Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 10:42   #31
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

I ja uwielbiam jezdzić na rowerze ostatnio przejechałam 15km i tyłek mnie bolał że ohohoale to nic!Dziś wieczorkiem jak nie będzie padać(a chyba zamierza),to też się wybiore na wycieczke rowerową.Prosze,niech nie pada
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:22   #32
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Te stringi to byl przyklad . Kiedyś wybralam się na 80 km trasę w koronkach, z grubymi szwami... nie opisze tego, co przeżylam kiedy poszlam "pod krzaczek".. dlatego przestrzegam
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 17:54   #33
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ech.. ja nie byłam na rowerze ponad tydzień. Albo pada,albo kałuże nie zdążyły wyschnąć. Niby mam błotniki, ale one zamiast chronić podrzucają błotko w powietrze. Raz po deszczu zamiast ochlapanej pupy miałam ochlapany kark i uszy...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:14   #34
Kate Swallow
Przyczajenie
 
Avatar Kate Swallow
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wymarzony rowerek mam od około dwóch lat. Bardzo oszczędzam teraz na biletach bo gdzie się da - jadę rowerem

W końcu i mój chłopak sobie kupił! Nie mieszkamy razem, w dodatku kawałek od siebie, więc czasami spotykamy się na rowerach. On jedzie na północ, ja na południe i tak spotykami się w połowie drogi nad Wisłą. Jakże romantyczna są zachody słońca nad wodą - nawet w Warszawie
Kate Swallow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:48   #35
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witajcie,
są tu jeżdzące rowerkiem mamuski.
Jeśli tak, to jak radzicie sobie ze śpiącym maluchem z tyłu w foteliku, moja córcia jak spi to głowa jej lata we wzszystkie strony i nie wiem co z tym zrobić, może można dokupić dokupić podłówek do fotelika rowerowego? Wieci coś o tym
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:53   #36
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja codziennie w sezonie jeżdżę. W związku z tym w tym roku zrobiłam już prawie 2 tysiaki.

Nic tak korzystnie nie wpływa na figurę i... cerę. Ale abstrahując od tego - chyba jestem uzależniona od roweru. Od 2 miesięcy nie było dnia, żebym nie przejechała co najmniej 20 km

Czy Wam też najlepsze pomysły na rozwiązanie problemów przychodzą podczas jazdy?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 08:40   #37
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

jestem pełna podziwu Selekcjonerko
ja wczoraj zrobiłam 53 km i tyleczek to mnie teraz tak boli ze ach nie mowiac o tym ze jak wrocilam do domu to padlam jak mucha!
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 08:45   #38
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

53 km to naprawdę niezły wynik. A ile czasu trwała Twoja wycieczka?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:19   #39
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wczoraj zrobiłam sobie wycieczke rowerową i zaliczyłam ponad 15km,ale potem samopoczucie super
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 10:23   #40
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć Dziewczyny,
przyłączam się do Was. Strasznie się cieszę, że tu trafiłam bo już podejrzewałam, że z moim tyłkiem jest coś nie tak. Mam siodełko żelowe a mimo tego strasznie cierpię. Wczoraj byłam na przejażdżce (nie wiem ile km zrobiłam bo nie mam licznika ale ponad 30 chyba było) i dzisiaj muszę bardzo delikatnie siadać Niestety zauważyłam, że bolą mnie też stawy kolanowe. Czy któraś z Was ma też taki problem? Ja dopiero zaczynam sezon więc może się trochę przesiliłam wczoraj? Mam taką nadzieję, że to nic poważnego. Z kolanami nie ma żartów. Będę wdzięczna za Wasze opinie
pozdrawiam
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 11:20   #41
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
przyłączam się do Was. Strasznie się cieszę, że tu trafiłam bo już podejrzewałam, że z moim tyłkiem jest coś nie tak. Mam siodełko żelowe a mimo tego strasznie cierpię. Wczoraj byłam na przejażdżce (nie wiem ile km zrobiłam bo nie mam licznika ale ponad 30 chyba było) i dzisiaj muszę bardzo delikatnie siadać Niestety zauważyłam, że bolą mnie też stawy kolanowe. Czy któraś z Was ma też taki problem? Ja dopiero zaczynam sezon więc może się trochę przesiliłam wczoraj? Mam taką nadzieję, że to nic poważnego. Z kolanami nie ma żartów. Będę wdzięczna za Wasze opinie
pozdrawiam
Ja nie mam takich problemów, nawet po 40 km nic mnie nie boli, ale to sprawa treningu; w pierwszych dniach sezonu również tyłek mnie bolał. Zrób sobie dzień-dwa przerwy, a potem ruszaj w coraz dalsze trasy.

Co do stawów kolanowych - nie masz za nisko ustawionego siodełka?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 11:51   #42
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Co do stawów kolanowych - nie masz za nisko ustawionego siodełka?
Właśnie podczas wczorajszej przejażdżki sobie podnosiłam bo tak mi się wydawało że mam za nisko ale troche km zrobiłam z tym niskim. To może masz rację, że to mogło być przyczyną. Później faktycznie lepiej mi się jechało. Ale wczoraj też był silny wiatr i ogólnie ciężko się jechało.
Dzięki za odpowiedź. Uspokoiłaś mnie
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 12:01   #43
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cieszę się. Generalnie - im wyżej siodełko tym zdrowiej (bo wtedy są coraz bardziej obciażone mięśnie, a coraz mniej stawy). Moje siodełko jest tak ustawione, że jak siedzę normalnie - do pedałów sięgam tylko śródstopiem.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 21:13   #44
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witam wszystkie roweromaniaczki
Ja też jestem fanką roweru i bardzo lubię spędzać czas na przejażdżkach rowerowych Dziś zrobiłam niewiele bo około 10 km, ale towarzyszyła mi mama, a dla niej 10 km to sporo, nie będę jej wyciągać na 30 km trasy zresztą ona uznaje jedynie jazdę po lesie, a ja często wybieram się na trasy, w których trzeba jeździć ulicami Przeważnie wybieram jednak te spokojniejsze ulice Uwielbiam jeździć przez różne wsie, których ku mojemu zdziwieniu jest na śląsku naprawdę dużo taka przejażdżka po wiejskich terenach to naprawdę świetne sprawa te pola, łąki, lasy Najczęściej jeżdzę z moim TŻ-tem, dzięki któremu zaczęłam moją przygodą z dłuższymi trasami bo tak to sama wybierałam się jedynie na krótkie, osiedlowe trasy
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 00:34   #45
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Roweromaniaczki witają również! (a przynajmniej jedna )

Co za zbieg okoliczności: też dzisiaj byłam na wycieczce z Mamą. Ale Ona to twardy zawodnik: Jej tegoroczny jednodniowy rekord to 57 km, mój ledwie 10 km wyższy.

Zgadzam się, że przejażdżka po wsiach jest świetna, osobiście często jeżdżę do Powsina pod Warszawą. Po ulicach jeździ się wygodniej - fakt, ale te spaliny dające po twarzy... Ble.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 09:51   #46
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja również się witam ze wszystkimi

2 dni temu byłam właśnie w Powsinie, z małym zabłądzeniem Co dało razem ok. 40 km. Przy okazji zwiedziłam trochę wsi w Konstancinie Podoba mi się ta droga do Powsina, bo wtedy nie trzeba jeździć po ulicach - są ścieżki rowerowe.
A dziś coś się chmurzy... to wyklucza dalszą wycieczkę. Pewnie zaraz się rozpada a już miałam zaplanowany dzień z rowerem
ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 18:33   #47
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziś dla odmiany wybrałam się na rower z siostrą przejechałyśmy 20 km dziś jechałam na starym rowerze, bo nowszy pożyczyłam siostrze, masakra się na nim jechało, czułam każdy kamień i dół, a tego dziś było sporo bo jeździłyśmy po lesie nie ma to jak rower z amortyzatorami
Pozdro
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:00   #48
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witam

Ja też lubię jeździć rowerem. Jeżdżę szczególnie z moich chłopakiem. Czasem z nim i jego znajomymi. Ostatnio jeździmy coraz częściej. Jeżdżę tylko z nim, bo sama to jakoś mam opory... po za tym nie znam terenu aż tak dobrze. Jeszcze bym się zgubiła.

Co do bólu kolan.. to ja w zasadzie mam z tym mały problem. Choć według ortopedy mam super kolana. Ale z moich obserwacji wynika, że to nie stawy, tylko zaczepy mięśni ud mnie bolą. Choć daje to wrażenie że bolą kolana. Po prostu muszę wzmocnić mięśnie. Szczególnie ud z przodu. Ale mam nadzieje, że z czasem będzie lepiej. Co prawda planuję zapisać się na siłownie, ale to może z czasem.

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka
Cieszę się. Generalnie - im wyżej siodełko tym zdrowiej (bo wtedy są coraz bardziej obciażone mięśnie, a coraz mniej stawy). Moje siodełko jest tak ustawione, że jak siedzę normalnie - do pedałów sięgam tylko śródstopiem.
No w sumie masz racje. Ale z drugiej strony. Robiąc przeprost w stawie też się go obciąża. Wtedy obciążenie przechodzi przez stawy, a nie przez mięśnie (mięśnie nie pracują). Nogi nie powinny być lekko ugięte w kolanie? Przynajmniej te zasadę się stosuje na ćwiczeniach. Ale jak to się ma do rowerka to nie wiem?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:45   #49
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Kfiatka Pokaż wiadomość
No w sumie masz racje. Ale z drugiej strony. Robiąc przeprost w stawie też się go obciąża. Wtedy obciążenie przechodzi przez stawy, a nie przez mięśnie (mięśnie nie pracują). Nogi nie powinny być lekko ugięte w kolanie? Przynajmniej te zasadę się stosuje na ćwiczeniach. Ale jak to się ma do rowerka to nie wiem?
Sęk w tym, że podczas jazdy rowerem kolana pracują - raz są zgięte, raz winny być proste. W wypadku siodełka ustawionego za nisko to tak, jakby przez 2 h trzymać zgięte kolana z obciążeniem. Zbędny balast i ból.

Ja piszę z doświadczenia; w tym sezonie zrobiłam już 2,5 tys. km i nie mam żadnych problemów z kolanami; właściwie zapomniałam, co to ból nóg (a zimą miewam takowy - brak rowerka ).
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 17:10   #50
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jako początkująca tutaj bardzo ucieszyłam się napotykając Wasz wątek o rowerkach Również jestem maniaczką tego sportu - w niedzielę tak szalałam, że siodełko połamałam. Rowerek 5 letni, ale dotąd nic się nie działo. Dzisiaj kupiłam nowe, żelowe ale niestety uchwyt jest za wąski, jutro wybiorę się po szerszy. Jak się wypogodzi ruszam na dwa kółka średnio robię ok 30 km dziennie, gdy mam więcej siły 80km świetna sprawa, a jak nóżki rzeźbi Pozdrawiam Was wszystkie
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:42   #51
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

To w takim razie będę musiała spróbować ustawić siodełko troszkę wyżej. Choć w sumie ustawienie siodełka dwa - trzy centymetry wyżej, raczej nie spowoduje kolosalnej zmiany w odczuciach. Ale może
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:05   #52
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Nie wiem co sie stalo z moimi wczesniejszymi wpisami. W kazdym razie ciesze sie niezmierni z powstania tego watku. Codziennie przemierzam ok 30-40 km, czasem wiecej. Stanu gdy jestem tylko ja, rowerek i cudne widoki nie da sie opisac. Moje marzenie to 2 tygodniowy wypad na mazury - jakies 600 km w jedna strone, ale to jest w tym wszystkim piekne. Ostatnio tak zaszalam, ze dzisiaj siodelko poszlo do wymiany. Pozdrawiam!
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:37   #53
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Kfiatka Pokaż wiadomość
To w takim razie będę musiała spróbować ustawić siodełko troszkę wyżej. Choć w sumie ustawienie siodełka dwa - trzy centymetry wyżej, raczej nie spowoduje kolosalnej zmiany w odczuciach. Ale może
Dla mnie nawet te 2-3 cm to różnica. Za nisko ustawione siodełko - ból w kolanach murowany Zawsze reguluje tak, żeby na prostych nogach dotykać śródstopiem.
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 16:39   #54
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja mam teraz super rower miejski, wiec nie bola mnie ani nogi ani kregoslup a przy tym ma bardzo szerokie siodelko wiec nawet po dluzszych wycieczkach nie boli mnie tylek
mojito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:55   #55
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Kocham rower! Jestem "chora", jeśli dziennie nie przejadę chociaż jednego kilometra.
Zawsze jeżdżę sama- uwielbiam w samotności podziwiac blask słońca, zieleń pól uprawnych za moim miastem oraz obecną żółc ściernisk. Obecnośc kogokolwiek, nawet najbliższej mi osoby, irytowała by mnie tylko w najwyższym stopniu.
Na rowerze zamieniam się w samotnego pielgrzyma-introwertyka

Do tej pory miałam rower górski z okropnym siedzeniem- wąskim i bardzo twardym. Jednak zrobiłam bardzo fajny "myk", który polecam wszystkim Rozejrzałam się w garażu za jakimś starym rowerkiem i zamieniłam siodła. Obecnie mam super szerokie i wygodne siodełko- z radzieckie rowerku kupinego w latach 60. , jak mi łaskawie powiedział tatuś

Pozdrawiam wszystkie cyklistki
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:46   #56
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Kocham rower! Jestem "chora", jeśli dziennie nie przejadę chociaż jednego kilometra.
Zawsze jeżdżę sama- uwielbiam w samotności podziwiac blask słońca, zieleń pól uprawnych za moim miastem oraz obecną żółc ściernisk. Obecnośc kogokolwiek, nawet najbliższej mi osoby, irytowała by mnie tylko w najwyższym stopniu.
Na rowerze zamieniam się w samotnego pielgrzyma-introwertyka
hehe to byśmy się dogadały... Ale razem nie pojeździły .
Twój opis rzucił mi się w oczy, bo mam identyczne odczucia w związku z rowerem
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 11:00   #57
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Z tym wspólnym jeżdżeniem rzeczywiście byłby kłopot

Zaraz wskakuję na rower. Takie fajne, rześkie powietrze jest, trzeba z niego skorzystac przed obiadkiem
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:41   #58
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ale chłodne...
Zauważyłam, ze mam jeden strój "na rower" i niezależnie od pogody ubieram się tak samo- czy 18 czy 28 a nawet 38 stopni :P.
I własnie dlatego coś mnie chyba katar bierze....
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:56   #59
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja jestem "zmuszona" co drugi dzien przemierzać na rowerze ponad 40 km... jeżdże do TŻ Gdyby nie to to rower napewno by stał w garazu i obrastał kurzem.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:49   #60
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Ja jestem "zmuszona" co drugi dzien przemierzać na rowerze ponad 40 km... jeżdże do TŻ Gdyby nie to to rower napewno by stał w garazu i obrastał kurzem.
U mnie się DOKŁADNIE tak zaczęło, kiedy 3 lata temu GO poznałam i chociaż mamy do siebie zaledwie 10 km, brakowało odpowiedniej komunikacji żeby dojechać. Wiec nie dość, ze trzeba było wydać 7-10 zł za przejazd różnymi autobusami/pociągami to jeszcze zajmowało to ponad godzinę.

Rowerkiem jadę dwa razy szybciej . I oszczędzam
Potem zapuszczałam się coraz głębiej w Warszawę na swoich dwóch kółkach, bo ciekawiło mnie, jak by to było, gdybym zamiast w ta uliczkę którą jadę do niego skręciła w inną... Albo Jeszcze inną...

I tak połknęłam bacykla

A Wy?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.