Jeśli mają trochę więcej rozumu to się nie pchają w bezsensowny związek (nieważne czy tylko seks, czy długoterminowo).
Dlatego po części rozumiem, że są wybredne. Nie tylko pod względem charakteru, ale również wyglądu.
Większym problemem w obecnych czasach jest to, że młode kobiety próbują odwlekać decyzję o znalezieniu odpowiedniego partnera. Wydaje im się, że mogą się "bawić" jak mężczyźni, a potem wielkie zdziwienie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:24   #62
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Nie przeszkadzają mi wymagania kobiet. Dobrze je mieć bo dzięki temu uniknie się gości którzy nie szanują kobiet, są agresywni lub chcą je wykorzystać. Uważam jednak, że wymagania głównie powinny dotyczyć cech wewnętrznych takich jak osobowość, by druga strona nam odpowiadała. Trudno by imprezujący chłopak porozumiał się ze spokojną dziewczyną. W kwestii wyglądu można mieć upodobania ale nie powinny być one istotne przy wyborze partnera. Dziewczyna może lubić szatynów, ale gdy pozna czarującego rudzielca, z którym iskrzy to warto by dała mu szansę, a nie kurczowo trzymała się swoich wymagań. Podobnie ze wzrostem. Rozumiem że wysocy mogą się podobać, ale jeśli jest dobry kontakt to na te kilka cm można machnąć ręką.
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:34   #63
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzają mi wymagania kobiet. Dobrze je mieć bo dzięki temu uniknie się gości którzy nie szanują kobiet, są agresywni lub chcą je wykorzystać. Uważam jednak, że wymagania głównie powinny dotyczyć cech wewnętrznych takich jak osobowość, by druga strona nam odpowiadała. Trudno by imprezujący chłopak porozumiał się ze spokojną dziewczyną. W kwestii wyglądu można mieć upodobania ale nie powinny być one istotne przy wyborze partnera. Dziewczyna może lubić szatynów, ale gdy pozna czarującego rudzielca, z którym iskrzy to warto by dała mu szansę, a nie kurczowo trzymała się swoich wymagań. Podobnie ze wzrostem. Rozumiem że wysocy mogą się podobać, ale jeśli jest dobry kontakt to na te kilka cm można machnąć ręką.
ale co ty chcesz dyktowac ludziom na co maja machac reka
pytam sie ciebie czy machnal bys reka na zeza u swojej dziewczyny na tatuaz na czole i 15 kolczykow w nosie jakby byla spokojna dziewczyna ?
oklamujesz sam siebie ,uroda jest wazna i te kilka centymetrow robi roznice (we wzroscie,we wlosach w kolczykach i w dlugosci penisa)tak samo jak kilka tysiecy wiecej w wyplacie tez robi roznice

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-05-24 o 17:38
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:36   #64
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzają mi wymagania kobiet. Dobrze je mieć bo dzięki temu uniknie się gości którzy nie szanują kobiet, są agresywni lub chcą je wykorzystać. Uważam jednak, że wymagania głównie powinny dotyczyć cech wewnętrznych takich jak osobowość, by druga strona nam odpowiadała. Trudno by imprezujący chłopak porozumiał się ze spokojną dziewczyną. W kwestii wyglądu można mieć upodobania ale nie powinny być one istotne przy wyborze partnera. Dziewczyna może lubić szatynów, ale gdy pozna czarującego rudzielca, z którym iskrzy to warto by dała mu szansę, a nie kurczowo trzymała się swoich wymagań. Podobnie ze wzrostem. Rozumiem że wysocy mogą się podobać, ale jeśli jest dobry kontakt to na te kilka cm można machnąć ręką.
To jest tylko i wyłącznie twoja opinia.
Możesz się kierować takimi wartościami, ale nikogo innego do tego nie zmusisz.
Poza tym kobiety mogą powiedzieć jak tutaj w wątku, że im nie iskrzy jak facet nie ma minimum 180 cm i co? Ty uznasz, że się mylą? Widocznie niektóre nie mogą machnąć ręką. Poza tym u ciebie to bardziej kilkanaście więcej by się przydało.
Ja nie lubię grubych czy rozwiązłych, ty możesz nie lubić jakichś, a kobiety mogą nie lubić niskich. Każdy może wybierać sobie jak chce.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:40   #65
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Próbujesz skłonić mnie do przyznania Ci racji, że uroda ma znaczenie. W ten sposób chcesz wyczyścić swoje sumienie. Ja nie ulegnę i nadal będę upierał się że kurczowe trzymanie się swojego ideału piękna niczego dobrego nie przyniesie. Bo może ktoś kto na pierwszy rzut oka nie jest doskonały okaże się wzorowym chłopakiem/dziewczyną pod względem charakteru. Do wyglądu można przywyknąć, a charakteru niekoniecznie. W innym temacie pisałyście, że choć chłopak z początku się nie podobał zrobił się w waszych oczach atrakcyjniejszy.
Analogicznie z odwróconymi proporcjami, super wyglądem a słabym charakterem nie do odwrócenia.

No i jednak nie uwierzę że jeśli facetowi podoba się dziewczyna, dobrze się mu z nią rozmawia, a ma np. mały biust, to ją odrzuci.
Więc dlaczego dziewczyna ma odrzucić niskiego chłopaka, który pasuje jej z buźki, z charakteru, sylwetki ,tylko wzrost kuje panny w oczy
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:49   #66
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Próbujesz skłonić mnie do przyznania Ci racji, że uroda ma znaczenie. W ten sposób chcesz wyczyścić swoje sumienie. Ja nie ulegnę i nadal będę upierał się że kurczowe trzymanie się swojego ideału piękna niczego dobrego nie przyniesie. Bo może ktoś kto na pierwszy rzut oka nie jest doskonały okaże się wzorowym chłopakiem/dziewczyną pod względem charakteru. Do wyglądu można przywyknąć, a charakteru niekoniecznie. W innym temacie pisałyście, że choć chłopak z początku się nie podobał zrobił się w waszych oczach atrakcyjniejszy.
Analogicznie z odwróconymi proporcjami, super wyglądem a słabym charakterem nie do odwrócenia.

No i jednak nie uwierzę że jeśli facetowi podoba się dziewczyna, dobrze się mu z nią rozmawia, a ma np. mały biust, to ją odrzuci.
Więc dlaczego dziewczyna ma odrzucić niskiego chłopaka, który pasuje jej z buźki, z charakteru, sylwetki ,tylko wzrost kuje panny w oczy
ale czy ty nie rozumiesz ze nikt nie musi brac byle czego na juz?
po co wiazac sie z kims kto odstaje od tego czego szukamy w drugim czlowieku skoro moze tam gdzies czeka ten wlasnie ktory spelnia nasze oczekiwania?
ja bym nie wziela faceta ktory mi nie odpowiada w jakims wzgledzie nie wazne czy w wzroscie czy w charakterze czy w zarobkach,wiem ze moge miec wszystko po co sie spieszyc i brac cokolwiek ,nigdy nie bylam desperatka
co do charakteru to czesto na pierwszy rzut oka nie widac ale przeciez kiedy czlowiek sie przekona zawsze moze odprawic kogos kto ci nie pasuje ze wzrostem jest ta wygoda ze widac odrazu i nie trzeba marnowac czasu zeby sie o tym przekonac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:54   #67
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Mam 168, ale gdybym na tinderze poznała super faceta o wzroście 171 to umowilabym się. Mialam faceta ponad 190 i czulam sie bardzo niska, ciagle musialam nosic szpilki. Tinder to taka aplikacja, że liczy się początkowo głównie wygląd. Te teksty, że liczy się charakter, to bardziej w realnym życiu się sprawdzą, gdy poznajesz w pracy czy na kursie kogoś i z czasem zaczyna się podobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym się zgadzam, przypomniało mi się, że ja oszalałam (głównie fizycznie) na punkcie kolesia, który miał właśnie może 170, ale wydawał mi się boski pod każdym względem wyglądowym - ładna twarz, fryzura, stylówka, do tego mega charyzma i dusza towarzystwa. Ale musiałam go zobaczyć na żywo w towarzystwie, a nie na spotkaniu 1 na 1 z założenia randkowym.
Tak samo podobali mi sie faceci w mniemaniu innych - brzydcy, ale wg mnie interesujący, tak, że wygląd przestawał mieć znaczenie, a nawet mnie serio pociągali. Acz generalnie gdybym akurat przez Tindera miała się umowić z kolesiem 1) niskim; 2) brzydkim (z twarzy, nie mowię tutaj np., o jakiejś otyłości), to jednak wolałabym brzydkiego U mnie niski wzrost plus jeszcze ewentualnie łysina to jest takie no go w 99,9% przypadków.
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 17:58   #68
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez saab_ Pokaż wiadomość
Z tym się zgadzam, przypomniało mi się, że ja oszalałam (głównie fizycznie) na punkcie kolesia, który miał właśnie może 170, ale wydawał mi się boski pod każdym względem wyglądowym - ładna twarz, fryzura, stylówka, do tego mega charyzma i dusza towarzystwa.

gdybym akurat przez Tindera miała się umowić z kolesiem 1) niskim; 2) brzydkim (z twarzy, nie mowię tutaj np., o jakiejś otyłości), to jednak wolałabym brzydkiego U mnie niski wzrost plus jeszcze ewentualnie łysina to jest takie no go w 99,9% przypadków.

Sama sobie zaprzeczasz. W pierwszej cześci posta zasugerowałaś że niski może się Tobie podobać i być dla Ciebie atrakcyjny, by w drugiej części sobie zaprzeczyć.
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:07   #69
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Odbicie od ściany

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87875765]jak jest mily i kochany ale sredniawka to dla mnie moze zostac kumplem
nigdy nie zainteresowalabym sie sredniawka jako moim potencjalnym partnerem i jakby mnie partner nazwal sredniawka to bylby skonczony
dla mnie twoje teksty o sredniawce sa ponizajace poprostu[/QUOTE]

Dla mnie trochę też to mało zrozumiałe, akurat sama interesuję się modą i fakt, że może się trafić "ładny, ale niezrobiony" koleś, ale wyrabianie go jednak by mi nie leżało. Muszę mieć faceta, który ma w miarę podobnie wyrobiony gust do mojego, a nie, że będę mu musiała tłumaczyć, dlaczego latem lepiej podwinąć rękaw koszuli, a nie kupować taką z krótkim (mój koszmar ), czy dlaczego espadryle/mokasyny > skórzane sandały Przecież to by była męka dla obu stron, nie mówię o sytuacjach, gdy idę z facetem na zakupy i mu mówię: przymierz sobie te spodnie, tylko moim zdaniem z ... czegoś tam nie utoczysz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Czy jestem żałosny, zdesperowany? Nawet jeśli to nie jestem hipokrytą. W innych tematach piszecie, że nie wygląd, lecz to jaki jest facet jest najważniejsze. Śmiejecie się z mężczyzn, którzy twierdzą że "baby som zue bo na wyglad patrza", a okazuje się że prawda jest brutalna i najbardziej zwracacie uwagę na wygląd. Kto wie czy dla was nie jest ważniejszy niż charakter, bo czytając wasze posty odnoszę wrażenie, że mając do wyboru przeciętniaka z fajnym charakterem i przystojniaka z mniej fajnym, postawiłybyście na przystojniejszego.
Wcale nie wg. mnie np. wzrost jest warunkiem "koniecznym, ale nie wystarczającym" I tak jak pisałam, plus zgadzam się z którymś postem powyżej - jeśli facet jest mniej urodziwy, ale charyzmatyczny, przebojowy, widać po nim, że ma to coś, to reszta schodzi na dalszy plan. Ale na Tinderze się tego nie zobaczy.
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:09   #70
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
2 lata temu rozstałem się z dziewczyną. Byliśmy razem 8 lat. Była to moja pierwsza i jedyna dziewczyna, Przez rok lizałem rany po związku. Wraz z początkiem 2020 postanowiłem ponownie otworzyć się na miłość. W telefonie korzystam z kilku apek. Proszę o wskazówki. Co zrobić by na portalach randkowych przestać zaliczać kolejne niepowodzenia? Poznałem kilka dziewczyn przez tindera. Fajnie się rozmawiało. Chciały się spotkać. Przeszliśmy na fejsa. Nadal dobrze się korespondowało. W pewnym momencie spytały o wzrost. Zaczęły pojawiać się schody. Jedna która wcześniej wyciągała mnie z domu na spotkanie, napisała "o nie, teraz to się z tobą nie umówię, jesteś niższy ode mnie". Ona miała 172, ja 171. Z paroma innymi to samo. Generalnie prześladuje mnie ten motyw. Jest match, dobrze się gada, planujemy spotkanie, pytanie o wzrost i kontakt się urywa. Gdy pytam o powody dlaczego tracą chęci, czytam: "bo nie będę mogła ubrać szpilek", "bo lubię wysokich". Wydaje się mi że buty są dodatkiem i dobiera się je pod chłopaka, nie na odwrót. Z tym, że lubią wysokich. No dobrze każdy ma prawo do własnych preferencji, ale skoro dobrze się pisze, niektóre dziewczyny mówiły, że czują chemię, a nagle wszystko zanika to nie jest w porządku. Proszę więc o wskazówki by w jakiś sposób dziewczyny nie traciły zainteresowania. Pisanie wzrostu w moim przypadku 171 w profilu nie ma sensu bo tak to żadna mi nie da w prawo.
Bez przesady. Zmien zdanie na temat kobiet- naprawdę jak facet jest fajny tzn. opiekuńczy, z poczuciem humoru i ogolnie swietna osobą , inteligentny itd. to wzrost nie jest najwaznijeszy.
Oczywiście, ze jakos dodaje atrakcyjności, sama mam 166 cm i nie umawiam się z kims poniżej 170 , bo nie lubie być wyzsza przy facecie. Ale bez przesady zebym patrzyla jakos przesadnie na wzrost.
Ja jestem generalnie inna, i ja patrze jak się czuje przy facecie i jaka jest osobą, nie szukam szpanu , idealnego wyglądu czy kasy.

Ogolnie czytając wizaz to uważam, ze powinnam zrobić sobie cycki , przedluzyc wlosy i generalnie skupic się na wyglądzie. POtem na zarabianiu forsy i karierze i w ogle zbudować wokół siebie image, by zyskac niby fatastycznego faceta, dla którego tez najważniejszy jest szmal i mięsnie i markowe ciuchy i uroda .
Jakos tego nie widzę.
Serio-sa koiety co nie skresla Cie za wzrost. Poza tym dla kobiet co maja >160 jesteś wysoki, nawet jak ubiorą szpilki.
Masz sam kompleks ,popracuj nad tym i skup się na tym co możesz dac w relacji, zamiast wyimaginowanym kompleksie, na który i tak nie masz wpływu.
Wiele rzeczy można zmienić ale nie wzrost...
wzrost ani nie daje ani poczucia bezpieczeństwa, ani szczęścia, uśmiechu ani orgazmu. XD
Masz cenniejsze zasoby.
Ja bym napisala ,ze masz tyle wzrostu na profilu.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-05-24 o 18:16
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:15   #71
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Ale jak ja mam pracować nad sobą jeśli problemem nie jest to co mam w głowie ale to w jaki sposób dziewczyny reagują na mnie. Świata nie zmienię
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 18:18   #72
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez saab_ Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę też to mało zrozumiałe, akurat sama interesuję się modą i fakt, że może się trafić "ładny, ale niezrobiony" koleś, ale wyrabianie go jednak by mi nie leżało. Muszę mieć faceta, który ma w miarę podobnie wyrobiony gust do mojego, a nie, że będę mu musiała tłumaczyć, dlaczego latem lepiej podwinąć rękaw koszuli, a nie kupować taką z krótkim (mój koszmar ), czy dlaczego espadryle/mokasyny > skórzane sandały Przecież to by była męka dla obu stron, nie mówię o sytuacjach, gdy idę z facetem na zakupy i mu mówię: przymierz sobie te spodnie, tylko moim zdaniem z ... czegoś tam nie utoczysz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



Wcale nie wg. mnie np. wzrost jest warunkiem "koniecznym, ale nie wystarczającym" I tak jak pisałam, plus zgadzam się z którymś postem powyżej - jeśli facet jest mniej urodziwy, ale charyzmatyczny, przebojowy, widać po nim, że ma to coś, to reszta schodzi na dalszy plan. Ale na Tinderze się tego nie zobaczy.
dokladnie o to chodzi
dlatego mu doradzilam szukanie w realu bo przez internet suche liczby odrzucaja co innego na zywo ,mozna jeszcze nadrobic miec cos takiego w sobie co rzuci cie na kolana ale to musi byc na zywo przez internet tego sie nie zobaczy i dlatego zostaje sie odrzucony w przedbiegach
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:20   #73
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Próbujesz skłonić mnie do przyznania Ci racji, że uroda ma znaczenie. W ten sposób chcesz wyczyścić swoje sumienie. Ja nie ulegnę i nadal będę upierał się że kurczowe trzymanie się swojego ideału piękna niczego dobrego nie przyniesie. Bo może ktoś kto na pierwszy rzut oka nie jest doskonały okaże się wzorowym chłopakiem/dziewczyną pod względem charakteru. Do wyglądu można przywyknąć, a charakteru niekoniecznie. W innym temacie pisałyście, że choć chłopak z początku się nie podobał zrobił się w waszych oczach atrakcyjniejszy.
Analogicznie z odwróconymi proporcjami, super wyglądem a słabym charakterem nie do odwrócenia.

No i jednak nie uwierzę że jeśli facetowi podoba się dziewczyna, dobrze się mu z nią rozmawia, a ma np. mały biust, to ją odrzuci.
Więc dlaczego dziewczyna ma odrzucić niskiego chłopaka, który pasuje jej z buźki, z charakteru, sylwetki ,tylko wzrost kuje panny w oczy
Dziewczyna może odrzucić się tylko dlatego, ze miałeś dziwny kolor bluzki albo cos innego. Jakie to ma znaczenie?
Wyluzuj.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:20   #74
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Jestem introwertykiem. Lubię być w domu. Nigdy nie chodziłem po knajpach. Pierwszą i jedyną dziewczynę poznałem w szkole średniej.
W pracy mało dziewczyn i wszystkie zajęte. Internet jest jedyną szansą. A Wy mówicie że tam nie mam szans? To gdzie w takim razie?
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:22   #75
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Ale jak ja mam pracować nad sobą jeśli problemem nie jest to co mam w głowie ale to w jaki sposób dziewczyny reagują na mnie. Świata nie zmienię
A jak reagują?? Poszukaj normalnej dziewczyny , bo masa facetow z takim wzrostem jak Twój ma partnerki.
Zaniast skupic się na tym ,żeby kobieta się dobrze się przy Tobie czula to skupiasz się na wzroście i imponowaniu.
To jest ważne a nie pare centymetrow wzrostu.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:23   #76
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Toż pisałem że rozmowy się kleją, że dziewczyny dobrze się czują i piszą że jest chemia. A potem pytanie o wzrost i hastalavista
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:24   #77
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Jestem introwertykiem. Lubię być w domu. Nigdy nie chodziłem po knajpach. Pierwszą i jedyną dziewczynę poznałem w szkole średniej.
W pracy mało dziewczyn i wszystkie zajęte. Internet jest jedyną szansą. A Wy mówicie że tam nie mam szans? To gdzie w takim razie?
nie mowie ze nie masz szans u nikogo bo sa kobiety ktorym twoj wzrost nie bedzie przeszkadzal ,171 to wciaz lepiej niz 165cm ale powinienes podac wzrost w opisie wowczas te ktorym to przeszkadza odrazu same sie odsieja i nie bedziesz musial tracic czasu na rozmowy z kobietami u ktorych wlasnie szans nie masz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:24   #78
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Jestem introwertykiem. Lubię być w domu. Nigdy nie chodziłem po knajpach. Pierwszą i jedyną dziewczynę poznałem w szkole średniej.
W pracy mało dziewczyn i wszystkie zajęte. Internet jest jedyną szansą. A Wy mówicie że tam nie mam szans? To gdzie w takim razie?
Wszedzie masz szanse ,skup się na atutach a nie na tym czego Ci brak.
Sa ludzie naprawdę niezbyt urodziwi, a maja partnerow.Jak dla mnie szukasz alibi. Może chodzi o charakter a nie o wzrost?
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:25   #79
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Bez przesady. Zmien zdanie na temat kobiet- naprawdę jak facet jest fajny tzn. opiekuńczy, z poczuciem humoru i ogolnie swietna osobą , inteligentny itd. to wzrost nie jest najwaznijeszy.
Oczywiście, ze jakos dodaje atrakcyjności, sama mam 166 cm i nie umawiam się z kims poniżej 170 , bo nie lubie być wyzsza przy facecie. Ale bez przesady zebym patrzyla jakos przesadnie na wzrost.
Ja jestem generalnie inna, i ja patrze jak się czuje przy facecie i jaka jest osobą, nie szukam szpanu , idealnego wyglądu czy kasy.
Serio-sa koiety co nie skresla Cie za wzrost. Poza tym dla kobiet co maja >160 jesteś wysoki, nawet jak ubiorą szpilki.
Masz sam kompleks ,popracuj nad tym i skup się na tym co możesz dac w relacji, zamiast wyimaginowanym kompleksie, na który i tak nie masz wpływu.
Wiele rzeczy można zmienić ale nie wzrost...
wzrost ani nie daje ani poczucia bezpieczeństwa, ani szczęścia, uśmiechu ani orgazmu. XD
Masz cenniejsze zasoby.
Ja bym napisala ,ze masz tyle wzrostu na profilu.
Oczywiście wzrost nie ma znaczenia, bo coś tam, ale... nie umawiam się z facetami poniżej...
Większość uważa, że jest inna, a potem się okazuje, że wcale nie jest.
Wzrost nie jest względny (tak, wiem że Einstein by się kłócił ). Więc on nie będzie miał dwóch metrów, bo dziewczyna jest niska.
Wiele kobiet bezpieczniej czuje się z wysokim niż z niskim mężczyzną. Takie opinie widziałem także na tym portalu.
Wzrost daje pewien procent poczucia własnej wartości.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 18:26   #80
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Toż pisałem że rozmowy się kleją, że dziewczyny dobrze się czują i piszą że jest chemia. A potem pytanie o wzrost i hastalavista
Po co piszesz zamiast od razu się spotkać? szkoda czasu na długie pisanie,
Nie można czuc chemii przez Internet.
Mow od razu o wzroście -nie będzie problemu.
Po co to ukrywasz??
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:27   #81
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Dekko jak dla mnie to nie przeczytałaś pierwszej wiadomości tematu.
Tam napisałem dosadnie jak sprawa się ma. W skrócie: dziewczyna daje w prawo, klikam do niej, rozmawiamy, przechodzimy na fejsa, chce się spotkać. Potem pytanie o wzrost i czar pryska. To nie mów mi że z moim charakterem jest coś nie tak, skoro one za nic mają całą rozmowę i to jak się pisało tylko dlatego że mam 171.
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:29   #82
CwiercMotyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 91
Dot.: Odbicie od ściany

Podaj ten wzrost w opisie i przynajmniej sprawa będzie jasna. Ale na twoim miejscu nie spodziewałbym się zbyt wiele po tinderze. To śmieciowa apka. Jak nie wzrost, to pewnie będzie coś innego.
CwiercMotyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:30   #83
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 530
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Oczywiście wzrost nie ma znaczenia, bo coś tam, ale... nie umawiam się z facetami poniżej...
Większość uważa, że jest inna, a potem się okazuje, że wcale nie jest.
Wzrost nie jest względny (tak, wiem że Einstein by się kłócił ). Więc on nie będzie miał dwóch metrów, bo dziewczyna jest niska.
Wiele kobiet bezpieczniej czuje się z wysokim niż z niskim mężczyzną. Takie opinie widziałem także na tym portalu.
Wzrost daje pewien procent poczucia własnej wartości.
komu poczucie wartości?

Kobieta najbezpieczniej czuje się z facetem co ma cos w glowie, bo jednak w dzisiejszych czasach emocjonalne poczucie bezpieczeństwa bardziej się pzrydaje niż fizyczne. Nie ma wojny i czasów , gdzie mezcyzni muszą zabijac by chronić partnerki.

Masz racje, wszystkie kobiety są takie same

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Dekko jak dla mnie to nie przeczytałaś pierwszej wiadomości tematu.
Tam napisałem dosadnie jak sprawa się ma. W skrócie: dziewczyna daje w prawo, klikam do niej, rozmawiamy, przechodzimy na fejsa, chce się spotkać. Potem pytanie o wzrost i czar pryska. To nie mów mi że z moim charakterem jest coś nie tak, skoro one za nic mają całą rozmowę i to jak się pisało tylko dlatego że mam 171.
Ich strata.Niech szukają wyższych, a Ty szukaj takich co zaakceptują.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-05-24 o 18:33
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:31   #84
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Dekko jak dla mnie to nie przeczytałaś pierwszej wiadomości tematu.
Tam napisałem dosadnie jak sprawa się ma. W skrócie: dziewczyna daje w prawo, klikam do niej, rozmawiamy, przechodzimy na fejsa, chce się spotkać. Potem pytanie o wzrost i czar pryska. To nie mów mi że z moim charakterem jest coś nie tak, skoro one za nic mają całą rozmowę i to jak się pisało tylko dlatego że mam 171.
ale nie mozesz tej informacji o wzroscie podac odrazu?po co wogole marnujesz czas na gadki wlazenie na facebooka itp zamiast odrazu odsiac te ktore nie chca kogos w twoim wzroscie?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:31   #85
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Jestem introwertykiem. Lubię być w domu. Nigdy nie chodziłem po knajpach. Pierwszą i jedyną dziewczynę poznałem w szkole średniej.
W pracy mało dziewczyn i wszystkie zajęte. Internet jest jedyną szansą. A Wy mówicie że tam nie mam szans? To gdzie w takim razie?
Napisały tu z 4 dziewczyny które przyznały, że im te +-10 cm różnicy nie robi różnicy, więc nie jest tak, że nie masz szans. Do tego pozostają te całkiem niższe, poniżej 160 cm. Nie masz szans u takich jak ja, dla których wzrost jest jednym z istotniejszych czynników, szczególnie w znajomościach online, w których wybór bazuje głównie na wyglądzie, wierzę, że nie jestem reprezentantką zdecydowanej większości.
Moja rada: wpisz te swoje dane i czekaj na laski, którym to obojętne ew. mimo wszystko wychodź na jakieś bardziej kameralne spotkania np. domówki.
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:49   #86
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

Jak wzrost jest dla Ciebie ważny jak Ty uganiałaś się za facetem mojego wzrostu
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:50   #87
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Nie przeszkadzają mi wymagania kobiet. Dobrze je mieć bo dzięki temu uniknie się gości którzy nie szanują kobiet, są agresywni lub chcą je wykorzystać. Uważam jednak, że wymagania głównie powinny dotyczyć cech wewnętrznych takich jak osobowość, by druga strona nam odpowiadała. Trudno by imprezujący chłopak porozumiał się ze spokojną dziewczyną. W kwestii wyglądu można mieć upodobania ale nie powinny być one istotne przy wyborze partnera. Dziewczyna może lubić szatynów, ale gdy pozna czarującego rudzielca, z którym iskrzy to warto by dała mu szansę, a nie kurczowo trzymała się swoich wymagań. Podobnie ze wzrostem. Rozumiem że wysocy mogą się podobać, ale jeśli jest dobry kontakt to na te kilka cm można machnąć ręką.
Ja nie znam przystojnego rudego, nawet wśród znanych facetów jest mało. A jak rudy i piegowaty to już w ogóle u mnie skreślony, tak samo łysy. Niestety musisz zaakceptować, że dla wielu kobiet wzrost jest bardzo ważny, nic z tym nie zrobisz. Wpisz wzrost, kobiety dla ktorych to problem Cię odrzucą, w zasadzie większość facetow ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:56   #88
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
Jak wzrost jest dla Ciebie ważny jak Ty uganiałaś się za facetem mojego wzrostu
Czytasz to co chcesz przeczytać, napisałam, że miałam taka sytuację jeden raz, ale poznałam go w realu, z całą otoczką przysłaniająca ten wzrost, co Tobie nie grozi, bo jak twierdzisz, jesteś raczej domatorem

Wyraźnie napisałam, że z kolei ze znajomością z chłopakiem z Tindera mierzącym 172 cm nie przeszłam na znajomość na żywo, z takich pewnie powodów, z jakich odmawiały Ci te Twoje dotychczasowe Tinderowe koleżanki. Ale jak uważasz pomimo tego, że wzrost się dla mnie nie liczy, to spoko, wykłócać się nie będę

Edytowane przez saab_
Czas edycji: 2020-05-24 o 18:57
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:17   #89
cantavoid
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22
Dot.: Odbicie od ściany

W realu w grę wchodzą inne czynniki, których nie dostrzeże się przez internet. A te czynniki mogą się spodobać i dodać nieco plusów. Czy tak?
cantavoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:25   #90
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez cantavoid Pokaż wiadomość
W realu w grę wchodzą inne czynniki, których nie dostrzeże się przez internet. A te czynniki mogą się spodobać i dodać nieco plusów. Czy tak?
tak , jest to naukowo stwierdzone ze to ze ktos nas pociaga to rowniez zapach,mimika pelno malych dodatkow plus oczywiscie charyzma ,pozycja spoleczna wiele innych rzeczy ktore widzi sie na zywo ,dlatego czasami zakochujemy sie w kims kto nie jest w naszym typie albo czegos mu brakuje ale w ogolnym spojrzeniu to jakos znika bo jest wlasnie to niewytlumaczalne cos co nas do tej osoby przyciaga ale to moze sie zdarzyc tylko na zywo a nie przez interet
nie wiem jakie sa twoje doswiadczenia w randkowaniu z kims przez internet,ja praktycznie za kazdym razem jak spotkalam na zywo kogos z kim gadalam online to byla rozczarowana mimo ze gadalo sie dobrze to nie bylo chemii na zywo,bo czlowiek to wielka ukladanka sklada sie z wielu elementow,wszystko moze cie zniechecic ,sposob jak mowi,jakich wyrazow uzywa,jak siedzi, jak chodzi ,jak je wszystko moze zniechecic
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 10:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.