błyszczyk Isadora czy Chanel ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-11, 18:45   #1
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119

błyszczyk Isadora czy Chanel ???


Mam zamiar kupić sobie błyszczyk, zależy mi na tym żeby był trwały... Waham sie między błyszczykiem Chanel Levres Scintillantes, a Isa Dory Lip Lacquer... Jeśli używałyście ich to doradźcie mi który jest lepszy, trwalszy ( chcialabym wiedzieć jak trwały jest zarówno jeden jak i drugi), jeżeli miałyście oba to także czym sie różnią.
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:01   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Nie używałam ani 1 ani 2, ale dużo dziewuszek zachwala ten isa dory wiec wzięłabym isa dory...a te chanel podobno się kleją. A co do dokladniejszych informacji odsyłam do KW

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:07   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Powiem Ci że ja mam obsesje na punkcie błyszczyków Isa Dory można naprawdę się zakochać ze wzajemnością ja polecam express star gloss używam 60,54 i 58 a wczoraj niepowstrzymałam sie kupiłam 64 cudowne!!!(3 błyszczyk isa dory w tym tygodniu ) absolutnie ehh nie kleją sie ale są gęste i bardzo trwałe mają wspaniałe kolorki przeslicznie błyszczą nawilżają usteczka no i te drobinki cudownie lśnią powiększają wargi optycznie slicznie tworzy sie taka lustrzana powłoka ja Ci polecam chciałam kupic chanel ale zobaczyłam ze to praktycznie ten sam produkt i opakowanie podobne hihi tylko cena nizsza a tu masz namiar na wszystkie mazidła do ust isa dory http://www.isadora.com/english/index.htm
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:09   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

To pytanie chyba dla mnie Jestem maniaczką błyszczyków
Jesli jestes posiadaczką długich włosów i nosisz zazwyczaj je rozpuszczone to odradzam Chanela, zresztą to jest tak, że on ma super trwałość (jak na błyszczyk of kors ) z powodu swojej gęstości i dla mnie przez to jest za ciężki na ustach, wolę lżejsze błyszczyki. I nie znoszę jak non stop, szczególnie jak jest wiatr włosy mam ślicznie przyklejone do ust i końce włosów są posklejane od błyszczyku Nie miałam tego lakieru IsaDory, miałam tylko i mam Express Star Gloss z takimi drobinkami brokatu
A może powiedz czego szukasz, w znaczeniu czego oczekujesz ?? połysku ?? drobinek itp. ?? I czemu te dwa błyszczyki wzięłaś pod uwagę tylko ???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:13   #5
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

A ja znów nie miałam Isa Dory, ale mogę coś podpowiedzieć na temat Levres Scintillantes. To nie do końca jest tak, że się lepi. Błyszczyki mają to do siebie, że odrobinę się kleją, a jest to wynikiem ich konsystencji. Levres Scintillantes lepi się średnio, jeśli mogę tak to określić. Znam błyszczyki, które lepią się mniej i bardziej niż Chanel.
Jednak moim zdaniem nic nie przebije efektu jaki tworzy on na ustach. Przepiękny połysk z mieniącymi się drobinkami - po prostu cudo. Już sama nazwa - Iskrzące się Usta - daje nam obietnicę tego efektu i ją spełnia.
Poza tym jest ekonomiczny, bo nie trzeba nakładać go dużo.
To tyle mojego wychwalania Chanela, może teraz ktoś pokusi się o podsumowanie Isa Dory i łatwiej będzie dokonać wyboru.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:17   #6
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

A tak z ciekawości: ile kosztuje Isa Dora?
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 22:18   #7
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Hymm moim zdaniem po Isa Dorze expresiku usta są bardzo ponetne lepi sie średnio ale tylko przez chwile później sie pięknie rozkłada na ustach i go nie czuc a wiadomo że jest jak juz wspominałam wczesniej laqueru nie miałam ale miałam próbke bardzo fdajna ale nie ma spektakularnych drobinek jest troszkę bardziej kryjąca od expressa najlepiej wybierz sie po perfumeriach i sprawdz czego szukasz bo jak i blasku drobin i intensywniejszego koloru to chyba chanel jeskli może byc cos półtransparentnego i nieziemsko świecacego to isa dora.To tyle
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-11, 22:20   #8
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Isa Dora 43 zł
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 23:53   #9
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

ja mam jeden taki błyszczyk z chanela od roku i jakoś nie lubię go za bardzo ,rzadko używam dla mnie jest za gęsty mam nr.25.Z Isa Dory mam już 4 błyszczyków przed tem były jeszcze 3 ale już zużyłam Ja wolę te Isa Dory jakoś bardziej mi się podobają na ustach mam zarówno i star gloss -kolorki:54 bardzo jasny róż już cały zużyłam i 58 którego już kupiłam drugie opakowanie i używam teraz i jestem bardzo zadowolona i lip laquer kolorki 12 jaśniutki róż przezroczysty daję tylko różowawą poświate i taki beżowy iskrzący się 20"golden melon" .Poza tym z Isa Dory są jeszcze błyszczyki "metallic lip polish" mam taki koloru toffi ale on nie ma takiego połysku jest jakby bardziej matowy ,sprawdziłam ile ten mettalic trzyma się na ustach 3 godziny! No ale ja wolę star gloss i ten lip laquer bo wyglądają bardziej sexy takie wilgotne usta Zdecyduj sama :P
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 13:51   #10
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Szukam połysku i musze przyznać, że te drobinki raczej mnie zniechęcają niż zachęcają, chociaż to moze ciekawie wyglądać, będę testować w sklepie to może się przekonam
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 14:03   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Jeśli chodzi połysk to może przetestuj też Star Gloss Lancome Jest lekki, nie klei się a ma piękny połysk Owszem ma drobinki, ale to raczej mikrodrobinki odbijające światło, nie wyczuwalne na ustach Kosztuje ok.85zł.
Piękny połysk daje też błyszczyk z serii Meteoryty Guerlaina, ale niewielki jest wybór kolorów.
Lubię też dosyć Estee Lauder błyszczyki z serii Pure Color Gloss
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-12, 14:04   #12
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Jeszcze jedno pytanko. Ile czasu utrzymują się wam na ustach błyszczyki Isadory ?
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 14:12   #13
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

hmm ich jest 3 rozdaje star gloss i lip laquer u mnie trzymają się cos ponad godzinę a metalic lip gloss taki matowy bardziej niż mokry trzyma się u mnie 3 godziny
agnessa_ napisał(a):
> Jeszcze jedno pytanko. Ile czasu utrzymują się wam na ustach błyszczyki Isadory ?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 15:56   #14
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Anuleq napisał(a):
> hmm ich jest 3 rozdaje star gloss i lip laquer u mnie trzymają się cos ponad godzinę a metalic lip gloss taki matowy bardziej niż mokry trzyma się u mnie 3 godziny

Szkoda że star gloss i lip laquer utrzymują sie tylko godzine
Więc chyba Chanelki są trwalsze...
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 20:23   #15
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

miałam Chanela i nie przypadł mi do gustu, tak to jest jak się składa zamówienie na zakup na lotnisku, a wcześniej się nie przetestuje na sobie. Po pierwsze:niesamowite nasycenie barwnika, byłam zmuszona po pomalowaniu odciskać usta w chusteczkę, po drugie: nie sposób się umalować bez lusterka przy tej mocnej kolorystyce,
jestem chłodną blondi i zażyczyłam sobie taki chłodny fiolecik, w rezultacie wyglądałam jak zdzira albo wampir, błyzczyk ów ma jeszcze jedną sympatyczną cechę, mianowicie porą wieczorową jest jak lep na muszki (oszaleć można!), wcale nie uważam, że jest trwały, no ale wdajny, przez pół roku zużyłam może 1 mm, miałam dość i sprezentowałam go koleżance, ona się ucieszyła z prezentu a ja odetchnęłam z ulgą, że nie musiałam go wyrzucać, generalnie nie polecam, no ale to moja subiektywna opinia, na KW ma niezłe recenzje
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-13, 12:07   #16
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Dla mnie najważniejsze jest to żeby był trwały, wiem, że błyszczyki z natury nie są trwałe, ale szukam najtralszego, czyli takiego, którego nie będę musiała co chwilę - czyt. co godzinę poprawiać, a słyszałam że "chanelki" utrzymują sie do kilku godzin i ciekawa jestem czy jest to prawda
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-13, 12:19   #17
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: błyszczyk Isadora czy Chanel ???

Hej
Błyszczyk Chanel utrzymuje się długo, bo jest bardzo gęsty, lepki i "ciężki", jak komuś to nie przeszkadza to super wybrałaś jak juz pisałam wyżej mnie to przeszkadza bo końcówki włosów mam w jego kolorze, a że uzywam nasyconych i w odcieni czerwieni nie specjalnie mi to odpowiada
Jesli brałabym pod uwagę piękny połysk, trwałość i lekkość na ustach i nie klejenie się - to wybrałabym Meteoryty Guerlaina, ale jak mówiłam dosyć ograniczona paleta kolorów.
Niezłe są też tuby Lancome czyli Juicy Tubes jeśli chodzi o trwałość ale one są takie transparentne nadaja połysk i leciutką poświatą
Dobre też są błyszczyki Estee Lauder pod względem wytrzymałości.
Co do Starr Gloss Express IsaDory to on jest i średnio klejący i średnio wytrzymały, choć pięknie się skrzy na ustach
Ale niestety od błyszczyków cudów nie oczekujmy

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 11:59   #18
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
lekko zawiedziona...

Wlasnie wrocilam ze sklepu, testowalam blyszczyk Isadory Express Star Gloss i muszę z przykroscia stwierdzic, ze nie jest to to czego szukam...
Jest gesty, nie daje o sobie zapomniec - caly czas czuje ze mam go na ustach, strasznie mi sie lepi do wlosow - jezeli chanelka jeszcze gęstsza to pewnie tez mnie nie zachwyci, ale warto sprobowac, niestety chyba bede musiala jej szukac w wiekszym miescie, bo u mnie na razie jej nie znalazlam.

Blyszczyk Isadora ma oczywiscie wiele zalet - nadaje śliczny połysk - ale mimo to nie spelnia moich oczekiwan - chyba strasznie wybredna jestem
Pewnie nawet wybaczyłabym mu to lepienie się, gdyby miał jedna ceche na ktorej mi zalezy - bardziej intensywny kolor.
Ale przynajmniej teraz jestem bardziej zdecydowana czego chce.
Mysle ze z blyszczykow bede musiala zrezygnować i przerzucic sie na szminki nabłyszczające.

Moze polecicie mi jakas pomadke, ktora jest lekka, prawie nie czuje sie jej na ustach, trwala nadaje intensywny ( ale bez przesady ) kolor i ladny polysk - mam nadzieje ze nie wymagam niemozliwego
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 16:29   #19
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: polecam- Dior

Jeśli nie przeraża Cię cena- 99 zł- polecam błyszczyk Diora Addict.Nie lepi się i ma intensywny kolor.pozdrowionka.
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-18, 22:47   #20
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: polecam- Dior

No własnie jesli cena nie gra roli to polecam pięknie się błyszczące i kolorowe błyszczyki Estee Lauder - Pure cos tam Albo Guerlaina - Meteoryty lub Lancomę - Star Gloss Chyba jednak musisz sobie popróbować

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.