wybredne fryzjerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-21, 12:10   #1
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Unhappy

wybredne fryzjerki


Mam problemy ze znalezieniem fryzjerki i makijażystki na ślub. Mam wrażenie, że panie mogą przebierać w klientkach i wręcz trzeba je błagać żeby zrobiły fryzurę i makijaż na ślub.

Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć taką panią. Niestety do próbnej fryzury nie doszło bo najpierw pani coś wypadło, potem pani zachorowała, a na końcu pani się bała koronawirusa (nie było wtedy zakazu pracy salonów fryzjerskich i kosmetycznych). Może to i dobrze, że nie było próbnej fryzury, bo teraz przełożyliśmy ślub ze względu na koronawirusa i pani nie raczyła odpisać czy nowy termin jej pasuje.

Czy ja mam pecha czy to normalne traktowanie klientek?
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 15:50   #2
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: wybredne fryzjerki

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Mam problemy ze znalezieniem fryzjerki i makijażystki na ślub. Mam wrażenie, że panie mogą przebierać w klientkach i wręcz trzeba je błagać żeby zrobiły fryzurę i makijaż na ślub.

Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć taką panią. Niestety do próbnej fryzury nie doszło bo najpierw pani coś wypadło, potem pani zachorowała, a na końcu pani się bała koronawirusa (nie było wtedy zakazu pracy salonów fryzjerskich i kosmetycznych). Może to i dobrze, że nie było próbnej fryzury, bo teraz przełożyliśmy ślub ze względu na koronawirusa i pani nie raczyła odpisać czy nowy termin jej pasuje.

Czy ja mam pecha czy to normalne traktowanie klientek?
A takie pytanie: nie masz swojej stałej fryzjerki i teraz musisz szukać nowej? A na normalne wizuty do kogo chodzisz?Bo nie do pomyślenia, żeby tak potraktowała Cię Twoja stała, znajoma fryzjerka
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:34   #3
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: wybredne fryzjerki

Mam fryzjerkę w swoim rodzinnym mieście, ale ślub jest w innym mieście więc nie mogę skorzystać z jej usług. Moja fryzjerka jest super i nigdy by mnie tak nie potraktowała.
Dzwoniłam do różnych salonów z zapytaniem o fryzurę i makijaż. Już kolejny raz obiecują, że oddzwonią za godzinę i mnie olewają. :-(
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:45   #4
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: wybredne fryzjerki

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Mam fryzjerkę w swoim rodzinnym mieście, ale ślub jest w innym mieście więc nie mogę skorzystać z jej usług. Moja fryzjerka jest super i nigdy by mnie tak nie potraktowała.
Dzwoniłam do różnych salonów z zapytaniem o fryzurę i makijaż. Już kolejny raz obiecują, że oddzwonią za godzinę i mnie olewają. :-(
Aaaa rozumiem...nie wiem jak duże miasto ale może spróbuj lokalnie na forum popytać gdzie są jakieś poważne salony? Albo teraz się to ruszy wszystko po otwarciu salonów i teraz przywróceniu wesel i będą już normalnie umawiać? Trzymam kciuki
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 14:27   #5
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: wybredne fryzjerki

Na portalu wedding.pl udało mi się znaleźć panią, która zrobi mi fryzurę i makijaż. Mam nadzieję, że jet w porządku i nie będzie problemów.
Ciężko było ją znaleźć. Większość ma już zarezerwowane terminy albo proponują spotkanie o 8, podczas gdy ja mam ślub o 17. Niektóre panie też mają wymagania typu przyjadę jeśli będzie kilka chętnych pań do pomalowania i uczesania. Wspaniały pomysł gdy się mieszka w kawalerce.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 15:55   #6
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: wybredne fryzjerki

We wszystkich miejscach gdzie dzwoniłam w ostatnich tygodniach był mega sajgon i nie odbierali od razu, albo później oddzwaniali.
Może próbuj się umówić przez aplikację (Booksy), albo jak jesteś na miejscu - po prostu osobiście pójdź i proś o zapisanie. Tylko nie w najbardziej zatłoczonym czasie czyli po 15, tylko przed południem, gdy jest spokojniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 21:09   #7
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: wybredne fryzjerki

idź do salonu obok Twojego miejsca zamieszkania. Szukaj blisko.
Z makijażu byłam bardzo zadowolona, fryzura była ok.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 15:57   #8
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: wybredne fryzjerki

Dziękuję za rady. Już mam fryzjerkę i makijażystkę w jednej osobie.

Rozważałam salon blisko mojego osiedla, ale boje się wybierać miejsce gdzie w ciągu pół roku jest już 3 fryzjerka, a ostatnio ten salon zmienił nazwę. Nie mam gwarancji, że w dniu ślubu pani, z którą się umówię nadal będzie tam pracować i czy w ogóle salon jeszcze tam będzie.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 16:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.