Dylemat kremowo-pielegnacyjny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 09:20   #1
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141

Dylemat kremowo-pielegnacyjny


Mam 31 lat (delikatne kurze lapki), mieszana cere (raczej w kierunku suchej), sklonnosc do niespodzianek i dylemat - jak zapewnic takiej cerze odpowiednia pielegnacje.
Teoretycznie powinnam uzywac kremu przeciwzmarszczkowego, dobrego nawilzacza, kremu zapobiegajacego niedoskonalosciom. Wszystkiego na raz na twarz nie napakuje, a mam jakas dziwna manie uzywania kosmetykow seriami.
Ostatnio naszlo mnie na L'Oreala. Myslalam o serii Pure Zone przeciw tym wszystkim niedoskonalosciom (na stronie info - do 20 roku zycia), ale to chyba nie najlepszy pomysl, mysle, ze ta seria troche przesusza, i na pewno nie odmladza. Aktualnie uzywam Happyderm (20-30 lat) i spisuje sie dobrze, nawet zmaszczki sie splycaja, ale dla kobiet po 30-ce przeznaczony jest ten wypelniacz zmarszczek (nie pamietam nazwy, w takiej tubce a'la strzykawka, reklamuje Claudia Schiffer).
Buzke myje zelem Purete Thermale Vichy, nawilzam sie Happydermem rano i wieczorem, efekt jest zadowalajacy, ale mam wrazenie, ze mojej skorze trzeba czegos wiecej tzn. czegos przeciw niedoskonalosciom i czegos przeciw zmarszczkom. Problem w tym, ze nie wiem jak pogodzic to wszystko i jak pielegnowac moja skore zaspokajajac wszystkie jej potrzeby.
Moze mi cos doradzicie?
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:16   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dylemat kremowo-pielegnacyjny

ja na noc używam preparatów naprzemiennie - jednego wieczoru kwasy (oczyszczanie, zwężenie porów itp.), drugiego - retinaldehyd (przeciwzmarszczkowo, na naczynka). w razie potrzeby 1 dzień przerwy na krem nawilżający lub nakładam krem nawilżający na te preparaty. jeśli nie masz problemów z pękającymi naczynkami, to jest preparat 2w1 - Diacneal - zawiera zarówno kwasy, jak i retinaldehyd. na dzień krem z wysokimi filtrami UV.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:27   #3
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Dylemat kremowo-pielegnacyjny

Zawsze uwazalam, ze wszelkie kosmetyki, czy to walczace z niespodziankami, czy tez ze zmarszczkami, dzialaja najlepiej stosowane regularnie, ze takiej kuracji najlepiej nie przerywac. Dlatego kiedy kupilam Garnier Ultra Lift to od razu zestaw (dzien, noc, oczy), zuzylam to i potrzebowalam odmiany, wiec kupilam Happyderm (tym razem tylko krem) odkladajac na bok problem zapobiegania zmarszczkom i teraz sumienie mnie gryzie, ze nie walcze ze staroscia
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 23:59   #4
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Dylemat kremowo-pielegnacyjny

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
ale dla kobiet po 30-ce przeznaczony jest ten wypelniacz zmarszczek (nie pamietam nazwy, w takiej tubce a'la strzykawka, reklamuje Claudia Schiffer)
Krem nie jest rewelacyjny, recenzje mozesz przeczytac na KWC, lepszy jest krem na dzien, na noc i pod oczy z tej serii. Faktycznie po zuzyciu opakowania mozna zobaczyc roznice, bo drobne zmarszczki sa rozprostowane. Z tym, ze obawiam sie, ze jest to efekt tymczasowy.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:54   #5
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Dylemat kremowo-pielegnacyjny

Dzieki Mariolasl, po kuracji nawilzajacej przerzuce sie na ten zestawik
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 00:14   #6
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Dylemat kremowo-pielegnacyjny

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Dzieki Mariolasl, po kuracji nawilzajacej przerzuce sie na ten zestawik
Ja byłam zadowolona, mam nadzieje, ze ty tez jedziesz. Chyba był to jeden z lepszych zestawów jakie stosowałam z tej polki. Oczywiście nie spodziewaj sie niewiadomo jakiej rewelacji... Ja zawsze ostroznie podchodze do polecania komus kremow, bo wiadomo- kazda twarz jest inna, ale sprobowac mozna
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.