Test Synergen - asiek1989 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 09:22   #1
asiek1989
Rozeznanie
 
Avatar asiek1989
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 720
GG do asiek1989
Smile

Test Synergen - asiek1989


Testuję produkty Synergen od tygodnia (z małym hakiem). Czas na opinie

Zacznę od plasterków antybakteryjnych: dla mnie są rewelacyjne! Widząc wieczorem (i czując), że "coś zaczyna się dziać i wiedząc, jaki będzie efekt rano, naklejam plasterek i idę spać. Rano efekty są różne: niektóre pryszczole są wysuszone całkowicie, inne trochę mniej, ale to i tak sukces, bo bez tych plasterków rano byłaby biała niespodzianka na twarzy gotowa do wyciśnięcia Plasterki dobrze się trzymają na twarzy, nie przesuwają się. Stosunek ilość/cena? Dla mnie ekstra. Plasterków jest dużo, a cena niewielka. Na pewno kupię ponownie Ocena końcowa: 5/5

Pianka do mycia twarzy: co tu dużo mówić- zapach powala na kolana Uwielbiam tą słodycz. Z tą pianką mycie twarzy to czysta przyjemność- dosłownie czysta, bo wspaniale oczyszcza. Ogólnie nie jestem przyzwyczajona do używania pianek, więc nie wiem, czy kupię ją ponownie. Jakoś żel bardziej do mnie przemawia- chyba jestem staromodna jakaś Ocena końcowa: 4/5

Krem: hmm mam mieszane uczucia co do niego. Matuje (jak to obiecał producent), ale nie nawilża ani trochę. Powiedziałabym wręcz, że wysusza Moim zdaniem nie jest to krem do cery mieszanej, bo taka cera potrzebuje sporej ilości nawilżenia. Ten krem jej tego nie dostarczy. Konsystencja sama w sobie taka jakby pudrowa(?), wydaje się ciężka. Widzę też, że niestety trochę mnie zapchał...Matowienie to nie wszystko- od kremu oczekuję dużo więcej. Niestety nie kupię ponownie, będę szukać dalej swojego ideału. Ocena końcowa: 2/5

Tonik: zapach trochę chemicznie sztuczny. Działanie? Jak to tonik- ładnie zmywa resztki makijażu. Nie wysusza skóry (pomimo alkoholu w składzie). Zapach mnie niestety zniechęca do niego, bo dla mnie tonik musi mieć ładny odświeżający zapach, który nie kojarzy się z chemią. Raczej nie kupię ponownie, bo będę nadal szukać swojego ideału. Ocena końcowa: 3/5
__________________

asiek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 15:31   #2
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 179
Dot.: Test Synergen - asiek1989

Mam takie samo zdanie odnośnie kremu. Bardzo na niego liczyłam, niestety nie przypadł mi do gustu. Podoba mi się jedynie zapach i to, ze jest wydajny
tinkerbell91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:32   #3
katren01
Przyczajenie
 
Avatar katren01
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Test Synergen - asiek1989

Witam. Już dość długo używam tego kremu, mam cerę mieszaną, niestety na dworze jest teraz zimno i moja skóra potrzebuje nawilżenia, więc ten krem się nie sprawdza, muszę do niego stosować inny. Jednak, daje lekki efekt matu, myślę, że na lato sprawdzi się lepiej. Jego plusami, moim zdaniem są wydajność, zapach i cena. Ogólnie polecam, ale na lato.
katren01 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.