Mam problem z pozbyciem się trądziku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-16, 19:45   #1
Mateusz020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1

Mam problem z pozbyciem się trądziku?


Mam problem z trądzikiem. Nie wiem jak się go pozbyć. Używałem już parę kosmetyków i mam wrażenie, że wyskakują mi jeszcze bardziej. Kupiłem sobie ostatnio Clearasil total control i mam wrażenie, że moja skóra jest coraz gorsza. Jakie są skutki uboczne po używaniu tego żelu?. Czy jest o także przeznaczony dla mężczyzn?. Z góry dziękuje.
Mateusz020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 19:53   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

Na pewno faceci też mogą go używać chyba że na tupce wyraźnie pisze DLA KOBIETA tak na serio to polecam ci brevoxyl. Maść w aptece, bez recepty do kupienia, kosztuje 20 zł i jest bardzo dobra. Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 20:03   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

mateo napisał(a):
> Mam problem z trądzikiem.

To idz do dermatologa

> Nie wiem jak się go pozbyć.

jak wyżej

> Używałem już parę kosmetyków i mam wrażenie, że wyskakują mi jeszcze bardziej.

bo tradzik to choroba a nie defekt ktory mozna zalatwic kosmetykami
> Kupiłem sobie ostatnio Clearasil total control i mam wrażenie, że moja skóra jest coraz gorsza.

a czy masz wysuszona / sciagnieta skore? bo jesli tak to faktycznie skora moze produkowac wiecej sebum, i zatykac pory - stad wiecej wypryskow

> Jakie są skutki uboczne po używaniu tego żelu?.

bedziesz czysciutki az milo

na poważnie = nie stosuj zadnych wysuszających mazidel - z Brevoxylem tez uwazaj bo wysusza i moze powodowac podraznienia

najlepiej to idz do dermatologa - on ci powie do jakiego rodzaju leczenia twoj problem sie kwalifikuje.

kosmetykow tez warto uzywac zeby zachowac maxymalna higiene twarzy, ale lecznia nic nie zastapi

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 20:09   #4
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

a jaka masz postac tradziku???clerasil nie polecam...po to chyba najgorszy preparat. najleszy jest z garnier "czysta skora", ale bez toniku.polecam sudocrem...jest rewelacyjny..przynajmniej dla mnie.
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 12:51   #5
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

co wy macie z tym bravoxylem?? ile ja sie tu naczytałam o nim dobrych opini i w ogole tego nie rozumiem...moze moja skora jakos inaczej reagowała na te masc ale w ogole nie pomagała...miałam wiecej pryszczy i w ogole fee.Połowa siedziała w szafce przeterminowała se miesiac temu i wyrzuciam do kosza:/:/
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 14:25   #6
Julia_White
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 6
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

Moje rodzeństwo też ma problemy z trądzikiem (mnie to naszczęście ominęło) Mama kupiła im w aptece mydło siarkowe. Jest niedrogie, a w ich przypadku skuteczne. Trzeba rano i wieczirek namydlić twarz i zostawić na 5 minut, a potem spłukać. Jeśli skóra będzie zabardzo wysuszona to trzeba krócej trzymać mydło na twarzy. Tak jak już pisałam mojemu rodzeństwu pomogło, więc może i tobie pomoże. Życzę powodzemia!
Julia_White jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 15:43   #7
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

Ostatnio podczas wizyty u dermatologa dostałam zalecenia: 1)mydło siarkowe-rano i wieczorem,
2)Acnosan-przemyc twarz wacikiem,
3)Rano krem AA, ( w białej tubce)
4) wieczorem punktowo acnemycine, i jakieś białe mazidło mieszane na zamówienie ( niestety nie wiem jakie <co?&gt; ), dodatkowo używam też czasem brevoxylu, i efekty są po prostu wspaniałe. W ciągu tygodnia zeszło mi 90% trądziku, a kiedy zaczęłam stosować- to była tragedia, ogromne czerowne pryszcze, i jeszcze przebarwienia, i w ogole...
Może coś Ci to pomoże
pozdrawiam
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-16, 09:06   #8
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Re: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

idz do dermatologa, wazne jest ustalenie przyczyny tradziku, jego rodzaj itp. i wtedy mozesz otrzymac odpowiednia kuracje, leki, wskazania co do zmiany stylu zycia (dieta)... leki i kremy ktore dzialaja na jeden rodzaj tradziku moga nie podzialc na inny rodzaj tradziku albo miec skutek odwrotny, a clerasil na pewno nie zaszkodzi w codziennej higienie. Zupelnie nie rozumie udzielania rad przez net typu: kup sobie to i to i bedzie ok. problem tradziku jest na tyle zlozony ze leczenie nalezy zaczac od poprawnej dignozy a nie od testowania lekow.
mateo napisał(a):
> Mam problem z trądzikiem. Nie wiem jak się go pozbyć. Używałem już parę kosmetyków i mam wrażenie, że wyskakują mi jeszcze bardziej. Kupiłem sobie ostatnio Clearasil total control i mam wrażenie, że moja skóra jest coraz gorsza. Jakie są skutki uboczne po używaniu tego żelu?. Czy jest o także przeznaczony dla mężczyzn?. Z góry dziękuje.
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:36   #9
olciamm22
Przyczajenie
 
Avatar olciamm22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Mam problem z pozbyciem się trądziku?

najlepiej to idz do dermatologa tam dowiesz sie wszystkiego najlepiej co masz lykac czym smarowac i badz cierpliwa bo to potrwa a to jeszcze zalezy od tego jaka masz postac tradziku(zycze ci zeby to nie bylo to ze po kazdym syfie zostanie ci slad i zaczerwienienie) koniecznie idz do lekarza! powodzenia!!
olciamm22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.