TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-11-10, 12:47   #2671
_Sliwka_6
Rozeznanie

Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Szok. Weronika powinna jechać. Nigdy nie była zagrożona i naprawdę świetnie wychodziła na zdjęciach, do tego świetne warunki.

Co do Adriana i tak jestem zdziwiona, że aż tak daleko dotarł.
_Sliwka_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 13:37   #2672
Kalindaa
Zadomowienie

Ja też byłam w szoku, że Weronika odpadła. Jej zdjęcie było dużo lepsze niż pozostałej dwójki plus wcześniej na zadaniach była chwalona. Chociaż coś w tym jest, że najlepiej wychodzi bez pozowania - np. po sesji jak siedziała pod latarnią zjawiskowo wyglądała.

Natomiast zdjęcie Adrianny było słabe, moim zdaniem ona się nie nadaje do High fashion, bardziej do reklam.
W poprzednich odcinkach zauważyłam też, że ta fryzura jej nie pomaga, w spiętych włosach wygląda dużo lepiej. Może i na tej sesji by lepiej wyszła w spiętych?
Kalindaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 12:44   #2673
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
...
Może przygotowują ich pod występy w reklamach tej marki co leci przed odcinkiem - co się gną jak w jakimś transie wokół doniczki
Haha, zawsze mam takie "wtf?!", gdy widzę tę reklamę
Cytat:
Napisane przez Grabi97 Pokaż wiadomość
Weronika sobie poradzi. Jest niesamowicie piękna i przyciąga uwagę. Na pewno bardziej niż większość ludzi, która nadal się trzyma w programie.. :|

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Szok. Weronika powinna jechać. Nigdy nie była zagrożona i naprawdę świetnie wychodziła na zdjęciach, do tego świetne warunki.

Co do Adriana i tak jestem zdziwiona, że aż tak daleko dotarł.

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 21:32   #2674
_Sliwka_6
Rozeznanie

Nadal nie mogę wyjść z szoku po odpadnięciu Weroniki (dziewczyna robiła tak świetne rzeczy, tyle proponowała) a teraz Adrianna podpadła mi. Podczas live na TikToku Krystiana na pytanie czy ogląda filmiki Pantinki, Ada odpowiedziała, że widziała kilka, ale przestała oglądać, bo Pantinka ją wkurza. Stwierdziła, że Pantinka coś tam próbowała działać w modelingu, ale jej nie wyszło w branży... Niezła arogancja jak na osobę, która niczego jeszcze nie osiągnęła w tym zawodzie :/
Stary 2022-11-14, 21:45   #2675
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Weronika niestety odpadła chyba głównie z powodu bycia trudną we współpracy (o ile wierzyć narracji montażu). Szczerze to ja jej fanką nie jestem, ale rzeczywiście można mieć spore wątpliwości, czy odpadła słusznie. Z drugiej strony na tym etapie to odpadnięcie prawie każdej osoby może zostać odebrane przez jakąś grupę osób jako niesprawiedliwe. Adrianna również miała wiele udanych sesji, wygrywała konkurencje.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Nadal nie mogę wyjść z szoku po odpadnięciu Weroniki (dziewczyna robiła tak świetne rzeczy, tyle proponowała) a teraz Adrianna podpadła mi. Podczas live na TikToku Krystiana na pytanie czy ogląda filmiki Pantinki, Ada odpowiedziała, że widziała kilka, ale przestała oglądać, bo Pantinka ją wkurza. Stwierdziła, że Pantinka coś tam próbowała działać w modelingu, ale jej nie wyszło w branży... Niezła arogancja jak na osobę, która niczego jeszcze nie osiągnęła w tym zawodzie :/
Oj, to rzeczywiście co najmniej niefortunna wypowiedź.
Stary 2022-11-15, 08:32   #2676
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Weronika niestety odpadła chyba głównie z powodu bycia trudną we współpracy (o ile wierzyć narracji montażu). Szczerze to ja jej fanką nie jestem, ale rzeczywiście można mieć spore wątpliwości, czy odpadła słusznie. Z drugiej strony na tym etapie to odpadnięcie prawie każdej osoby może zostać odebrane przez jakąś grupę osób jako niesprawiedliwe. Adrianna również miała wiele udanych sesji, wygrywała konkurencje.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Oj, to rzeczywiście co najmniej niefortunna wypowiedź.
Też tak myślę. Trudna we współpracy i nic od siebie nie proponowała na sesjach.
ZamyslonaRoztargniona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 22:56   #2677
Timon i Pumba
hakuna matata

To jakaś nowość, że fashion week jest już po rozpoczęciu emisji? Nie pamiętam żeby wcześniej opowiadali o bieżących reakcjach na emisję w TV.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Koniec love story, to pewnie Michalina lub Maciej poleci.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Dziwne, że ocenia ich ktoś, kto ich pierwszy raz widzi.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Olę ubrali podobnie jak odcinek temu.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Nie rozumiem skali pojazdu po Oli. Zdjęcie Adriany zaskoczyło mnie na plus.

Stary 2022-11-16, 23:18   #2678
_Sliwka_6
Rozeznanie

Eh, masakra. Większość osób, które były naprawdę piękne wyleciały. Ale oczywiście stawia się na "interesujące ". Ola miała dużo lepszych ujęć. Ona zrobiła super sesję dla Douglas, bardzo przyciąga uwagę i wygląda przepięknie. To zdjęcie jest słabe, ale były również inne pozy i propozycje, szczególnie ta, kiedy zjeżdżała, pytanie dlaczego akurat tę fotkę wybrano.
Stary 2022-11-17, 07:23   #2679
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
Eh, masakra. Większość osób, które były naprawdę piękne wyleciały. Ale oczywiście stawia się na "interesujące ". Ola miała dużo lepszych ujęć. Ona zrobiła super sesję dla Douglas, bardzo przyciąga uwagę i wygląda przepięknie. To zdjęcie jest słabe, ale były również inne pozy i propozycje, szczególnie ta, kiedy zjeżdżała, pytanie dlaczego akurat tę fotkę wybrano.
Albo czemu nie odpadł Maciej - jego zdjęcie to była jakaś lipa na tle pozostałych. Ktoś go zawołał na obiad, więc spojrzał na niego w bok i wtedy zdjęcie cyk. Albo Michalina - wyszła jak postać z Simsów, która utknęła w kolejce do toalety.

Ola chyba doigrała się zachowaniem i tym brakiem pewności siebie.

Stary 2022-11-17, 07:57   #2680
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Fakt, chyba pierwszy raz opowiadali o reakcji na program w tv, czyli że fashionweek jest po rozpoczęciu emisji.
Nie podoba mi się pojazd Michaliny po Maćku. Chyba się zakochała i została zraniona. Michalina narzeka, że Maciek jest zorientowany na finał. Natalia też, a po niej tak nie jedzie.

Nie wiem co myśleć o Oli. Patrzę na nią i jest piękna, a na zdjęciach wychodzi beznadziejnie. To zupełnie tak jak ja [haha]. Myślę że odpadła za całoksztalt, za brak pewności siebie. Nie mogli jej wcześniej wywalić, skoro dali jej złoty bilet.

Są wyjątkowo łaskawi dla Klaudii, jeśli chodzi o brak znajomości angielskiego. Zachwycają się nią, bo przeszla w programie przemianę, oki, ale w poprzednich edycjach bardzo jechali po osobach bez angielskiego. Że nie odnajdą się w tym świecie.

Podziwiam Natalię za determinację. Jest tak młoda, a dokładnie wie, co chce robić, konsekwentnie do tego dąży.
Stary 2022-11-17, 11:38   #2681
Kalindaa
Zadomowienie

Mnie się mega podoba podejście Natalii do wspólnych zadań - że motywuje, mówi innym jak pięknie wyglądają. Zupełnie narracja z początku, że nie będzie mieć tu przyjaciół(to chyba na panelu od któregoś z jury padło), się nie sprawdziła.

Michaliny pojazd po Macieju mnie nie dziwi, ona lubi sobie poobgadywać innych

Mam wrażenie, że bardzo duże znaczenie miało to jakie zdjęcie wybrali. W ogóle dziwny werdykt.
Ola miała na pewno lepsze pozy. Za to wydawało mi się podczas sesji, że Adrianny zdjęcia były słabe, a tu wybrali jedno naprawdę spoko ujęcie.
Zdjęcie Macieja bardzo słabe. Najlepsze zdjęcie u Borysa: ok fajna poza, ale twarz prawie jak zawsze.
Stary 2022-11-20, 00:00   #2682
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Nadrobiłam odcinek. Nawet niezłe zadania były, chociaż te pustynne piaski w oczy to było trochę niepotrzebnie. Mogli wybrać inną lokację na sesję główną i również byłoby interesująco.

Ola chyba rzeczywiście odpadła za "całokształt", bo nie miała wcale najgorszego zdjęcia. Byłam pewna, że uwalą Maćka lub Adrianę.

Podobało mi się, że nie wycięli ich wypowiedzi na temat reakcji rodziny, otoczenia. Dodaje to programowi nieco autentyczności.
Stary 2022-11-23, 21:45   #2683
Timon i Pumba
hakuna matata

Michalina nadrabia za poprzedni skok do wody

Stary 2022-11-23, 21:53   #2684
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Kocham to, że reklamy są ledwo się program zaczął.

Oj, Klaudii chyba nie poszło (na basenie, ale nieważne, bo potem było już tylko lepiej i lepiej).

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-23 o 22:44
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 22:56   #2685
Milennka03
Zakorzenienie

Kurcze,zabijcie mnie ale naprawdę nie wiem co Adriana tam robi...Dla mnie jest kiepska.Maciek super się rozwinął,podobnie jak Klaudia.Zobaczymy kto dziś odpadnie...

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

siestowo

Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 23:06   #2686
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Kurcze,zabijcie mnie ale naprawdę nie wiem co Adriana tam robi...Dla mnie jest kiepska.Maciek super się rozwinął,podobnie jak Klaudia.Zobaczymy kto dziś odpadnie...
Ja Adrianę lubię i dobrze sobie poradziła, ale rozumiem, że nie każdy będzie fanem jej urody.

Kto odpadnie? Kurczę, ciężkie pytanie. Na tym etapie każdego bardzo szkoda.

Nie będę spoilerowała, ale zakończenie zaskakuje. Like it!

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-23 o 23:11
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 23:12   #2687
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja Adrianę lubię i dobrze sobie poradziła, ale rozumiem, że nie każdy będzie fanem jej urody.

Kto odpadnie? Kurczę, ciężkie pytanie. Na tym etapie każdego bardzo szkoda.
No i już wiemy co i jak-zaskakujacy finał dzisiejszego odcinka.
Co do Adriany to uważam że radzi sobie ok ale tak mi jakoś nie gra jej twarz... choć wiem że twarz to akurat niekoniecznie jest najważniejsza w tej branży.

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

siestowo

Stary 2022-11-23, 23:17   #2688
Timon i Pumba
hakuna matata

Czy ten program ma jeszcze w ogóle jakiekolwiek zasady?

Stary 2022-11-23, 23:20   #2689
Timon i Pumba
hakuna matata

Michalinie się dziś włączył tryb agresywnej rywalizacji. To wypominanie, że pomagała Klaudii, a na koniec rzucenie, że szczupłe dziewczyny są tam bez szans, były totalnie słabe.

Stary 2022-11-23, 23:29   #2690
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Michalinie się dziś włączył tryb agresywnej rywalizacji. To wypominanie, że pomagała Klaudii, a na koniec rzucenie, że szczupłe dziewczyny są tam bez szans, były totalnie słabe.

Tak Rozumiem jej rozgoryczenie ale jej zachowanie dziś było kiepskie.Tym bardziej że każdy z reszty uczestników jest szczupły.

-fasolinno-

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2022-11-23 o 23:32
Stary 2022-11-23, 23:46   #2691
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Frustracja ją złapała i to ostra. Nie ma się co dziwić. Mogła powiedzieć "niższe", a nie "szczuplejsze" i inaczej by to brzmiało. Poza tym warto wziąć poprawkę na to, że produkcja ich nieraz podpuszcza, albo złapie w momencie załamki, zwątpienia, gdy każdy może chlapnąć coś głupiego.
Stary 2022-11-24, 07:53   #2692
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie

Fajnie że Michalina zawalczyła, szkoda że kosztem Klaudii. o wypominanie że Klaudia przytyła... a Michalina jest chuda i jej to nie pomogło.
I ten angielski Klaudii wcale nie jest taki dramatyczny. Rozumie, potrafi odpowiedzieć na pytanie.
Nie wiem skąd takie ciśnienie Michaliny na finał. Przecież kariery po programie robią niekoniecznie zwycięzcy.
Myślę podobnie jak Dawid, że po prostu ogólnie Michalina nie spodobała się projektantom. Jakby im wpadła w oko, to by uszyli coś dla niej, tak jak ta babka dla Maćka.
Stary 2022-11-24, 10:46   #2693
Kalindaa
Zadomowienie

Gdzieś tam to też wina jurorów, bo nie ma co się czarować, że jednak ten wzrost na wybiegu się liczy. Jasne są wyjątki, ale bardzo rzadko, więc lepiej by zrobili biorąc na fashion week osoby, które mają warunki.
Michalina ma śliczną buzię i na pewno zrobi nie jedną kampanię, nawet jakby teraz odpadła. Jej teksty o innych- masakra, ale to już nie pierwszy raz.

Co do zdjęć to Michaliny było ładne, ale high fashion to tam nie widzę. Adrianny też było słabe, ale ona dostała 4 pokazy więc też nie byłoby fair ją wyrzucać.
No to sobie wymyślili taką decyzję.
Stary 2022-11-24, 11:16   #2694
_Sliwka_6
Rozeznanie

Krupa to zawsze sobie znajdzie ulubieńca, którego będzie przepychać z odcinka na odcinek. Dla mnie hitem zawsze już będzie podstarzała El Dursi i Michał Gała. Jakim cudem on dotarł tak daleko O.o

Przecież wiadomo że na wybieg potrzeba minimum 175 cm. Od razu w pierwszych castingach powinni odpadać ci co nie spełniają podstawowych warunków. Pamiętam, jak daleko doszła w innym z sezonów śliczna maleńka Daria i też jury zdumione xD

Michalina pokazała się kolejny raz z bardzo złej strony. Zadufana w sobie "przewodniczka". Bardzo słabo znosi krytykę, powinna odpaść.
Stary 2022-11-24, 11:30   #2695
Timon i Pumba
hakuna matata

Michalina na insta próbuje się bronić, że to zły montaż robi z niej czarny charakter od kilku odcinków. A ona nigdy nie powiedziała, że dziewczyny nie są szczupłe, ale że mają inne wymiary to było wielokrotnie podkreślane nawet przez jurorów

Stary 2022-11-24, 12:35   #2696
Kasiakasiakasiaa
Zadomowienie

Cytat:
Krupa to zawsze sobie znajdzie ulubieńca, którego będzie przepychać z odcinka na odcinek. Dla mnie hitem zawsze już będzie podstarzała El Dursi i Michał Gała. Jakim cudem on dotarł tak daleko O.o

Przecież wiadomo że na wybieg potrzeba minimum 175 cm. Od razu w pierwszych castingach powinni odpadać ci co nie spełniają podstawowych warunków. Pamiętam, jak daleko doszła w innym z sezonów śliczna maleńka Daria i też jury zdumione xD

Michalina pokazała się kolejny raz z bardzo złej strony. Zadufana w sobie "przewodniczka". Bardzo słabo znosi krytykę, powinna odpaść.
Jurorzy pewnie mają g do gadania, to produkcja decyduje jaką 'podejmują decyzję' i co mówią
Kasiakasiakasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 12:43   #2697
Kalindaa
Zadomowienie

Cytat:
Michalina na insta próbuje się bronić, że to zły montaż robi z niej czarny charakter od kilku odcinków. A ona nigdy nie powiedziała, że dziewczyny nie są szczupłe, ale że mają inne wymiary to było wielokrotnie podkreślane nawet przez jurorów

Ok, może Adrianna i Klaudia są od niej trochę mniej szczupłe(ale ciągle w wymiarach modelek), ale Natalia chyba ma bardzo podobne do niej wymiary, też jest bardzo szczupła, tylko ma z 5 cm więcej i bez problemu dostała pokazy.
Nie da się obronić tego jej przytyku ze szczupłością.
Stary 2022-11-25, 18:28   #2698
silesianna
Zakorzenienie

W grupie Pantinki były wymiary uczestników z etapu metamorfoz, z tamtych danych wynika że wymiary Michaliny to 172/80/64/89, a Natalii to 175/77/59/90.
Ewidentnie Natalia jest szczuplejsza w talii i to konkretnie
Dla porównania wymiary Adriany: 181/80/65/95 (więc raptem w biodrach ma 5cm więcej no i to już jest wymiar dość "duży" modelingowo), a Klaudii: 180/90/64/93 (przy czym podobno przytyła przed FW).
silesianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-25, 23:46   #2699
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Krupa to zawsze sobie znajdzie ulubieńca, którego będzie przepychać z odcinka na odcinek. Dla mnie hitem zawsze już będzie podstarzała El Dursi ...
Ale "skromną krawcową z Bydgoszczy" to Ty szanuj!

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 01:47   #2700
Kasiakasiakasiaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
W grupie Pantinki były wymiary uczestników z etapu metamorfoz, z tamtych danych wynika że wymiary Michaliny to 172/80/64/89, a Natalii to 175/77/59/90.
Ewidentnie Natalia jest szczuplejsza w talii i to konkretnie
Dla porównania wymiary Adriany: 181/80/65/95 (więc raptem w biodrach ma 5cm więcej no i to już jest wymiar dość "duży" modelingowo), a Klaudii: 180/90/64/93 (przy czym podobno przytyła przed FW).
Weź pod uwagę, że między nagrywaniem metamorfoz a fw minęło sporo czasu, już w poprzednich edycjach wiele razy było mówione, że ktoś w tym czasie konkretnie schudł/przytył. No i na ile można wierzyć jakimś wymiarom, które krążą po internecie. Jak jeszcze w poprzednich edycjach podawali wagę i wymiary (i przede wszystkim wzrost) to wielokrotnie coś tam wydawało się oddalone od prawdy.

A po drugie samo porównywanie wymiarów nie ma najmniejszego sensu, innych wymiarów oczekuje się od modelek <175, a innych od dziewczyn 178 i więcej. Liczą się też proporcje i ogólny typ budowy, Michalina np. jest bardzo drobna i zawsze będzie wyglądała inaczej niż dziewczyna pół głowy wyższa

Edytowane przez Kasiakasiakasiaa
Czas edycji: Wczoraj o 01:49
Kasiakasiakasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości