Zmniejszenie piersi - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-14, 14:00   #4501
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

No to super,teraz możesz dzwonić do Łęcznej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-14, 15:17   #4502
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
No to super,teraz możesz dzwonić do Łęcznej
26 czerwca mam konsultację (prawdopodobnie będzie lek Sergey Antonov) bardzo się cieszę, że Cię posłuchałam i poszłam w końcu do internisty
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 07:16   #4503
Aneta_350
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 68
Dot.: Zmniejszenie piersi

Operowal mnie dr Mądry i Dr Gawlik wyszlo na szypule bezprzeszczepu sam doktorek był zachwycony dziełem Narazie osdpoczywam .Dzisiaj chyba wyjma dreny to poczuje ulge Jestem mega szczesliwa tego sie nie da opisać ....Dziewczyny śmiało spełniajcie swoje marzenia
Aneta_350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 13:30   #4504
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Bardzo się cieszę że się spotkamy zawsze to będzie raźniej. ☺☺☺☺☺
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 18:34   #4505
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czesć Kulka
Ja też będę robić w Orłowskim. Napisz jak się teraz czujesz,czy wszystko dobrze się goi .Pozdrawiam
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 22:03   #4506
Pumkaa002
Przyczajenie
 
Avatar Pumkaa002
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jestem nowa w tym temacie, i chciałbym się dowiedzieć czy długo czekałas na wyznaczony termin operacji?
Pumkaa002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 22:08   #4507
lisicapol
Raczkowanie
 
Avatar lisicapol
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aneta_350 Pokaż wiadomość
Operowal mnie dr Mądry i Dr Gawlik wyszlo na szypule bezprzeszczepu sam doktorek był zachwycony dziełem Narazie osdpoczywam .Dzisiaj chyba wyjma dreny to poczuje ulge Jestem mega szczesliwa tego sie nie da opisać ....Dziewczyny śmiało spełniajcie swoje marzenia
Już nie mogę się doczekać, skoro tak piszesz, Aneta!!!
Daaaaajcie mi już mój termin, jutro, dziś! Najlepiej teraz ;D
lisicapol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 07:45   #4508
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez paneczka Pokaż wiadomość
26 czerwca mam konsultację (prawdopodobnie będzie lek Sergey Antonov) bardzo się cieszę, że Cię posłuchałam i poszłam w końcu do internisty

cieszę się , jeszcze dużo będziesz się dowiadywać tutaj na forum od dziewczyn co musisz mieć i dostarczyć jak już będziesz po konsultacji u Antonova

Paneczka a do innego lekarza nie mogłaś się umówić czytałam różne wypowiedzi o Dr.Antonovie. Nie wszystkie były zadowolone z niego i chyba nie każda była zakwalifikowana do operacji,ale może to zależy od jego humoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2017-06-16 o 07:49
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 12:04   #4509
wirkadaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi

Siostra miała zmniejszane piersi, rany trochę jej się paprały po operacji i mówiła, że boli. A to chyba normalne... Do przemywania ran używała Linoseptic (tańsza wersja Octeniseptu, ale równie dobra), no i trzeba było dbać, żeby regularnie zmieniac opatrunki, żeby żadne zakażenie rany nie weszło ani nic. Ona to zrobiła, bo miała naprawdę duże piersi i zaczęły się u niej pojawiać problemy z kręgosłupem.
wirkadaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 20:43   #4510
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Pumkaa
Ja byłam na konsultacji kwalifikującej jakoś w pazdzierniku 2016 . i dostałam termin na wrzesien 2017 ,czyli 11 miesięcy czekania.
Już zaczynam odliczanie,równo za trzy miesiace będę sie pakować do szpitala.
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 07:55   #4511
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
cieszę się , jeszcze dużo będziesz się dowiadywać tutaj na forum od dziewczyn co musisz mieć i dostarczyć jak już będziesz po konsultacji u Antonova

Paneczka a do innego lekarza nie mogłaś się umówić czytałam różne wypowiedzi o Dr.Antonovie. Nie wszystkie były zadowolone z niego i chyba nie każda była zakwalifikowana do operacji,ale może to zależy od jego humoru
Chciałam do dr Żuchowskiej, ale Pani w rejestracji powiedziała, że nie wie, czy doktor będzie we wtorek i tak samo nie wie, czy akurat w poniedziałek będzie przyjmował doktor Antonov, bo może coś mu wypaść i przyjdzie ktoś inny, więc ostatecznie zostałam przy poniedziałku. Chociaż przyznam szczerze, że trochę mnie teraz zaniepokoiłaś i będę się bała, że może mnie nie zakwalifikować Wiesz może, dlaczego inne dziewczyny się nie zakwalifikowały u niego? I co zrobić, jeżeli tak się stanie? Czy muszę iść znowu po skierowanie i umówić się do innego lekarza?
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 09:11   #4512
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jeżeli nie zostaniesz zakwalifikowana to musisz mieć nowe skierowanie,a co było powodem odrzucenia innych tego niewiem,ale możesz tutaj na forum się zapytać. Trzeba myśleć pozytywnie i będzie Ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 12:12   #4513
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czyli rozumiem ze musze isc do przychodni na NFZ do lekarza, nie mogę isc do polmedu? (To jest prywatna placówka )
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 13:01   #4514
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Aawerka Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem ze musze isc do przychodni na NFZ do lekarza, nie mogę isc do polmedu? (To jest prywatna placówka )
Spotkałam się z tym, że lekarze prywatni nie chcą wypisywać skierowania na NFZ, aczkolwiek któraś dziewczyna kilka postów wcześniej pisała, że dostała takie skierowanie od prywatnego, więc pewnie dużo zależy od lekarza.
Polecam internistę, najlepiej kobietę (dzięki radzie Kania76) skierowanie dostałam od ręki, bez zbędnego tłumaczenia się.
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:37   #4515
Aneta_350
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 68
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny jestem już w domu Czuję sie bardzo dobrze nic nie boli tylko cholernie swędzi najgorsze w tym wszystkim jest tylko SPANIE NA PLECACH!!!!!!
Aneta_350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:42   #4516
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

anetka super teraz odpoczywaj i dbaj o nowe cycuchy zadowolona jesteś z rozmiaru i kształtu? piersi na bank o jeden rozmiar się powiększają po operacji jak juz dojdą do siebie ale to i tak lepsze jak to co miałam wczesniej
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:45   #4517
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czy na konsultację oprócz skierowania trzeba zabrać coś jeszcze, np. usg piersi lub rtg kręgosłupa?
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:37   #4518
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

paneczka usg piersi koniecznie jeśli masz weź ze sobą ja nawet specjalnie robiłam prywatnie żeby mieć na konsultacji miałam zdjęcia odcinka szyjnego oraz piersiowego lecz na to pani dr nawet nie spojrzała ale usg chciała z tego co czytalam jedziesz do antonova nie chce cie straszyc ale jak dla mnie to okropny gbór nie wspominam go dobrze dziwak i specyficzny nie usmiecha sie wogle ma swoje zdanie napewno z toba nie porozmawia wiec lepiej zeby bylo zastępstwo
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:54   #4519
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
paneczka usg piersi koniecznie jeśli masz weź ze sobą ja nawet specjalnie robiłam prywatnie żeby mieć na konsultacji miałam zdjęcia odcinka szyjnego oraz piersiowego lecz na to pani dr nawet nie spojrzała ale usg chciała z tego co czytalam jedziesz do antonova nie chce cie straszyc ale jak dla mnie to okropny gbór nie wspominam go dobrze dziwak i specyficzny nie usmiecha sie wogle ma swoje zdanie napewno z toba nie porozmawia wiec lepiej zeby bylo zastępstwo
Dzięki, postaram się jeszcze w tym tygodniu zrobić usg. Co do Antonova, to poczytałam trochę o nim niemiłych rzeczy i ostatecznie przeniosłam się na wtorek do dr Żuchowskiej, bo boję się, że on mógłby mnie nie zakwalifikować.
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 21:32   #4520
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Paneczka brawo zmiany decyzji co do lekarza teraz tylko trzymać kciuki za pozytywną wiadomość od lekarza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 07:34   #4521
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

bardzo dobra decyzja Żuchowska super babeczka
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 13:29   #4522
crazy10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witajcie kobietki
Jadę w czwartek na kontrolę czy spotkam tam którąś z Was może?Będzie mi miło pozdrawiam
crazy10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 17:46   #4523
edyciatko87
Przyczajenie
 
Avatar edyciatko87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
GG do edyciatko87
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witaj. Ja również mam problem z biustem. Mam skolioze od 11 roku życia i to dość dużą bo w odcinku piersiowym 37 stopni A ledzwiowym 17 stopni. Dziś mam 30 lat po 2 porodach A rozmiar biustonosza 70J. Wcale nie zmalał po laktacji A nawet się powiększył. Jest to ogromny problem np ból kręgosłupa głowy a już nie wspomnę o ramionach. Chciałabym się dowiedzieć jak to się odbywa już przy konsultacji w Łęcznej. Czy lekarze są w miarę ogarnieci. Bo powiem Ci ze byłam u ortopedy z takim zamiarem aby wypisać skierowanie na redukcję piersi A on mnie w żywe oczy wysmial. Byłam załamana i popadlam w 3 miesięczną depresję. Bardzo proszę o odp
edyciatko87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 21:58   #4524
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez paneczka Pokaż wiadomość
Spotkałam się z tym, że lekarze prywatni nie chcą wypisywać skierowania na NFZ, aczkolwiek któraś dziewczyna kilka postów wcześniej pisała, że dostała takie skierowanie od prywatnego, więc pewnie dużo zależy od lekarza.
Polecam internistę, najlepiej kobietę (dzięki radzie Kania76) skierowanie dostałam od ręki, bez zbędnego tłumaczenia się.
Nie tyle nie chcą co nie mogą. Aby wypisać skierowanie na NFZ lekarz musi mieć kontrakt. W innym przypadku nie ma możliwości wystawienia takiego skierowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez edyciatko87 Pokaż wiadomość
Witaj. Ja również mam problem z biustem. Mam skolioze od 11 roku życia i to dość dużą bo w odcinku piersiowym 37 stopni A ledzwiowym 17 stopni. Dziś mam 30 lat po 2 porodach A rozmiar biustonosza 70J. Wcale nie zmalał po laktacji A nawet się powiększył. Jest to ogromny problem np ból kręgosłupa głowy a już nie wspomnę o ramionach. Chciałabym się dowiedzieć jak to się odbywa już przy konsultacji w Łęcznej. Czy lekarze są w miarę ogarnieci. Bo powiem Ci ze byłam u ortopedy z takim zamiarem aby wypisać skierowanie na redukcję piersi A on mnie w żywe oczy wysmial. Byłam załamana i popadlam w 3 miesięczną depresję. Bardzo proszę o odp
W naszym kraju niestety tak jest że panuje wszechwladza księży i lekarzy. Uważają się za bogów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i dążyć do celu. Umów się do kolejnego np. internisty ale na wszelki wypadek przygotuj sobie fajny tekst żeby na końcu wizyty mimo braku skierowania poczuć satysfakcję że pokazalas konowalowi gdzie jego miejsce Życzę Ci abyś dostała skierowanie jak najszybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 10:24   #4525
karszniszowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zmniejszenie piersi

Niestety tak to wygląda własnie ,że trzeba mieć kontrakt . Ja miałam zmniejszane piersi prywatnie i musiałam sobie za to ładnie zapłacić . W moim przypadku problem tkwił od 13 roku zycia . Często się ze mnie smiali co niektórzy , ze taka młoda a taki biust duży ;/ Co do xxx to ja go używałam teraz na rany oraz na oparzenie skóry dłoni , które sobie sama zafundowałam . ładnie się wszystko goi .I faktycznie jest niedrogi .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-02-15 o 18:11 Powód: Reklama.
karszniszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 11:35   #4526
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć wszystkim. Byłam dzisiaj po skierowanie na usg piersi (prywatnie w Gdańsku w cm polmed w manhattanie) i przy okazji podpytałam lekarza ginekologa jak wyglada procedura zmniejszenia piersi na NFZ... od razu mnie zbył twierdząc ze takich operacji na NFZ sie juz nie wykonuje poza tym mogę narobić sobie wiecej szkody niz pożytku i zeby ogolnie tego nie robic. Odpowiedziałam ze z tego co wiem , takie operacje sa robione na NFZ i zdziwiłam sie czemu mi tak odpowiedział, on na to ze moze i były ale teraz cieżko o miejsca na onkologię a co dopiero plastykę na fundusz. Nie zniechęciłam sie tym bo widziałam ze cześć z was spotkała sie tez z takimi lekarzami niestety.

Teraz umawiam sie na usg piersi No i 27 czerwca ide do ortopedy bo fakt faktem plecy mnie bola i to nie jest ściema. Pozniej musze isc do ogólnego po skierowanie do poradni i prosze osoby z trojmiasta ktore maja juz to za sobą o pomoc, namiar na lekarza który nie bedzie robił mi problemów i wypisze skierowanie ? Moze któraś z was zna takiego lekarza ?
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 19:59   #4527
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez MaGrazia71 Pokaż wiadomość
Czesć Kulka
Ja też będę robić w Orłowskim. Napisz jak się teraz czujesz,czy wszystko dobrze się goi .Pozdrawiam
Goi się całkiem nieźle- w poniedziałek miałam zdjęcie szwów dookoła brodawek i tutaj w zasadzie blizny prawie nie mam (cienka kreseczka- jak po "przejechaniu" paznokciem). Cięcie pionowe mam szyte szwami rozpuszczalnymi, więc nic nie miałam wyjmowane i tutaj jest jeszcze marszczenie o którym mnie Pani Doktor uprzedzała (w ciągu 3 miesięcy powinno się rozprostować, w miarę jak będą się rozpuszczały szwy). Kontrolną wizytę mam 15.09.

Czuję się całkiem dobrze, spokojnie mogę spać na boku- z tego się bardzo cieszę. Mam pełną ruchomość, z resztą na drugi dzień po operacji myłam już głowę Nie podnoszę jeszcze żadnych strasznie ciężkich rzeczy i ogólnie staram się uważać, ale jest bosko
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 20:21   #4528
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi

Współczuje dziewczynom takich problemów z lekarzami. Ja po skierowanie byłam u mojego lekarza rodzinnego ( Dodam że to starsza Pani ok.60 lat a nie młody lekarz) wypisała bez problemu i bez żadnych komentarzy.
Jak byłam u ortopedy i pytałam czy jak będę potrzebować skierowanie na operacje zmniejszenia piersi na NFZ czy mi wystawi powiedział że bez problemu.
Jak rozmawiałam o tym z moim ginekologiem (bo jestem w 8 miesiącu a na konsultacji byłam jak byłam 5 miesiącu) też się jakoś specjalnie nie dziwił ani nie komentował. Tylko przytaknął że na pewno mnie bolą plecy i jak chce poddać się takiej operacji to żebym dobry szpital i lekarzy znalazła.
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 20:32   #4529
MaGrazia71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kulka
To super ,fajnie ,bardzo się ciesze ,że dobrze sie goisz.
MaGrazia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 13:15   #4530
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kochani jestem z Wami po drugiej stronie, mialam w srode zabieg zmniejszenia piersi w Łecznej, operowal mnie dr Madry I dr Gawlik, cudowni lekarze z powilaniem, zrobili cudowna robote, dzisiaj jej zobaczylam.... szok cudowne, wymarzone, malutkie, pelne I sterczace, spelnilo sie moje marzenie, cudowne marzenie!!!Moje cycuszki sa perfekcyjne!!!co za cudowny szpital, cudowni lekarze I opieka-pielegniarki chodzace anioly, spotkalo mnie ogromne szczescie ze poznalam tych ludzi, jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie!!!!Polecam Łęczna z calego serca!!!!
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.