Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-11-25, 19:04   #1681
stotek
Zakorzenienie

Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
No, a ja mam dobre wieści - ostatnie dogadywanie i bardzo możliwe, że od 05 grudnia zacznę staż w urzędzie w Warszawie Płatny, 3 miesiące, a potem możliwość, że jeśli przejdę test to mnie zatrudnią na stałe
Świetna wiadomość, gratuluję

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Stary 2022-11-25, 19:38   #1682
werka89
Kociara ;)

Dzięki W przypadku moim (i innych niepełnosprawnych) warto brać udział w projektach dla niepełnosprawnych - to może dużo ułatwić z pracą

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Whenever this world is cruel to me
I got you to help me forgive
werka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 19:55   #1683
netya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pandora__ Pokaż wiadomość
To może warto się skupić na szukaniu zdalnej/hybrydowej? Poprzeglądać ogłoszenia i zobaczyć, czego mogłabyś się poduczyć, jakie umiejętności podszlifować, aby było ci łatwiej?
.
A myślisz, że nie szukałam? zero odzewu, nawet na staże, ale wtedy szukałam 5 miesięcy i już słałam cv gdziekolwiek
Teraz szukałam o wiele krócej, ale wcale tych ofert z pracą hybrydową czy zdalną i żebym spełniała wymagania dużo nie ma. Niestety albo mnie excel dyskwalifikuje, bo nie znam go na poziomie zaawansowanym itp, ani języka nie mam na b2/c1 itp itd.
O innych programach komputerowych czy jakichs innych rzeczach nie mówię, bo nawet to wymagane 6 miesięcy doświadczenia w hr mnie dyskwalifikowało, bo nigdzie nie udało mi się dostać.

No własnie excel niestety leży, chociaż teraz trochę na nim pracuje, ale podstawowe rzeczy. Język angielski mam na b1, było b2, ale nie używałam lata. Teraz chodzę w pracy na angielski i mi to pomaga, ale no żeby osiągnąć b2 czy wyżej to serio bym musiała iść na kurs i to więcej niz 1x w tygodniu, a na to nie mam ani pieniędzy ani siły.
O tym poprzednio gadałyśmy - nie mam siły się uczyć po pracy, chociaż mam zdolnosci językowe, ale po prostu no cięzko żebym sama siedziała i wkuwała, a kurs póki co odpada.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ja doszlam do takiego momentu, tak mnie obecna firma stlamsila, ze mam wrazenie ze do niczego sie nie nadaje, nigdzie sobie nie poradze, i dopadlo mnie wypalenie zawodowe... Tym bardziej, ze odzewu na cv nie mam praktycznie zadnego.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Współczuję i doskonale wiem jak to jest.

Cytat:
Napisane przez pandora__ Pokaż wiadomość
Cherry, też uważam że nie ma co iść do sklepu czy gdzieś gdzie od razu wiesz, że będziesz czuła się źle. Ja już miałam takie kryzysy gdzie myślałam aby iść GDZIEKOLWIEK ale no nie.
Jak długo nie mogłam znaleźć pracy to też dostawałam rady by iść do żabki, spożywczaka innego czy kebaba...no nie, z moim stanem psychicznym zle by sie to skonczylo jakbym codziennie chodzila do miejsca ktorego nienawidzę...już to przerabiałam. Oczywiście facet podzielał zdanie innych...

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
No, a ja mam dobre wieści - ostatnie dogadywanie i bardzo możliwe, że od 05 grudnia zacznę staż w urzędzie w Warszawie Płatny, 3 miesiące, a potem możliwość, że jeśli przejdę test to mnie zatrudnią na stałe
Gratulacje! Super!

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości