Długie, piękne blond włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 16:47   #1
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150

Długie, piękne blond włosy


mam blond utleniane włosy. ostatnio poszłam do fryzjerki na podciecie końcówek ale ona powiedziała ze mam strasznie zniszczone i obcieła mi duzo więcej. chciałabym zapuścić długie włosy (nie muszą być w 100% zdrowe ale nie zniszczone) nie rezygnując z koloru blond. czy znacie jakies dobre sposoby na dbanie o włosy utlenione? czy dużo daje nawilżanie u fryzjera? czy jednak musze wybrać miedzy długi włosami a blond włosami? proszę o odpowiedź
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:58   #2
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: długie piękne blond włosy

Najpierw pare pytanek:Jaki jest Twój naturalny kolorek??Jakim rozjasniaczem zazwyczaj utleniasz wloski?jaka firma..i % wody utlenionej.jak czesto to robisz?Jakich ksoemtyków do pielegnacji uzywasz?
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:57   #3
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: długie piękne blond włosy

mój naturalny kolor to średni brąz. niecały rok temu byłam u fryzjera na balejażu i miałam wiecej swoich włosów. potem byłam jeszcze 3 razy na odrostach (co 3 miesiace) ale fryzjerki nieumiejętnie odgarniały blond pasma i rozjaśniły mi wiecej włosów niż trzeba i teraz prawie wszystkie mam blond. nie wiem jakiego utleniacza uzywały fryzjerki. do pielegnacji uzywam szamponów i odzywek do włosów zniszczonych i do blond, a ostatnio kupiłam maseczke Dove specjalnie do włosów rozjaśnianych.
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 10:10   #4
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: długie piękne blond włosy

Szkoda,ze nie wiesz jakiego rozjasniacza uzywały.Bo tez jakos zalezy od tego jak bardzo zniszczy Ci on włosy.W kazdym razie mozna miec piękne długie blond włosy(tzn rozjaniane na blodn;-) ) ale to wymaga bardzo duzo pracy i bardzo duzo kosztuje:-( niestety:-( zwykłe odzywki z marketów niewiele dadza:-( ulatwiaja rozczesywanie, lekko je nawilza ale niestety nie odbuduja na stałe:-( A probowalas farbowac wloski farba blond nie rozjasniac?? Farba blond tez niszczy ale mniej napewno niz rozjasniacz.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:28   #5
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Cool Dot.: długie piękne blond włosy

Dziewczyny mam takie pytank, jeżeli naturalne mam ciemny blond, w lecie nawet sredni, a chciałabym rozjasnić sobie włosy o 3 tony to czy powinnam uzyc farby czy rozjasniacza.
Mam złe doswiadczenia troche z rozjasniaczami, wychodziły nie bląd tylko jak u kurczaka.
A gdy pomalowałam w kolorze sredni bląd, to były takie same, nikt nawet nie zauwazył różnicy!
Może podeslę zdj to ocenicie mój naturalny kolor włosów i co z nim zrobić!
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:31   #6
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: długie piękne blond włosy

Soft dzieki pocieszyłas mnie bo już chciałam sie na brązowo farbowac. pieniadze moge poświecic juz wole miec ładne włosy niż np. nowe ciuchy. a ile mniej wiecej kosztuje na miesiac takie "uzdrawiane" włosów i co trzeba robić? nie moge farbą zafarbować bo mi nie wyjdzie
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 09:07   #7
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Gumisia
Soft dzieki pocieszyłas mnie bo już chciałam sie na brązowo farbowac. pieniadze moge poświecic juz wole miec ładne włosy niż np. nowe ciuchy. a ile mniej wiecej kosztuje na miesiac takie "uzdrawiane" włosów i co trzeba robić? nie moge farbą zafarbować bo mi nie wyjdzie
Gumisia Twoja historia rodem wyjęta z mojej
Ja tez mam średni brąz, jasny. Malowałam rozjaśniaczem tzn fryzjerki mi malowały przez dłuższy czas. I ostatnio jeszcze przez pół roku balejaż.
Teraz mam szok na głowie ratuję się odżywkami i szamponami róznego kalibru.
Widzę znaczną poprawę ale dokładnie dzięki której odżywce to niewiem..trochę tego było.
Trochę i odrosły więc końcówki sianowate mam ścięte. Włosy trochę odżyły.
Wybieram się właśnie do fryzjerki na malowanie na blond - no cóż mimo nauczki uwielbiam ten kolor i zresztą najlepiej mi w nim do twarzy, więc nie zrezygnuję. Ale ma mi malowac lepsza farbą. ZObaczymy co z tego będzie.
Jeśli masz sianko na włosach polecam olejek do włosów biosilk z jedwabiem - jest rewelacyjny i nie drogi można kupić na allegro za 4,50.
Polecam również jakieś witaminki ja brałam skrzypowitę.
I domwe sposoby mieszanki róznych produktów, zabawy jest trochę,a le cóż jak się chce blondu to trza się postarać by jakoś wyglądały. Włosy farbowane pottrzebują starannej pielęgnacji.
Dobra jest odzywka sunsilk fioletowa i szamponik do tego.
Do tego zawsze po umyciu nakładam odżywkę na włosy - obficie , nakładam folię i owijam ręcznikiem pogdrzewam suszarką i pół godziny albo więcej potem spłukuje.
Jeśli chodzi o nawilżanie u fryzjera, nie opłaca się.
Lepiej zaopatrzyć się w maseczki na allegro są tanie a dobre i od hurtowni fryzjerskiej , te same co u fryzjera z tym, że jednorazowo płaciłam u niego 15 złoty za nałożenie a całe 700ml za 19 złoty kupiłam na allegro i mam na hohohohoo...
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 09:08   #8
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: długie piękne blond włosy

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1566959
bardzo dobre maseczki i odżwyki..
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:01   #9
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: długie piękne blond włosy

Gotika no ja własnie tez nie chce rezygnować z koloru blond bo dobrze sie w nim czuje tylko własnie problem jest z tym sianem przejrze zaraz te odzywki dzieki
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:32   #10
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja mam farbowane na blond włosy od dobrych paru lat, długie blond włosy. Przetestowałam wiele kosmetyków, które są u nas dostępne i mogę poradzić Ci jedno - jeżeli chcesz miec długie rozjaśniane włosy nie kupuj kosmetyków w marketach, bo one do takich włosów się nie nadają. Takie włosy wymagają profesjonalnych fryzjerskich kosmetyków, dobrej farby nakładanej przez dobrego fryzjera. Inaczej będą wyglądały jak siano i z pewnością Cię nie upiekszą. Polecam np. Alfaparf dostepnę w internecie, Kerastase, L'Oreal Proffessionel. Jeżeli chcesz mieć ładne rozjaśniane długie włosy musisz niestety liczyć się z kosztami.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:57   #11
koza
Przyczajenie
 
Avatar koza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: długie piękne blond włosy

hmmmm, nie jest latwo miec piekne blond włosy. z doswiadczenia wiem ze uzywanie profesjonalnych kosmetyków wcale nie zalatwi całej sprawy. ja mam blond włosy od dobrych 3lat. staram sie z całych sil zeby były zdrowe, lsniące i wogóle rewelacyjne, ale niezbyt mi to wychodzi. nie wiem moze ja po prostu nie moge mieć tego kolorku na główce? jak miałam ciemne włoski byly one bardzo zdrowe, pózniej postanowiłam zmienic kolor na blond bo zawsze uważałam ze właśnie w nim ładnie wyglądam, i kondycja włosów zrobiła sie okropna.włosy mam sianowate.bleeee
dodam ze uzywam profesjonalnych kosmetyków do włosów(Loreal professionnel), odrosty farbuje co dwa miesiące dobrymi farbami Loreala lub matrixa, co miesiąc nakładam ampułki, co tydzien maski, nie prostuje i nie susze suszarka itd. mam hopla na punkcie wlosów,ale nie umiem "wychodować" ich śliczniutkich.
tak więc proszę wszystkie blondynki o jakieś złote rady co robic aby jasne włosy byly piekne bo ja powoli zaczynam zastanawiac sie nad zmiana koloru. ))
__________________
OleŃka
koza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 19:33   #12
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja też przez kilka lat próbowałam wychodować długie, piękne blond włosy. Chociaż wydawałam niemało na profesjonalne odżywki i dobrych fryzjerów nigdy mi się to nie udało. W końcu sobie darowałam i mam tylko blond pasemka na ciemnych włosach. Na pewno nie wyglądam tak jak bym chciała ale moje włosy prawie (jeszcze trochę i będzie ok). Myślę, że nie każdemu są pisane piękne blond włosy. Moja bratowa rozjaśnia włosy też od kilku lat, wcale nie używa profesjonalnych kosmetyków, do tego dość często je prostuje i wcale nie ma "sianka". Ale ona ma już tak grube i mocne włosy że nic ich nie ruszy. A ja? No cóż pozostaje tylko pozazdrościć.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, dla których marzenie o długich, pięknych włosach w kolorze blond jest nierealne
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:38   #13
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Thumbs up Dot.: długie piękne blond włosy

Ja farbujé wloski na blond od 8-miu lat....mam dlugie wlosy i wiem zeby wygladaly na zdrowe trzeba sie nameczyc!!!!!Moze napisze co ja robie...moze to komus pomoze
1. Lykam codziennie skrzypowite a takze tran z duza zawartosci awitaminy A, E i D
2. Staram sie nie suszyc wlosków suszarka, nie meczyc ich prostowalnica.
3. Myje specjalnymi szamponami do wlosów zniszczonych i oprócz tego nakladam na nie odzywki (przynajmniej dwie rózne) a potem splukuje letnia woda.
4. Oprocz tego raz na tydzien uzywam maski silnie regenerujacej...np...wax. ...lub TOMY&GUY...lub innej
5. Jak mam juz wilgotne wloski wmasowuje w nie preparat np. przeciw-rozdwajaniu sie wlosów lub zamykajacy luski
6. Potem kropelka olejku np...biosilku....a czasami gdy juz sa prawie suche psikne leciutko na nie expresowa odzywka z jedwabiem...gliss cure

Naprawde...to pomaga...wiem ze to troche za duzo roboty..ale efekty sa piorunujace....trzymajcie sie cieplutko i zycze cierpliwosc.....
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:50   #14
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: długie piękne blond włosy

To ja jestem w troche innej sytuacji ;]. Mianowicie nie mam jeszcze blond wlosow, ale mam w planach rozjasnianie i staram sie maksymalnie je odzywic jeszcze przed tym strasznym zabiegiem. Wiem, że jestem trochę tutaj nie na miejscu, ale polecam jedwab Biosilk, bo jest naprawdę super .
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:14   #15
buffy_smg
Przyczajenie
 
Avatar buffy_smg
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: długie piękne blond włosy

Farbowane blond włosy mam od wielu lat i uważam,że nie istnieją "złote" sposoby na utrzymanie ich w świetnej kondycji,jak w przypadku włosów naturalnych..mimo to,jeśli jest się zawzietym szuka się sposobów,aby włosy były pofarbowane na platynkę i wyglądały jak najlepiej.Tak było w moim przypadku,jednak jeśli chodzi o "siano",które szczególnie brzydko wygląda na końcach włosów jest łatwy i prosty sposób,który sama wypróbowałam(może wydać się niedorzeczny,ale działa).Otóż po myciu,rozczesaniu itp. należy rozetrzeć w dłoniach trochę zwykłego kremu nivea,a następnie ugniatać końcówki włosów,podnosząc je lekko do góry. Rezultaty są 2:końce się błyszczą,mocniej niż po jakiejkolwiek odżywce jaką zastosowałam,nie są już sianowate, a po drugie delikatnie się skręcają i od razu są ułożone,wygłądają miękko i naturalnie. Oczywiście trzeba zachować umiar i nie nakładać obłędnej ilości kremu,bo włosy będą przeciążone,ale poza tym to dobry,sprawdzony i dość tani sposób na pozbycie się sianowatych końcówek.Pozdrawiam!!
buffy_smg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 18:28   #16
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: długie piękne blond włosy

Jej jakbym to ja pisala . Mam identyczny problem ale daje rade . Tez kiedy bylam u fryzjera i poprosilam koncowki sciela mi duzzooo wiecej nic chcialam. Ale teraz juz rozumiem czemu No coz czekam kiedy te moje blond cuda beda dlugie do pasa Pozdrawiam
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 18:32   #17
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Halszka Pokaż wiadomość
Ja mam farbowane na blond włosy od dobrych paru lat, długie blond włosy. Przetestowałam wiele kosmetyków, które są u nas dostępne i mogę poradzić Ci jedno - jeżeli chcesz miec długie rozjaśniane włosy nie kupuj kosmetyków w marketach, bo one do takich włosów się nie nadają. Takie włosy wymagają profesjonalnych fryzjerskich kosmetyków, dobrej farby nakładanej przez dobrego fryzjera. Inaczej będą wyglądały jak siano i z pewnością Cię nie upiekszą. Polecam np. Alfaparf dostepnę w internecie, Kerastase, L'Oreal Proffessionel. Jeżeli chcesz mieć ładne rozjaśniane długie włosy musisz niestety liczyć się z kosztami.

kompletnie sie nie zgadzam. To przede wszystkim zalezy od tego jaki ktos ma rodzaj wlosow. Jest pelo osob, ktorym te 'kosmetyki z marketow' wystarczaja i maja sliczne wlosy.
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 22:02   #18
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja mam podobne pytanie, czy istnieje sposob aby utrzymac zdrowe wlosy blond<baleyage> traktowane prostownica. Jestem naturalna blondynka lecz moj naturalny kolor blond jest mysi, wiec rozjasniam, niestety musze tez prostowac choc staram sie ograniczac. prosze podajcie nazwy dobrych preparatow aby odbudowac zniszczona wlosy i utrzymac takowy efekt
ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:35   #19
devuine
Przyczajenie
 
Avatar devuine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój pokój
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: długie piękne blond włosy

Ja od niedawna uzywam wosk z apteki do rozjasnionych wlosow, chyba 'wax' i widze efekty.
Nie mam juz takiego siana a moje wlosy duzo przeszly. Mam naturalnie blond, raz farbowalam na czerwono, pozniej przez 2 lata na ciemny braz a pozniej na czarno. Teraz postanowilam miec jasny blond, wiec rozjasnilam jakims mocnym rozjasniaczem kilka razy i mialam zolte, na to nalozylam farbe popielata i wyszly fioletowe to zrobilam ciemny blond z 'londy' i po miesiacu mam takie wlosy jak chcialam bo kolor wyplowial i wyglada dokladnie tak jak chcialam.
Teraz tylko musialam sie pozbyc siana. Obcielam 10cm, nakladam odrzywki i wosk ten z apteki, a raz na 2 tygodnie nakladam na pol godziny maseczke z nafty, zoltka i cytryny.
Moje wlosy nie wygladaja jak siano ani nie sa rewelacyjnie blyszczace, po prostu wygladaja normalnie. A ja jestem zadowolona.
devuine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 08:42   #20
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja rozjasnilam wlosy sprayem Joanny, susze codziennie i prostuje i jakos sie trzymaja :P
Polecam Frederica Fekkai - odżywka mocno nawilzajaca Shea Butter albo zeby zregenerowac od srodka włos Fekkai - odżywka Protein RX.
Prawda ceny sa zabójcze, ale czesto w Sephorze sa promocje i za 100 zl mozemy kupic 2 produkty o wartosci 200 zl.. wiec nawet sie opłaca. Zaznaczam, ze odzywki sa bardzo wydajne i starczaja na bardzo długo.
Polecam rowniez szmpony tej firmy. Naprawde sprawiaja, ze wloski sa sliczne.
Te produkty sprawily, ze mam blond wloski ktore juz maja 50 cm
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 23:11   #21
majczita
Raczkowanie
 
Avatar majczita
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto !
Wiadomości: 89
GG do majczita
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Ja rozjasnilam wlosy sprayem Joanny, susze codziennie i prostuje i jakos sie trzymaja :P
Polecam Frederica Fekkai - odżywka mocno nawilzajaca Shea Butter albo zeby zregenerowac od srodka włos Fekkai - odżywka Protein RX.
Prawda ceny sa zabójcze, ale czesto w Sephorze sa promocje i za 100 zl mozemy kupic 2 produkty o wartosci 200 zl.. wiec nawet sie opłaca. Zaznaczam, ze odzywki sa bardzo wydajne i starczaja na bardzo długo.
Polecam rowniez szmpony tej firmy. Naprawde sprawiaja, ze wloski sa sliczne.
Te produkty sprawily, ze mam blond wloski ktore juz maja 50 cm
Ja tez rozjasnialam wlosy sprayem Joanny.. z natury mam ciemny blond..ale juz mam dosc psikania wlosow tym sprayem..;/ odrasta juz mi moj wlos.. i nie wiem kompletnie co teraz mam zrobic.. czy isc na pasemka do fryzjera zeby nie bylo widac tego ciemnego efektu na mojej glowie?
majczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:04   #22
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: długie piękne blond włosy

majczita jesli pojawily sie odrosty zacznij teraz psikac tylko na nie a nie na cale wlosy... zabieg bedzie trzeba wyknonac pare razy ale lepsze to niz chyba co miesieczne farbowanie wlosow na blond.. moim odrostom(czyli tym nowym wlosom) Joanna w ogole nie szkodzi. Sa gladkie, zdrowe i lsnia.. gorzej z koncowkami , ktore katuje prostownica:P.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 23:12   #23
karusna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Red face Dot.: długie piękne blond włosy

Dwa tygodnie temu rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem Joanny, efekt piorunujący z ciemnego , prawie czarnego brązu stały się złoty blond. Wyszły troche żółte, ale z tym sobie poradziłam myjąc głowę Renegalem welli, takim szamponem dla siwych włosów usuwających zółte refleksy. Na odrosty wyprobuje już ten spray z Joanny Ale musze przyznać że moje sianowate z natury włosy stały się teraz bardzo puchate. Stosuje WAX for blondes - pomaga i to bardzo, a do codziennej pielegnacji serie Pantene Restoratives - moim zdaniem rewelacja, jedynie spray na noc jest mało skuteczny. Ale szampon i maseczka to CUDO, zwłaszcza jak sie codziennie włosy prostuje
karusna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:15   #24
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
majczita jesli pojawily sie odrosty zacznij teraz psikac tylko na nie a nie na cale wlosy... zabieg bedzie trzeba wyknonac pare razy ale lepsze to niz chyba co miesieczne farbowanie wlosow na blond.. moim odrostom(czyli tym nowym wlosom) Joanna w ogole nie szkodzi. Sa gladkie, zdrowe i lsnia.. gorzej z koncowkami , ktore katuje prostownica:P.

A jaki kolor wychodzi po rozjaśnianiu tym sprayem? Ja mam naturalny kolor ciemny blond i jak miało by to likwidować te odrosty i jakoś wyglądać to musiało by mi to rozjaśniać do bardzo jasnego blondu.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:48   #25
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: długie piękne blond włosy

Rozjaśnia najczęściej na złoty/miodowy blond, bo zawiera w sobie rumianek. Po jednej aplikacji prawie w ogóle nie widać różnicy, bo ten spray jednorazowo rozjaśnia o 1/4 tonu
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 12:51   #26
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: długie piękne blond włosy

dziuniaaa ja tez mialam ciemny blond i dojscie do jasnego blondu zajelo mi dosc sporo czasu.. ponad pol roku bo nie chcialam zniszczyc wlosow. Zuzylam 1,5 opakowania na moje dlugie wlosy. Najpierw przechodzi sie przez faze rudosci, a potem wychodzi miodowy blond.. lub jasny.Chociaz u mnie wlosy z przodu przy twarzy wyszly prawie biale, co mi odpowiada:P
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:09   #27
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: długie piękne blond włosy

Oj a mogłabyś wkleić fotkę włosków?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:01   #28
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: długie piękne blond włosy

pewnie ze moge...tylko teraz jestem na studiach a nie w domu..wiec moge wkleic fotki tylko z kamery. Kolor wychodzi inaczej w zaleznosci od swiatla.. dlatego pokazuje rozne.
Pierwsze 2 tak wygladaja jak swieci slonce.. w swietle dziennym
nastepne - chyba najbardziej kolor zblizony temu w rzeczywistosci jaki jest, tez duzo zalezy ile plukanki uzyje danego dnia.. w tych pierwszych wyszedl mi zimniejszy odcien.
Dla porownania wklejam zdjecie w kolorze przejsciowym i naturalnym..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (31,4 KB, 2905 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (30,8 KB, 2028 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (26,8 KB, 1648 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 208.jpg (27,0 KB, 1734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chrzest062.jpg (13,2 KB, 2189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 073a.jpg (13,0 KB, 2294 załadowań)
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:44   #29
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: długie piękne blond włosy

Żartujesz.
I to wszystko po tym rozjaśniaczu???????? Ojoj.
Jutro go szukam, jak nie znajdę to zamawiam przez Internet.
A jak ze zniszczeniami? Bo wiadomo co rozjaśniacz tradycyjny może zrobić włosom.
Codiznnie myjesz włosy/po każdym umyciu używasz płukanki? Ja myję co 2 dni, ale szampon fioletowy raz na tydzień używam na 5 min i jest ok. Bo to w sumie też wysusza.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:59   #30
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: długie piękne blond włosy

tak to po rozjasniaczu...ale ostrzegam, ze byly z nim ciezkie chwile. I trzeba sie na to przygotowac. Pierwsze efekty sa niestety zazwyczaj rude i wtedy trzeba psikac dalej zeby je zniwelowac.
Ze zniszczeniem.. spotkalam sie z wieloma opiniami, ze w ogole nie niszczy, ale po sobie wiem, ze uzywajac go codziennie po kazdym myciu wlosow przez 3-4dni to stan sie nagle pogarsza..dlatego tak dlugo zajelo mi dojscie do odpowiedniego w miare koloru. Psikalam na poczatku 2 razy w tygodniu potem raz... a potem to juz jak mi sie zachcialo. Ja je katuje codziennie suszarka i prostownica, a plukanke raczje codziennie uzywam, ale nie jest to konieczne bo bez niej kolor tez jest ok.
Balam sie bardzo jednarozwego rozjasnienia dlatego siegnelam po spray.. wychodzi tak jak producent pisze lekki baleyage. Efekt jest naturalny bo kazdy mysli ze to moj naturalny kolor
Nie wiem ile mniej wiecej tonow rozjasnilam, ale wydaje mi sie, ze farbowanie co miesiac na blond chyba bardziej niszczy..bo teraz mam spokoj na dluuuuugo i moge regenerowac. A kolor z czasem prawie w ogole sie nie zmienia :P
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.