Panny Młode 2021 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-03, 11:26   #601
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jutro zapytam czy można, a jak powie, że nie to jakoś z ukrycia mama mi pewnie zrobi.

A dzisiaj zarezerwowałam domek nad morzem na następny weekend i już nie mogę się doczekać aż pojedziemy.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 12:21   #602
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Ja jutro zapytam czy można, a jak powie, że nie to jakoś z ukrycia mama mi pewnie zrobi.

A dzisiaj zarezerwowałam domek nad morzem na następny weekend i już nie mogę się doczekać aż pojedziemy.
A kiedy wy slubujecie? Bo jakos mi umknęło ale wam zazdroszczę mierzenia kiecek już ja w listopadzie zaczynam już przebieram nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 12:22   #603
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A kiedy wy slubujecie? Bo jakos mi umknęło ale wam zazdroszczę mierzenia kiecek już ja w listopadzie zaczynam już przebieram nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dopiero 12.06, więc jeszcze kupa czasu, ale po prostu bardzo spodobała mi się suknia na wystawie i chcialabym się w niej zobaczyc.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 13:24   #604
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja to się bardziej boje tych poszukiwań i tego przymierzania. Na razie tak bardzo bardzo spodobały mi się 3 suknie, ale nawet nie wiem czy w moim budzecie się mieszczą i skąd można je kupić. Jestem otwarta na inne kroje (choć myślę że to ostatecznie będzie coś w stylu tych 3), ale jak oglądam sukienki na grupach to prawie do każdej mam jakieś "ale". Nie wiem jak wygląda to całe mierzenie, umawianie się, najchętniej na przymiarki wzięłabym pół rodziny, ale do salonów mamy daleko i są ograniczenia co do liczby osob (chyba nadal) w związku z koronawirusem. Możliwe że bardzo spodoba mi się coś co daleko przekracza budżet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 14:23   #605
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja to się bardziej boje tych poszukiwań i tego przymierzania. Na razie tak bardzo bardzo spodobały mi się 3 suknie, ale nawet nie wiem czy w moim budzecie się mieszczą i skąd można je kupić. Jestem otwarta na inne kroje (choć myślę że to ostatecznie będzie coś w stylu tych 3), ale jak oglądam sukienki na grupach to prawie do każdej mam jakieś "ale". Nie wiem jak wygląda to całe mierzenie, umawianie się, najchętniej na przymiarki wzięłabym pół rodziny, ale do salonów mamy daleko i są ograniczenia co do liczby osob (chyba nadal) w związku z koronawirusem. Możliwe że bardzo spodoba mi się coś co daleko przekracza budżet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szansa, że spodoba ci się sukienka przekraczająca budżet są ogromne
Polecam wziąć jedną, max dwie osoby ze sobą, które ci szczerze powiedzą, jak będziesz w czymś źle wyglądać i się poumawiać. Dzięki umówieniu się obsługa ma dla ciebie czas, żeby pomóc się w to ubierać (bo to nie takie łatwe).

Jak masz, co ci się podoba, to wez wydrukowane albo miej zdjęcia na telefonie, mogą mieć coś podobnego na stanie lub do zamówienia. I koniecznie buty takie wysokie, jakie będziesz miała na weselu, bo to serio robi różnicę


No i uzbrój się w masę cierpliwości, jak coś upolujesz to pokaż
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 14:23   #606
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jestem przekonana, że te kiecki które mi się podobają są poza budżetem 🤣 Ale idac już do salonu po prostu nie można mierzyć takich sukienek bo okaże się, że to Twoja wymarzona a na metce 10k 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 14:24   #607
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja to się bardziej boje tych poszukiwań i tego przymierzania. Na razie tak bardzo bardzo spodobały mi się 3 suknie, ale nawet nie wiem czy w moim budzecie się mieszczą i skąd można je kupić. Jestem otwarta na inne kroje (choć myślę że to ostatecznie będzie coś w stylu tych 3), ale jak oglądam sukienki na grupach to prawie do każdej mam jakieś "ale". Nie wiem jak wygląda to całe mierzenie, umawianie się, najchętniej na przymiarki wzięłabym pół rodziny, ale do salonów mamy daleko i są ograniczenia co do liczby osob (chyba nadal) w związku z koronawirusem. Możliwe że bardzo spodoba mi się coś co daleko przekracza budżet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczytaj ile kosztują suknie w poszczególnych salonach i jeśli wiesz że jakiś jest poza Twoim zasięgiem to po prostu tam nie idź Bo jak już zachorujesz na jakąś kieckę za miliony monet to potem nic Ci się nie będzie podobać
Z mojego doświadczenia to wydaje mi się że salony oferujące suknie różnych firm zawsze wypadały lepiej od salonów firmowych- Panie były bardziej otwarte, chętniej doradzały i wychodziły poza schemat tego co aktualnie może być w firmowej kolekcji. Ja ostatecznie kupiłam w salonie firmowym bo tam mi się najbardziej sukienka spodobała, ale jakbym miała doradzić to poleciłabym znalezienie max.3 salonów gdzie oferowane suknie wpadają w Twoje gusta. Ja nałaziłam ( i najeździłam) i namierzyłam się jak szurnięta bo mi się wydawało że jak spróbuje wszystkiego to będzie lepiej, a miałam tylko niepotrzebne zamieszanie bo już w drugim miejscu wiedziałam co mi się podoba Ale z drugiej strony nie mówię że każdy tak ma !
No i pokaż jakie Ci się wstępnie spodobały !
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 15:04   #608
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Szansa, że spodoba ci się sukienka przekraczająca budżet są ogromne
Polecam wziąć jedną, max dwie osoby ze sobą, które ci szczerze powiedzą, jak będziesz w czymś źle wyglądać i się poumawiać. Dzięki umówieniu się obsługa ma dla ciebie czas, żeby pomóc się w to ubierać (bo to nie takie łatwe).

Jak masz, co ci się podoba, to wez wydrukowane albo miej zdjęcia na telefonie, mogą mieć coś podobnego na stanie lub do zamówienia. I koniecznie buty takie wysokie, jakie będziesz miała na weselu, bo to serio robi różnicę


No i uzbrój się w masę cierpliwości, jak coś upolujesz to pokaż
Buty to chyba też później się dobiera nie? Tzn wysokość to juz druga przymiarka chyba?

Gorzej że ja mam tak że jak się na coś zapatrze to musi być toćka w točke takie, a nie że jakiś inny materiał/koronka etc. Jeszcze tak nie mam z tymi 3, ale jest blisko. Powinnam może zacząć od nich i albo cZar pryśnie albo będzie szybka decyzja i rodziny nie będę męczyć.

U mnie cała ekipa szczera. Ale mogą mieć inny od siebie gust i to utrudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Ja nałaziłam ( i najeździłam) i namierzyłam się jak szurnięta bo mi się wydawało że jak spróbuje wszystkiego to będzie lepiej, a miałam tylko niepotrzebne zamieszanie bo już w drugim miejscu wiedziałam co mi się podoba Ale z drugiej strony nie mówię że każdy tak ma !
No i pokaż jakie Ci się wstępnie spodobały !
A skąd jesteś?

Ja nie umiem określić czy dany salon wpada w moje gusta. Mam coraz więcej w polubionych i coraz mniej wiem. No i tak jak napisałam, prawie zawsze jest jakieś "ale". A to kolor, a to siatka, a to za bardzo zabudowana z tyłu, a to jednak wolałabym wyżej, a to białej całkiem jednak nie chce itp. itd.

Jak będę na kompie to wrzucę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 16:33   #609
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Buty to chyba też później się dobiera nie? Tzn wysokość to juz druga przymiarka chyba?

Gorzej że ja mam tak że jak się na coś zapatrze to musi być toćka w točke takie, a nie że jakiś inny materiał/koronka etc. Jeszcze tak nie mam z tymi 3, ale jest blisko. Powinnam może zacząć od nich i albo cZar pryśnie albo będzie szybka decyzja i rodziny nie będę męczyć.

U mnie cała ekipa szczera. Ale mogą mieć inny od siebie gust i to utrudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


A skąd jesteś?

Ja nie umiem określić czy dany salon wpada w moje gusta. Mam coraz więcej w polubionych i coraz mniej wiem. No i tak jak napisałam, prawie zawsze jest jakieś "ale". A to kolor, a to siatka, a to za bardzo zabudowana z tyłu, a to jednak wolałabym wyżej, a to białej całkiem jednak nie chce itp. itd.

Jak będę na kompie to wrzucę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na wybór sukienki nie miałam butów, ale jak jechałam potwierdzić I wpłacić zaliczkę, to miałam i pani od razu zdjęła miarę. I na pierwszą przymiarkę też już w butach. Jest wygodniej po prostu, bo wiadomo, jak się wszystko układa.
Nie muszą być identyczne buty, ale ta sama wysokość obcasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 06:35   #610
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny a jakie wysokie będziecie mieć buty? Chciałabym wytrzymać cała noc a na codzien raczej nie noszę wysokich i mysle o 7,5 na słupku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 07:31   #611
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie wysokie będziecie mieć buty? Chciałabym wytrzymać cała noc a na codzien raczej nie noszę wysokich i mysle o 7,5 na słupku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie noszę na co dzień obcasów. Ale myślę że przy rozmiarze 40 obcasy niższe niż 9 wyglądają kaczkowato... Dlatego niższego nie planuje, a planuje szukać bardzo wygodnych. Możliwe że dwie pary kupię, jedne śliczne i wygodne w miarę, a drugie ciut mniej ładne, taneczne, super wygodne z aliexpress.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 09:37   #612
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Też mam problem z butami, bo nie mam pojęcia jaki obcas. Na co dzień właśnie też nie noszę, więc nie wiem ile wytrzymam, czy uda się całą noc.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 10:11   #613
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam wygodne, ale trochę już ubrudzone buty z deichmanna. Muszę kupić takie same


Mają szeroki, klockowy obcas i miękkie wypełnienie w środku, więc jestem w stanie w nich wytrzymać. Ostatnio nawet w nich chodziłam po caluśkiej galerii i przeżyłam
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 11:03   #614
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też bym chciała nie za wysokie. Moja siostra miała z deichamnna i bardzo sobie chwali
Więc żadnych profesjonalnych Bo też nie chce kupować. Mozliwe ze kupie po prosru takie jakie ona miała.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 11:18   #615
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślałam nad firmą kotyl może któraś z was miała do czynienia z tymi butami? Albo może jakieś wasze koleżanki miały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 12:25   #616
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja to raczej wezmę na przebranie jakieś baleriny czy coś takiego. W szpilkach do rana nie wytrzymam

Wpisałam w google te kotyle bo nie znam. Mi się osobiście nie podobają takie buty, Zaokrąglone czubki itp ale rozumiem, że to jakaś wygodna firma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 12:44   #617
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
A skąd jesteś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Dolnego Śląska, suknie mierzyłam we Wrocławiu i w Warszawie.

Co do butów to na sale mam swoje taneczne, takie jak tu (KLIK). Polecam serdecznie, najtańsze można kupić już za kilkadziesiąt złotych, wybrać wysokość i tęgość obcasa, bardzo dobrze trzymają stopy i są bardzo wygodne! Dziewczyny polecały polską markę Sensatiano (mają nawet dział butów ślubnych tanecznych).

Do kościoła jeszcze nie zdecydowałam które ubiorę ale mam dwie pary, takie : KLIK i ostatnio kupiłam jeszcze te: KLIK .
Jak już w końcu kiedyś dotrę na przymiarkę (i pomyśleć że gdyby nie ten wirus to już bym miała dawno suknie odebraną i ślub za dwa tygodnie, ech ) to zdecyduje wtedy które ubiorę. Mam rozcięcie na nogę w sukni więc buty są widoczne Akurat obie pary kupiłam na wyprzedażach za grosze więc przynajmniej nie przepłacałam
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 12:59   #618
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad firmą kotyl może któraś z was miała do czynienia z tymi butami? Albo może jakieś wasze koleżanki miały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam Kotyle na zeszłoroczne wesela i w sumie nie zachwyciły mnie. Buty jak buty, wcale nie są jakieś super wygodne. Co do jakości to już po pierwszym weselu odkleiła mi ssię wkładka pod piętą w jednym bucie.
Są ładne, srebrne i mają wygodny pasek, który trzyma stopę - w szpilkach i letnim obowiu biorę rozmiar 35, który i tak często jest dla mnie za szeroki.
Miałam je teraz na przymiarkach i pewnie wezmę na swój ślub, jako buty zapasowe. Ale kupię innej firmy.

Mam takie:
Screenshot_2020-06-04-13-56-15-977_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 15:05   #619
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kupiłam Kotyle na zeszłoroczne wesela i w sumie nie zachwyciły mnie. Buty jak buty, wcale nie są jakieś super wygodne. Co do jakości to już po pierwszym weselu odkleiła mi ssię wkładka pod piętą w jednym bucie.
Są ładne, srebrne i mają wygodny pasek, który trzyma stopę - w szpilkach i letnim obowiu biorę rozmiar 35, który i tak często jest dla mnie za szeroki.
Miałam je teraz na przymiarkach i pewnie wezmę na swój ślub, jako buty zapasowe. Ale kupię innej firmy.

Mam takie:
Załącznik 7718342

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O coś ty, a to mi dałaś teraz zagwostke z butami, dużo panien młodych chwaliło te buty że wygodne bo z naturalnej skóry że na bazie butów tanecznych a tu proszę ... Muszę chyba jeszcze poczytać o nich i o innych trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 16:22   #620
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
O coś ty, a to mi dałaś teraz zagwostke z butami, dużo panien młodych chwaliło te buty że wygodne bo z naturalnej skóry że na bazie butów tanecznych a tu proszę ... Muszę chyba jeszcze poczytać o nich i o innych trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam butów ze skóry eko, kupuje tylko skórzane od wielu lat, więc nie mam porównania. Ale w kategorii butów z ryłko/wojasa niczym się nie wyróżniają.
Co do tego że są to buty taneczne, to oprócz tego że są stabilne to nie wiem czym się różnią od zwykłych szpilek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 19:33   #621
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Panny Młode 2021

Ja kupiłam buty w Deichmannie, nie chodzę w butach na obcasie więc bez sensu miałabym wydawać krocie na jeden raz

Co do sukni, na stronach podobało mi się zupełnie co innego niż wybrałam. Jak ubrałam taką, w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia to było "nie" - wyglądałam w niej dziwnie i się w niej nie czułam.
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 19:46   #622
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Ja kupiłam Kotyle 889 i zobaczymy, narazie wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2020-06-04 o 19:47
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:27   #623
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ooo i to jest super wiadomość 🤩 ja sobie jpafdzhlam takie piękne
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Kotyle 889 i zobaczymy, narazie wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo i to jest super wiadomość 🤩 ja sobie upatrzyłam takie piękne i skłaniam się ku nim a kosztują trochę więc nie chciałabym żeby mnie zawiodły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 09:43   #624
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Byłam wczoraj przymierzać. Niestety nie można było robić zdjęć. Panie były baaardzo miłe! Przymierzyłam z 15 sukienek, a z tego podobały mi się może ze 4. Ta z wystawy na mnie wyglądała całkowicie źle. Oczywiście mamie i teściowej podobały się takie same, a mi inne. Ale bardzo fajne przeżycie.
Aaa no i my jutro mamy spotkanie rodziców zapoznawcze, a wyszło tak, że cała czwórka poznała się już wczoraj, to jutro mam nadzieję będzie luźniej już.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Dziewczyny, orientujecie się może czy mogę zrobić najpierw nauki, a później iść do księdza ustalić termin?
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 10:08   #625
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj przymierzać. Niestety nie można było robić zdjęć. Panie były baaardzo miłe! Przymierzyłam z 15 sukienek, a z tego podobały mi się może ze 4. Ta z wystawy na mnie wyglądała całkowicie źle. Oczywiście mamie i teściowej podobały się takie same, a mi inne. Ale bardzo fajne przeżycie.
Aaa no i my jutro mamy spotkanie rodziców zapoznawcze, a wyszło tak, że cała czwórka poznała się już wczoraj, to jutro mam nadzieję będzie luźniej już.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Dziewczyny, orientujecie się może czy mogę zrobić najpierw nauki, a później iść do księdza ustalić termin?
Fajnie, że jestes po pierwszych przymiarkach! Też się do tego zbieram
Co do nauk to tak, możesz je zrobić kiedy bądź nie musisz mieć ślubu ustalonego. To sie nie przedawnia Ja właśnie czekam aż będą robić normalnie te nauki bo dalej zamrożone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 10:22   #626
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj przymierzać. Niestety nie można było robić zdjęć. Panie były baaardzo miłe! Przymierzyłam z 15 sukienek, a z tego podobały mi się może ze 4. Ta z wystawy na mnie wyglądała całkowicie źle. Oczywiście mamie i teściowej podobały się takie same, a mi inne. Ale bardzo fajne przeżycie.
Aaa no i my jutro mamy spotkanie rodziców zapoznawcze, a wyszło tak, że cała czwórka poznała się już wczoraj, to jutro mam nadzieję będzie luźniej już.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Dziewczyny, orientujecie się może czy mogę zrobić najpierw nauki, a później iść do księdza ustalić termin?
Ale mega super że masz już za sobą pierwsze przymiarki! 🤩🤩 Jak się czułaś w sukniach? Ostatecznie wybrałaś jakaś czy na razie byłaś tak o?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 10:39   #627
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Ile planujecie przeznaczyć pieniędzy na suknie?
Ja najprawdopodobniej będę szyła sukienkę, mam się kontaktować z krawcową na początku października.

Co do butów - w ogóle nie chodzę na obcasie, pewnie zdecyduje się na coś niskiego i wygodnego, żeby normalnie w tym chodzić i w razie co inne buty na przebranie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 11:17   #628
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja bym chciała tak do 3 tys max wydać ale ja wypożyczam szkoda mi kasy na kieckę która ubiorę raz no może dwa bo sesja a i tak potem się nie sprzeda za tą cenę o ile wogole się sprzeda 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 11:34   #629
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja bym chciała tak do 3 tys max wydać ale ja wypożyczam szkoda mi kasy na kieckę która ubiorę raz no może dwa bo sesja a i tak potem się nie sprzeda za tą cenę o ile wogole się sprzeda 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chcesz za 3 tysiące wypożyczyć?


Ja za swoją dałam chyba 2400 albo 2500, od razu na sesji poproszę foto, żeby zrobili mi zdjęcia sukienki pod sprzedaż i zaraz po weselu wystawię. Planuję ją za 1500 wystawić, jak nikt się nie odezwie, to będę zbijać do 1000zł. Dobre zdjęcia i opis to podstawa przy sukience
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 12:24   #630
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ile planujecie przeznaczyć pieniędzy na suknie?
Ja najprawdopodobniej będę szyła sukienkę, mam się kontaktować z krawcową na początku października.

Co do butów - w ogóle nie chodzę na obcasie, pewnie zdecyduje się na coś niskiego i wygodnego, żeby normalnie w tym chodzić i w razie co inne buty na przebranie
Mój budżet to do 4 tys i myślę, że spokojnie się w tym zmieszczę. Nie chcę bogatej sukienki, nie zależy mi na konkretnym modelu, koronkach, marce. Generalnie to zależy mi żeby dobrze wyglądać i mieć sukienkę dobraną do figury.


A czy potem będę sprzedawać czy nie, to zobaczymy, na razie o tym nie myślę.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.