Opadające powieki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 13:54   #91
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Do lekarza udam sie jak najbardziej ; okulisty ?

A co do tego zabiegu to naprawde jest w ramach NFZ ? ;o
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:16   #92
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Wiecie co? Od 2 dni powieka mi nie opada ... nie chce sie cieszyć bo znowu opadnie jedynie wczoraj wieczorem troche opadała nie wiem O C B : (
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:08   #93
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Opadająca powieka ;/

Cytat:
Napisane przez Przemq20 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Od 2 dni powieka mi nie opada ... nie chce sie cieszyć bo znowu opadnie jedynie wczoraj wieczorem troche opadała nie wiem O C B : (

Moze jak ja bedziesz podtrzymywal to nie bedzie opadac ?
Wesolych Swiat
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 21:01   #94
anna1068
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: opadające powieki

Hej Mam ten sam problem z opadającymi powiekami i chciałabym Wam wszystkim dziewczyny doradzić używanie płatków kolagenowych (cena ok 5 zł za 2 szt. , używane raz w tyg przez 30 min) na opakowaniu jest napisane ,,pod oczy" ale ja nakładam je na powiekę i rezultaty mnie bardzo zadowalają zabieg powtarzam co tydzień i jest ok
Pozdrawiam i życzę powodzenia
anna1068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:01   #95
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Opadające powieki

Witam serdecznie!

Niestety od wielu lat bezskutecznie próbuję się przekonać do moich opadających powiek. Każde zdjęcie przyprawia mnie o ból głowy. Stąd moje pytanie - jak sobie można z tym poradzić (chociażby zniwelować) - lifting mikroprądowy? masaże twarzy?

I takie głupie pytanie - czy schudnięcie kilku kg może spowodować, że tłuszczu będzie mniej również na powiekach i nie będą tak opadać?

Pozdrawiam.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:47   #96
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Opadające powieki

też mam opadające powieki i głęboko osadzone oczy - może nie bardzo opadające, ale na tyle, żeby mnie denerwować przy makijażu oczu i powodować, że każde cienie natychmiast zbijają się w załamaniu powieki
jest to genetyczne jak sądzę, bo mama i babcia też tak mają
i nie wynika to z ilości tłuszczu w powiece - schudnięcie może wręcz spowodować że luźna skóra jeszcze bardziej ci opadnie
taka już nasza natura, kształ i wygląd powiek jak i np kształt nosa nie da się zmienić nieinwazyjnymi metodami
może ten lifting prądami coś pomoże, ale z tego co ja wiem, wyjściem jest tylko lifting chirurgiczny - jest w stanie poprawić dość dużo
ja jednak nie zdecydowałabym się na operację, może za 20-30 lat, kiedy przy okazji usunęłabym zmarszczki koło oczu

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2012-06-13 o 09:51
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:36   #97
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Opadające powieki

Dziękuję bardzo za odpowiedź, choć wcale mnie nie pocieszyłaś. Liczyłam na to, że może jednak da się to jakoś bezinwazyjnie zrobić, bo mój naburmuszony wyraz twarzy mnie strasznie irytuje...

W każdym razie gdybym się zdecydowała wypróbować jakąkolwiek metodę, to dam znać o jakichkolwiek efektach lub ich braku.

Pozdrawiam.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 19:38   #98
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Opadające powieki

Ja tez mam takie powieki. To genetyka. Bez operacji plastycznej nic nie poradzisz. Kiedyś widziałam taki smieszny preparat z Japonii, ale to oczywiście tylko maskuje problem :
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...iek-super.html

Próbowałam tego kiedyś, ale uczucie jest troche dziwne i cięzko pomalowac sobie oko. Proponuję po prostu robić sobie makijaż na opadające powieki - górę rozświetlać, tam gdzie nam najbardziej opada powieka trochę rpzyciemnić (np. brązowym cieniem), a najbardziej podkreślać dolną powiekę (np. wykonując kreskę jakąś jasną kredką - ja do swoich niebieskich oczu uzywam turkusowej - baradzo fajny efekt i optycznie powiększa oczy); innych makijazy możesz poszukać na necie. A na rolujace się cienie polecam bazy na powieki - u mnie sprawdziła się Artdeco - bite 8 godzin bez rolowania sie cieni (bez wzgledu na ich jakość ).

Jesli to Cię nie satysfakcjonuje to tylko pozostają metody bardziej inwazyjne (np. ostrzykiwanie kwasem hialuronowym w celu podniesienia nieco brwi - widziałam w jakims programie kosmetycznym - lub operacja plastyczna).

Edytowane przez ishtar
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:39
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 23:29   #99
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie powieki. To genetyka. Bez operacji plastycznej nic nie poradzisz.

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam taki smieszny preparat z Japonii, ale to oczywiście tylko maskuje problem :
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...iek-super.html
Wygląda co najmniej dziwnie... ale efekt fajny, przynajmniej na zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Proponuję po prostu robić sobie makijaż na opadające powieki - górę rozświetlać, tam gdzie nam najbardziej opada powieka trochę rpzyciemnić (np. brązowym cieniem), a najbardziej podkreślać dolną powiekę (np. wykonując kreskę jakąś jasną kredką - ja do swoich niebieskich oczu uzywam turkusowej - baradzo fajny efekt i optycznie powiększa oczy); innych makijazy możesz poszukać na necie. A na rolujace się cienie polecam bazy na powieki - u mnie sprawdziła się Artdeco - bite 8 godzin bez rolowania sie cieni (bez wzgledu na ich jakość ).
Próbuję się malować w ten sposób, bazy też używam... niemniej jednak taki majkijaż nie należy do przesadnie delikantych, co czasami mi przeszkadza... echhh...
Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Jesli to Cię nie satysfakcjonuje to tylko pozostają metody bardziej inwazyjne (np. ostrzykiwanie kwasem hialuronowym w celu podniesienia nieco brwi - widziałam w jakims programie kosmetycznym - lub operacja plastyczna).
Na to muszę poczekać z 10 lat, aż będę bogata.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:47   #100
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: Opadające powieki

Też niestety mam ten problem, szukalam juz odpowiedzi na to samo pytanie, wyszlo niestety ze tylko operacja plastyczna/lifting. Na razie nie mam tyle kasy ani odwagi ale strasznie denerwuje mnie wlasnie jak to ujelas moj naburmuszony wyraz twarzy... ludzie mnie odbieraja jaka osobe wiecznie zla i smutna mimo ze jestem wesola i radosna. Czesto zdaza mi sie ze na imprezach nowopoznani ludzie pytaja sie mnie "co sie stalo jestes smuna , zmeczona?" i wtedy nie wiem co odpowiedziec. Niestety taki urok i bezinwazyjnie nic nie zrobisz;<<
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:37   #101
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Opadające powieki

Ja bawiłam się z plasterkami na opadające powieki, na yt jest dużo filmów na ten temat np. http://www.youtube.com/watch?v=cXuTSlm7_1U
Fajnie to wygląda i rzeczywiście ładnie podnosi powieke, oko staje się większe
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 11:24   #102
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Opadające powieki

Ponawiam temat !
Czy ktoś miał zabieg na powieki. Mam 20 lat i niestety taką budowę oka, że moje powieki są opadające jaka jest cena zabiegu plastycznego ?
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 11:42   #103
Pijana Powietrzem
Przyczajenie
 
Avatar Pijana Powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 28
Dot.: Opadające powieki

Nie miałam nigdy takiego zabiegu. Moje powieki są lekko opadające, staram się jednak korygować ich kształt za pomocą odpowiedniego makijażu (;
W necie znalazłam coś takiego, cena zabiegu 2600-7400
http://medycynaurody.pl/4_zabiegi/18...FbMftAodszUAuw
__________________
Tears don't mean you're losing, everybody's bruising,
JUST BE TRUE TO WHO YOU ARE


blog makijażowy zapraszam!
Pijana Powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 12:45   #104
kosmatamalpka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 40
Dot.: Opadające powieki

Też mam opadające powieki, a mam 25 lat! Myślałam kiedyś, że to domena starszych osób, ale jednak nie... Nie dużo osób o tym, wie, ale jeśli opadające powieki sprawiają, że masz problem z widzeniem, bo tej skóry jest tak dużo, że ogranicza ci pole widzenia, to możesz się załapać na refundację na NFZ, ale nie wiem, czy to była operacyjna czy laserowa korekta powiek, musicie sprawdzić same.
kosmatamalpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-15 13:45:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.