Pm 2020. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 13:27   #4501
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Co kraj to obyczaj- ja na 90% wesel na których byłam na przestrzeni ostatnich 10 lat miałam zapewniony nocleg przez młodych. Z mojej perspektywy to normalne że się kupuje nocleg gościom z daleka, więc w naszym przypadku zdecydowanej większości jedną noc wykupujemy. Wiem jakie to generuje koszty, więc też nie mam pretensji jak go nie ma, ale chce żeby ludzie nie musieli się zastanawiać co zrobić. Jasne że wolałabym te pieniądze wydać na co innego, ale to też nie jest tak że nas na to kompletnie nie stać, więc szukamy- a nie jest łatwo bo nasza sala nie ma hotelu więc załatwiamy po okolicy

Jaki planujecie wystrój sali? Ja jakoś do tego nie mam głowy, na początku byłam mega zajarana takimi rzeczami a teraz nie chce mi się nawet na to patrzeć
Sama nie wiem Nie bardzo mam umiejętności łączenia ze sobą różnych rzeczy, żeby to naprawdę miało "ręce i nogi" i planujemy jednak jakiegoś fachowcę do pomocy. Może gdyby sala miała neutralne kolory, które łatwo połączyć z innymi to spoko, ale niestety taka nie jest i sama nie wiem co tam pasuje. Florysta u którego planuję kupić bukiet ślubny, zajmuje się również dokorowaniem i chyba poproszę go o pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 16:18   #4502
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Ja mam sale cała w bieli. Słupie się tylko na dekoracjach kwiatowych na naszym stole, wykonana przez naszą florystke. Na więcej się nie decyduje bo mamy około 20 stołów okrągłych a to co mi się podoba z kwiatów kosztuje 200 zł na jeden stół. Więc zrezygnowałam... Na sali są jakieś świece, które już pasują. Nie zamierzam się bardziej w to wczuwac. Mamy ładna, elegancka sale i wydaje mi się, że zbyt wiele tam nie potrzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 16:54   #4503
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Nie przepadam za strojeniem, dekoracjami i wymyślaniem, dlatego pierwsze co mówiłam managerom sal na spotkaniach "chcemy zapłacić i mieć wszystko zrobione. Czy się podejmiecie?" I mamy to ogarnięte. Jakieś decyzję mają być podejmowane na początku przyszłego roku, coś tam zatwierdzimy i z głowy. Dobrze, że są też takie miejsca, bo jak bym miała sama nad tym myśleć, to bym osiwiała chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 19:22   #4504
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Z Woodstocku
Mój Tatuaż to właśnie połączenie dwóch piosenek DM

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Pokaż tatuaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O matko, ale szalejecie dziewczyny. U mnie nie ma tradycji opłacania gościom noclegów i dojazdów, zresztą nie było by nas na to stać.

Oplacalabym chyba tylko biorąc ślub na jakiś ciepłych wyspach egzotycznych.

Muszę się ogarnąć i załatwić wystrój sali i powoli sukienkę . Ani nie mam głowy, ani nie sprawia mi to frajdy. Inaczej to sobie wyobrażałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też... Jestem przerażona do tego stopnia ze się zastanawiam czy nie zrezygnować z wesela i zrobić tak jak chcielismy na początku... Czyli My, nasze dzieci i świadkowie=10osob

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 20:49   #4505
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

My planujemy wystrój, bukiety, księgi gości itp w stylu rustykalnym. Strojenie sali mamy w cenie więc możemy tak na prawdę wymyślać, a postawiliśmy na prostotę jak to moja mama nazwała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:39   #4506
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O matko, ale szalejecie dziewczyny. U mnie nie ma tradycji opłacania gościom noclegów i dojazdów, zresztą nie było by nas na to stać.

Oplacalabym chyba tylko biorąc ślub na jakiś ciepłych wyspach egzotycznych.

Muszę się ogarnąć i załatwić wystrój sali i powoli sukienkę . Ani nie mam głowy, ani nie sprawia mi to frajdy. Inaczej to sobie wyobrażałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest jedynie praktykowane załatwianie powrotu z wesela, to pamiętam jeszcze z czasów wesel w remizach.
Z tego co wiem to rodzice tż chcą płacić swoim gościom za nocleg, proszę bardzo, niech to robią. Ale ja jestem też w innej sytuacji, bo jakieś 95% gości z mojej strony mieszka w promieniu 15km od sali, od strony tż będzie to jakieś 5%
Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Co kraj to obyczaj- ja na 90% wesel na których byłam na przestrzeni ostatnich 10 lat miałam zapewniony nocleg przez młodych. Z mojej perspektywy to normalne że się kupuje nocleg gościom z daleka, więc w naszym przypadku zdecydowanej większości jedną noc wykupujemy. Wiem jakie to generuje koszty, więc też nie mam pretensji jak go nie ma, ale chce żeby ludzie nie musieli się zastanawiać co zrobić. Jasne że wolałabym te pieniądze wydać na co innego, ale to też nie jest tak że nas na to kompletnie nie stać, więc szukamy- a nie jest łatwo bo nasza sala nie ma hotelu więc załatwiamy po okolicy

Jaki planujecie wystrój sali? Ja jakoś do tego nie mam głowy, na początku byłam mega zajarana takimi rzeczami a teraz nie chce mi się nawet na to patrzeć
Ja się kompletnie na tym nie znam.
Plus jest taki, że mamy salę w stylu glamour, robi ogromne wrażenie i bez przystrajania, więc postawimy tylko na jakieś wazony na stołach i tyle. Właścicielka sali zajmuje się dekoracjami, więc z nią o tym porozmawiamy.
Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Sycylia.





Ja bym się dziwnie poczuła w takiej sytuacji jako gość. Moim zdaniem powinno się poinformować gości wcześniej o tym czy mają płacić czy nie. W tym roku miałam nocleg opłacony przez młodych, ale w ramach tego dorzuciłam stówkę więcej do koperty, bo jakbym miała sama płacić za nocleg to nie ukrywam, że w kopercie byłoby mniej o te 100 zł, bo poszłoby na nocleg.





O jak cudownie.












Jakie zaproszenia wybrałyście?












Też nie chcę deszczu, chyba że wtedy jak już wszyscy będą bezpiecznie siedzieć na sali.

Denerwuje mnie to, że jak jest ciepło to dużo osób ucieka na zewnątrz, na jednym weselu co byłam to już w ogóle była lipa, bo ludzie pobrali sobie piwo i poszli siedzieć w ogródku.





Jest problem z tymi nazwiskami. Ja się wystraszyłam jak TŻ zamówił tą podróż, ale lecimy 2 tygodnie później, więc opóźni mi się zmienianie dokumentów, bo planowałam w poniedziałek zaraz po ślubie latać po urzędach.




To będzie piękna impreza.





Moim zdaniem, powinna sama dojechać, ewentualnie poprosić o pomoc jakby miała problem z dotarciem na miejsce.
Sycylia jest super, już zazdroszczę!
Jak lecicie 2 tygodnie później to pewnie dokumenty jeszcze nie będą gotowe

Ja zaproszenia mam wybrane od firmy "stronawesela"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 14:26   #4507
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Jaki planujecie wystrój sali? Ja jakoś do tego nie mam głowy, na początku byłam mega zajarana takimi rzeczami a teraz nie chce mi się nawet na to patrzeć
U mnie wesele odbywa się w staropolskim dworku, więc wystrój będzie rustykalny. Dekoracje planuje jednak przygotować we własnym zakresie, bo ceny u "profesjonalistów" są absurdalne
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 18:00   #4508
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Pm 2020.

Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 18:59   #4509
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Mi się wydaje, że znaleźć suknie BEZ ogromnego dekoltu to dopiero sztuka Wszystkie współczesne suknie są na maxa wydekoltowane i to już raczej nikomu nie przeszkadza. Już dawno suknie ślubne przestały być skromne i zakrywające większość ciała.
Jak Ci się podoba to bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:13   #4510
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.
Jeżeli Tobie się podoba i spełnia Twoje oczekiwania i to w niej chcesz wziąć ślub to tak, wypada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że znaleźć suknie BEZ ogromnego dekoltu to dopiero sztuka Wszystkie współczesne suknie są na maxa wydekoltowane i to już raczej nikomu nie przeszkadza. Już dawno suknie ślubne przestały być skromne i zakrywające większość ciała.
Jak Ci się podoba to bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!
Zauważyłam też za skromną sukienkę trzeba zapłacić dużo więcej niż za te wydekoltowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:17   #4511
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Zauważyłam też za skromną sukienkę trzeba zapłacić dużo więcej niż za te wydekoltowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Wrzucałem tu zabudowana suknie bez ozdób za 5, 5 tys zł. Natomiast inne były w cenie 2-3 tysięcy


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 19:19   #4512
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że znaleźć suknie BEZ ogromnego dekoltu to dopiero sztuka Wszystkie współczesne suknie są na maxa wydekoltowane i to już raczej nikomu nie przeszkadza. Już dawno suknie ślubne przestały być skromne i zakrywające większość ciała.
Jak Ci się podoba to bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie decyzja do podjęcia jest między sukienką bez dekoltu, jest zabudowana z delikatnym krótkim rękawkiem, bardzo mi się podobała póki nie zobaczyłam swoich zdjęć w niej. Wyglądam strasznie grubo, mimo że jestem szczupła - niekorzystnie. Druga zaś jest na ramiączkach i na zdjęciach bardzo mnie wyszczupla, jednak ta jest bardzo błyszcząca i wycięta. Trochę się bałam jaki będzie odbiór, bo jestem dość skromną osobą, jednak podczas swojego ślubu chcę błyszczeć. Ale skoro mówicie że wypada, to wybór padnie na tą drugą Dziękuję za pomoc
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:34   #4513
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.
Jeśli błyszczysz i Tobie się podoba to nie ma nad czym się zastanawiać. Ewentualnie zawsze można coś coś delikatnego na górę zarzucić, widziałam różne gustowne wdzianka czy to z koronek czy inne.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że znaleźć suknie BEZ ogromnego dekoltu to dopiero sztuka Wszystkie współczesne suknie są na maxa wydekoltowane i to już raczej nikomu nie przeszkadza. Już dawno suknie ślubne przestały być skromne i zakrywające większość ciała.
Jak Ci się podoba to bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie się udalo bez dekoltu, bo ja akurat nie lubię za bardo chodzić w dekoltach, średnio się czuje. Mimo, że takie suknie są piękne. Ale ja i tak mojej bym nie zamieniła na żadną inną haha ale tak powinna mieć chyba każda Panna Młoda. W końcu suknia każdej z nas jest najpiękniejsza haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:54   #4514
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja uwielbiam dekolty ale dekolt dekoltowi nierówny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:03   #4515
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
To prawda. Wrzucałem tu zabudowana suknie bez ozdób za 5, 5 tys zł. Natomiast inne były w cenie 2-3 tysięcy


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
No niestety, Panie w salonach ślubnych mówią, że klasyka kosztuje ...
Szkoda, że mnie urzeka klasyka ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:22   #4516
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że znaleźć suknie BEZ ogromnego dekoltu to dopiero sztuka Wszystkie współczesne suknie są na maxa wydekoltowane i to już raczej nikomu nie przeszkadza. Już dawno suknie ślubne przestały być skromne i zakrywające większość ciała.
Jak Ci się podoba to bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam suknie bez dekoltu i udało się bez problemu
Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.
To Ty masz się dobrze w niej czuć a nie inni mnie akurat zdanie innych nie interesuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:26   #4517
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.
Zawsze możesz do kościoła nałożyć jakąś narzutkę, którą potem zdejmiesz
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:30   #4518
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Kurcze, dajcie linki do swoich sukni bez dekoltów Mi tak jakoś trudno na nie trafić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 22:32   #4519
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

https://evalendel.com/cameron/
Moja taka. Niby wygląda jakby był, a w rzeczywistości nic nie widać zupełnie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 05:34   #4520
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Właśnie decyzja do podjęcia jest między sukienką bez dekoltu, jest zabudowana z delikatnym krótkim rękawkiem, bardzo mi się podobała póki nie zobaczyłam swoich zdjęć w niej. Wyglądam strasznie grubo, mimo że jestem szczupła - niekorzystnie. Druga zaś jest na ramiączkach i na zdjęciach bardzo mnie wyszczupla, jednak ta jest bardzo błyszcząca i wycięta. Trochę się bałam jaki będzie odbiór, bo jestem dość skromną osobą, jednak podczas swojego ślubu chcę błyszczeć. Ale skoro mówicie że wypada, to wybór padnie na tą drugą Dziękuję za pomoc

Do samego kościoła można coś zarzucić. Jak Ci się bardziej podoba to ją bierz. Ja mam sukienkę bez pleców i do kościoła zarzucę jakąś chustę albo sweterek jak będzie zimno.



Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
https://evalendel.com/cameron/
Moja taka. Niby wygląda jakby był, a w rzeczywistości nic nie widać zupełnie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przepiękna
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 06:09   #4521
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Kurcze, dajcie linki do swoich sukni bez dekoltów Mi tak jakoś trudno na nie trafić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już wstawiałam zdjęcie swojej parę stron temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 09:46   #4522
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie jest jedynie praktykowane załatwianie powrotu z wesela, to pamiętam jeszcze z czasów wesel w remizach.
Z tego co wiem to rodzice tż chcą płacić swoim gościom za nocleg, proszę bardzo, niech to robią. Ale ja jestem też w innej sytuacji, bo jakieś 95% gości z mojej strony mieszka w promieniu 15km od sali, od strony tż będzie to jakieś 5% Ja się kompletnie na tym nie znam.
Plus jest taki, że mamy salę w stylu glamour, robi ogromne wrażenie i bez przystrajania, więc postawimy tylko na jakieś wazony na stołach i tyle. Właścicielka sali zajmuje się dekoracjami, więc z nią o tym porozmawiamy.Sycylia jest super, już zazdroszczę!
Jak lecicie 2 tygodnie później to pewnie dokumenty jeszcze nie będą gotowe

Ja zaproszenia mam wybrane od firmy "stronawesela"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na pewno nie będą gotowe, dlatego zmiana dokumentów nastąpi później, choć miło byłoby lecieć na nowych.



Ładne mają te zaproszenia.



Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Kochane, proszę o poradę czy wypada brać ślub kościelny w sukni błyszczącej całej w brokacie w dodatku z głębokim dekoltem ? Bardzo mi się podoba, świetnie leży, jednak trochę się obawiam odbioru innych.

Jeśli dobrze się w niej czujesz to wypada, a wszystkim nie dogodzisz. Część gości będzie zachwycona, część nie i tak samo by było w przypadku skromniejszej sukni.

Też miałam te dylemat, bo ślub kościelny, bo na co dzień się nie stroję i z początku sama szukałam sukni delikatnej, skromnej, w miarę zabudowanej, z małym dekoltem, nie błyszczącej, więc wybrałam sukienkę z głębokim dekoltem, z wyciętymi plecami i gorsetem całym w kryształkach. Wiem, że teraz dużo jest takich sukienek i nie każda Panna Młoda się zakrywa, ale ja w kościele będę mieć coś zarzucone, no i ślub w kwietniu, wiec może być chłodno



Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Jeżeli Tobie się podoba i spełnia Twoje oczekiwania i to w niej chcesz wziąć ślub to tak, wypada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Dokładnie!
Zauważyłam też za skromną sukienkę trzeba zapłacić dużo więcej niż za te wydekoltowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz jest szał na wycięcia i dekolty, wszędzie ich pełno to i ceny niższe, a coś co jest trudniej dostępne i jeszcze klasyczne będzie droższe. Za parę lat moda się zmieni i te nasze wycięcia, prześwity itp. pewnie będą na stronach z kiczami.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2019-10-09 o 09:56
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:45   #4523
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny czy któraś z Was będzie miała barmana i ile pozostałego alkoholu kupuje? Bo mam zagwozdkę.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 10:15   #4524
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was będzie miała barmana i ile pozostałego alkoholu kupuje? Bo mam zagwozdkę.
Ja i kupuję już tylko wódkę.
Ale ile nie wiem, bo wszsycy chcą więcej niż proponuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 10:22   #4525
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was będzie miała barmana i ile pozostałego alkoholu kupuje? Bo mam zagwozdkę.
My bierzemy wódkę z restauracji i kupujemy wino. Jak ktoś będzie miał ochotę na coś innego to bar będzie otwarty i można będzie sobie samemu kupić
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 13:56   #4526
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was będzie miała barmana i ile pozostałego alkoholu kupuje? Bo mam zagwozdkę.
Ja mam open bar z barmanem. Wszystkie alkohole dostępne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 14:47   #4527
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny która robi przyjęcie dla najbliższej rodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 14:48   #4528
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która robi przyjęcie dla najbliższej rodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja, rodzina +5 przyjaciół

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 15:17   #4529
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która robi przyjęcie dla najbliższej rodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 15:48   #4530
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która robi przyjęcie dla najbliższej rodziny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, tylko mam dużo rodzeństwa ze swoimi dziećmi i mi to podbija liczbę osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.