Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-28, 21:59   #1501
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87034970]Mój od kilku dni odbija się nogami (unosi tylek) i czy na brzuchu czy na plecach to się przesuwa na łóżku - Fifi wedrownis.
A huśtawka była fajna na 30 minut, on potrzebuje człowieka a nie zabawek, nic więcej nie kupuję. Dzisiaj znowu go usypialam w chuscie. Szybko zasnął i idę się ogolic bo zaroslam [/QUOTE]Mój tez tak robi. Odpycha się nogami i podnosi dupke. Najczęściej jak zmieniam mu pampersa. Zartownis mały xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:00   #1502
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie. Kupuje wielorazowe pieluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam a i tak używamy pampersów póki co, tyle tego dostaliśmy no i u nas nadal idzie 8-10 dziennie, pewnie bywa że i więcej ale już nie liczę. Planuje zacząć wielopielo w 3 miesiącu. Upatrzyłaś sobie już jakieś?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
taaaaaaa spanie na brzuchu w nocy= mój zawał tzn. póki co. Później ok
Też się jeszcze boję

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Przyszły i do nas upały na szczęście też wiało więc dało się przeżyć. Zaliczyliśmy dziś festiwal baniek mydlanych, a później obiad w takim dziwnym miejscu. Warszawiacy kupili gospodarstwo we wsi gdzie pierwsze lata życia spędził mój mąż. No i przyjeżdżają tam na weekendy i gotują. Można zjeść siedząc pod stodołą. Niby smacznie, klimatycznie, wszystko baaaaardzo powoli ale zostawiliśmy wszyscy kupę kasy, a paragonu nie uświadczysz mąż szwagierki zamówił np dzbanek lemoniady. Jak się okazało na końcu kosztował 48 zł mój syn zawiedziony, bo nie trafiło w jego gusta, a że zły był że cały dzień nie mógł się z kolegami zobaczyć przez te nasze wycieczki to na koniec zajechalismy do McD
Z czego ta lemoniada ale wycieczka fajna, zazdro

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:01   #1503
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
On wola.. Wczoraj do 16...i nic. Byłam pewna że zrobi w pieluche w nocy ale nie.. Od rana do 14 wolał jakieś 150 razy, serio co 5min... Latalismy do toalety, ja go rozbieram,dzwigam na toaletę a ten mówi że nieeee chceee...
No i tak po 150razie zróbil w majtki wychodząc z łazienki... Wiec wyczuwam jakiś problem i blokadę...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Niekoniecznie blokada on może traktować to jako formę zabawy. Kup koniecznie schodek! Taki zwykły plastikowy...Żeby sam mógł siadać na toalecie, poczuje się bardziej samodzielny
Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Moje maleństwo uwielbia żyrandole a Agatka wydaje jakiś dźwięk wtedy? U nas wychodzi takie jakby zachłyśnięcie powietrzem, nie wiem do czego innego to porównać, w każdym razie brzmi jakby uczyła się śmiechu albo to przypadek a ja sobie wmawiam ogólnie bardzo rozmowna się zrobiła

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Chociaż wołał czyli jest na dobrej drodze

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Mówi wtedy "aaa" w ogóle od kilku dni skupia wzrok na jakiejś grzechotce czy czymś czym się macha ( Jezu jaki misz masz słowny), a w ogóle to uwielbia jak się do niej mówi, no oczy jak 5 zł i taaaaaaki uśmiech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:07   #1504
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Niekoniecznie blokada on może traktować to jako formę zabawy. Kup koniecznie schodek! Taki zwykły plastikowy...Żeby sam mógł siadać na toalecie, poczuje się bardziej samodzielny Mówi wtedy "aaa" w ogóle od kilku dni skupia wzrok na jakiejś grzechotce czy czymś czym się macha ( Jezu jaki misz masz słowny), a w ogóle to uwielbia jak się do niej mówi, no oczy jak 5 zł i taaaaaaki uśmiech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja nadal grzechotki olewa ale też uwielbia gadanie, próbuję po niej powtarzać i nawet odpowiada tak po chwili

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:16   #1505
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Moja nadal grzechotki olewa ale też uwielbia gadanie, próbuję po niej powtarzać i nawet odpowiada tak po chwili

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Też robi oczy jak 5 zł jak do niej gadasz? moja też olewala grzechotki, i 2 czy 3 dni temu zaczęła je dostrzegać, więc wszystko przed wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:19   #1506
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Niekoniecznie blokada on może traktować to jako formę zabawy. Kup koniecznie schodek! Taki zwykły plastikowy...Żeby sam mógł siadać na toalecie, poczuje się bardziej samodzielny Mówi wtedy "aaa" w ogóle od kilku dni skupia wzrok na jakiejś grzechotce czy czymś czym się macha ( Jezu jaki misz masz słowny), a w ogóle to uwielbia jak się do niej mówi, no oczy jak 5 zł i taaaaaaki uśmiech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma schodek ma wszytsko. Ale on jest mega hm "len". Bluzę buty czy majtki zdjąć to od razu "mama pomóż"... Czekam na fazę "ja sam" jak na nagrodę jakaś!
Więc i na toaletę posadzić trzeba.. Plus mamy tą nakładkę.. Ona jest ciężka żeby z niej wejść i zejść, kształt jak nocnik, upał więc mu się przykleja do ud... Cuda na kiju... No ale cóż. Do 18 w majty walić nie będzie

Pozdrawiamy z kp idę spać. Młody dziś zasnął 22.50!! Kutfa 2latek...
Na jesień wracamy do spania po 20 bo wykituje...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 22:24   #1507
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja od koleżanki mam matę, dziś wyciągnęliśmy i się zainteresował, tak samo karuzelą.
Matko, ale burza u nas.
A mały nadal nie śpi ️, tzn je i przysypia i grzmoty go budzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 22:37   #1508
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ma schodek ma wszytsko. Ale on jest mega hm "len". Bluzę buty czy majtki zdjąć to od razu "mama pomóż"... Czekam na fazę "ja sam" jak na nagrodę jakaś!
Więc i na toaletę posadzić trzeba.. Plus mamy tą nakładkę.. Ona jest ciężka żeby z niej wejść i zejść, kształt jak nocnik, upał więc mu się przykleja do ud... Cuda na kiju... No ale cóż. Do 18 w majty walić nie będzie

Pozdrawiamy z kp idę spać. Młody dziś zasnął 22.50!! Kutfa 2latek...
Na jesień wracamy do spania po 20 bo wykituje...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mój też leń. Też we wszystkim miałam mu pomagać, ale skończyło się jak poszedł do przedszkola. No ja z nim nie pójdę przecież więc sam się musiał nauczyc. Tak jak mówisz, nie będzie robił w majty do 18 tylko jeszcze jedno - przygotuj się na regres. Nie trwa on jakoś długo ale często się pojawia, dla mnie to było najbardziej frustrujace. Na szczęście minął szybko.
Lec! Wyśpij się na ile możesz, i nocy bez helenkowego kaszlu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 23:58   #1509
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej! Wasze dzieci nie śpią, a mi Olka odpadła chyba przed 20. Jest przed 1 i zaraz odpłynie znowu (i hope so). Ale dziś miała dużo bodźców, bo byliśmy u rodziców i troje moich bratanków "zabawiało Olę". Ponieważ mój brat jakiś czas temu przywiózł właśnie do rodziców, wszystkie "za małe" zabawki ( w sensie że dla mojego dziecka kiedyś), to dzieciaki na zmianę machały jej przed nosem tymi grzechotkami, piszczałkami itp
Patrzyłam tylko żeby nie wszyscy na raz
No i niby ok, bo się mega przyglądała, ale nie wiem czy trochę nie jest przebodźcowana. I może dlatego tak szybko padła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Aaaaaaa no i bratowa też odpieluchowuje najmłodszego, to sQ tak jak u Was- siku ok, za to z kupą jest słabo. No ale mają jeszcze trochę czasu, zanim do przedszkola pójdzie (w lutym skończył 2) a chcą go wysłać pod jakoś październik/listopad i żeby już był odpieluchowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 04:28   #1510
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzien dobry ☺

Moje dziecko spało od 20 do 5 i na tym chyba koniec, trza wstawać na spacer, choć jeszcze leżę z nadzieją że jednak zaśnie w łożeczku jak się nagada do sufitu
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 05:40   #1511
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej! Wasze dzieci nie śpią, a mi Olka odpadła chyba przed 20. Jest przed 1 i zaraz odpłynie znowu (i hope so). Ale dziś miała dużo bodźców, bo byliśmy u rodziców i troje moich bratanków "zabawiało Olę". Ponieważ mój brat jakiś czas temu przywiózł właśnie do rodziców, wszystkie "za małe" zabawki ( w sensie że dla mojego dziecka kiedyś), to dzieciaki na zmianę machały jej przed nosem tymi grzechotkami, piszczałkami itp
Patrzyłam tylko żeby nie wszyscy na raz
No i niby ok, bo się mega przyglądała, ale nie wiem czy trochę nie jest przebodźcowana. I może dlatego tak szybko padła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Aaaaaaa no i bratowa też odpieluchowuje najmłodszego, to sQ tak jak u Was- siku ok, za to z kupą jest słabo. No ale mają jeszcze trochę czasu, zanim do przedszkola pójdzie (w lutym skończył 2) a chcą go wysłać pod jakoś październik/listopad i żeby już był odpieluchowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przebodzcowana to by raczej płakała a tak to luzik relaks

No to mają trochę czasu.. Ja do września 2020


Matko Helka taka kupę zrobiła że mi zabulgotalo pod ręką a później wyleciało na podłogę... Przez pampka pizamke i otulacz... Co za sraluuuch... Więc też już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 06:25   #1512
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Też robi oczy jak 5 zł jak do niej gadasz? moja też olewala grzechotki, i 2 czy 3 dni temu zaczęła je dostrzegać, więc wszystko przed wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, taki wytrzeszcz słodki! Na zwierzaki w karuzelce też tak patrzy

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Ja od koleżanki mam matę, dziś wyciągnęliśmy i się zainteresował, tak samo karuzelą.
Matko, ale burza u nas.
A mały nadal nie śpi ️, tzn je i przysypia i grzmoty go budzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojej burza nie budzi, ale kiedyś splakala się przez sen bo pies szczekał za oknem

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej! Wasze dzieci nie śpią, a mi Olka odpadła chyba przed 20. Jest przed 1 i zaraz odpłynie znowu (i hope so). Ale dziś miała dużo bodźców, bo byliśmy u rodziców i troje moich bratanków "zabawiało Olę". Ponieważ mój brat jakiś czas temu przywiózł właśnie do rodziców, wszystkie "za małe" zabawki ( w sensie że dla mojego dziecka kiedyś), to dzieciaki na zmianę machały jej przed nosem tymi grzechotkami, piszczałkami itp
Patrzyłam tylko żeby nie wszyscy na raz
No i niby ok, bo się mega przyglądała, ale nie wiem czy trochę nie jest przebodźcowana. I może dlatego tak szybko padła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Aaaaaaa no i bratowa też odpieluchowuje najmłodszego, to sQ tak jak u Was- siku ok, za to z kupą jest słabo. No ale mają jeszcze trochę czasu, zanim do przedszkola pójdzie (w lutym skończył 2) a chcą go wysłać pod jakoś październik/listopad i żeby już był odpieluchowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kuzynostwo to jest to fajnie że będzie miała z kim się bawić

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87035808]Dzien dobry

Moje dziecko spało od 20 do 5 i na tym chyba koniec, trza wstawać na spacer, choć jeszcze leżę z nadzieją że jednak zaśnie w łożeczku jak się nagada do sufitu [/QUOTE]

9h u nas 22-4.30 więc też nieźle, potem pobudka po 6 i jeszcze dosypia tyle że na mnie

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Przebodzcowana to by raczej płakała a tak to luzik relaks

No to mają trochę czasu.. Ja do września 2020


Matko Helka taka kupę zrobiła że mi zabulgotalo pod ręką a później wyleciało na podłogę... Przez pampka pizamke i otulacz... Co za sraluuuch... Więc też już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mamunia dobrze karmi swoją drogą przerażające ile śmieci i prania produkuje taki tyci człowieczek

Ten antybiotyk chyba Wam działa?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 06:35   #1513
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq ale Hela miała grzmot moja też sie obudziła, to ją cyckiem próbowałam zatykać, ale tylko podziamgała i strzeliła taką kupę, że tylko cudem chyba nie wyleciała z ponocnej pieluchy. A co zjadła to ulała na siebie.

Moja już się interesuje zabawkami. Już ma odruch, że je łapie i ciągnie do buzi no i leżąc na plecach odpycha sie nogami i podnosi pupę albo przyciąga nogi do siebie i lekko na boczek się obraca. Sama na brzuchu ciągle szybko się denerwuje ale na kolanach czy piłce już dłużej poleży.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 06:37   #1514
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Przebodzcowana to by raczej płakała a tak to luzik relaks

No to mają trochę czasu.. Ja do września 2020


Matko Helka taka kupę zrobiła że mi zabulgotalo pod ręką a później wyleciało na podłogę... Przez pampka pizamke i otulacz... Co za sraluuuch... Więc też już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Kurła, nie śpimy od 5.30. zn oczy były zamknięte, ale Ola tak kwękała i marudziła i nogami przebierała że ja "spałam" średnio, ona chyba też.
sQ, oooo, to niezły strzał poszedł.
Panienka zasypia, z cycem w buzi, a jak.
Chyba poszukam jakiegoś innego smoczka. Może Lovi, albo Avent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 06:56   #1515
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
O tak, taki wytrzeszcz słodki! Na zwierzaki w karuzelce też tak patrzy

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------



Mojej burza nie budzi, ale kiedyś splakala się przez sen bo pies szczekał za oknem



Kuzynostwo to jest to fajnie że będzie miała z kim się bawić



9h u nas 22-4.30 więc też nieźle, potem pobudka po 6 i jeszcze dosypia tyle że na mnie



Mamunia dobrze karmi swoją drogą przerażające ile śmieci i prania produkuje taki tyci człowieczek

Ten antybiotyk chyba Wam działa?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Chyba działa... Choć jak czytałam dużo artykułów to jeśli to ten krztusiec to kaszel zostanie... Ale od czwartku nie wymiotowala od kaszlu. Napady jeszcze ma ale malutki i dużo krótsze dziękuję za troskę

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Sq ale Hela miała grzmot moja też sie obudziła, to ją cyckiem próbowałam zatykać, ale tylko podziamgała i strzeliła taką kupę, że tylko cudem chyba nie wyleciała z ponocnej pieluchy. A co zjadła to ulała na siebie.

Moja już się interesuje zabawkami. Już ma odruch, że je łapie i ciągnie do buzi no i leżąc na plecach odpycha sie nogami i podnosi pupę albo przyciąga nogi do siebie i lekko na boczek się obraca. Sama na brzuchu ciągle szybko się denerwuje ale na kolanach czy piłce już dłużej poleży.

Weź w życiu takiej kupy nie widziałam... Żeby dziewczynka takie rzeczy!!
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Kurła, nie śpimy od 5.30. zn oczy były zamknięte, ale Ola tak kwękała i marudziła i nogami przebierała że ja "spałam" średnio, ona chyba też.
sQ, oooo, to niezły strzał poszedł.
Panienka zasypia, z cycem w buzi, a jak.
Chyba poszukam jakiegoś innego smoczka. Może Lovi, albo Avent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas sprawdził się lovi u młodego a Helka gardzila i wzięła do japy avent

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:18   #1516
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas Lovi, właśnie mam w koszyku 3+ do kupienia

Jakie macie zabawki na teraz? Moja wreszcie interesuje się karuzelą i zawieszkami w bujaku, bardzo lubi książeczkę kontrastową. Zastanawiam się co jeszcze teraz wprowadzić.
Baby gym czeka żeby poprzesuwać graty i położyć mate, raz że nie ma czasu a dwa że najpierw trzeba posprzątać, i tu patrz punkt pierwszy :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2019-07-29 o 07:20
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:33   #1517
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Kuzynostwo to jest to fajnie że będzie miała z kim się bawić
Tylko różnica wieku spora. Tzn u jednego brata 7 lat a u drugiego odpowiednio 6, 4(dziewczynka) i 2.

Ja powoli wprowadzam zabawki. Dostaliśmy karty kontrastowe z czuczu, niby takie 3+, ale ze 2 tyg już jej trochę pokazuje. I na brzuchu i na plecach- wodzi wzrokiem.
+ Taki grzechocząco- szeleszczący piesek z Lamaze i inne grzechotki.
Wczoraj za to przywiozłam z tych "za małych" zabawek piłkę z fisher price. Ona gada, brzeczy itp, ale nie będę włączać. Wypiorę ja dzisiaj i Olka będzie mogła łapki "rozczapierzać", bo często ma jeszcze zaciśnięte piąstki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:37   #1518
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

W ogóle to strasznie ciekawska się zrobiła, jak nie śpi i nie bawi się to nosić paniusie po mieszkaniu żeby się mogła rozglądać bo jęczy, no wczoraj wieczorem to ledwo żyłam... Dobrze że nie jest z tych większych :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:38   #1519
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry Ala pobiła dzisiaj swój rekord spania - 7,5h ciągiem, więc i ja jestem wyspana Ale żeby nie było za różowo, to od rana miałam spięcie z TŻ odnośnie brania małej do łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2019-07-29 o 07:40
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 07:43   #1520
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Pamiętacie poprzedni rekord w spaniu Karola?No to mamy nowy ale to świetnie, bo byłam mega padnięta po tym weekendzie.


Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Bo mi odbiło na punkcie eko po Twojej reakcji zastanawiam się czy to źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

witaj w klubie wybieram się na warsztaty o wielopielo jak tylko będą

Ostatnio też uznaliśmy,że za dużo produkujemy plastikowych butelek po wodzie, bo pełno tego u nas szło.Kupiliśmy dzbanki szklane z Dafi (u nas jest bardzo dobra woda z kranu,ale jednak lepiej przefiltrować), szklane butelki i bidony. I to był bardzo dobry pomysł Już nie wspomnę o tym,że nie trzeba tych zgrzewek wody nosić ze sklepów
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:48   #1521
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
U nas Lovi, właśnie mam w koszyku 3+ do kupienia

Jakie macie zabawki na teraz? Moja wreszcie interesuje się karuzelą i zawieszkami w bujaku, bardzo lubi książeczkę kontrastową. Zastanawiam się co jeszcze teraz wprowadzić.
Baby gym czeka żeby poprzesuwać graty i położyć mate, raz że nie ma czasu a dwa że najpierw trzeba posprzątać, i tu patrz punkt pierwszy :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
O faktycznie muszę większy kupić smoczek...

My mamy teraz książki kontrastowe cz-b ale też z kolorami. Zwykle lusterko jak jest na brzuchu, oball, wisi na babygym ale też ściągam i daje, duża kostkę sensoryczna, dużo ptaka co gra i świeci, w zanadrzu mam szmatke sensoryczna, grzechotke sztangę i jakieś a la gryzaki lekkie co łatwo będzie Jej trzymać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:48   #1522
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Karol też tak gada do zabawek,do nas i śmieje się często w głos uroczei drzewka też lubi



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Przebodzcowana to by raczej płakała a tak to luzik relaks

No to mają trochę czasu.. Ja do września 2020


Matko Helka taka kupę zrobiła że mi zabulgotalo pod ręką a później wyleciało na podłogę... Przez pampka pizamke i otulacz... Co za sraluuuch... Więc też już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
omamo, ale kupsztal
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:49   #1523
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Pamiętacie poprzedni rekord w spaniu Karola?No to mamy nowy ale to świetnie, bo byłam mega padnięta po tym weekendzie.











witaj w klubie wybieram się na warsztaty o wielopielo jak tylko będą



Ostatnio też uznaliśmy,że za dużo produkujemy plastikowych butelek po wodzie, bo pełno tego u nas szło.Kupiliśmy dzbanki szklane z Dafi (u nas jest bardzo dobra woda z kranu,ale jednak lepiej przefiltrować), szklane butelki i bidony. I to był bardzo dobry pomysł Już nie wspomnę o tym,że nie trzeba tych zgrzewek wody nosić ze sklepów
Dzbanek filtrujący to był jeden z lepszych pomysłów jakie miałam, mniej plastiku i noszenia! I kłótni czemu znowu nie ma nic do picia

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:51   #1524
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Bo mi odbiło na punkcie eko po Twojej reakcji zastanawiam się czy to źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od tygodnia przewijam 1 pupę zamiast 2, plus te wszystkie inhalacje itp to po prostu mi się nie chce.. Nie mam sił... Ale sama o tym myślałam choć te pieluchy wydają mi się dość duże. We wro można wypożyczyć na próbę na tydzień
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Pamiętacie poprzedni rekord w spaniu Karola?No to mamy nowy ale to świetnie, bo byłam mega padnięta po tym weekendzie.





witaj w klubie wybieram się na warsztaty o wielopielo jak tylko będą

Ostatnio też uznaliśmy,że za dużo produkujemy plastikowych butelek po wodzie, bo pełno tego u nas szło.Kupiliśmy dzbanki szklane z Dafi (u nas jest bardzo dobra woda z kranu,ale jednak lepiej przefiltrować), szklane butelki i bidony. I to był bardzo dobry pomysł Już nie wspomnę o tym,że nie trzeba tych zgrzewek wody nosić ze sklepów
My też z dzbankiem i butelkami żyjemy
Ja jestem mało eko... Wygoda nie jest eko niestety...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:52   #1525
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dzbanek filtrujący to był jeden z lepszych pomysłów jakie miałam, mniej plastiku i noszenia! I kłótni czemu znowu nie ma nic do picia

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
fakt, picie zawsze pod ręką
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:53   #1526
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wyszłam na spacer przed 8...tak gorąco że moje mokre po kąpieli włosy zrobiły się mokre od potu w jakieś 10minut... O 8 kutfa rano!


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:53   #1527
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja też jestem raczej mało eko, ale dzbanek filtrujący to był super zakup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 07:53   #1528
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A to. My z dzbankiem zawsze afera że ktoś wypił i nowej nie nalal

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:04   #1529
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My lubimy bąbelkową wodę, więc by być eko kupujemy taką w wymiennych butelkach z syfonem. Ale to z kolei drożej wychodzi niż normalna butelkowa,a idzie tego jak woda
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 08:10   #1530
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A to. My z dzbankiem zawsze afera że ktoś wypił i nowej nie nalal

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ale kilka minut i przefiltrowane, gorzej jak nie masz co pić a mieszkasz na 4 piętrze i musisz zapinkalać na dół

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.