Lakiero-żele harmony - french! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 20:39   #1
Beautyfly
Przyczajenie
 
Avatar Beautyfly
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13

Lakiero-żele harmony - french!


Witam dziewczyny!


Mam problem z frenchem wszystkie kolory pieknie utwardzaja mi sie w lampie ale french za chiny nie! Nie daje ani za duzo ani za malo lakierozelu bialego do frencha i nie roluje sie ale nie chce sie utwardzic! Czy moze macie jakis pomysl na ten problem? Bo co z tego jak ladnie wymaluje koncowe jak potem maluje top offem i sie rozciera :/
Beautyfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 21:57   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Lakiero-żele harmony - french!

Cytat:
Napisane przez Beautyfly Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!


Mam problem z frenchem wszystkie kolory pieknie utwardzaja mi sie w lampie ale french za chiny nie! Nie daje ani za duzo ani za malo lakierozelu bialego do frencha i nie roluje sie ale nie chce sie utwardzic! Czy moze macie jakis pomysl na ten problem? Bo co z tego jak ladnie wymaluje koncowe jak potem maluje top offem i sie rozciera :/
to jest troche dziwne, bo generalnie stawialabym na zarowki - kolorowe zele maja duzo pigmentu i jezeli zarowki nie sa pierwszej mlodosci, to zel nie bedzie sie utwradzac, tylko bedzie rozmazywac sie.. ale skoro dzieje sie tak tylko z bialym-to ja napisalabym maila do firmy, opisala problem i prosila o rade.. no chyba, ze dziewczyny maja pomysly jakies
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 23:10   #3
Beautyfly
Przyczajenie
 
Avatar Beautyfly
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiero-żele harmony - french!

No wlasnie na to samo bym stawiala ale zarowki byly niedawno wymieniane. I sa na pewno dobre... A generalnie gdy swiezy byl l-zel to utwardzal sie ok, troche juz go mam i myslalam ze moze to kwestia ze za dlugo juz stoi ale to przeciez kazdy inny tez by tak sie zachowywal a poza tym jednym wszystko jest ok. Za kazdym razem go mieszam ale to jest najsmieszniejsze ze na jednym paznokciu sie nieraz utwardzi a na drugim u tej samej reki nie.... I badz tu madra Moze racja z tym mailem do firmy....
Beautyfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.